Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, marioula1234 είπε:

Αγάπη μου καλώς μας ήρθες!!! ❤️ Πως είσαι είσαι καλά; η μπέμπα; 

Η μπέμπα είναι μα ζωγραφιά 3 μηνών. Εγώ πάλι το προσπαθώ.:x

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Αγάπη μ ψυχή μ όμορφη να σ πω ένα νέο να χαρείς???? 

Πες μου ότι τα κατάφερες χαρά μουυυ

  • Μου αρέσει 2

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, elpida20 είπε:

Η μπέμπα είναι μα ζωγραφιά 3 μηνών. Εγώ πάλι το προσπαθώ.:x

Πες μου ότι τα κατάφερες χαρά μουυυ

σ ετοιμάζω μια ξαδέρφη ν έκανε Ο παρέα με την δικιά σ την Κορακλα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Η μπέμπα είναι μα ζωγραφιά 3 μηνών. Εγώ πάλι το προσπαθώ.:x

Πες μου ότι τα κατάφερες χαρά μουυυ

Φαντάζομαι θα είναι μια κούκλα!!! Να τη χαίρεσαι ελπίδακι μου χαίρομαι τόσο πολύ που γύρισες στην παρέα μας! Πες μας για την μπουμπού πως είναι... Κοιμάται, σε ξενυχτα? 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

σ ετοιμάζω μια ξαδέρφη ν έκανε Ο παρέα με την δικιά σ την Κορακλα 

Δεν το πιστεύω επιτελουςςςς πες μου λεπτομέρειες. Με έκανες πολύ χαρουμενη

Just now, marioula1234 είπε:

Φαντάζομαι θα είναι μια κούκλα!!! Να τη χαίρεσαι ελπίδακι μου χαίρομαι τόσο πολύ που γύρισες στην παρέα μας! Πες μας για την μπουμπού πως είναι... Κοιμάται, σε ξενυχτα? 

Τους πρώτους 2 μήνες είχαμε ξενύχτια λόγω φαγητού μόνο. Και κολικούς. Είναι ήσυχη δνε με ταλαιπωρεί η αγάπη μου. Πλέον κοιμάται οοοοολο το βράδυ και της αρέσει να βλέπει τηλεόραση χαχαχ επίσης η πιπίλα είναι κολλητή της φιλη

  • Μου αρέσει 2

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

 

20 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Εμεις τι να πουμρ δηλ που κλεισαμε τα 36;; χαχαχ

Εμεις ειμαστε μαζι, 36 και γω κλεισμενα τον Σεπτεμβρη!

Καλε πως τις βρισκεις? Χαχαχ

Κοριτσις ειχαμε παιδιατρο εμεις σημερα, καναμε το 3ο εμβολιο για πνευμονιοκοκο, ακριβως 3μηνων σημερα.. αυτο το εμβολιο μπορει να ανεβασει κ πυρετο μας ειπε. Ειμαστε 61 ποντους κ 5520 γρ. Η αληθεια ειναι ο περιμενα να ειναι λιγο παραπανω ο μικρος, πριν ενα μηνα ηταν 4960. Με ειχε συνηθισει να παιρνει τουλαχιστον κιλο, βεβαια ειχε γεννηθει κ μικρουλης κ επαιρνε πολυ γρηγορα. Στις καμπυλες παντως ειμαστε μια χαρα. Τωρα τελος γεναρη ξανα.

Αγορομανες, για τα πουλακια τους εχετε ρωτησει; εγω σημερα ρωτησα κ μου ειπε ισα που θα το κατεβαζω ελαχιστα για να το πλενω! Κ δε μπορωωω καθολου!!!

Μια χαρά είναι το νινακι... Κάπου είχα διαβάσει ότι στον τρίτο μήνα κολλάει λίγο η ανάπτυξη όσο αφορά το βάρος δεν ξέρω αν ισχύει κ ότι μετά είναι οκ πάλι... Στον γιο μ η παιδίατρος δεν με άφηνε να του το κατεβάζω το πουλάκι όσο ήταν βρεφακι... 

13 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλέ δεν διαβάζεις καλά φιλη μ...αχαχχαχαχαχα δεν πειράζει όμως...ήρθε το θαύμα μ κιολας ....Ένας κοριτσαρος νααααααα κ ζόρικος....Είμαι ειδη 5 μηνών κ ......

Καλεεεεεεςς τι τέλεια νέα είναι αυτά;;;; μα καλά ρε αγαπη είσαι ήδη πέντε μηνών κ δεν μας το είπες να χαρούμε;;;; με το καλο αγάπη μου όλα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά αχ είσαι πάνω στην περίοδο που γίνεται χαμός με τις κλωτσιές!!! Κάνε μας να ζηλέψουμε τώρα! 

5 ώρες πρίν, tzeni82 είπε:

Με το καλο!!!

Θεληση να υπαρχει...

Εγω εμεινα εγκυοσ οταν η μεγαλη ηταν 17 μηνων..ςχουν 2 χρονια κ 10 μερεσ διαφορα

Εχει απο το απογευμα ριχνει καρεκλεσ....6 το πρωι ειναι τωρα ππυ γραφω..

Κοριτσια εχουν περασει 44 μερεσ απο τη γεννα..κ η κοιλια υπαεχει ακομη..οσεσ γεννησατε με καισαρικη σασ εμεινε καιρo; 

Στην 1η εγκυμοσθμυνη ειχα παρει 12 κιλα μονο κ δεν ειχα θεμα..

Τωρα με 22.κιλα βλεπω να εχωω θεμα...τα 10 με 11 φυγαν μονο...με βλεπω να παω σε διατροφολογο ..αν κ δεν τρωω πολυ βρε κοριτσια..αλλα για να πω την αμαρτια νου ενω δεν ειμαι του γλυκου..ηταν μερςσ που αν δεν ετρωγα νομιζα θα πεσω κατω..αλλα δικαιολογειται διαβασα λογω αυπνιασ κ κουρασησ..το ζηταςι ο οργανισμοσ..

Εγω έκανα τρεις καισαρικες στο σύνολο κ ενώ είμαι πιο αδύνατη από πριν μείνω έγκυος.... Κοιλιά έχω ακόμα... Ήμουν 53οταν έμεινα έγκυος, έφτασα τα 62 και τώρα είμαι 52...αλλααααα η κοιλιά κοιλιααα

4 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλημέρα! Εγώ γέννησα με φτ και 2.5 μήνες μετά έχω ακόμα κοιλιά σα να είμαι έγκυος. Είχα πάρει 7 έχασα τα 5 μετά τη γέννα κι έχω πάρει πίσω τα 4! Τρώω, ειδικά γλυκά, σα να μην υπάρχει αύριο! Δεν μπορώ να το διαχειριστώ... Με τα γλυκά με πιάνει μανία. Και γενικά δεν τρώω πολύ καλά. Δεν κάνω 5 γεύματα κι αυτά που τρώω είναι υψηλής θερμιδικής αξίας μάλλον για να αντέχω αλλά καταλήγω και να παίρνω. Είναι και που μου είπε ο παιδίατρος όχι σε όσπρια, μπρόκολα, κουνουπίδια κλπ, μειωμένα γαλακτοκομικά οπότε τρώω μακαρόνια, κρέας, ρύζι, ψάρι κλπ για μεσημέρι και την υπόλοιπη μέρα ντόνατς, σοκολάτεε κλπ

Θεωρώ ότι παιρνάω φάση. Και ψυχολογική. Είμαι λίγο αποκομμένη από τους ανθρώπους. Θρηνώ ακόμα το απότομο και πρώιμο τέλος της εγκυμοσύνης μου. Μου λείπει πολύ! Χωρίς να σημαίνει ότι δεν είμαι τρισευτιχισμένη με το μωρό μου.  Θεωρώ πως θα το ρυθμίσω σιγά σιγά.. Ή θα ξεφύγω τελείως και θα με τσουλάνε στις κατηφόρες. Θα δείξει!χεχε

Αχχχ κ εγω δεν έχω να το χονεψω ότι γεννησα πιο νωρίς ήθελα κ άλλο να κρατήσει :(

Just now, elpida20 είπε:

Δεν το πιστεύω επιτελουςςςς πες μου λεπτομέρειες. Με έκανες πολύ χαρουμενη

Τους πρώτους 2 μήνες είχαμε ξενύχτια λόγω φαγητού μόνο. Και κολικούς. Είναι ήσυχη δνε με ταλαιπωρεί η αγάπη μου. Πλέον κοιμάται οοοοολο το βράδυ και της αρέσει να βλέπει τηλεόραση χαχαχ επίσης η πιπίλα είναι κολλητή της φιλη

Πιάνει πιπιλιτσα η ζουζούνα μου; τελειαααα εμενα δεν την θέλει με τπτ γμτ πφφφ δεν πειράζει όμως... Κοιμάται όλη νύχτα ε; μια χαρά τα πάτε... Εμενα κοιμάται πολυυυυ παίζει να κοιμάται 21 ώρες το 24ωρο χαχαχ το παιδί μου ξυπνάει τρώει κάνει κακά κ κοιμάται πάλι... Τη νύχτα ξυπνάει μόνο μια φορά για να θηλάσει... Εσείς θηλάζετε; 

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elpida20 είπε:

Η μπέμπα είναι μα ζωγραφιά 3 μηνών. Εγώ πάλι το προσπαθώ.:x

Πες μου ότι τα κατάφερες χαρά μουυυ

Αγαπηηηηηηηη ποσο χαίρομαι που σε βλέπω να γραφεις πες μου τα παντα

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marioula1234 είπε:

 

Μια χαρά είναι το νινακι... Κάπου είχα διαβάσει ότι στον τρίτο μήνα κολλάει λίγο η ανάπτυξη όσο αφορά το βάρος δεν ξέρω αν ισχύει κ ότι μετά είναι οκ πάλι... Στον γιο μ η παιδίατρος δεν με άφηνε να του το κατεβάζω το πουλάκι όσο ήταν βρεφακι... 

Καλεεεεεεςς τι τέλεια νέα είναι αυτά;;;; μα καλά ρε αγαπη είσαι ήδη πέντε μηνών κ δεν μας το είπες να χαρούμε;;;; με το καλο αγάπη μου όλα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά αχ είσαι πάνω στην περίοδο που γίνεται χαμός με τις κλωτσιές!!! Κάνε μας να ζηλέψουμε τώρα! 

Εγω έκανα τρεις καισαρικες στο σύνολο κ ενώ είμαι πιο αδύνατη από πριν μείνω έγκυος.... Κοιλιά έχω ακόμα... Ήμουν 53οταν έμεινα έγκυος, έφτασα τα 62 και τώρα είμαι 52...αλλααααα η κοιλιά κοιλιααα

Αχχχ κ εγω δεν έχω να το χονεψω ότι γεννησα πιο νωρίς ήθελα κ άλλο να κρατήσει :(

Πιάνει πιπιλιτσα η ζουζούνα μου; τελειαααα εμενα δεν την θέλει με τπτ γμτ πφφφ δεν πειράζει όμως... Κοιμάται όλη νύχτα ε; μια χαρά τα πάτε... Εμενα κοιμάται πολυυυυ παίζει να κοιμάται 21 ώρες το 24ωρο χαχαχ το παιδί μου ξυπνάει τρώει κάνει κακά κ κοιμάται πάλι... Τη νύχτα ξυπνάει μόνο μια φορά για να θηλάσει... Εσείς θηλάζετε; 

Μου κόπηκε το γάλα εμένα. Κακή εμπειρία. 

Βιαζόμαστε επίσης βγάζουμε δοντάκι από τώρα εμείς. 

Just now, Penny... είπε:

Αγαπηηηηηηηη ποσο χαίρομαι που σε βλέπω να γραφεις πες μου τα παντα

Δεν ξέρω τι να πω ακριβωωως. Η Μικρή μου είναι ένας άγγελος. Είναι το μοναδικό που με κρατάει στα πόδια μου κι ολαααα θα πάνε καλα

  • Μου αρέσει 2

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Μου κόπηκε το γάλα εμένα. Κακή εμπειρία. 

Βιαζόμαστε επίσης βγάζουμε δοντάκι από τώρα εμείς. 

Δεν ξέρω τι να πω ακριβωωως. Η Μικρή μου είναι ένας άγγελος. Είναι το μοναδικό που με κρατάει στα πόδια μου κι ολαααα θα πάνε καλα

φυσικα και θα ειναι αγγελος αγαπη μου το ξερω ειναι λογικο αυτο που λες


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ntina Ntinaki είπε:

Καλημέρα σε ολες! Ανήκω στην παρέα των μανουλων του Ιανουαρίου,αλλά θα ήθελα την εμπειρία σας! Θυμάστε σε ποια εβδομάδα είχατε σταματήσει το συμπλήρωμα μαγνησίου; Καταλάβατε σύντομα διαφορά στην ένταση των συσπάσεων; Μου σύστησε ο γιατρός να το σταματήσω τώρα στην 36η εβδομάδα και έχω λίγη αγωνία. 

Κ εγω εκει καπου το σταματησα..ισωσ λιγεσ μερεσ πριν. Ολα κσλα..δεν προλαβα νς κανω συσπασςισ..37κ 5 γεννησα με καισαρικη

Με το καλοοο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλέ δεν διαβάζεις καλά φιλη μ...αχαχχαχαχαχα δεν πειράζει όμως...ήρθε το θαύμα μ κιολας ....Ένας κοριτσαρος νααααααα κ ζόρικος....Είμαι ειδη 5 μηνών κ ......

Εεεεεεε....ουτε εγω το ηξερα αυτο!!Δεν προλαβαινω πλεον να μπαινω και στο φορουμ της εξωσωματικης κι εχω χασει επεισοδια!!Συγχαρητηρια Ταρζανιτσα μου!!Να εχεις ενα υπεροχο υπολοιπο εγκυμοσυνης και με το καλο να δεχτεις τον κοριτσαρο σου!!Χαιρομαι τοσο πολυ για εσενα!!:wub: 

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elpida20 είπε:

Επανήλθα κορίτσια μου.. Είστε ολες εδω; 

Κοριτσακι μου γλυκο καλώς μας ηρθες... Δεν ξερεις ποσο χαιρομαι που  μας γραφεις... Πες μας λιγο για το μωρακι σου... Τι κανει; Πως μεγαλωνετε μέχρι τωρα; Ειχατε κολικους; Θηλαζεις; Πες μας οσο πιο πολλα μπορείς... :wub:

Κ μολις ειφα οτι εχεις ηδη γράψει καποια πραγματα... Βγαζετε δοντακι, ε;;; Εμεις ειμαστε 2 μηνων κ βγαζει αρκετά σαλια κ για πλακα ελεγα οτι βγάζει δοντι... Βρε λες;;;; Για εμάς είναι νωρίς.... Εμενα ο μπεμπουλης εχει λίγους κολικους ακομα κ περναει διάφορες φάσεις αλλα ειμαστε καλα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan συγχαρητήρια επιτέλους η ανηφόρα σταμάτησε και για σένα.. Όλα θα πάνε καλάα!!!!. Λοιπόν κορίτσια ας τ πάρουμε ένα ένα δεν θυμάμαι και τι σας είχα πει.. Ήμουν λίγο χαμένη. Τεσπα γέννησα με καισαρική. Προσπάθησα να θηλασω στο νοσοκομείο αλλά έπαθα επιλοχία και μου κόπηκε το γάλα. 3 μέρες θήλασα μόνο. Ο απογαλακτισμος με έκανε φυτό. Το ξεπεράσαμε και αυτό. Για να συλεθω από την καισαρική μου πήρε καμία 20 άρια μέρες. Πίνει 210 γραμμάρια ανά 4ωρω και πολλές φορές και περισσότερο. Κοιμάται όλο το βράδυ μέχρι τις 8 το πρωί τώρα που δεν πονάει πλέον η κοιλιά της. Βγάζει πάρα πολλά σαλακια έχουν οριστεί τα Πάνω ούλα της και εμφανίστηκαν 2 μικρά άσπρα σαν σπυράκια αλλά τα πάνω. Δεν είναι καθόλου γκρινιάρα με το που βάζεις πιπίλα τα ξεχνάει όλα. Γίνεται ένα τέρας μόνο όταν πεινάει χάχα. Αυτά τα λίγα. 

Επίσης όταν ήταν στην κοιλιά μου είχε ξεκινήσει αιμορραγία στο κεφαλάκι της από την στεναχώρια μου είπαν. Μόλος γεννήθηκε η αιμορραγία σταμάτησε δόξα τον θεο

  • Μου αρέσει 10

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

Δεν το εχουμε βρει ακομα με τον υπνο. Η μπεμπα κοιμαται το βραδυ χωρις να ξυπνησει αλλα ολη την υπολοιπη μερα ειναι ξυπνια.  Θελει βυζι, χαλρωνει λιγο στην αγκαλια μου και οταν τη βαζω στην κουνια ξυπναει κι αρχιζει τη γκρινια. Εχω και τον μικρο  που ζηλευει και αρχιζει τις σκανταλιες καθε φορα που εχω τη μικρη αγκαλια...ναι ειμαι ευτυχισμενη αλλα ταυτοχρονα και πολυ κουρασμενη...κι εχω και τον αντρα μου να θελει και τριτο μολις χρονισει λεει αυτο να βαλουμε μπρος. Θα παρω τα βουνα, σας το λεω...αληθεια υπαρχει τριπλο καρότσι? Χαχα! Γελαω για να μη βαλω τα κλαμματα. Και αυτη τη στιγμη που σας γραφω εχω τη μπεμπα αγκαλια που ενω κοιμαται, σηκωνει ξαφνικα την κεφαλα της και με κοιταει μες στο σκοταδι μες στα ματια...

Ζορι τα πεζοδρομια, στα μισα μαγαζια δεν χωραμε να μπουμε απο την πορτα, στις καφετεριες δεν χωραμε γενικα...τωρα θα μου πεις, τι τις θες τις καφετεριες ρε κοπελια?

Κι εγω 37. Νομιζω ειμαστε οι μεγαλυτερες της παρεας. Τι μηνα εισαι? Εγω Οκτωβρη.

Κι εγω καθολου δεν το πειραζα στο πρωτο...και ειναι 19 μηνων και τωρα αρχιζει να ανοιγει μονο του. Ο παιδιατρος ειναι της γνωμης οτι για να συμβαινει αυτο η φυση εχει προνοησει για κατι....

Αχ μπραβο βρε κοριτσαρα!!!! Με το καλο να την κρατησεις αγκαλιτσα τη ζουζουνα σου!!!

Ε όχι και τι της θέλουμε τις καφετέριες!!! Καλά κάνεις και πας. Μαζί σου!! Βέβαια εγώ πλέον τρέχω σε παιδοτοπους (πίκρα) ....

Κορίτσια εγώ έπιανα γρομπαλακι στο στήθος και τρόμαξα ολίγον. Βασικά μια το έπιανα μια εξαφανιζόταν. Πήγα σήμερα για υπέρηχο μαστών όλα οκ. Και θα πάω τέλος του μήνα σε μαστολογο που ξέρει από θηλαζουσες. Στην άλλη άκρη της Αθήνας είναι και από τώρα αγχώνομαι που θα πρέπει να λείψω ώρες από το σπίτι και πως θα το κάνω που θα γεμίσει γάλα το στήθος μου και μπλα μπλα μπλα... σήμερα το στομάχι με έπιασε από το άγχος .

 

@elpida20 πολύ χαίρομαι που ξαναγραφεις!! Σε σκέφτομαι συχνά πυκνά να ξέρεις! 

@Rafaelatarzan συγχαρητήρια!!! Με το καλό να υποδεχτείς την μπέμπα σου!!

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κοριτσακι μου καλημέρα... Σιγουρα είναι φαση ολο αυτο που περνας... Εγω ειχα παρει 14 κιλα κ οταν γεννησα μου ειχαν μείνει μόνο 3.Τωρα εχω 1 ακόμα για να φτασω τα πριν την εγκυμοσύνη αλλα αν εχω φιλότιμο θα έπρεπε να χασω αλλα 5 για να ειμαι καλα ..Κοιλιτσα φαίνεται ακομα σα να ειμαι 2 με 3 μηνων εγκυος... Κ εγω δυστυχώς σκέφτομαι πολυ το οτι εκανα καισαρικη κ γενικα ολα αυτα που έγιναν εκείνη τη μερα κ στενοχωριεμαι... Κ εγω ειμαι τρισευτυχισμενη με τον μπεμπουλη μου αλλα δεν το ελεγχω παντα κ τα ξαναθυμαμαι... Κ εγω δεν τρωω όσπρια κ τροφες που προκαλούν αερια αλλα λιγη μερεντουλα καθε μερα τη χτυπαω... Τι να κανω; Την εχω ανάγκη... 

Ρε κοριτσια, πολυ ενταση ο μπεμπης μου... Τι γίνεται ρε γαμωτο; 

Τι κανει?Κλαιει ή ειναι ανησυχος?Και τον δικο μου κατι τον εχει πιασει απο χθες...ειναι συνεχεια μες στη γκρινια και θελει να θηλαζει ολη την ωρα. Πρωτη φορα χθες το απογευμα θηλαζε επι 2,5 ωρες και τωρα παλι τον εχει πιασει η ιδια ανησυχια και δε λεει να ξεκολλησει απο το στηθος μου...


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Τι κανει?Κλαιει ή ειναι ανησυχος?Και τον δικο μου κατι τον εχει πιασει απο χθες...ειναι συνεχεια μες στη γκρινια και θελει να θηλαζει ολη την ωρα. Πρωτη φορα χθες το απογευμα θηλαζε επι 2,5 ωρες και τωρα παλι τον εχει πιασει η ιδια ανησυχια και δε λεει να ξεκολλησει απο το στηθος μου...

Κ κλαιει κ ειναι ανησυχος... Τεντωνεται, πιανει θηλη την αφήνει με δυναμη... Κ θελει να φαει κ κατι τον ενοχλει κ σταματαει... Κ έχουμε κ σαλακια αρκετα... Δεν ξερω τι γίνεται. Υποπτευομαι κολικους μαζι με αλμα, ίσως υπερπαραγωγη κ μαζι κ δόντια.... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα, ολα μαζι δλδ.... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...