Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

@elpida20 Κι εμένα ο μπεμπούλης γεννήθηκε με πολυυυ μαλλί αλλά δεν είχα καούρες στην εγκυμοσύνη..2 φορές προς το τέλος μόνο κι αυτό πολύ λίγο!

Κορίτσια μπασκετμπολίστας θα μου γίνει εμένα, στις 23 του μήνα γίνεται 2 μηνών και είναι ήδη 61 εκατοστά! Επίσης τα 7ωρα υπνάκια το βράδυ καλά κρατούν ευτυχώς... πάνω μου βέβαια αλλά δεν έχει σημασία!χαχα κλείνω κι εγώ 7ωρα μαζί του!!!

  • Μου αρέσει 5

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Clue είπε:

Εμείς κάναμε το πρώτο εμβόλιο τη Δευτέρα. Ήμουν φουλ αγχωμένη αλλά δεν έκλαψα. Έκλαψα το βράδυ που νόμιζα ότι είχε ανεβάσει πυρετό αλλά τελικά είχε ανάψει από την αγκαλιά.

Τρώει κάθε 2 με 3 ώρες περίπου εκτός από έναν 5ωρο ύπνο που κάνει το βράδυ.

Χθες τελικά κοιμήθηκε 20.30 με 1.30. Ευτυχώς σήμερα μόλις την πήρε οπότε θέλω να πιστεύω θα πάει ως τις 4.30...

Εσείς τι πρόγραμμα έχετε? Πες μας

Εμείς ανά 3 ώρες τρώνε 180 με 210 γρ. Εκτός το βράδυ που το παίρνει σερί. Κοιμάται 12 ξυπνάει 7 και τρώει το ιδιο

  • Μου αρέσει 2

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Εμείς ανά 3 ώρες τρώνε 180 με 210 γρ. Εκτός το βράδυ που το παίρνει σερί. Κοιμάται 12 ξυπνάει 7 και τρώει το ιδιο

Καλημερα ελπιδακι μου... Απο ποτε σου κοιμαται τοσο τη νυχτα; Εγω θηλαζω αποκλειστικά κ ειμαστε σε φαση για να σου δώσω να καταλάβεις  που το βραδυ ξυπναγε καθε μια ωρα... Αστα... Κ στην καλύτερη κάθε δύο... Ποσο τρωει δεν ξερω λογω θηλασμου... Παντως είμαστε 2 μηνων κ 3 ημερών κ την προηγούμενη Δευτέρα ηταν 4900 κ 60 εκατοστά... 

Οσο για το βραδυ 

Μπεμπουλης - Μαμα =1-0....χαχαχα :lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Giwtouli1990 said:

@elpida20 Κι εμένα ο μπεμπούλης γεννήθηκε με πολυυυ μαλλί αλλά δεν είχα καούρες στην εγκυμοσύνη..2 φορές προς το τέλος μόνο κι αυτό πολύ λίγο!

Κορίτσια μπασκετμπολίστας θα μου γίνει εμένα, στις 23 του μήνα γίνεται 2 μηνών και είναι ήδη 61 εκατοστά! Επίσης τα 7ωρα υπνάκια το βράδυ καλά κρατούν ευτυχώς... πάνω μου βέβαια αλλά δεν έχει σημασία!χαχα κλείνω κι εγώ 7ωρα μαζί του!!!

Ουάου! Να δεις που κοιμάται και ψηλώνει. Δεν κάνει άλλη δουλειά.. Να τον χαίρεσαι! Ελπίζω μόνο να τον φτάνεις να τον χτενίσεις, να τον λούσεις κλπ ή έστω να προλάβεις να του τα μάθεις να τα κάνει μόνος του πριν ξεφύγει για το ταβάνι! Χαχαχα


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εδώ και έναν μήνα που σταμάτησαν οι κολικοι ζω ένα οοονειρο κοιμάται πολλές ώρες και τρώει πολύ καλά. 6.500 γίναμε τον άλλο μήνα ξεκινάμε φρουτάκια για δίαιτα χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Εδώ και έναν μήνα που σταμάτησαν οι κολικοι ζω ένα οοονειρο κοιμάται πολλές ώρες και τρώει πολύ καλά. 6.500 γίναμε τον άλλο μήνα ξεκινάμε φρουτάκια για δίαιτα χαχαχα

Μπράβο ρε κορίτσι, βασικό να ξεκουράζεται και η μανούλα. Κι εμένα η μπουμπού έχει πολύ καλό πρόγραμμα, ζωή να χει, τρώει την ημέρα ανά 2 με 3 ώρες. Επειδή αντλώ κι ένα γεύμα και το τρώει από μπουκάλι, λόγω δουλειάς, βλέπω ότι τρώει γύρω στα 130 ml!  Το βράδυ κοιμάται 8ωρο σερί! Σήμερα χτύπησε 9ωρο η υπναρου, κοιμήθηκε 12μιση και ξύπνησε 9.20, με πανα δύο κιλά απο τα τσισα χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι, βασικό να ξεκουράζεται και η μανούλα. Κι εμένα η μπουμπού έχει πολύ καλό πρόγραμμα, ζωή να χει, τρώει την ημέρα ανά 2 με 3 ώρες. Επειδή αντλώ κι ένα γεύμα και το τρώει από μπουκάλι, λόγω δουλειάς, βλέπω ότι τρώει γύρω στα 130 ml!  Το βράδυ κοιμάται 8ωρο σερί! Σήμερα χτύπησε 9ωρο η υπναρου, κοιμήθηκε 12μιση και ξύπνησε 9.20, με πανα δύο κιλά απο τα τσισα χαχαχα

Κάθε πρωί η πάνα πυρινικη βόμβα χαχα

  • Χαχα 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Clue είπε:

Ουάου! Να δεις που κοιμάται και ψηλώνει. Δεν κάνει άλλη δουλειά.. Να τον χαίρεσαι! Ελπίζω μόνο να τον φτάνεις να τον χτενίσεις, να τον λούσεις κλπ ή έστω να προλάβεις να του τα μάθεις να τα κάνει μόνος του πριν ξεφύγει για το ταβάνι! Χαχαχα

Χαχαχαχα θεά!! 

Ρε κορίτσια τι φάση με τους κολικούς? Μόνο ο δικός μου δεν είχε? Άντε να περάσει το τρίμηνο να ηρεμήσουν οι ψυχούλες..κι εσείς μαζί τους..

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλημερα ελπιδακι μου... Απο ποτε σου κοιμαται τοσο τη νυχτα; Εγω θηλαζω αποκλειστικά κ ειμαστε σε φαση για να σου δώσω να καταλάβεις  που το βραδυ ξυπναγε καθε μια ωρα... Αστα... Κ στην καλύτερη κάθε δύο... Ποσο τρωει δεν ξερω λογω θηλασμου... Παντως είμαστε 2 μηνων κ 3 ημερών κ την προηγούμενη Δευτέρα ηταν 4900 κ 60 εκατοστά... 

Οσο για το βραδυ 

Μπεμπουλης - Μαμα =1-0....χαχαχα :lol:

Χαχαχα...κατι μου θυμιζειαυτο!!Κι εμεις ακριβως τα ιδια!!Κι εγω δεν ξερω ακριβως ποσο τρωει, παντως την ημερα που ειχα παει στον γυναικολογο κι ελειψα 1 τριωρο τον θηλασα ακριβως πριν φυγω και του ειχα αφησει 60αρια μπιμπερο. Η γιατρος υπολογισε οτι ανα 1 ωρα που ζηταει πινει 40 ml, αλλα εγω του αφησα 3 των 60 για μεγαλυτερη σιγουρια. Τελικα, στη 1,5 ωρα που πεινασε, ηπιε 90ml και μετα απο 1,5 ωρα που γυρισα θηλασε κατευθειαν, οποτε θεωρω οτι πινει σιγουρα πανω απο 120 ανα τριωρο που περιμενε η παιδιατρος. Γι αυτο εχει παρει 2,5 κιλα μεσα σε 2 μηνες ο χοντρουλης!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχαχα θεά!! 

Ρε κορίτσια τι φάση με τους κολικούς? Μόνο ο δικός μου δεν είχε? Άντε να περάσει το τρίμηνο να ηρεμήσουν οι ψυχούλες..κι εσείς μαζί τους..

Ούτε η μπουμπού μου έχει !!! Έχει όμως εντονότατη ΓΟΠ αλλά ευτυχώς δεν έχει γκρίνια από την ΓΟΠ και θηλάζει κανονικά

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσια μπασκετμπολίστας θα μου γίνει εμένα, στις 23 του μήνα γίνεται 2 μηνών και είναι ήδη 61 εκατοστά! Επίσης τα 7ωρα υπνάκια το βράδυ καλά κρατούν ευτυχώς... πάνω μου βέβαια αλλά δεν έχει σημασία!χαχα κλείνω κι εγώ 7ωρα μαζί του!!!

Super ο μπεμπουλης!!Καλα...για τα 7ωρα δεν το συζητω!!Ονειροοοο!!Αφου δεν εχει κολικους γιατι κοιμαται πανω σου? Ειναι αγκαλιτσας ο μικρουλης και δε θελει να κοιμαται μονος του?Εμενα ο ατιμος και πανω μου που κοιμαται, την πεινα του δεν την ξεχναει...καθε 1-2 ωρες ανελλιπως αρχιζει και τρωει τον λαιμο και την μπλουζα μου κι αν δεν προλαβω να τον βαλω ακαριαια στο στηθος, σηκωνει ολη την πολυκατοικια με την τσιριδα του...χαχαχα...μιλαμε για ντεσιμπελ, οχι αστεια!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Απορώ πως μπορέσατε χωρίς εμένα και την ραφααααα ντροπή σαςςςςςς χαχαχα ειλικρινά κορίτσια μου λείψατε 

Μπείτε όλοι στο προφίλ μου να δείτε την μπεμπούλα μουυ

Και εσύ μας έλειψες ελπίδακι μου γλυκό! ❤️ Συνέχεια σε σκεφτόμασταν! Καλά η μπέμπα σου είναι μια θεαααα πανέμορφη είναι αγάπη μου και τι μαλλί Θεέ μου! Εμένα είναι καραφλιτσα χχχαχ την έχω κ εγώ φώτο προφίλ αν θες να τη δεις είναι λίγο πάλια η φώτο μας βέβαια τώρα ίσα που ξεκίνησε να βγάζει μαλλί :)

16 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

@elpida20 τι κούκλες είστε και οι δύο!!! Χαρά μου τι μαλλι είναι αυτό; πόσες καουρες είχες; χαχαχα

Εμείς κορίτσια φαλάκρα χαχαχα

Και εμείς χάχα χαχα

15 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Τι ωραια μαγουλινια ειναι αυτα!!Να την χαιρεσαι Ελπιδακι την κουκλιτσα σου!!

Τελικα πηγαμε σημερα παιδιατρο. 5.500 γρ και 57 ποντους ο μπεμπακος!Μας πονεσε το πρωτο εμβολιο βεβαια και τωρα εχουμε βρει παρηγορια στο στηθος της μανουλας...προμηνυεται μακρυ το βραδυ!!Ολα καλα κατα τα αλλα, μονο που μας συνεστησε να παμε και σ' εναν παιδοωρλ να δει τη μυτουλα μας γιατι αυτο το ρουθουνισμα δε λεει να υποχωρησει...

Μια χαρά το βάρος σας αγαπη μου 

14 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Αύριο έχουμε το 2ρο μας εμβόλιο.. Ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.. Στο πρώτο πολύ κκλαμα έπεσε. Όχι η μικρή εγώ έκλαιγα η μικρή χαμπάρι δεν πήρε ρε κορίτσια χάχα. Ήμουν φορτισμένη και πολλές φορές σκέφτομαι ότι δεν θα τα καταφέρω αλλά 0αντα υπάρχει ένα ουράνιο τοξοοο. Αύριο να δουμεεεε. Πριν ένα μήνα ακριβώς ήμασταν 5.300. Το Σάββατο γινόμαστε 3 μηνών και θέλω να δω πόσο έβαλε. Εσείς ανά πόση ώρα ταιζετε; και πόσο τρώνε τα ζουζούνια;;; 

Ουαουυυυ τελειαααα τα κιλα σας! Εμείς θηλάζουμε αποκλειστικά κ δεν έχουμε στάνταρ πρόγραμμα θηλασμού μέσα στη μέρα αλλά τη νύχτα ξύπνα μόνο μια φορά 

11 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

@elpida20 Κι εμένα ο μπεμπούλης γεννήθηκε με πολυυυ μαλλί αλλά δεν είχα καούρες στην εγκυμοσύνη..2 φορές προς το τέλος μόνο κι αυτό πολύ λίγο!

Κορίτσια μπασκετμπολίστας θα μου γίνει εμένα, στις 23 του μήνα γίνεται 2 μηνών και είναι ήδη 61 εκατοστά! Επίσης τα 7ωρα υπνάκια το βράδυ καλά κρατούν ευτυχώς... πάνω μου βέβαια αλλά δεν έχει σημασία!χαχα κλείνω κι εγώ 7ωρα μαζί του!!!

Μια χαρα και το ύψος κ ο ύπνος σούπερ σας βρισκω

πρίν από 42 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχαχα θεά!! 

Ρε κορίτσια τι φάση με τους κολικούς? Μόνο ο δικός μου δεν είχε? Άντε να περάσει το τρίμηνο να ηρεμήσουν οι ψυχούλες..κι εσείς μαζί τους..

Ούτε εμένα είχε κολικούς 

@elpida20 δεν μπόρεσα να αντισταθώ μπήκα κ δεύτερη φορά στο προφίλ σου να δω την μπέμπα είναι κυριολεκτικά υπέροχη όλα της χαρακτηριστικά είναι τόσο όμορφα να τη χαίρεσαι γλυκιά μου κ εσύ δεν πας πίσω κουκλίτσα ζωγραφιστή! 

  • Μου αρέσει 3

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinaki 86 είπε:

Super ο μπεμπουλης!!Καλα...για τα 7ωρα δεν το συζητω!!Ονειροοοο!!Αφου δεν εχει κολικους γιατι κοιμαται πανω σου? Ειναι αγκαλιτσας ο μικρουλης και δε θελει να κοιμαται μονος του?Εμενα ο ατιμος και πανω μου που κοιμαται, την πεινα του δεν την ξεχναει...καθε 1-2 ωρες ανελλιπως αρχιζει και τρωει τον λαιμο και την μπλουζα μου κι αν δεν προλαβω να τον βαλω ακαριαια στο στηθος, σηκωνει ολη την πολυκατοικια με την τσιριδα του...χαχαχα...μιλαμε για ντεσιμπελ, οχι αστεια!!

 

Just now, katerinaki 86 είπε:

Super ο μπεμπουλης!!Καλα...για τα 7ωρα δεν το συζητω!!Ονειροοοο!!Αφου δεν εχει κολικους γιατι κοιμαται πανω σου? Ειναι αγκαλιτσας ο μικρουλης και δε θελει να κοιμαται μονος του?Εμενα ο ατιμος και πανω μου που κοιμαται, την πεινα του δεν την ξεχναει...καθε 1-2 ωρες ανελλιπως αρχιζει και τρωει τον λαιμο και την μπλουζα μου κι αν δεν προλαβω να τον βαλω ακαριαια στο στηθος, σηκωνει ολη την πολυκατοικια με την τσιριδα του...χαχαχα...μιλαμε για ντεσιμπελ, οχι αστεια!!

Χαχαχα ναι ο αγκαλίτσας μου αν πάω να τον αφήσω κάτω ξυπνάει και μένα και αρχίζει τα κλάματα! Μόνο όταν θηλάζει ξαπλωμένος και τον παίρνει ο ύπνος στο κρεβάτι μου είναι καλά! Τότε μπορώ επιτέλους να κάνω ένα μπάνιο σαν άνθρωπος και να μαζέψω όσο μπορώ το σπίτι..

  • Χαχα 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...