Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Νέες μανουλες σε δίαιτα και οχι μονο!!!! :)


anemoni1989

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια!

Εγω γεννησα 18/3 και ειχα παρει συνολικα 10,5 κιλα απο 56,5 στα 67..

Αν σας πω οτι δεν εχω ζυγιστει απο οταν γεννησα;

Η κοιλια παντως μου εχει φυγει τελειως αλλα απο μπουτακι καλα παω..

Την τεταρτη θα παω στη γυναικολογο και θα ζυγιστω εκει να δω.

Η αληθεια ειναι πως δεν εχω προσπαθησεο να φορεσω κανενα απο τα παλια μου ρουχα κυκλοφορω ακομα με τα κολαν εγκυμοσυνης μονο ενα παντελονι πηρα για μια βαπτιση, 1 νουμερο μεγαλυτερο μονο χαχαχα.

Το θεμα ειναι οτι δε μπορω να κοψω τα γλυκα και στο σπιτι υπαρχουν απειρα αυτη τη στιγμη..

Πρεπει οπωσδηποτε μεχρι τον ιουλιο να επανέλθω!

Πειτε κανενα tip!

Σκεφτομαο να ξεκινησω και γυμναστηριο.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2019 at 1:21 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα μπαινεις στο tinypic.com επιλεγεις την φοτο κανεις μεταμορφωση και πατας αντιγραφη απο τα κουτακια π θα σ βγαλει τον κωδικο απο Κώδικας IMG για φόρουμ και πίνακες μηνυμάτων ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΟ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΕΔΩ Π ΓΡΑΦΟΥΜΕ!!!

IMG%5Dτα καταφερα!!!!!     @nanoula90 αυτη ειναι η πρωτη εβδομαδα οτι θες ρωταμε να σου εξηγησω. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

IMG%5Dτα καταφερα!!!!!     @nanoula90 αυτη ειναι η πρωτη εβδομαδα οτι θες ρωταμε να σου εξηγησω. 

Ωωω σε ευχαριστω αγαπηηηη!! Σ αγαπω!!! Κατσε να το μελετησω! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Κοριτσι Τι μελετησες πως σου φανηκε; 

Ευκολο στις παρασκευες του. Κ βλεπω οτι δεν σου ειχε υδατανθρακα πολυ. Ρυζια, μακαρονια κλπ. Λογικο πως θα χασουμε αλλιως χαχαχα. Το μπιφτεκι βεβαια μπορω να το αντικαταστησω πχ με φιλετο κοτοπουλο, αλλα σε γενικες γραμμες εχω να σου πω τεραστιο μπραβο που το ακολουθησες!!!! Οποτε θα μαγειρευω χώρια για μενα κ χωρια για τον συζυγο. Θα την ακολουθησω παντως με δυο τρεις μικρες παραλλαγες και ελπιζω να εχω τα ιδια αποτελεσματα με σενα!! 

Σε ευχαριστω κ παλι φιλεναδα!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ευκολο στις παρασκευες του. Κ βλεπω οτι δεν σου ειχε υδατανθρακα πολυ. Ρυζια, μακαρονια κλπ. Λογικο πως θα χασουμε αλλιως χαχαχα. Το μπιφτεκι βεβαια μπορω να το αντικαταστησω πχ με φιλετο κοτοπουλο, αλλα σε γενικες γραμμες εχω να σου πω τεραστιο μπραβο που το ακολουθησες!!!! Οποτε θα μαγειρευω χώρια για μενα κ χωρια για τον συζυγο. Θα την ακολουθησω παντως με δυο τρεις μικρες παραλλαγες και ελπιζω να εχω τα ιδια αποτελεσματα με σενα!! 

Σε ευχαριστω κ παλι φιλεναδα!! 

Το κοτοπουλο να ειναι 250 γραμμαρια ψημενο ειναι αρκετο θα χορτάσεις οχι λιγοτερο. Σαλατα οτι θες μαρουλι χορτα μπροκολο, ντοματα αγγούρι, αλλα μην ανακατεβεις τις σαλατες οπως μαρουλι με διαφορά αλλα.συγουρα θα εχεις αποτέλεσμα θα ξεφουσκωσεις αμεσως. Πολυ νερο να πινεις.μακαρονια και ρύζι της ειπα εγω να μην μου βαλει γιατι δεν μ αρέσουν. Δυο εβδομαδες τι κανω και μετα αλλη κανε αυτη και σου εχω και αλλες!!!! Τωρα εμαθα να ανεβαζω!!! Τίποτα κοριτσι καλη επιτυχια!!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Το κοτοπουλο να ειναι 250 γραμμαρια ψημενο ειναι αρκετο θα χορτάσεις οχι λιγοτερο. Σαλατα οτι θες μαρουλι χορτα μπροκολο, ντοματα αγγούρι, αλλα μην ανακατεβεις τις σαλατες οπως μαρουλι με διαφορά αλλα.συγουρα θα εχεις αποτέλεσμα θα ξεφουσκωσεις αμεσως. Πολυ νερο να πινεις.μακαρονια και ρύζι της ειπα εγω να μην μου βαλει γιατι δεν μ αρέσουν. Δυο εβδομαδες τι κανω και μετα αλλη κανε αυτη και σου εχω και αλλες!!!! Τωρα εμαθα να ανεβαζω!!! Τίποτα κοριτσι καλη επιτυχια!!!!! 

Εννοεις δηλαδη πχ σαλατα μαρουλι να εχει μονο μαρουλι μεσα και οχι αλλο λαχανικο? Πχ δεν μπορω να βαλω και ροκα ή σπανακι? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Εννοεις δηλαδη πχ σαλατα μαρουλι να εχει μονο μαρουλι μεσα και οχι αλλο λαχανικο? Πχ δεν μπορω να βαλω και ροκα ή σπανακι? 

Ναι μου είχε πει οτι σαλατα  θςλω εκτος λαχανο αλλα λογικά με τις πρασινάδες δεν θα υπαρχςι πρόβλημα εγω της ειπα να βάλω πιπεριές και μου ειπε σχετη.

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας εχω τη καλυτερη  λυση ever.αρρωστησα χτες την εβγαλα σκτη τουαλετα με εμετους διαροιες.εννοειται πηρε η μανα μου την πρωτη πτηση που βρηκε και ηρθε μη κολλησω  τον μπεμπη.παντως η κοιλια φλατ σημερα. βγηκε και κατι θετικο τουλαχιστον

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, loyloy είπε:

Σας εχω τη καλυτερη  λυση ever.αρρωστησα χτες την εβγαλα σκτη τουαλετα με εμετους διαροιες.εννοειται πηρε η μανα μου την πρωτη πτηση που βρηκε και ηρθε μη κολλησω  τον μπεμπη.παντως η κοιλια φλατ σημερα. βγηκε και κατι θετικο τουλαχιστον

Ωχ ρε συ..περαστικουλια!!Γρηγορη αναρρωση! Να ναι καλα η μανουλα σου! Αχ αυτες οι μανουλες!!! Τωρα οντως τις καταλαβαινουμε περισσοτερο! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Σας εχω τη καλυτερη  λυση ever.αρρωστησα χτες την εβγαλα σκτη τουαλετα με εμετους διαροιες.εννοειται πηρε η μανα μου την πρωτη πτηση που βρηκε και ηρθε μη κολλησω  τον μπεμπη.παντως η κοιλια φλατ σημερα. βγηκε και κατι θετικο τουλαχιστον

Καλη αναρρωση κοριτσι. μηπως εφαγες πολυ καο σε έπιασε η κοιλια.....? 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Καλη αναρρωση κοριτσι. μηπως εφαγες πολυ καο σε έπιασε η κοιλια.....? 

1 γαλα και 1 κομματι τσουρεκι ειχα φαει.τουλαχιστον ηρθε η μαμα μου και κοιμηθηκα.ειχα να οιμηθω απο πριν γεννησω ετσι

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

1 γαλα και 1 κομματι τσουρεκι ειχα φαει.τουλαχιστον ηρθε η μαμα μου και κοιμηθηκα.ειχα να οιμηθω απο πριν γεννησω ετσι

Μπορει να ήταν και ο συνδιασμος τσουρεκιου με το γαλα. Ειδες αν εχειςβοήθεια ποσό διαφορετικά ειναι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Μπορει να ήταν και ο συνδιασμος τσουρεκιου με το γαλα. Ειδες αν εχειςβοήθεια ποσό διαφορετικά ειναι. 

Μπηκε η μανα του πατερα μου νοσοκομειο.Μαλλον αστα να πανε και ο μπαμπας μου εχει τη καρδια του αρα μαλλον θα φυγει η βοηθεια.Αλλα τι να κανω.εχει πρωτεραιοτητα ο μπαμπας μου.Δεν ειναι σε καλη ψυχολογια και φοβαμαι μη παθει τπτ.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...