Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Νέες μανουλες σε δίαιτα και οχι μονο!!!! :)


anemoni1989

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Και εγω 1 κιλο εχω χασει... Πληρης απογοήτευση, αλλα λογικο... Οταν τρωω σοκολατες στα ξενύχτια με τη μπεμπα ειναι καλα... Πως περιμένω να χασω??? Ελπίζω τωρα που θα αρχίσω να ψαχνω νυφικα να απογοητευτω με την εικονα μ που εχω γινει σαν αρκούδα και να μαζευτω πιο αποτελεσματικα... 

Εγω ειμαι στα 80 (δεν το πιστεύω..) και ευελπιστώ στο γαμο να ειμαι τουλάχιστον 67... Γυρω στα 63 θα ηταν τ ιδανικο μου, αλλα και εκει βολευομαι

Θα τα χάσεις βρε κορίτσι αποφασει να το παρεις μονο. Θελει και πολυ νερο. Σας καταλαβενω ολες γιατι οταν θηλαζεις συνέχεια θελεις ολο να τρως σου περνει ολη την δυναμη εγω ετσι αισθανόμουν. 

3 ώρες πρίν, Alekk είπε:

Α μπραβο που συνεχιζεις κι εσυ! Αν θελω λεει! Ειμαι 76 και θελω να φτασω 60. Τα πρωτα 6 θα φυγουν, δεν ανησυχω γιατι τα πηρα αυτους τους μηνες αλλα τα αλλα τα εχω απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη δλδ 3 1/2 χρονια τωρα! Αυτα φανταζομαι θα με δυσκολεψουν... Επισης, σιχαινομαι γμτ τη γυμναστικη και τον λιγο χρονο που μου μενει σιγουρα δεν θα παω γυμναστηριο ή κατι τετοιο... Τελος για να πω οτι ειμαι αδυνατη θα πρεπει να φτασω 53! Πανε πανω απο δεκα χρονια βεβαια που ημουν σε αυτα τα κιλα! Οποτε 60και ειμαι κομπλε! Μακαρι να φτασω και να μην κολλησει η χαζοζυγαρια παλι...

Γιατι απογοητευση βρε κοριτσι μ; Μια χαρα ειναι! Προσεξε μονο μην παιρνεις, και θα τα χασεις τα κιλα! Εγω ειχα παει σε διαιτολογο στον μεγαλο μ, αυτη τη διατροφη κανω τωρα, με βοηθησε πολυ

Θα φυγουν αλλα καλύτερα σιγα σιγα και οχι με διαιτες εξαντλησεις καλύτερα με σωστη διατροφη. Ωραια ειναι η γυμναστικη αλλα εκτος γυμναστηριου εμςνα μαρεσει να περπαταω εξω ιδικα σε ενα δασος που εχουμε εδω στη πολη μου θελω εξω δεν μπορω να κλειστω σε ενα χωρο πνιγομαι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρες!!!Ρε κορίτσια σας βγάζει και εσάς σε αυτό το θέμα διαφήμιση για προϊόντα αδυνατίσματος;;;; Μας πήρανε χαμπάρι μου φαίνεται!!!

Κάπου πήρε το μάτι μου για γυμναστική.. κι εγώ θα ήθελα να αρχίσω αλλά που χρόνος ... Σκέφτομαι να ξεκλεβω κάνα μισάωρο και να κάνω λίγες ασκήσεις στο σπίτι... Και αν φτιάξει ο καιρός να πηγαίνω κάθε μέρα βόλτα με μπέμπη και σκύλο και αντί να διαλέγω τον εύκολο δρόμο όπως έκανα μέχρι τώρα να πηγαίνω από τις ανηφόρες!!!


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Natasoula85 είπε:

Καλημέρες!!!Ρε κορίτσια σας βγάζει και εσάς σε αυτό το θέμα διαφήμιση για προϊόντα αδυνατίσματος;;;; Μας πήρανε χαμπάρι μου φαίνεται!!!

Κάπου πήρε το μάτι μου για γυμναστική.. κι εγώ θα ήθελα να αρχίσω αλλά που χρόνος ... Σκέφτομαι να ξεκλεβω κάνα μισάωρο και να κάνω λίγες ασκήσεις στο σπίτι... Και αν φτιάξει ο καιρός να πηγαίνω κάθε μέρα βόλτα με μπέμπη και σκύλο και αντί να διαλέγω τον εύκολο δρόμο όπως έκανα μέχρι τώρα να πηγαίνω από τις ανηφόρες!!!

Καλημέρα και εμενα το βγαζει μας πηραν χαμπαρι αστα... Καλα ειναι οση ωρα και να κανεις εγω που και που κανω κανενα κοιλιακό σπιτι. Και μωρο και σκυλο και ανηφορα δεν παει πολη ζορυ μου φαινεται. Ποσα κιλα ειναι ο σκυλος το μωρο το καροτσι; μηπως σε πιασει η μεση να προσεχείς. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα και εμενα το βγαζει μας πηραν χαμπαρι αστα... Καλα ειναι οση ωρα και να κανεις εγω που και που κανω κανενα κοιλιακό σπιτι. Και μωρο και σκυλο και ανηφορα δεν παει πολη ζορυ μου φαινεται. Ποσα κιλα ειναι ο σκυλος το μωρο το καροτσι; μηπως σε πιασει η μεση να προσεχείς. 

Ο σκύλος είναι δέκα κιλά αλλά πάει μόνος του δεν τον κουβαλαω!!! Το καρότσι θα το σπρώχνω δεν ξέρω δεν μου φαίνεται δύσκολο!! Θα δοκιμάσω και αν δω να με τσιμπάει η μέση θα το σταματήσω! Η μπορώ να βάλω τον σκύλο να σέρνει το καρότσι και εγώ να ακολουθώ!!! χαχαχαχα!!


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Ο σκύλος είναι δέκα κιλά αλλά πάει μόνος του δεν τον κουβαλαω!!! Το καρότσι θα το σπρώχνω δεν ξέρω δεν μου φαίνεται δύσκολο!! Θα δοκιμάσω και αν δω να με τσιμπάει η μέση θα το σταματήσω! Η μπορώ να βάλω τον σκύλο να σέρνει το καρότσι και εγώ να ακολουθώ!!! χαχαχαχα!!

Καντω και βλεπεις πως θα παει. Μπα ειναι μικρουλη δεν θα μπορει θα σου στειλω τ ο δικο μου που ειναι 30 κιλα!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Τρώω ακατάστατα, σίγουρα δεν βοηθά αυτό. Σου είχε βγάλει διατροφή σύμφωνα με τον θηλασμό;;

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι ότι θα με ανανεώσει αυτό. Θα μου φτιάξε τη διάθεση. 

Συμπεθέρα σήμερα κλείνω μήνα!!! Πεινάω πολύ ναι κ θέλω κ τσιγάρο κ εκεί πείνσω πιο πολύ ....άστα...

Κοριτσι μ κι εγω πιστευω παντως οτι ειναι νωρις για σενα. Αν θηλαζεις αποκλειστικα πρεπει να ξεκινησεις αφου εδραιωθει ο θηλασμος περιπου στους δυο μηνες οπου το στηθος σταματα να γινεται τουμπανο στο διωρο. Ναι διατροφη συμβατη με θηλασμο. Πολλα υγιεινα σνακ και μετα τα γνωστα της διαιτας, γενικα ο θηλασμος θελει πρωτεινη

3 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Θα τα χάσεις βρε κορίτσι αποφασει να το παρεις μονο. Θελει και πολυ νερο. Σας καταλαβενω ολες γιατι οταν θηλαζεις συνέχεια θελεις ολο να τρως σου περνει ολη την δυναμη εγω ετσι αισθανόμουν. 

Θα φυγουν αλλα καλύτερα σιγα σιγα και οχι με διαιτες εξαντλησεις καλύτερα με σωστη διατροφη. Ωραια ειναι η γυμναστικη αλλα εκτος γυμναστηριου εμςνα μαρεσει να περπαταω εξω ιδικα σε ενα δασος που εχουμε εδω στη πολη μου θελω εξω δεν μπορω να κλειστω σε ενα χωρο πνιγομαι. 

Μακαρι να ειχα το χρονο να περπατησω... με τε δυο τους ειναι ακομα αδυνατον.... αυτο με εσωνε παλαιοτερα! Πολυ περπατημα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Που εξαφανίστηκαμε ολες?νομιζω πέφτει πολύ φαγητο.Σημετα το αποφασισα θα χαλασω τη διατροφή. Μια μερα το δικαιούμαι πιστευω.Δεν κοιμαμαι που δεν κοιμαμαι ας φαω λιγο εστω.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εγώ @loyloy μου κρατιέμαι ακόμα. Φαΐ τρώω μπόλικο αλλά όχι τηγανητά ή πολλά λιπαρά. Γλυκά δεν τρώω καθόλου παρόλο που οι πειρασμοί είναι πολλοί και έχω μια τούρτα στο ψυγείο μου. Ποδήλατο και κοιλιακούς συνεχίζω ακάθεκτη. Έχω χάσει 2 κιλά και εχθές ήρθαν κάτι φίλες που με βρήκαν αδυνατισμένη και χάρηκα! Με βοηθάει να συνεχίσω! Αγόρασα ένα κολλητό φόρεμα στις γιορτές. Το φόρεσα κι έβγαλα φωτογραφία μπροστά και πλάι (σοκ...) και έχω σκοπό κάθε μήνα να βγάζω μια για να βλέπω την διαφορα στο σώμα μου. Θα σταματήσω όταν μείνω πολύ ικανοποιημένη! 

@anemoni1989 θα νοικιάσεις νυφικό ή θα ραψεις;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!! Εγω αφου τα ξεπαστρεψα τα γλυκα, δεν ξαναπηρα. Κιλα δεν εχω χασει ακομα, αλλα πιστευω κατι θα κανω. Οσον αφορα τη γυμναστικη επειδη γυμναστηριο δεν προλαβαινω, εχω το μωρο αγκαλια και τον κανω βαρακι και κανω διαφορες ασκησεις :lol: Σημερα το μενου εχει κρεατοσουπα, ταιριαζει με τετοιον καιρο! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

κγω γυμναστική με τον μπέμπη! πάνω κάτω όλη μέρα,  κ χορός! πολύ χορός! εγώ σήμερα δε πρόλαβα να μαγειρέψω κορίτσια...όχι λαικη,  σούπερ μάρκετ,  κρεοπωλείο..πήρα σουβλάκι κοτόπουλο αλλά έβαλα μουσταρδομαγιονεζα.. δεν άντεξα!χαχα 

ωραία η κρεατοσουπα @nanoula90! πήρα μοσχάρι για κοκκινιστό αύριο, αλλά μου έδωσες ιδέα για σουπιτσα!

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Που εξαφανίστηκαμε ολες?νομιζω πέφτει πολύ φαγητο.Σημετα το αποφασισα θα χαλασω τη διατροφή. Μια μερα το δικαιούμαι πιστευω.Δεν κοιμαμαι που δεν κοιμαμαι ας φαω λιγο εστω.

αα φίλη μου,  εγώ έχω πει: μια μέρα τη βδομάδα δεν προσέχω τι τρώω! μπορεί να κάνω βλακεία, αλλά γεμίζω μπαταρίες έτσι!!συνήθως Κυριακή, χτυπάω τσουρέκια - βέβαια 14 Φεβρουαρίου γιορτάσαμε με σούπερ γλυκό  -- πάλι εκτός προγράμματος!!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κάνετε κορίτσια??? Και εγω χαλασα τη διατροφή σήμερα... Εφαγα μια σοκολαταρα!!! Τι να κανω ομως?? Αδιαθετησα και το ζητουσα σαν κολασμενη το γλυκό!!! By the way ειμαι 2 κιλα μειον ηδη!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , bella32 είπε:

κγω γυμναστική με τον μπέμπη! πάνω κάτω όλη μέρα,  κ χορός! πολύ χορός! εγώ σήμερα δε πρόλαβα να μαγειρέψω κορίτσια...όχι λαικη,  σούπερ μάρκετ,  κρεοπωλείο..πήρα σουβλάκι κοτόπουλο αλλά έβαλα μουσταρδομαγιονεζα.. δεν άντεξα!χαχα 

ωραία η κρεατοσουπα @nanoula90! πήρα μοσχάρι για κοκκινιστό αύριο, αλλά μου έδωσες ιδέα για σουπιτσα!

αα φίλη μου,  εγώ έχω πει: μια μέρα τη βδομάδα δεν προσέχω τι τρώω! μπορεί να κάνω βλακεία, αλλά γεμίζω μπαταρίες έτσι!!συνήθως Κυριακή, χτυπάω τσουρέκια - βέβαια 14 Φεβρουαρίου γιορτάσαμε με σούπερ γλυκό  -- πάλι εκτός προγράμματος!!

Χεχεχε, εεε κατεβαινει ωραια η σουπιτσα τετοιες μερες. Ηδη τσακισαμε την μιση! 

@P.L.L. και @anemoni1989 μπραβο βρε κοριτσια. Η πειθαρχια αποδιδει καρπους! Μπραβο σας! 

  • Ευχαριστώ 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλησπέρα! Εγώ @loyloy μου κρατιέμαι ακόμα. Φαΐ τρώω μπόλικο αλλά όχι τηγανητά ή πολλά λιπαρά. Γλυκά δεν τρώω καθόλου παρόλο που οι πειρασμοί είναι πολλοί και έχω μια τούρτα στο ψυγείο μου. Ποδήλατο και κοιλιακούς συνεχίζω ακάθεκτη. Έχω χάσει 2 κιλά και εχθές ήρθαν κάτι φίλες που με βρήκαν αδυνατισμένη και χάρηκα! Με βοηθάει να συνεχίσω! Αγόρασα ένα κολλητό φόρεμα στις γιορτές. Το φόρεσα κι έβγαλα φωτογραφία μπροστά και πλάι (σοκ...) και έχω σκοπό κάθε μήνα να βγάζω μια για να βλέπω την διαφορα στο σώμα μου. Θα σταματήσω όταν μείνω πολύ ικανοποιημένη! 

@anemoni1989 θα νοικιάσεις νυφικό ή θα ραψεις;

Λεω να ραψω... Αλλα για την ωρα κοιταω σε οικους για να δω τι μου παει...!!! Βεβαια, αν καταληξω σε κορσε θα αναγκαστω να νοικιασω, γτ δε νομίζω να με συμφέρει να το ραψω!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Λεω να ραψω... Αλλα για την ωρα κοιταω σε οικους για να δω τι μου παει...!!! Βεβαια, αν καταληξω σε κορσε θα αναγκαστω να νοικιασω, γτ δε νομίζω να με συμφέρει να το ραψω!!! 

Εγώ ήμουν ανάμεσα στο να το νοικιασω ή να το ράψω γιατί είχα βρει έναν οικο στο Κολωνάκι και θα το έκανε όπως ήθελα εγώ. Θα μου έβγαινε γύρω στα 300€ παραπάνω αλλά θα το είχα και δικό μου και θα ήταν και αυτό που είχα στο μυαλό μου. Εν ολίγοις τελικά νοίκιασα και το μετάνιωσα γιατί με κάτι έξτρα που μου χρέωσαν πήγε πιο ακριβά κι επι πλέον δεν το ευχαριστήθηκα γιατί όλο το βράδυ σκεφτόμουν μη με πατήσουν και το σκίσω γιατί θα μου πάει ο κούκος αηδόνι! Τελικά το έβγαλα από την αρχή της βραδιάς και ευχαριστήθηκα τον γάμο μου! Στα λέω για να τα λάβεις υπόψιν σου! Παντως είναι πολύ ωραία περίοδος αυτή των ετοιμασιών του γάμου. Εγώ τη λάτρεψα! 

@nanoula90 όντως ωραία  ιδέα η κρεατοσουπα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; εγω μολις γυρισα απο την διατροφολογο εχασα 3 κιλα και 1, 700λιπος μια χαρα μου ειπε. Συνεχίζω αλλες 2 εβδομάδες με την καινουργια διατροφή!!! 

  • Μου αρέσει 4

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...