Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Μανουλες Νοεμβρίου 2023 ❤️


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 374
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου το απόγευμα είχα πάει στο γιατρό κ είναι όλα καλά!!! Αύριο κλείνω 18 εβδομάδες (σε λίγη ώρα δηλαδή) 

Ο μπεμπακος μας αναπτύσσεται μια χαρά είναι 222 γραμμαρια, η καρδιά μια χαρά όλα καλά! Μου είπε ότι σε δύο τρεις βδομάδες θα το ακούσω Καθόταν κουλουριασμενος, δεν κουνήθηκε ο σκατουλης.

😍 ένα ραντεβού ακόμη μαζί του είπε και μετά Β επίπεδου 😃

  • Μου αρέσει 4
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας όλα τα κορίτσια και τα μπεμπάκια ... και εμεις είχαμε πάει προχθές και μεγαλώσαμε... είμαστε 256gr είδαμε και 3D λίγο τα μουτάκια του αλλά τα έκρυβε,  σημερα εκλεισα την 19η .. Μου έκλεισε ραντεβου και για β επιπεδου στις 06/07 .. ☺️

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου είπα να μην με πάρει από κάτω όμως έγινε κάτι χθες με το γιατρό που με προβλημάτισε.Αναρωτιεμαι μήπως είμαι εγώ η υπερβολική που δεν νομίζω αλλα θα ήθελα τη γνώμη σας. Λοιπόν του στάλθηκαν οι εξετάσεις αίματος και ούρων και μου είπε ότι οι αίματος είναι μια χαρά αλλά στα ούρα έχουν βγει τρία μικρόβια και θέλει να την επαναλάβω γιατί αυτό σημαίνει μάλλον ότι δεν έγινε σωστή λήψη.(ίσως λέει αγγιξε το δάχτυλο σου κλπ) θέλει λέει καλό πλύσιμο στην περίοχη το πρωί και μετά αφήνω τα πρώτα ουρά στη λεκάνη και μετά στο δοχείο.Του λέω αυτό έκανα αλλά πλύθηκα το βράδυ αντί για πρωί.Μου λέει όχι πλυσου ακριβώς πριν τοποθετήσεις τα ούρα.Ενταξει του λέω πάντως δεν έχω κάτι έτσι;; (Ρώτησα με μια παιδική αθωότητα ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΧΥΠΟΨΊΑ επειδή τον τελευταίο καιρό όλο ουρολοίμωξη πάθαινα και λέω αχ μην έχω πάλι) 

Και μου αποκρίθηκε κάπως θιγμένος και τσαντισμενος ότι εγώ δεν κρύβω πραγματα και αν είχες κάτι θα στο έλεγα αλλά δεν θελω να φοβάμαι και να μιλήσω και έλεγε έλεγε..(εγώ χαμογελούσα αμήχανα απαντώντας ναι ναι εννοείται) Ήταν σαν να προσβλήθηκε θεωρώντας ότι τον "αμφισβήτησα". Αφού τελείωσε το λογυδριο του λέω αστειευομενη "Απλά επειδή όλο ουρολοίμωξη πάθαινα,λέω μην κόλλησα πάλι γιατι δεν θα το αντέξω" 

"Όχι όχι ξανακάνεις μια γενική και καλλιέργεια και το βλέπουμε"

Πάμε εξετάζομαι όλα καλά όπως σας είπα και γυρνώντας στο γραφείο του μου κανει πιο ανθρώπινα "Αν είχες κάτι θα στο έλεγα)" 

Τεσπά και κάποια στιγμή προς το τέλος κάνει Λοιπόν σου δίνει η όνομα γραμματέα* το επόμενο ραντεβού και πας και κανείς και μια γενική και καλλιέργεια ούρων και μου τη στελνεις. Και του απαντάω "γιατρέ εγώ θα την κανω φυσικά αλλά επειδή τώρα μου ηρθε υπάρχει περίπτωση να μην έγινε σωστή λήψη επειδή είχα το δοχείο στην τσάντα μου για πάνω από 1 ώρα επειδή περίμενα στην αίθουσα για να μπω;"

Η απάντηση του αυστηρή και απόλυτη: μπορεί να είναι επειδή είχες το δοχείο στην τσάντα σου, μπορεί επειδή ακουμπήσες το δάχτυλο,πολλά μπορεί που δεν με ενδιαφέρουν γιατί δεν είμαι η Αγκάθα Κρίστι εγώ θέλω να ξανακάνεις την γενική.

Ρε κορίτσια τι ρώτησα;;

Έφυγα χαρούμενη γιατί το μωρουλινακι μου ήταν καλά αλλά και πολύ.... προβληματισμένη με τη συμπεριφορά του.Λεω θα το ξεχάσω αλλά ακόμα και τώρα έχω ενοχές ενώ....δεν αισθάνομαι ότι έκανα κάτι λάθος..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Mωβ ηλιαχτίδα είπε:

Κορίτσια μου είπα να μην με πάρει από κάτω όμως έγινε κάτι χθες με το γιατρό που με προβλημάτισε.Αναρωτιεμαι μήπως είμαι εγώ η υπερβολική που δεν νομίζω αλλα θα ήθελα τη γνώμη σας. Λοιπόν του στάλθηκαν οι εξετάσεις αίματος και ούρων και μου είπε ότι οι αίματος είναι μια χαρά αλλά στα ούρα έχουν βγει τρία μικρόβια και θέλει να την επαναλάβω γιατί αυτό σημαίνει μάλλον ότι δεν έγινε σωστή λήψη.(ίσως λέει αγγιξε το δάχτυλο σου κλπ) θέλει λέει καλό πλύσιμο στην περίοχη το πρωί και μετά αφήνω τα πρώτα ουρά στη λεκάνη και μετά στο δοχείο.Του λέω αυτό έκανα αλλά πλύθηκα το βράδυ αντί για πρωί.Μου λέει όχι πλυσου ακριβώς πριν τοποθετήσεις τα ούρα.Ενταξει του λέω πάντως δεν έχω κάτι έτσι;; (Ρώτησα με μια παιδική αθωότητα ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΧΥΠΟΨΊΑ επειδή τον τελευταίο καιρό όλο ουρολοίμωξη πάθαινα και λέω αχ μην έχω πάλι) 

Και μου αποκρίθηκε κάπως θιγμένος και τσαντισμενος ότι εγώ δεν κρύβω πραγματα και αν είχες κάτι θα στο έλεγα αλλά δεν θελω να φοβάμαι και να μιλήσω και έλεγε έλεγε..(εγώ χαμογελούσα αμήχανα απαντώντας ναι ναι εννοείται) Ήταν σαν να προσβλήθηκε θεωρώντας ότι τον "αμφισβήτησα". Αφού τελείωσε το λογυδριο του λέω αστειευομενη "Απλά επειδή όλο ουρολοίμωξη πάθαινα,λέω μην κόλλησα πάλι γιατι δεν θα το αντέξω" 

"Όχι όχι ξανακάνεις μια γενική και καλλιέργεια και το βλέπουμε"

Πάμε εξετάζομαι όλα καλά όπως σας είπα και γυρνώντας στο γραφείο του μου κανει πιο ανθρώπινα "Αν είχες κάτι θα στο έλεγα)" 

Τεσπά και κάποια στιγμή προς το τέλος κάνει Λοιπόν σου δίνει η όνομα γραμματέα* το επόμενο ραντεβού και πας και κανείς και μια γενική και καλλιέργεια ούρων και μου τη στελνεις. Και του απαντάω "γιατρέ εγώ θα την κανω φυσικά αλλά επειδή τώρα μου ηρθε υπάρχει περίπτωση να μην έγινε σωστή λήψη επειδή είχα το δοχείο στην τσάντα μου για πάνω από 1 ώρα επειδή περίμενα στην αίθουσα για να μπω;"

Η απάντηση του αυστηρή και απόλυτη: μπορεί να είναι επειδή είχες το δοχείο στην τσάντα σου, μπορεί επειδή ακουμπήσες το δάχτυλο,πολλά μπορεί που δεν με ενδιαφέρουν γιατί δεν είμαι η Αγκάθα Κρίστι εγώ θέλω να ξανακάνεις την γενική.

Ρε κορίτσια τι ρώτησα;;

Έφυγα χαρούμενη γιατί το μωρουλινακι μου ήταν καλά αλλά και πολύ.... προβληματισμένη με τη συμπεριφορά του.Λεω θα το ξεχάσω αλλά ακόμα και τώρα έχω ενοχές ενώ....δεν αισθάνομαι ότι έκανα κάτι λάθος..

 

Καλά, μη σκας,δεν έκανες κάτι λάθος, μπορεί να μην τον πέτυχες σε καλή μέρα, μπορεί πχ η προηγούμενη από σένα να τον είχε πρήξει με ανούσιες ερωτήσεις, να μην πήγε καλά κάποια εγκυμοσύνη και χίλια δυο ακομη. Γενικα οι γιατροί είναι παραξενοι, νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα και έχουν το αλάθητο, πολλες φορές είναι από κυνικοι έως αγενείς και εννοειται αναίσθητοι γιατί αλλιώς δεν επιβιώνουν.

Αν τον εμπιστεύεσαι σα γιατρό και γενικά νιώθεις άνετα μαζί του μη δίνεις σημασία.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια 

Έχω καιρό να σας μιλήσω 

Τι κάνετε ;

Εμείς σήμερα κλείσαμε τις 19 βδομάδες 

Πήγαμε χθες στον γιατρό ο μπέμπης μας είναι 273 γραμμάρια 

Μας είπε ο γιατρός ότι είναι μια βδομάδα μπροστά αλλά δεν μας πειράζει ☺️ 

Τώρα ξανά ραντεβού στην β επιπέδου...άλλο τόσο έμεινε !!!

7 ώρες πρίν, Ririii88 είπε:

Καλημέρα σας όλα τα κορίτσια και τα μπεμπάκια ... και εμεις είχαμε πάει προχθές και μεγαλώσαμε... είμαστε 256gr είδαμε και 3D λίγο τα μουτάκια του αλλά τα έκρυβε,  σημερα εκλεισα την 19η .. Μου έκλεισε ραντεβου και για β επιπεδου στις 06/07 .. ☺️

Μαζί είμαστε κορίτσι μου 

Και εμείς τον είδαμε σε 3d 

Και 4d ο γλυκούλης ☺️☺️

Κάτι διάβασα για κρέμες και ραγαδες 

Κορίτσια από ότι έχω κάνει ένα γκάλοπ με όλες τις μανουλες στο περίγυρο και παραπέρα μόνο  βαζελίνη σώζει κοιλίες 

Η ξαδέρφη μου είχε δίδυμα με βαζελίνη δεν έκανε ούτε μια ραγδαία...

Δεν έχω ακούσει καμία κοπέλα που να έκανε δουλειά με κρέμα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nels είπε:

Καλά, μη σκας,δεν έκανες κάτι λάθος, μπορεί να μην τον πέτυχες σε καλή μέρα, μπορεί πχ η προηγούμενη από σένα να τον είχε πρήξει με ανούσιες ερωτήσεις, να μην πήγε καλά κάποια εγκυμοσύνη και χίλια δυο ακομη. Γενικα οι γιατροί είναι παραξενοι, νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα και έχουν το αλάθητο, πολλες φορές είναι από κυνικοι έως αγενείς και εννοειται αναίσθητοι γιατί αλλιώς δεν επιβιώνουν.

Αν τον εμπιστεύεσαι σα γιατρό και γενικά νιώθεις άνετα μαζί του μη δίνεις σημασία.

Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να του το κρατήσω αλλά μου πέρασε από το μυαλό από τα νεύρα που είχα να πάω ακόμα και σε άλλον.

Δεν ξέρω με απογοήτευσε χτες η στάση του είχε.... μια αλαζονεία θα πω.Ας τον δικαιολογησω και θα πω ότι έτυχε 

Link to comment
Share on other sites

@a.brimi1992 αμυγδαλελαιο! Αποτελεσματικοτατο κ εγκεκριμένο.

5 ώρες πρίν, Mωβ ηλιαχτίδα είπε:

Κορίτσια μου είπα να μην με πάρει από κάτω όμως έγινε κάτι χθες με το γιατρό που με προβλημάτισε.Αναρωτιεμαι μήπως είμαι εγώ η υπερβολική που δεν νομίζω αλλα θα ήθελα τη γνώμη σας. Λοιπόν του στάλθηκαν οι εξετάσεις αίματος και ούρων και μου είπε ότι οι αίματος είναι μια χαρά αλλά στα ούρα έχουν βγει τρία μικρόβια και θέλει να την επαναλάβω γιατί αυτό σημαίνει μάλλον ότι δεν έγινε σωστή λήψη.(ίσως λέει αγγιξε το δάχτυλο σου κλπ) θέλει λέει καλό πλύσιμο στην περίοχη το πρωί και μετά αφήνω τα πρώτα ουρά στη λεκάνη και μετά στο δοχείο.Του λέω αυτό έκανα αλλά πλύθηκα το βράδυ αντί για πρωί.Μου λέει όχι πλυσου ακριβώς πριν τοποθετήσεις τα ούρα.Ενταξει του λέω πάντως δεν έχω κάτι έτσι;; (Ρώτησα με μια παιδική αθωότητα ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΧΥΠΟΨΊΑ επειδή τον τελευταίο καιρό όλο ουρολοίμωξη πάθαινα και λέω αχ μην έχω πάλι) 

Και μου αποκρίθηκε κάπως θιγμένος και τσαντισμενος ότι εγώ δεν κρύβω πραγματα και αν είχες κάτι θα στο έλεγα αλλά δεν θελω να φοβάμαι και να μιλήσω και έλεγε έλεγε..(εγώ χαμογελούσα αμήχανα απαντώντας ναι ναι εννοείται) Ήταν σαν να προσβλήθηκε θεωρώντας ότι τον "αμφισβήτησα". Αφού τελείωσε το λογυδριο του λέω αστειευομενη "Απλά επειδή όλο ουρολοίμωξη πάθαινα,λέω μην κόλλησα πάλι γιατι δεν θα το αντέξω" 

"Όχι όχι ξανακάνεις μια γενική και καλλιέργεια και το βλέπουμε"

Πάμε εξετάζομαι όλα καλά όπως σας είπα και γυρνώντας στο γραφείο του μου κανει πιο ανθρώπινα "Αν είχες κάτι θα στο έλεγα)" 

Τεσπά και κάποια στιγμή προς το τέλος κάνει Λοιπόν σου δίνει η όνομα γραμματέα* το επόμενο ραντεβού και πας και κανείς και μια γενική και καλλιέργεια ούρων και μου τη στελνεις. Και του απαντάω "γιατρέ εγώ θα την κανω φυσικά αλλά επειδή τώρα μου ηρθε υπάρχει περίπτωση να μην έγινε σωστή λήψη επειδή είχα το δοχείο στην τσάντα μου για πάνω από 1 ώρα επειδή περίμενα στην αίθουσα για να μπω;"

Η απάντηση του αυστηρή και απόλυτη: μπορεί να είναι επειδή είχες το δοχείο στην τσάντα σου, μπορεί επειδή ακουμπήσες το δάχτυλο,πολλά μπορεί που δεν με ενδιαφέρουν γιατί δεν είμαι η Αγκάθα Κρίστι εγώ θέλω να ξανακάνεις την γενική.

Ρε κορίτσια τι ρώτησα;;

Έφυγα χαρούμενη γιατί το μωρουλινακι μου ήταν καλά αλλά και πολύ.... προβληματισμένη με τη συμπεριφορά του.Λεω θα το ξεχάσω αλλά ακόμα και τώρα έχω ενοχές ενώ....δεν αισθάνομαι ότι έκανα κάτι λάθος..

 

Κι εγω θα προβληματιζομουν στη θεση σου, αλλα δεν ξερω τι θα εκανα....

Παντως αλλαξα δυο φορες γυναικολόγο, την 2η μετα την πρωτη παλλινδρομη,  μονο κ μονο λογω συμπεριφοράς.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, a.brimi1992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Έχω καιρό να σας μιλήσω 

Τι κάνετε ;

Εμείς σήμερα κλείσαμε τις 19 βδομάδες 

Πήγαμε χθες στον γιατρό ο μπέμπης μας είναι 273 γραμμάρια 

Μας είπε ο γιατρός ότι είναι μια βδομάδα μπροστά αλλά δεν μας πειράζει ☺️ 

Τώρα ξανά ραντεβού στην β επιπέδου...άλλο τόσο έμεινε !!!

Μαζί είμαστε κορίτσι μου 

Και εμείς τον είδαμε σε 3d 

Και 4d ο γλυκούλης ☺️☺️

Κάτι διάβασα για κρέμες και ραγαδες 

Κορίτσια από ότι έχω κάνει ένα γκάλοπ με όλες τις μανουλες στο περίγυρο και παραπέρα μόνο  βαζελίνη σώζει κοιλίες 

Η ξαδέρφη μου είχε δίδυμα με βαζελίνη δεν έκανε ούτε μια ραγδαία...

Δεν έχω ακούσει καμία κοπέλα που να έκανε δουλειά με κρέμα 

Καλημέρα κορίτσι , ναι όντωσ μαζί είμασετε .. σου έκλεισε β επιπέδου ?? 

Όσο για την κρέμα εμένα αυτήν που βάζω μου την πρότεινε μια γνψστή που έχει κάνει  παιδιά και έμεινα πολύ ευχαριστημένη , τώρα θα δείξει .. όταν μου είχε τελειωσει και την περίμενα να μου την φέρουν έβαζα λάδι καρύδας .. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Ririii88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι , ναι όντωσ μαζί είμασετε .. σου έκλεισε β επιπέδου ?? 

Όσο για την κρέμα εμένα αυτήν που βάζω μου την πρότεινε μια γνψστή που έχει κάνει  παιδιά και έμεινα πολύ ευχαριστημένη , τώρα θα δείξει .. όταν μου είχε τελειωσει και την περίμενα να μου την φέρουν έβαζα λάδι καρύδας .. 

Δεν μου έχει κλείσει ακόμα 

Θα μου κλείσει την Δευτέρα και θα μου πει ημερομηνία 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες!! Πως είστε;; Καιρό είχα να γράψω και εγώ και τώρα βρήκα την ευκαιρία.
Εγω σήμερα 18+2 και ανυπομονώ να πάω στον γιατρό σε δυο εβδομάδες να δούμε την μπεμπουλα μας! Έχετε κλείσει για Β επιπέδου;; Πλησιάζουμε σιγά σιγά!  
 

On 15/6/2023 at 3:25 ΜΜ, Mωβ ηλιαχτίδα είπε:

Κορίτσια μου είπα να μην με πάρει από κάτω όμως έγινε κάτι χθες με το γιατρό που με προβλημάτισε.Αναρωτιεμαι μήπως είμαι εγώ η υπερβολική που δεν νομίζω αλλα θα ήθελα τη γνώμη σας. Λοιπόν του στάλθηκαν οι εξετάσεις αίματος και ούρων και μου είπε ότι οι αίματος είναι μια χαρά αλλά στα ούρα έχουν βγει τρία μικρόβια και θέλει να την επαναλάβω γιατί αυτό σημαίνει μάλλον ότι δεν έγινε σωστή λήψη.(ίσως λέει αγγιξε το δάχτυλο σου κλπ) θέλει λέει καλό πλύσιμο στην περίοχη το πρωί και μετά αφήνω τα πρώτα ουρά στη λεκάνη και μετά στο δοχείο.Του λέω αυτό έκανα αλλά πλύθηκα το βράδυ αντί για πρωί.Μου λέει όχι πλυσου ακριβώς πριν τοποθετήσεις τα ούρα.Ενταξει του λέω πάντως δεν έχω κάτι έτσι;; (Ρώτησα με μια παιδική αθωότητα ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΧΥΠΟΨΊΑ επειδή τον τελευταίο καιρό όλο ουρολοίμωξη πάθαινα και λέω αχ μην έχω πάλι) 

Και μου αποκρίθηκε κάπως θιγμένος και τσαντισμενος ότι εγώ δεν κρύβω πραγματα και αν είχες κάτι θα στο έλεγα αλλά δεν θελω να φοβάμαι και να μιλήσω και έλεγε έλεγε..(εγώ χαμογελούσα αμήχανα απαντώντας ναι ναι εννοείται) Ήταν σαν να προσβλήθηκε θεωρώντας ότι τον "αμφισβήτησα". Αφού τελείωσε το λογυδριο του λέω αστειευομενη "Απλά επειδή όλο ουρολοίμωξη πάθαινα,λέω μην κόλλησα πάλι γιατι δεν θα το αντέξω" 

"Όχι όχι ξανακάνεις μια γενική και καλλιέργεια και το βλέπουμε"

Πάμε εξετάζομαι όλα καλά όπως σας είπα και γυρνώντας στο γραφείο του μου κανει πιο ανθρώπινα "Αν είχες κάτι θα στο έλεγα)" 

Τεσπά και κάποια στιγμή προς το τέλος κάνει Λοιπόν σου δίνει η όνομα γραμματέα* το επόμενο ραντεβού και πας και κανείς και μια γενική και καλλιέργεια ούρων και μου τη στελνεις. Και του απαντάω "γιατρέ εγώ θα την κανω φυσικά αλλά επειδή τώρα μου ηρθε υπάρχει περίπτωση να μην έγινε σωστή λήψη επειδή είχα το δοχείο στην τσάντα μου για πάνω από 1 ώρα επειδή περίμενα στην αίθουσα για να μπω;"

Η απάντηση του αυστηρή και απόλυτη: μπορεί να είναι επειδή είχες το δοχείο στην τσάντα σου, μπορεί επειδή ακουμπήσες το δάχτυλο,πολλά μπορεί που δεν με ενδιαφέρουν γιατί δεν είμαι η Αγκάθα Κρίστι εγώ θέλω να ξανακάνεις την γενική.

Ρε κορίτσια τι ρώτησα;;

Έφυγα χαρούμενη γιατί το μωρουλινακι μου ήταν καλά αλλά και πολύ.... προβληματισμένη με τη συμπεριφορά του.Λεω θα το ξεχάσω αλλά ακόμα και τώρα έχω ενοχές ενώ....δεν αισθάνομαι ότι έκανα κάτι λάθος..

 

Κορίτσι μου εγώ θα σου έλεγα να του δώσεις ακόμα μια ευκαιρία, ειδικά αν δεν σου έχει δώσει άλλη φορά τέτοια δείγματα. Μπορεί να είχε μια δύσκολη και κουραστική μέρα και κακώς εννοείται πολύ κακώς ίσως ξέσπασε εκείνη την στιγμή. Αλλά αν είναι σωστός στην δουλειά του και δεν έχεις παράπονο να δώσεις μια ευκαιρία! 
 

Από που είστε κορίτσια; Εγώ Αθήνααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες!! Πως είστε;; Καιρό είχα να γράψω και εγώ και τώρα βρήκα την ευκαιρία.
Εγω σήμερα 18+2 και ανυπομονώ να πάω στον γιατρό σε δυο εβδομάδες να δούμε την μπεμπουλα μας! Έχετε κλείσει για Β επιπέδου;; Πλησιάζουμε σιγά σιγά!  
 

Κορίτσι μου εγώ θα σου έλεγα να του δώσεις ακόμα μια ευκαιρία, ειδικά αν δεν σου έχει δώσει άλλη φορά τέτοια δείγματα. Μπορεί να είχε μια δύσκολη και κουραστική μέρα και κακώς εννοείται πολύ κακώς ίσως ξέσπασε εκείνη την στιγμή. Αλλά αν είναι σωστός στην δουλειά του και δεν έχεις παράπονο να δώσεις μια ευκαιρία! 
 

Από που είστε κορίτσια; Εγώ Αθήνααα

Γεια σου κορίτσι … εμείς είμαστε 19&3 κ έχουμε κλείσει Β επιπέδου στις 6/7 !!
Κ εγώ αθηνα είμαι .. 😍

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/6/2023 at 9:28 ΜΜ, Eva n είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες!! Πως είστε;; Καιρό είχα να γράψω και εγώ και τώρα βρήκα την ευκαιρία.
Εγω σήμερα 18+2 και ανυπομονώ να πάω στον γιατρό σε δυο εβδομάδες να δούμε την μπεμπουλα μας! Έχετε κλείσει για Β επιπέδου;; Πλησιάζουμε σιγά σιγά!  
 

Κορίτσι μου εγώ θα σου έλεγα να του δώσεις ακόμα μια ευκαιρία, ειδικά αν δεν σου έχει δώσει άλλη φορά τέτοια δείγματα. Μπορεί να είχε μια δύσκολη και κουραστική μέρα και κακώς εννοείται πολύ κακώς ίσως ξέσπασε εκείνη την στιγμή. Αλλά αν είναι σωστός στην δουλειά του και δεν έχεις παράπονο να δώσεις μια ευκαιρία! 
 

Από που είστε κορίτσια; Εγώ Αθήνααα

Καλημερα! Κ εμεις 19κ3 με εντονη παρουσια. Μένουμε Αθηνα κ β επιπεδου έχουμε 7/7 στο Μητερα παρουσια της γυναικολόγου!

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...