Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανουλες Νοεμβρίου 2023 ❤️


Recommended Posts

Καλησπερα!!!καναμε τη β επιπεδου σημερα!!!ολα πολυ καλα!!450γρ!!την νιωθω πολυ εντονα κ εγω!!εγκυουλες που δεν νιώθετε πολλα μην αγχωνεστε!!απο μερα σε μερα θα νιώσετε τη κλωτσια!!ομολογω πως εφυγε μεγαλο αγχος με αυτη την εξεταση!!μετραμε αντιστροφα πλεον χαλαρα απολαμβανοντας τη καθε μερα!!🤗ευχομαι καλα αποτελέσματα σε ολες!!

@Eva n μπορεις να κανεις πινακακι να καρφιτσωσουμε;😂

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 374
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Foux είπε:

Καλησπερα!!!καναμε τη β επιπεδου σημερα!!!ολα πολυ καλα!!450γρ!!την νιωθω πολυ εντονα κ εγω!!εγκυουλες που δεν νιώθετε πολλα μην αγχωνεστε!!απο μερα σε μερα θα νιώσετε τη κλωτσια!!ομολογω πως εφυγε μεγαλο αγχος με αυτη την εξεταση!!μετραμε αντιστροφα πλεον χαλαρα απολαμβανοντας τη καθε μερα!!🤗ευχομαι καλα αποτελέσματα σε ολες!!

@Eva n μπορεις να κανεις πινακακι να καρφιτσωσουμε;😂

Αααχ τελεια τέλεια όλα με το καλό εύχομαι!!!

Τι ακριβώς είδατε σε αυτήν την εξέταση;; ☺️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Mωβ ηλιαχτίδα είπε:

Αααχ τελεια τέλεια όλα με το καλό εύχομαι!!!

Τι ακριβώς είδατε σε αυτήν την εξέταση;; ☺️

Η διαδικασια είναι ακριβως οπως τον υπερηχο που κανουμε στον γιατρο μας..απλα βλεπει αναλυτικα ολα τα οργανα του μωρού,ελεγχει για τη σωστη λειτουργια του εγκεφαλου κ καρδιας,μετα ολα τα κοκκαλα,τα δαχτυλα..γενικα τα παντααα!!ελεγχει τον πλακουντα,τον τράχηλο κ τελος!!Μόλις τη κανετε θα δειτε πως θα φυγουν ολα τα άγχη!!αν το μπεμπεκι ειναι συνεργασιμο τελειωνετε σε μιση ωρα σχεδον..τοσο καναμε κ εμεις!!ενω στον πρωτο μου καναμε 1 ωρα!!μας ειχε πλατη,δεν ηθελε φωτογραφιες!!Ααα κ βλεπετε κ το νινακι σας 3d 🤧,δινουν dvd της εξετασης κ τις φωτογραφιες!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Foux είπε:

Η διαδικασια είναι ακριβως οπως τον υπερηχο που κανουμε στον γιατρο μας..απλα βλεπει αναλυτικα ολα τα οργανα του μωρού,ελεγχει για τη σωστη λειτουργια του εγκεφαλου κ καρδιας,μετα ολα τα κοκκαλα,τα δαχτυλα..γενικα τα παντααα!!ελεγχει τον πλακουντα,τον τράχηλο κ τελος!!Μόλις τη κανετε θα δειτε πως θα φυγουν ολα τα άγχη!!αν το μπεμπεκι ειναι συνεργασιμο τελειωνετε σε μιση ωρα σχεδον..τοσο καναμε κ εμεις!!ενω στον πρωτο μου καναμε 1 ωρα!!μας ειχε πλατη,δεν ηθελε φωτογραφιες!!Ααα κ βλεπετε κ το νινακι σας 3d 🤧,δινουν dvd της εξετασης κ τις φωτογραφιες!!

Άρα είναι όπως στην αυχενική που τα βλέπεις όλα πιο εξειδικευμένα και πιο πολύ από τότε γιατί προφανώς το μωράκι έχει μεγαλώσει! Ωραία μακάρι να είναι όλα καλά! Ανυπομονώ να δω το δικό μου 3d θα τρελαθωωωω !!! Αύριο έχω ραντεβού με το γιατρό μου εν τω μεταξύ και δεν βλέπω την ώρα! Θέλω να δω το μπεμπουλη μου τι κάνει, πως είναι και να μου πει ο γιατρός ότι όλα είναι καλά 

 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω την Παρασκευη εχω κ ανυπομονω!!!! Το δικο μου ειμαι πιο δραστήριο το βράδυ.  Εν τω μεταξύ το εχω συρει σε συναυλιες κ πανηγυρια, παιζει κ ο συζυγος μουσικα όργανα κ καθε φορα τρελαίνεται! Εγω περα απο τις τυπικες κλωτσιες νιώθω ωρες ωρες κ σαν σβουρες! Ειναι πραγματικά μαγικό!

Οσες κανατε β επιπέδου τα μωρακια σας εχουν γυρισει όρθια?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Evdokia Pan είπε:

Εγω την Παρασκευη εχω κ ανυπομονω!!!! Το δικο μου ειμαι πιο δραστήριο το βράδυ.  Εν τω μεταξύ το εχω συρει σε συναυλιες κ πανηγυρια, παιζει κ ο συζυγος μουσικα όργανα κ καθε φορα τρελαίνεται! Εγω περα απο τις τυπικες κλωτσιες νιώθω ωρες ωρες κ σαν σβουρες! Ειναι πραγματικά μαγικό!

Οσες κανατε β επιπέδου τα μωρακια σας εχουν γυρισει όρθια?

Εγώ πιο πολύ , εκτός από κλωτσιές σαν πιέσεις .. κ πιάνω λογικά πλάτη ... Δεν ξέρω αν είναι λογικό , θα ρωτήσω αυριο .. 

Κορίτσια στην β επιπέδου δίνουμε και αίμα όπως στην αυχενική ?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ririii88 είπε:

Εγώ πιο πολύ , εκτός από κλωτσιές σαν πιέσεις .. κ πιάνω λογικά πλάτη ... Δεν ξέρω αν είναι λογικό , θα ρωτήσω αυριο .. 

Κορίτσια στην β επιπέδου δίνουμε και αίμα όπως στην αυχενική ?

Οχι δεν ειναι σαν την pappA.

@Evdokia Pan οχι εμενα ξαπλωμενη ειναι!!εχουν πολυ χωρο ακομα κ γυριζουν συνεχεια!!

Περιμενουμε νεα κ απο τις επομενες!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Foux είπε:

Οχι δεν ειναι σαν την pappA.

@Evdokia Pan οχι εμενα ξαπλωμενη ειναι!!εχουν πολυ χωρο ακομα κ γυριζουν συνεχεια!!

Περιμενουμε νεα κ απο τις επομενες!!!

Το αγχος έχει χτυπήσει κόκκινο .. Σε νοσοκομείο την έκανες ?

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Foux said:

Οχι δεν ειναι σαν την pappA.

@Evdokia Pan οχι εμενα ξαπλωμενη ειναι!!εχουν πολυ χωρο ακομα κ γυριζουν συνεχεια!!

Περιμενουμε νεα κ απο τις επομενες!!!

Καλημέρα, εγώ βγήκα θετική σε covid κ δεν πήγα σήμερα για β επιπέδου, το επαναπρογραμματίσαμε για την άλλη Πέμπτη 😒 περίμενα με τόση ανυπομονησία 

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, dec-e είπε:

Καλημέρα, εγώ βγήκα θετική σε covid κ δεν πήγα σήμερα για β επιπέδου, το επαναπρογραμματίσαμε για την άλλη Πέμπτη 😒 περίμενα με τόση ανυπομονησία 

Ωωωωω περαστικά βρε κορίτσι μου !!!! ❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ririii88 είπε:

Το αγχος έχει χτυπήσει κόκκινο .. Σε νοσοκομείο την έκανες ?

Οχι σε ιδιωτη που μου προτεινε ο γιατρος μου.εκει ειχα κανει κ στον πρωτο!!

@dec-e τι ατυχια κ μεσα στο καλοκαιρι!!!καπως τον ειχαμε ξεχασει τον παλιοκοβιντ 😂

Περαστικα κοριτσι!!!

Υπομονη τα αγχη τελειώνουν θα το δειτε!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Foux είπε:

Οχι σε ιδιωτη που μου προτεινε ο γιατρος μου.εκει ειχα κανει κ στον πρωτο!!

@dec-e τι ατυχια κ μεσα στο καλοκαιρι!!!καπως τον ειχαμε ξεχασει τον παλιοκοβιντ 😂

Περαστικα κοριτσι!!!

Υπομονη τα αγχη τελειώνουν θα το δειτε!!

Εγώ θα την κάνω σε ιδιωτικό μαιευτήριο στην Αθήνα, αν έχει κάνει κάποια κοπέλα ας μου πει εμπειρίες .. ;) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!

Όλα καλά με το μωρουλινακι μου! Καθόταν μπρούμυτα, δεν γύρισε να δούμε μουριτσα και έχει πάει 390γραμμαρια.Μονο στα πλάγια το είδαμε κάπως..Σε μια-δυο βδομάδες μου είπε ότι θα με κλωτσαει κιολας.Μου είπε να προσέξω το βάρος μου😁 (πήγα 82 κιλά).Η ούρων που έκανα μια χαρά και τώρα πάμε για Β επιπέδου.Αυριο θα πάρω τηλέφωνο για ραντεβού.Εως τώρα δοξα τω Θεώ όλα μια χαρά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Foux said:

Οχι σε ιδιωτη που μου προτεινε ο γιατρος μου.εκει ειχα κανει κ στον πρωτο!!

@dec-e τι ατυχια κ μεσα στο καλοκαιρι!!!καπως τον ειχαμε ξεχασει τον παλιοκοβιντ 😂

Περαστικα κοριτσι!!!

Υπομονη τα αγχη τελειώνουν θα το δειτε!!

 

6 hours ago, Ririii88 said:

Εγώ θα την κάνω σε ιδιωτικό μαιευτήριο στην Αθήνα, αν έχει κάνει κάποια κοπέλα ας μου πει εμπειρίες .. ;) 

Ευχαριστώ κορίτσια! Όντως κ εγώ θεωρούσα ότι πάει, τελείωσε! Ευτυχώς δεν είχα έντονα συμπτώματα κ δεν έκανα ούτε πυρετό 

  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...