Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα.χρειάζομαι κατεπειγον την βοηθεια σας και την εμπειρία σας φυσικα.σημερα η μικρή μου κλείνει μια εβδομαδα με πυρετό οποιος στο ενδιάμεσο για ενα 24ωρο ήταν απυρετη πήγαμε παιδικο και ξανά κολλήσαμε κατι?δεν ξερω...την πηγα δυο φορές στο παίδων Πεντέλης και με διαβεβαιωνουν πως πρόκειται για ίωση που αργεί να περάσει και ο πυρετός κανει διακυμάνσεις!!!σημερα ξυπνησε με 38,5 ενω εχθες δεν πήρε καθόλου αντιπυρετικο...κατα τα άλλα ειναι ευδιαθετη και τρωμε...τα ιδια ειναι και η μεγάλη μου αλλα λιγότερες μερες ενω ο μικρος το περασε αστραπιαία ολο αυτο ίσως επειδή κολλησε τελευταίος.καμμια μανούλα που να το περασε τελευταία ολο αυτο??στο parents διαβασα πολλες ολο ίδιες περιπτώσεις αλλα πειτε μου κι εσείς την γνωμη σας βρε κοριτσια γιατί το μυαλό μου μόνο στο χειρότερο παει..


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!! Τί κάνετε?

Έχει όρεξη καμιά διδυμομανούλα να πιούμε ένα καφεδάκι πριν ή μετά το Πάσχα να γνωριστούμε? Είδα που το κανονίζανε σε ένα άλλο thread και ζήλεψα.

Φιλιά πολλά σε όλες! Καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τί κάνετε?

Έχει όρεξη καμιά διδυμομανούλα να πιούμε ένα καφεδάκι πριν ή μετά το Πάσχα να γνωριστούμε? Είδα που το κανονίζανε σε ένα άλλο thread και ζήλεψα.

Φιλιά πολλά σε όλες! Καλημέρα

Εγω εχω.:-P


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω κι εγω εχω! Το λέγαμε με την ouranionectar και τα Χριστούγεννα αλλα δεν μας έκατσε. Μονο που εμεις θα λείψουμε για καμια βδομαδουλα το Πάσχα.

Argyro πιστευω να ειστε καλα πλέον. Εφέτος εγινε χαμός με τις ιώσεις. Απορώ πως τη σκαπουλάραμε εμεις. Άντε περαστικά σας και αγύριστα!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

Είμαι μέλλουσα δίδυμο μανούλα και θα ήθελα να μοιραστώ τη χαρά αλλά και τις ανησυχίες μου με σας που είστε ήδη μανούλες.

Έχω μία πολύ καλή εγκυμοσύνη απλά είμαι αγχωμένη.

Τα μωρά μου αρχίζουν και στριμώχνονται, κλωτσάνε πολύ και με πιέζουν ήδη.

Ζυγιζουν 750 & 850 γρ και γύρω στα τέλη Ιούνη υπολογίζουμε την γέννα πρώ΄τα ο θεός.

Η κοιλιά μεγαλώνει κάθε μέρα, απορώ που θα φτάσει!!!!!

Είναι ζόρικη η κατάσταση ε;

Please, δώστε μου κουράγιο!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

Είμαι μέλλουσα δίδυμο μανούλα και θα ήθελα να μοιραστώ τη χαρά αλλά και τις ανησυχίες μου με σας που είστε ήδη μανούλες.

Έχω μία πολύ καλή εγκυμοσύνη απλά είμαι αγχωμένη.

Τα μωρά μου αρχίζουν και στριμώχνονται, κλωτσάνε πολύ και με πιέζουν ήδη.

Ζυγιζουν 750 & 850 γρ και γύρω στα τέλη Ιούνη υπολογίζουμε την γέννα πρώ΄τα ο θεός.

Η κοιλιά μεγαλώνει κάθε μέρα, απορώ που θα φτάσει!!!!!

Είναι ζόρικη η κατάσταση ε;

Please, δώστε μου κουράγιο!!!

Καλως την κι απο 'δω! Λογικο ν αρχιΣουν να Στριμωχνονται τα μωρα Σου! ΟΣο για την κοιλια κι εγω αυτο αναρωτιομουν! Αφου βλεπω φωτο τωρα κ τρομαζω χαχαχα

Αφου εχεις καλη εγκυμοΣυνη προΣπαθηΣε να μν αγχωνεΣαι κι απολαυΣε το γιατι μετα θα τρεχεις χωρις Σταματημο! Δν θα Σου πω ψεμματα! Ειναι πολλλυυυυ ζορικα! Τρελη ευτυχια ομως!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως την κι απο 'δω! Λογικο ν αρχιΣουν να Στριμωχνονται τα μωρα Σου! ΟΣο για την κοιλια κι εγω αυτο αναρωτιομουν! Αφου βλεπω φωτο τωρα κ τρομαζω χαχαχα

Αφου εχεις καλη εγκυμοΣυνη προΣπαθηΣε να μν αγχωνεΣαι κι απολαυΣε το γιατι μετα θα τρεχεις χωρις Σταματημο! Δν θα Σου πω ψεμματα! Ειναι πολλλυυυυ ζορικα! Τρελη ευτυχια ομως!

Καλώς με βρήκες και εδώ!!!

Δεν έχεις άδικο. Είναι όμως στιγμές που λέω Παναγία μου δώσε μου δύναμη.

Πονάω στα πλευρά κάποιες φορές,'στην κοιλιά κάτω από το ένα στήθος νιώθω κάτι σαν σουβλιά, κλωτσιά είναι; Αναρωτιέμαι.

Είναι μοναδικό όλο αυτό και προσπαθώ να το απολαύσω αλλά δεν είναι πάντα εύκολο. Άγχος, αγωνία, προσμονή.....


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς με βρήκες και εδώ!!!

Δεν έχεις άδικο. Είναι όμως στιγμές που λέω Παναγία μου δώσε μου δύναμη.

Πονάω στα πλευρά κάποιες φορές,'στην κοιλιά κάτω από το ένα στήθος νιώθω κάτι σαν σουβλιά, κλωτσιά είναι; Αναρωτιέμαι.

Είναι μοναδικό όλο αυτό και προσπαθώ να το απολαύσω αλλά δεν είναι πάντα εύκολο. Άγχος, αγωνία, προσμονή.....

Ειναι δυΣκολα ξερω..κι εγω πονουΣα Στα πλευρα κ μου κοβοταν η αναΣα ωρες ωρες..το Σωμα προΣπαθει να κανει χωρο για τα μωρα!

Κ δν θελω να Σε αγχωΣω κι αλλο αλλα οΣο μεγαλωνουν θα νιωθεις κι αλλα πολλα κ αβολα. Αλλα εγω Σκεφτομουν καλε τα μωρα.μου μεγαλωνουν κ ετΣι τα ξεχνουΣα ολα! ΘυμαΣαι τις φωτο που εβαζα με την κοιλια?ελεγα πως θ αντεξω?κι ομως αντεχουμε! Να μν αγχωνεΣαι κ το περνας κ Στα μωρα Σου! Εγω χαιδευα την κοιλια κ τους μιλουΣα Συνεχεια κ τους "μαλωνα" να μν ζοριζουν τη μαμα κ να κατΣουν φρονιμα εκει μεΣα χαχαχα


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυΣκολα ξερω..κι εγω πονουΣα Στα πλευρα κ μου κοβοταν η αναΣα ωρες ωρες..το Σωμα προΣπαθει να κανει χωρο για τα μωρα!

Κ δν θελω να Σε αγχωΣω κι αλλο αλλα οΣο μεγαλωνουν θα νιωθεις κι αλλα πολλα κ αβολα. Αλλα εγω Σκεφτομουν καλε τα μωρα.μου μεγαλωνουν κ ετΣι τα ξεχνουΣα ολα! ΘυμαΣαι τις φωτο που εβαζα με την κοιλια?ελεγα πως θ αντεξω?κι ομως αντεχουμε! Να μν αγχωνεΣαι κ το περνας κ Στα μωρα Σου! Εγω χαιδευα την κοιλια κ τους μιλουΣα Συνεχεια κ τους "μαλωνα" να μν ζοριζουν τη μαμα κ να κατΣουν φρονιμα εκει μεΣα χαχαχα

Ναι, τις θυμάμαι τις φώτο!!!!!

Το φαντάζομαι ότι θα ζορίζουν κι άλλο αφού ολοένα και μεγαλώνουν.

Θα αρχίσω να τους κουβεντιάζω λοιπόν.......


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο! ,

Τί κάνετε; νίκη Αντωνίακαλωσήρθες και με το καλό τα μωράκια σου.

  • Κορίτσια μου κι εμένα θα με βόλευε πιο πολύ να συναντηθούμε την εβδομάδα μετά το Πάσχα. Γράφω από το ταμπλετ και δεν βολεύομαι μέχρι και bullets μου έβαλε. Για πείτε κι εσείς πότε σας βολεύει. .. φιλάκια πολλά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Εγώ μπορώ την Πέμπτη του Πάσχα, το απόγευμα μια χαρά. Ο άγιος Δημήτριος μου πέφτει λίγο μακρυά.. μήπως μπορείτε στο κέντρο σύνταγμα ή το γκάζι; δεν μου έρχεται βέβαια κάποιο μαγαζί στο μυαλό. Μάλλον θα μπορούσα και άγιο Δημήτριο. .θα έρθω με το αυτοκίνητό. Μπορεί να μην έχει κίνηση αυτές τις μέρες και να έρθω γρήγορα.

Τί άλλα; Τί κάνουν τα διδυμάκια σας; εμένα έχουν φτάσει τεσσάρων μηνών και είναι γλύκα. Ο ένας κοιμάται σερί όλο το βράδυ..κι ο άλλος βελτιώθηκε. .ξυπνάει κατά τις πέντε και μισή με έξι . φιλάκια πολλά xxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Koριτσια πως ειστε??

Εμεις εν ολιγοις βαπτιστηκαμε την κυριακη του θωμα και ολα πηγαν μια χαρα!!!Αν εξαιρεσουμε την ξυνιλα της πεθερας μου....για λογους γελοιους που εκεινη την μερα επρεπε να ηταν μεσα στο χαμογελο....βγαλαμε το ονομα του πεθερου μου....εντελει ολα ηταν πολυ ωραια,η εκκλησια,ο στολισμος τελειος,οι μπομπονιερες....ολα μα ολα ηταν ωραια!!Ο μικρος βεβαια εκλαψε και στεναχωρηθηκα αλλα ηταν κουρασμενος και νυσταζε ο καημενος!!

Απο υγεια μετα απο καιρο ειμαστε επιτελους καλα!!!

Εσεις τελικα βρεθηκατε??

Τωρα τους εχω βαλει ενα παιδικο dvd για να μπορεσω να γραψω κατι....τρεχω απο της 6 το πρωι μεχρι της 11 το βραδυ!!

Χαριζω δυο παντες ουδετερο χρωμα και ιδιες αλλα και εναν ροζ εξοδου υπνοσακο!!Επισης χαριζω ενα μαξιλαρι θηλασμου σε ροζ αποχρωσεις....παραλαβη μονο απο Νεα Φιλαδελφεια και ωρες κατοπιν συνεννοησης.Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ για να το δω....φιλια σε ολους!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αργυρώ!!

ωραία που κάνατε τη βάπτιση, να σας ζήσει ο μικρός γερός κι ευτυχισμένος, πάντα! Αχ κι εγώ σκέφτομαι συνέχεια ότι θα κλάψουν στη βάπτιση, που είναι ακόμα τεσσεράμιση μηνών και δεν έχουμε κανονίσει τίποτα ακόμα..

Δεν κανονίσαμε συνάντηση γιατί δεν υπήρξε συμμετοχή μεγάλη..εγώ θα έλεγα μόλις είσαι λίγο πιο χαλαρή να το κανονίσεις εσύ ως πιο παλιά..!!!!

Που είστε διδυμομανούλες μου?? Φιλιά πολλά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...