Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

      ναιιι και εχω άγχος φουλ να δω τι μαντάτα θα μ πει ! 

ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!


Rocklady

Recommended Posts

Καλημέρααααααααα!!!!!!!!

Ούτε και εγώ δουλεύω τώρα. Το παίζω ΜΑΜΑ!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Βρεφονηπιαγωγός ε??? Πωπω πολύ δύσκολη δουλειά με πολύ ευθύνη. Πώς και το διάλεξες???? Φαντάζομαι σου αρέσουν τα παιδιά εεεεεε???? Αλλά δεν φοβάσαι?????

μια χαρα σε βρισκω!!!ουτε εγω δουλευω..η τουλαχιστον δεν προλαβα να δουλεψω σε παιδικο σταθμο αλλα δουλευα ως baby sitter.μετα εμεινα εγκυος κ δεν εψαξα για δουλεια.η αληθεια ειναι οτι μου αρεσουν πολυ τα παιδια!!!😃😃😃😃αλλα γιατι να φοβαμαι?????


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 154
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα.. Βλέπω έχουν μαζευτει πολλά νέα μέλη! Χαχαχα! Διαβαζω από καιρο στο καφε αλλά δεν είχα πετύχει καινούριο θέμα. Οπότε αφού σας βρήκα να'μαι! Έχω ένα μωράκι 4ων μηνών που μεγαλώνει πολύ γρήγορα..

Link to comment
Share on other sites

Ζουζουνα συγνωμη αλλά αυτό που έχεις βάλει το πράσινο πως μπαίνει;; (μη με κοροϊδεύετε πρώτη φορά μπαίνω σε φόρουμ)

καλως ηρθες μικρη αρκουδιτα μου!!!!για να το βαλεις αυτο πατας πανω στο δικο μου κ σε βγαζει αυτοματα σε αυτο που θες να φτιαξεις εσυ για το μωρο σου!!!

Να σου ζησει κιολας!!!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. Βλέπω έχουν μαζευτει πολλά νέα μέλη! Χαχαχα! Διαβαζω από καιρο στο καφε αλλά δεν είχα πετύχει καινούριο θέμα. Οπότε αφού σας βρήκα να'μαι! Έχω ένα μωράκι 4ων μηνών που μεγαλώνει πολύ γρήγορα..

καλημέρα ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΟΥΔΙΤΣΑ!!!!

Καλωσήρθες!!! Να σου ζήσει το μωράκι σου!!

Εγώ εξαφανίστηκα γιατί περάσαμε όλοι ίωση! Ευτυχώς η μπέμπα την γλίτωσε γιατί την πήγα στην μαμά μου. Τώρα αναρρώνουμε αλλά ταλαιπωρηθήκαμε αρκετά. Ο άντρας μου έφτασε 39,5 πυρετό. Εγώ τρελάθηκα στους εμετούς!!!

ΖΟΥΖΟΥΝΑ σε ρώτησα αν φοβάσαι γιατί είναι μεγάλη ευθύνη να δουλεύεις σε παιδικό και να έχεις να κάνεις με μικρά παιδιά. Χαρά στο κουράγιο σου!!!! ΑΞΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κι απο μενα! εγω εχω ενα γιο 2 χρονων και δουλευω οποτε τα χρεη της babysitter τα εχουν αναλαβει ο παππους και η γιαγια!

Καλησπέρα ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!

Να σου ζήσει ο μικρός!

Για πες μας τα δικά σου???

Που μένεις????


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω, Αθηνα μενω εσυ?

Εγώ μένω Χαλκίδα. Κοντά είμαστε.

Ο γιος σου είναι ήσυχος ή δεν τον προλαβαίνεις????

Ο δικός μου ειδικά τον χειμώνα είναι θηρίο ανήμερο. Το καλοκαίρι στρώνει!


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μένω Χαλκίδα. Κοντά είμαστε.

Ο γιος σου είναι ήσυχος ή δεν τον προλαβαίνεις????

Ο δικός μου ειδικά τον χειμώνα είναι θηρίο ανήμερο. Το καλοκαίρι στρώνει!

Αναλογα τα κεφια του, υπαρχουν μερες που ειναι πολυ ηρεμος κι αλλες σε πιανει τρελα. Ειναι ομως ενα πολυ χαμογελαστο παιδι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κι απο μενα! εγω εχω ενα γιο 2 χρονων και δουλευω οποτε τα χρεη της babysitter τα εχουν αναλαβει ο παππους και η γιαγια!

ιωαννα μου καλως ηρθες κ εσυ!!!!

Κ εγω αθηνα μενω κοριτσια.

Rocklady η αληθεια ειναι πως ειναι μεγαλη ευθυνη τοσο στο παιδικο αν δουλευεις τοσο ομως κ οταν κρατας ενα παιδι.τουλαχιστον εγω ετσι το βλεπω.γιατι τοσα ακουγονται.τωρα παντως οσο αφορα το επαγγελμς δεν το εχω εξασκησει ακομα λογο του γιου μου...κ απο οτι φαινεται μαλλον δεν θα το εξασκησω γιατι σκοπευω να κανω κι αλλο παιδακι του χρονου οποτε δυσκολο...ετσι κι αλλιως μου αρεσει που μου δινεται η ευκαιρια να μεγαλωσω εγω τα παισια μου.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

ιωαννα μου καλως ηρθες κ εσυ!!!!

Κ εγω αθηνα μενω κοριτσια.

Rocklady η αληθεια ειναι πως ειναι μεγαλη ευθυνη τοσο στο παιδικο αν δουλευεις τοσο ομως κ οταν κρατας ενα παιδι.τουλαχιστον εγω ετσι το βλεπω.γιατι τοσα ακουγονται.τωρα παντως οσο αφορα το επαγγελμς δεν το εχω εξασκησει ακομα λογο του γιου μου...κ απο οτι φαινεται μαλλον δεν θα το εξασκησω γιατι σκοπευω να κανω κι αλλο παιδακι του χρονου οποτε δυσκολο...ετσι κι αλλιως μου αρεσει που μου δινεται η ευκαιρια να μεγαλωσω εγω τα παισια μου.

Αφου εχεις τη δυνατοτητα να μεγαλωνεις τα παιδια σου ειναι το ιδανικότερο. Ευχαριστω για το καλωσόρισμα

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχεις τη δυνατοτητα να μεγαλωνεις τα παιδια σου ειναι το ιδανικότερο. Ευχαριστω για το καλωσόρισμα

Όντως είναι πολύ σημαντικό να μεγαλώνουμε τα παιδιά μας αλλά δυστυχώς πλέον δεν είναι επιλογή. Εμένα έκλεισε η εταιρία που δούλευα οπότε γι'αυτό και κάθομαι. Αλλιώς θα δούλευα γιατί ο ένας μισθός δεν φτάνει.


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα..

Rocklady περαστικά σας!

Εγώ από δουλειά πλέον δηλώνω οικιακά! Χαχαχα!

Ιωάννα σαν παλιότερη να σε καλωσορίσω και εγώ! (τι πλάκα που έχω .. χαχαχα!)

Μη παρεξηγειτε το χιούμορ μου.. Γίνεται κρύο πολλές φορές!

Link to comment
Share on other sites

Καλα κι εγω που δουλευω μη νομιζετε οτι πληρωνομαι σαν ανεργη ζω απλα πρεπει να βρισκω και λεφτα για τα μεταφορικα μου αφου μας χρωστανε απο τον σεπτεμβριο κι αν θυμηθουν μπιρει να βάλουν και 200 το μηνα. Ζουμε εναν απιστευτο ψυχολογικο πολεμο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...