Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 3
      • Ευχή 3

Μανούλες Οκτωβρίου 2015


Georgiana

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου και μπεμπακια!!! Εχω καιρο να γραψω δεν προλαβαινω αλλα σας διαβαζω καθε μερα!! Εμεις εχουμε πολυ ξενυχτι το βραδυ και ατελειωτους θηλασμους!!! Καθε μια ωρα καθε μιση ωρα εχω ψοφησει!! Μπηκαμε στην φρουτοκρεμα αλλα δεν την πολυσυμπαθει..σε 2 εβδομαδες ξεκιναμε και χορτοσουπα!! Οσο για τα κιλα μου εχω κολλησει στα 68 θελω ακομα 6 κιλα να χασω πριν ερθει το καλοκαιρι αλλα δεν το βλεπω...ευχομαι ολες να ειστε καλα και τα μπεμπακια σας!! ΑΑΑΑ ξεχασα να σας πω το πιο σημαντικο ειδα δοντακια να σκανε κατι μυτουλες μαλλον γιυτο εχουμε ολονυχτιους θηλασμους...λεω τωρα!!! ΩΧ ξυπνησε σας αφηνω ελπιζω να τα πουμε ξανα συντομα μακιαααααααααααααααααααααααα!!!!


7baa9c7d39.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα καλες μου φιλες!Τι κανετε?Εχω καιρο να γραψω στο αγαπημενο μας θεματακι!Αν και με τα περισσοτερα κοριτσακια τα λεμε και διπλα!:D!

Τα κοριτσια μου κοιμουνται,εγω εκανα καφεδακι,εστρωσα τα ριχταρια τα οποια μπηκαν χθες για πλυσιμο και καθησα να διαβασω τα νεα σας!

Η μπεμπουλα μου,για οσες δε το γνωριζουν,περασε ουρολοιμωξη!Ειμασταν 1 βδομαδα στο νοσοκομειο με ορο!Την ημερα που φυγαμε,το μωρο ειχε αρχισει να πεφτει σε ληθαργο,κοιμοταν συνεχεια,ενω δεν ετρωγε καθολου!Ευτυχως ειναι καλα!Μιλαει συνεχεια(μπεμπεδοκουβεντουλες),γυριζει ολη την ωρα σαν βαρελακι και φυσικα ξεκινησαμε φρουτα,καθως σημερα και πατατα/καροτο!Τρωει σα να μην υπαρχει αυριο,να μην την ματιασω!Οχι φυσικα ολο το μπολ,αλλα το μισο σιγουρα!

Η μεγαλη μου ειχε πυωδη αμυγδαλιτιδα,ειχαμε θεμα με την αντιβιωση,οποτε την επινε,εκανε εμετο,αλλαξαμε,αλλα και παλι δε την ηθελε!Φυσικα,και μεις την βαζαμε μεσα στο γαλα και ετσι καναμε την θεραπεια μας!

Βλεπω μιλατε για την βαφτιση!Εμεις κλεισαμε 5 Ιουνιου!Ειχαμε βρει καιρο τωρα νονα,την κολλητη μου!Αλλα δυστυχως,η κοπελα εχασε το μωρο της,το οποιο γεννησε με προβληματα υγειας,και πεθανε μετα απο 2 βδομαδες.Τραγικες καταστασεις!Ο Θεος να το αναπαυσει!Οποτε,δε ξερω εαν θα εχει το κουραγιο να μας το βαφτισει!Την αλλη Κυριακη θα παμε ολη η παρεα Αθηνα,να την δουμε,και εκει θα θιξω το θεμα!Αλλιως,εχω εναλλακτικη τον αδερφο μου!

Δε θα εχουμε θεμα βαφτισης!Ουτε στολισμους!Τις μπομπονιερες και τα προσκλητηρια θα τα παρουμε απο το ''χαμογελο του παιδιου''!Αυτα τα λιγα!

Αφροδιτουλα,που εισαι κοριτσι μου!Βγαλατε δοντακια?Αντε,καλα δαγκωματα!:tongue::-D!Κουραγιο κοριτσι μου!Θα περασει και η φαση των μαραθωνιων θηλασμων!Να σκεφτεσαι μονο οτι δινεις οτι καλυτερο στο μωρο σου!Η μεγαλη σου τι κανει?

Βασω μου,εμεις καταφεραμε να μιλησουμε πολυ λιγο!Πως εισαι καλη μου?Περαστικα σας κοριτσι μου!Κριμα να ταλαιπωρουνται τα μωρακια,αλλα και συ μαζι!Ειδικα οταν αρρωσταινουν ταυτοχρονα!Ετσι ειμασταν και μεις πριν λιγες μερες!Δεν προλαβαινα να βαζω θερμομετρα και να δινω σιροπια!

Η αληθεια ειναι,πως το σωμα μας,ακομη κι αν χασουμε ολα τα κιλα,θελει χρονο να επανελθει!

Οσο για τη δουλεια,οπως ειπες,καθε αρχη και δυσκολη!Ποσο το σκεφτομαι και γω!Ξεκιναω 1 Ιουλιου!Εμενα το θεμα μου ηταν ποιος θα κρατησει τα παιδια,αλλα βρηκα μια κοπελα,πολυ καλη,εχει κρατησει πολλα παιδια στη γειτονια μου,οποτε αυτη θα προτιμησω!

Μιλατε για κρεμες?Και μενα η παιδιατρος μου ειπε πως ρυζαλευρο και κρεμες εχουν πολυ ζαχαρη και θερμιδες!Οποτε και μεις πρωι απογευμα θα δινουμε φρουτοκρεμα,ή θα κανω και γω δικη μου κρεμα,οπως σκεφτεσαι εσυ τατ!Βασω μου,ψαξτο!

Εφακι μου,πως ειναι η μεση σου?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλες μου φιλες!Τι κανετε?Εχω καιρο να γραψω στο αγαπημενο μας θεματακι!Αν και με τα περισσοτερα κοριτσακια τα λεμε και διπλα!:D!

Τα κοριτσια μου κοιμουνται,εγω εκανα καφεδακι,εστρωσα τα ριχταρια τα οποια μπηκαν χθες για πλυσιμο και καθησα να διαβασω τα νεα σας!

Η μπεμπουλα μου,για οσες δε το γνωριζουν,περασε ουρολοιμωξη!Ειμασταν 1 βδομαδα στο νοσοκομειο με ορο!Την ημερα που φυγαμε,το μωρο ειχε αρχισει να πεφτει σε ληθαργο,κοιμοταν συνεχεια,ενω δεν ετρωγε καθολου!Ευτυχως ειναι καλα!Μιλαει συνεχεια(μπεμπεδοκουβεντουλες),γυριζει ολη την ωρα σαν βαρελακι και φυσικα ξεκινησαμε φρουτα,καθως σημερα και πατατα/καροτο!Τρωει σα να μην υπαρχει αυριο,να μην την ματιασω!Οχι φυσικα ολο το μπολ,αλλα το μισο σιγουρα!

Η μεγαλη μου ειχε πυωδη αμυγδαλιτιδα,ειχαμε θεμα με την αντιβιωση,οποτε την επινε,εκανε εμετο,αλλαξαμε,αλλα και παλι δε την ηθελε!Φυσικα,και μεις την βαζαμε μεσα στο γαλα και ετσι καναμε την θεραπεια μας!

Βλεπω μιλατε για την βαφτιση!Εμεις κλεισαμε 5 Ιουνιου!Ειχαμε βρει καιρο τωρα νονα,την κολλητη μου!Αλλα δυστυχως,η κοπελα εχασε το μωρο της,το οποιο γεννησε με προβληματα υγειας,και πεθανε μετα απο 2 βδομαδες.Τραγικες καταστασεις!Ο Θεος να το αναπαυσει!Οποτε,δε ξερω εαν θα εχει το κουραγιο να μας το βαφτισει!Την αλλη Κυριακη θα παμε ολη η παρεα Αθηνα,να την δουμε,και εκει θα θιξω το θεμα!Αλλιως,εχω εναλλακτικη τον αδερφο μου!

Δε θα εχουμε θεμα βαφτισης!Ουτε στολισμους!Τις μπομπονιερες και τα προσκλητηρια θα τα παρουμε απο το ''χαμογελο του παιδιου''!Αυτα τα λιγα!

Αφροδιτουλα,που εισαι κοριτσι μου!Βγαλατε δοντακια?Αντε,καλα δαγκωματα!:tongue::-D!Κουραγιο κοριτσι μου!Θα περασει και η φαση των μαραθωνιων θηλασμων!Να σκεφτεσαι μονο οτι δινεις οτι καλυτερο στο μωρο σου!Η μεγαλη σου τι κανει?

Βασω μου,εμεις καταφεραμε να μιλησουμε πολυ λιγο!Πως εισαι καλη μου?Περαστικα σας κοριτσι μου!Κριμα να ταλαιπωρουνται τα μωρακια,αλλα και συ μαζι!Ειδικα οταν αρρωσταινουν ταυτοχρονα!Ετσι ειμασταν και μεις πριν λιγες μερες!Δεν προλαβαινα να βαζω θερμομετρα και να δινω σιροπια!

Η αληθεια ειναι,πως το σωμα μας,ακομη κι αν χασουμε ολα τα κιλα,θελει χρονο να επανελθει!

Οσο για τη δουλεια,οπως ειπες,καθε αρχη και δυσκολη!Ποσο το σκεφτομαι και γω!Ξεκιναω 1 Ιουλιου!Εμενα το θεμα μου ηταν ποιος θα κρατησει τα παιδια,αλλα βρηκα μια κοπελα,πολυ καλη,εχει κρατησει πολλα παιδια στη γειτονια μου,οποτε αυτη θα προτιμησω!

Μιλατε για κρεμες?Και μενα η παιδιατρος μου ειπε πως ρυζαλευρο και κρεμες εχουν πολυ ζαχαρη και θερμιδες!Οποτε και μεις πρωι απογευμα θα δινουμε φρουτοκρεμα,ή θα κανω και γω δικη μου κρεμα,οπως σκεφτεσαι εσυ τατ!Βασω μου,ψαξτο!

Εφακι μου,πως ειναι η μεση σου?


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! :)

Το ξέρω χάθηκα! Αλλά αυτός ο μήνας και εμάς δεν μας πήγε τόσο καλά! Τώρα συνήλθα απο το κρύωμα που είχα! Πέρασαν 3+ βδομάδες! Έλεος! και ο μικρός τώρα παλεύει να συνέλθει. Τις τελευταίες μέρες μου κάνει κάτι δέκατα πέρα απο το μπούκωμα και τον ψιλοβήχα που έχει απο τα φλέματα. Τώρα δεν ξέρω αν είναι απο αυτό ή απο τα δόντια που δεν λένε να βγούνε να ηρεμήσουμε λίγο και μόλις τον πιάνουν γίνεται χαμός! :( Εμείς πλέον τρώμε τρία γεύματα. φρουτόκρεμα, φαί και κρέμα. Και μετά γάλα το βράδυ, την νύχτα και το πρωί. Τώρα ετοιμάζομαι να τον πάω στο δωμάτιο του γιατί έχει αρχίσει να καταλαβαίνει που βρίσκεται και είναι όλο απαιτήσεις! :) Κατα τα άλλα παλεύει να μπουσουλήσει και γίνεται χαμός όλο απο το χαλί τον μαζεύω γιατί φεύγει απο το πάπλωματάκι που του έχω!

Anath μου περαστικά σας και εμάς ο Μάρτιος μας ταλαιπώρησε αρκετά και ελπίζω να αρχίσουμε να συνερχόμαστε γιατί δεν παλεύτεται άλλο. Τα μικρά μας θα είναι συνονόματα! και εγώ Νίκο θα τον βγάλω! :) Πότε ξεκινάτε στερεές; Με φρούτα αρχίζετε;

Αφροδιτούλα τι ωραία τα πρώτα σας δοντάκια! :) Υπομονή θέλει γιατί ταλαιπωρούνται πολύ με τα δόντια και τα άλματα που περνάνε. Εμείς τώρα πέρα απο τα δόντια και το κρύωμα μπαίνουμε και στο άλμα προσκόλλησης / αποχώρησεις! Φαντάσου τι γίνεται! Αμα αρχίσει δεν σταματάει! Περιμένω να ανοίξει ο καιρός για να τον παίρνω και να βγαίνουμε έξω να αλλάζει και παραστάσεις! :)


U85pp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χάθηκα από εδώ.

Βάσω ξεκινήσατε πως τα πάτε με τις στερεές;;

Εμείς ξεκινήσαμε κρέμα αλλά την σταμάτησα γιατί έκανε δυσκοιλιοτητα. Τρώμε φρουτακια ικανοποιητικα και έχουμε μειώσει τους θηλασμους την μέρα και τους έχουμε αυξήσει την νύχτα!!! Λόγω δουλειάς βασικά γίνεται αυτό

Την Πέμπτη έχουμε γιατρό αντε να δούμε πως είμαστε!!

Πλέον αφήνω λίγο αντλημενο όταν λείπω στην δουλειά 80 μλ. τα οποία τα βγάζω όταν γυρίζω από την δουλειά.; Έχει τύχει 2 φορές να πιει και ξένο αν δεν φάει φρουτακι.

Φτάσαμε 6 μήνες θηλασμού κορίτσια και είμαι πολύ περήφανη!!!

Βάφτιση εμείς κανονίσαμε 10 Ιουλίου και ελπίζω να έχω χάσει τα 6 κιλά που μου έχουν μείνει.


eNortjKzUjIyMjY2MFWyBlwwFWECzA,,65.png

eNortjKzUjIyMjG2MFKyBlwwFX4C0g,,83.png

Ο Πελαργός έφτασε!

Mariren 3/09

MARYPOPINS 18/09

magdaTS 2/10

nimrodel 5/10

tassoula 6/10

Vanz 7/10

Tatkono 8/10

afroditoula 13/10

Georgiana 14/10

neraidoyla 16/10

effie.k 17/10

Hope! 17/10

gigitsa 20/10

kitty805 21/10

domino 23/10

Αγάπη Αγάπη 29/10

anath 10/11

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!

Πως ειστε μανουλες;;;

Τασουλα μπραβο για το 6μηνο θηλασμου! Τα καταφερες μια χαρα! Με το καλο η βαφτιση!! Εχετε σκεφτει ονομα;

Μαριρεν ισως τα δεκατα κ το μπουκωμα ν ειναι λογω δοντιων.. μπουσουλημα ε;;; νεες περιπετειες! Μπραβο!

Hope μου στενοχωρηθηκα με την περιπετεια σας..εμεις τα περασαμε πιο ανωδυνα...περαστικα κ αγυριστα ν ειναι.. στενοχωρηθηκα κ με τη φιλη σου... μονο μπροστα ν κοιταει πια!!!

Αφροδιτουλα δν θυναμαι αν εχουμε μιλησει..κουραγιο με τα ξενυχτια... κ εγω λεω καποια στιγμη θ στρωσει αλλα....ποτε;;;;

Εφη μου δν εκανα κτ γθα τα κιλα..μαλλον τα γονιδια του μπαμπα μου φταινε... παλευω κ λιγο με τρεξιμο κ γυμναστικη

Τατιανα Αναστασια κ τα αλλα κοριτσακια;; που ειστε;;

Εμεις μεγαλωνουμε επισης... λεμε νταντανταντα συνεχομενα για ωρες.... καθεται καλυτερα αλλα μονο με υποστηριξη, τρελαθνεται με τον αδερφουλη του κ αλλα πολλα... εχθες καναμε την πρωτη δοκιμη με κρεμα... εννοειται οτι την εφτυνε στην αρχη αλλα οταν καραλαβε τι παιζει αρχισε ν γλειφεται κ να βαζει χερια κ να πασαλειβεται... του αρεσε!!! Σε καμια δεκαρια μερες θ αρχισουμε φρουτα γιατι ακομα ειναι μικρος κ φοβαμαι για το εντερακι του

Φιλακια πολλα!

Περιμενω νεα σας💜💖❤


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα! Βασωωωωωω μουυυυ... Ασε ρε συ ειχα ενα σωρο θεματα! Εκανα κ γενικη το σπιτι κ φυσικα εχθες με επιασε η μεση μου κ την βγαζω ξαπλα!

Ο μικρός κάποια στιγμη με ειχε τρελανει! Ξυπνουσε από τις 4:30 και εμενα ξυπνιος μεχρι τις 7-8 οπου τον παρεδιδα στον πατερα του γιατι ημουν οφ!! Ασε...

Ευτυχως εχει ηρεμησει καπως τωρα.. Ναι ξυπναει αλλά δεν κανει τοοοοσες ωρες να κοιμηθει!! :)

Τι κανετε εσεις?? πως τα πατε με τα φαγητα? πολύ πλακα δεν εχουν?! Ασε σιγα σιγα θα τον χαιρεσαι ακομα περισσοτερο!! :) με τα κοριτσια τα ψιλολεμε στο φεις .. Όσο προλαβαινουμε! 😝

Αφροδιτουλα βγηκαν τα δοντακια σας?! Ποναει ενοχλειται?

Το κοριτσακι που χαθηκε?!

Εμεις εχουμε φαει (ασχετο!) πατατα γλυκοπατατα καροτο κολοκυθακι ντοματα μπροκολο κρεμμυδι σελινο μοσχαρι κοτοπουλο αβοκαντο ακτινιδιο (εκανε συνεχεια εμετο πηγαμε νοσοκομειο,δε του εκατσε καλά!) μπανανα μηλο αχλαδι και σημερα θα δοκιμασουμε πορτοκάλι!!! :) χιχι!! Καλά τα παμε!! Τρωει δεν εχω παραπονο για blw!! Εχει αναπτυξει μια ικανοτητα να πιανει τις τροφες! Χιχι!! Τις ζουλαει τις κοιταει τις πεταει δεξια αριστερα! Πολύ τον χαιρομαι!! :)


eNortjKzUjIyMjY2NFSyBlwwFVkCyQ,,14.png
Link to comment
Share on other sites

Τατιανα μου περαστικα για τη μεση σου...κουραστηκες κοριτσι!

Τι ωραια φαγητα τρωτε...μπραβο! Τωρα ποτε θηλαζετε; πολλες φορες μες στη μερα η εχε προγραμμα επειδη χορταινει με το φαγητο;


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στη μερα εχουμε μειωσει λίγο... Τρωμε περιπου στις 2,5-3 ωρες! Και οταν "τρωμε" πινουμε δυο τρεις γουλιτσες κ τελος! Ναι ναι σημερα φαγαμε κ φρεσκο κρεμμυδακι αυριο μανγκο... Καλά είναι!! :) εσεις πως πατε??


eNortjKzUjIyMjY2NFSyBlwwFVkCyQ,,14.png
Link to comment
Share on other sites

Μεσα στη μερα εχουμε μειωσει λίγο... Τρωμε περιπου στις 2,5-3 ωρες! Και οταν "τρωμε" πινουμε δυο τρεις γουλιτσες κ τελος! Ναι ναι σημερα φαγαμε κ φρεσκο κρεμμυδακι αυριο μανγκο... Καλά είναι!! :) εσεις πως πατε??

Εμεις μπαινουμε παλι σε αλμα, να δουμε πως θα παει..αλλα γενικα αντεχει 2,5-3 ωρες συνηθως.. Με την κρεμα δν τρελαινεται, μεχρι 10 κουταλιτσες τρωει.. Την Κυριακη θ του δωσω φρουτακια, θα σου πω τις αντιδρασεις του.. λεω ν ξεκινησω με μηλο η αχλαδι


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια mon amour!!! <3 τώρα να δου πω οτι ξέρω πόσες είναι οι 10 κουταλίτσες θα σου πω ψέμματα!!! Χεχε!! Συνεπώς μπράβο σας θα πω!!! Εμείς τρώμε κατι λίγα (το καταλαβαινω από την πάνα!!) Χεχε!!! Και τα 2 φρουτα ωραία είναι!! Εμέίς προτιμάμε μπανάνα κ αχλάδι! :) εχθες ηπιαμε σμουθι, εντάξει ξετρελάθηκε!!!!


eNortjKzUjIyMjY2NFSyBlwwFVkCyQ,,14.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα! Βασωωωωωω μουυυυ... Ασε ρε συ ειχα ενα σωρο θεματα! Εκανα κ γενικη το σπιτι κ φυσικα εχθες με επιασε η μεση μου κ την βγαζω ξαπλα!

Ο μικρός κάποια στιγμη με ειχε τρελανει! Ξυπνουσε από τις 4:30 και εμενα ξυπνιος μεχρι τις 7-8 οπου τον παρεδιδα στον πατερα του γιατι ημουν οφ!! Ασε...

Ευτυχως εχει ηρεμησει καπως τωρα.. Ναι ξυπναει αλλά δεν κανει τοοοοσες ωρες να κοιμηθει!! :)

Τι κανετε εσεις?? πως τα πατε με τα φαγητα? πολύ πλακα δεν εχουν?! Ασε σιγα σιγα θα τον χαιρεσαι ακομα περισσοτερο!! :) με τα κοριτσια τα ψιλολεμε στο φεις .. Όσο προλαβαινουμε! 😝

Αφροδιτουλα βγηκαν τα δοντακια σας?! Ποναει ενοχλειται?

Το κοριτσακι που χαθηκε?!

Εμεις εχουμε φαει (ασχετο!) πατατα γλυκοπατατα καροτο κολοκυθακι ντοματα μπροκολο κρεμμυδι σελινο μοσχαρι κοτοπουλο αβοκαντο ακτινιδιο (εκανε συνεχεια εμετο πηγαμε νοσοκομειο,δε του εκατσε καλά!) μπανανα μηλο αχλαδι και σημερα θα δοκιμασουμε πορτοκάλι!!! :) χιχι!! Καλά τα παμε!! Τρωει δεν εχω παραπονο για blw!! Εχει αναπτυξει μια ικανοτητα να πιανει τις τροφες! Χιχι!! Τις ζουλαει τις κοιταει τις πεταει δεξια αριστερα! Πολύ τον χαιρομαι!! :)

Γεια σας μανούλες! Βλέπω πολλές έχετε ξεκινήσει τις στέρεες! Μπράβο σας!

Εμείς πλέον τρώμε μοσχάρι, κοτόπουλο, πατάτα, κολοκυθάκι, καρότο, ντομάτα κρεμμύδι, αυγό, μήλο, αχλάδι και μπανάνα. Σε λίγες μέρες θα φάμε μακαρόνια, αρακά και φασολάκια! Ανυπομονώ να δω αντιδράσεις!

Πλέον οι τούμπες-βαρελάκια είναι αμέτρητες κάθε μέρα! Σήμερα είπαμε για πρώτη φορά "μπα"!!! Ξετρελάθηκα! Ανυπομονώ να ακούσω την πρώτη της λεξούλα!

Εσείς τί άλλο καινούργιο κάνετε?

Υ.Γ.: στο Facebook μην με ξεχάσετε....

Link to comment
Share on other sites

Βάσω σφήνα εγω...αλλα λεω να την ξεκινήσεις με αχλάδι..το μήλο ειναι πιο βαρύ κι ειστε μικρακια ακομα!

Εμείς φάγαμε σήμερα κ κολοκύθα και βούτηξε και κατι ντοματάκια...διπλή εισαγωγή...δεν τον πρόλαβα αλλα πηγα κι εγω κ τα ακούμπησα διπλα του..και τα μπισκοτάκια Κολοκυθάς μόνος του τα πήρε..πριν τον ετοιμάσω εγω. Απ το πιάτο..τι να πεις...α! Η μπλούζα του έγινε χαλια με τα ντοματάκια...εχει βάψει..σώζεται λέτε?

Παω για νάνι!σας φιλώ γλυκά!

Link to comment
Share on other sites

Αναστασια μου καλα κανεις κ μου λες... λοιπον εκανα μια βλακεια σημερα. Του ςδωσα τρια φρουτα τςλικα... παω ν του λιωσω αχλαδ με λιγο χυμο πορτοκαλι, δν ελιωνε με τιποτα...οππτε πεταω κ μιση μπανανα μεσα..μκ ετοιμη η φρουτοκρεμα...ξετρελαθηκε.. ελπιζω ν μην τον πειραξει κτ απο αυτα...

Κοριτσια εσεις ποια φρουτα δινετε βρασμενα κ ποια ωμα; απογευμα τι τρωτε; εχετε ειααγει δημητριακα; εχω κ αλλες ερωτησεις αλλα δν τις θυμαμαι..στην πορεια θ τις εκφρασω χαχα

Κοριτσακι μπραβο σας!!1 εμεις σηκωνουμε κεφαλακι απο ανασκελα κ γενικα δυναμωνουμε πολυ αυχενα πλατη... α κ αρχισε να καταλαβαινει την απουσια μου με αποτελεσμα οταν βγαινω απο το δωματιο ν κλαιει...

Πολλα φιλακια!!!!


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Βάσω σφήνα εγω...αλλα λεω να την ξεκινήσεις με αχλάδι..το μήλο ειναι πιο βαρύ κι ειστε μικρακια ακομα!

Εμείς φάγαμε σήμερα κ κολοκύθα και βούτηξε και κατι ντοματάκια...διπλή εισαγωγή...δεν τον πρόλαβα αλλα πηγα κι εγω κ τα ακούμπησα διπλα του..και τα μπισκοτάκια Κολοκυθάς μόνος του τα πήρε..πριν τον ετοιμάσω εγω. Απ το πιάτο..τι να πεις...α! Η μπλούζα του έγινε χαλια με τα ντοματάκια...εχει βάψει..σώζεται λέτε?

Παω για νάνι!σας φιλώ γλυκά!

Χαχαχα λιωνω που βουτανε κ τρωνε... εγω φοβαμαι τελικα.. εινα κ μικρουλης..

Ισχυει αυτο που διαβασα οτι αν ξεκινησεις με αλεσμενα μετα δν ειναι ασφαλες το blw;


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...