Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΠΑΡΤΥ ΣΗΜΕΡΑ...

ΕΧΑΣΑ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΙΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ...ΣΤΟΧΟΣ ΑΛΛΑ 5 ΧΑΧΑΧΑ...

ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΕΓΕΡΣΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΓΙΑ 7 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ....Ε ΠΕΙΑΖΕΙ ΑΣ ΠΕΤΥΧΩ Κ ΑΣ ΠΑΩ ΣΕ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΟΟ:wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπραβο Δημητρουλα! Εγω έχω να χασω πάνω απο επτα... Ο γιατρος μου όταν έκανα διεγρση μου ζητουσε να μην τρωω ζαχαρη, αλατι και οτι τα περιειχε. Και όχι μονο δεν πηρα κιλα, αλλα έχασα κιόλας! Αν θες δοκιμασε το!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΧΑΧΑ...ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ 2 ΚΙΛΑ ΗΡΘΕ Κ Η ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΟΥΦ..ΣΤΗ 2Η ΕΤ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ 7 ΚΙΛΑ Κ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ:oops: ΑΣ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΩΡΑ ΣΥΝΗΡΘΑ ΑΝΟΙΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, NatasaP είπε:

Καλό μεσημέρι σε όλες σας!!!!! Τι κάνετε;;;;;

Ξεκλέβω λίγο χρόνο πρίν ξυπνήσει να φάει ...να διαβάσω οτι προλαβαίνω !!!

Σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για τις γλυκές ευχές σας!!!

Δήμητρα εμείς δώσαμε ζωή στο πλασματάκι αυτό και εκείνο με την πρώτη ανάσα του μας έδωσε νόημα !!!

Άντζι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ....όταν έχω περισσότερο χρόνο θα γράψω λεπτομέρειες για όλα.Η εμπειρία ήταν υπέροχη...με βοήθησε οτι ήμουν ήρεμη και χαλαρή έως το τέλος.Δώσε φιλιά στην μπουκλού κ στον ξενύχτι!!

Κ εγώ κρύωσα βγαίνοντας απο το μαιευτήριο κ είμαι με μάσκα!!

Μελένια μου απο οτι κατάλαβα δεν το καταφέραμε αυτή την φορά...μην στεναχωριέσαι η επόμενη θα έχει το τυχερό μωράκι και για εσάς!!!

Σουίνι μου με τα δύο μπουμπούκια πως είσαι;;;Και τσουποτός κ ναζιάρης άστα να πάνε...έκλεψε  πολλές καρδιές !!!!

Μαράκι μου σε ευχαριστώ πολύ..ο τουρλοπωπουδάκος είναι καλά;;;

Πωπωπω πολλές ερωτήσεις χαχα κ ήδη ξεκίνησε το νιαούρισμα...θηλάζω απο την αρχή,ο αντρούλης μου ναι είναι δίπλα μου κ βοηθάει στα πάντα..όμως πχ σίδερο ,μαγείρεμα αναγκαστικά τα κάνω εγώ με διαλλείματα.Βοήθεια άλλη δεν ήθελα γιατί αν ήταν η μαμά μου εδω θα είχα μπάστακα κ την άλλη.Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!

Δεσποινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ....ο φίλος του μπέμπη σου σε λίγο διάστημα θα μπεί για ταξιδάκι κοντινό σε εσάς!!! Να ετοιμάζονται τα πατατάκια παρακαλώ!!!

Σας φιλώ..ώρα για μάμ!!!

 

 

κοριτσακι μου η γνω.η μου ειναι καλυτερα να ειστε οι 3 σας μονοι!!μπορει να ειναι πιο κουραστικο αλλα ετσι εχεις ησυχο το κεφαλι σου!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

 Οχ Νατασουλι περαστικα...μάσκα τι να κάνουμε.κ εγω φοράω οταν πηγαίνω κοντά του αν κ απο εχτες δεν τον παίρνω σχεδόν καθόλου εγω αγκαλιά.εχουν αναλάβει η μαμα μου κ ο άντρας μου.χτες κ σημερα κοιμαται η μαμα μου εδω κ τον μικρο τον κοιμίζει μαζι της στο σαλονι,εχουμε παει το λίκνο στο σαλονι για να μην ειναι κοντά μου στην κρεβατοκάμαρα.

η Σοφια συνηθως απο εμενα δεν κολλάει.ας ελπίσουμε να μην μου κολλήσει ο μικρούλης μου....πολλα φιλια στο μικρο ζουζούνι σας.

τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κανετε;καλο βραδυ...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια! :-D

Νατάσα μου επιτέλους μάθαμε νέα σου! Να σας ζήσει το αντράκι σας, να είναι πάντα γερός και τυχερός! Τι ωραία συναισθήματα μας περιγράφεις, έτσι να είναι όλη σας η ζωή! :wub: 

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε! :-)

  • Μου αρέσει 1

vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπέλες καλή εβδομάδα.

 

Καταρχήν να ευχηθώ στο κορίτσι μας που το περιμέναμε! Νατασσάκι να σας ζήσει !!!!! Πάντα να πλέετε στα πελάγη ευτυχίας που σας χάρισε ο μπέμπαρος!

 

Άννι ώρα για τη μικρούλα σου τώρα! Με το καλό κ μ’ένα πόνο!

 

Γεωργία πολύ χαίρομαι για τα νέα σου, πάει κ αυτό το άγχος. Εγώ 42 κλεισμένα πλέον, μεγαλοκοπέλα J  Aλλά όχι κ σαν την Καπνικαρέα J

 

Marakiinlove μακάρι να πάνε ολα καλά κ να γράφουμε κ μεις ευχάριστα στο φόρουμ οπως εσύ για το μωράκι σου. Κ γρήγορα να πει μαμαμαμααα κ να σε τρελλάνει!!!Να χαίρεσαι κ τον αντρα σου που γιόρταζε!

 

Μελιτίνη σ’ευχαριστώ, μακάρι λέω κ γω να μη με βρει κ τίποτα άλλο.  

 

Άντζι περαστικά σου

 

Γεια σου Σουίνι, Δεσποινάκι με το χαδιάρη μπέμπη, Μελένια , Ολγάκι ,Δημητρούλα, Δεσποινιώ κ σε όλα τα κορίτσια μας.  

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, melitini81 είπε:

Καλημερούδια! :-D

Νατάσα μου επιτέλους μάθαμε νέα σου! Να σας ζήσει το αντράκι σας, να είναι πάντα γερός και τυχερός! Τι ωραία συναισθήματα μας περιγράφεις, έτσι να είναι όλη σας η ζωή! :wub: 

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια, καλή εβδομάδα να έχουμε! :-)

αντε κοριτσακι υπομονη!!ερχεται η σειρα μας!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλημέρα!!! Μα τι νέα είναι αυτά;;; Νατάσα μου, να σας ζήσει!!! Να είναι γερός και καλότυχος και να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε! Δεν είναι μια τρέλα τα παιδιά;;; Νομίζω ότι μετά από αυτά αλλάζεις όλη την κοσμοθεωρία σου!

Άννι, με το καλό κι εσύ και μ' έναν πόνο!

Γεωργία μου, πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά στην εξέταση! Αυτό σημαίνει ότι ξεκινάμε προσπάθειες;;; Πώς είναι το χρονοδιάγραμμα;

Στα υπόλοιπα κορίτσια τις καλημέρες μου!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσουδια..

Νατασακι μου να σας ζησει ο μπεμπουκος..γερος κ καλοτυχος να ειναι ...

Γεωργια μου πολυ χαρηκα με τα νεα σου... φουρ για το μπεμπεδακι σας τωρα.. 

Αννι μου με το καλο κ με ενα πονο να υποδεχτεις την μπουμπουκα σας .. 

Ελενακι κ Μαρακι με το καλο οι ετοιμασιες σας κοριτσια κ φιλια στα μπουμπουκακια σας

Σουινι και Μελιτινακι με το καλο  κ εσεις κοριτσια να υποδεχτειτε τα μωρουλια σας .. ειστε οι επομενες

Δεσποινακι ,Αντζι , Στρολλακι, Ολγακι, Ροζαλι, Δημητρα, και σε ολα μας τα κοριτσακια κ στα μπεμπεδακια της παρεας μας

φιλακια πολλα.. 

  • Μου αρέσει 1

 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μιλήσαμε! Ειναι πολύ ικανοποιημένος από την κατάστασή μου. Μου ειπε να συνεχισω να παίρνω ό,τι παίρνω, να κανω μεγαλύτερη προσπαθεια για απώλεια κιλών, αν θέλω, να προχωρήσω στη νεα προσπάθεια και όταν είναι ο καιρός να πάρω τα cyclacour, να επικοινωνήσω μαζί του.

Θα ήθελα τωρα να μιλήσω και με τον μαστολόγο μου.... Συνέπεσαν και οι εξετασεις του αντρουλη μου με αυτες που θελω να κανω εγω. Χαμός!

Στρολλακι μου 42, ε; Εγώ πότε έφτασα 44,5 ούτε που το κατάλαβα!...

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Georgia1972 είπε:

Μόλις μιλήσαμε! Ειναι πολύ ικανοποιημένος από την κατάστασή μου. Μου ειπε να συνεχισω να παίρνω ό,τι παίρνω, να κανω μεγαλύτερη προσπαθεια για απώλεια κιλών, αν θέλω, να προχωρήσω στη νεα προσπάθεια και όταν είναι ο καιρός να πάρω τα cyclacour, να επικοινωνήσω μαζί του.

Θα ήθελα τωρα να μιλήσω και με τον μαστολόγο μου.... Συνέπεσαν και οι εξετασεις του αντρουλη μου με αυτες που θελω να κανω εγω. Χαμός!

Στρολλακι μου 42, ε; Εγώ πότε έφτασα 44,5 ούτε που το κατάλαβα!...

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΦΟΥ ΦΥΣΑΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΣΕ ΠΟΤΕ ΠΗΓΑ 39.5 Κ ΓΩ ΧΑΜΠΑΡΙΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!!

ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...