Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσαρες! 

Λετε να ηρθε η μπεμπα της Αννι;

Σουινι κ Μελιτινη, ναι ερχεται η σειρα σας!

Ευακι δε χορταινω να βλεπω αυτο το σιελ μπεμπακι με το στρογγυλο κοιλακι :):)

Γεωργια τα φρεσκοπατησα! Μηπως εγω το καταλαβα; Ποτε ημουν 24, ποτε εγινα 42, βρε μηπως ειναι αναριθμητισμος??????καλο ε;;;;;;

Δημητρουλα μου γεια σου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημεραααααα....τι κανετε;εμεις εδω συνεχιζουμε την τρελλα μας...

Νατασουλι πως ειναι το αστερακι σου;;;μπηκατε σε ενα ρυθμο;

Δεσποινιω ,Μαρακι κ Ελενακι τα δικα σας μωρουλια τι κανουν;

Γεωργια μου διαβαζω τα νεα σου κ ας μην σχολιαζω παντα κ περιμενω με αγωνια να μας πεις ποια θα ειναι η συνεχεια...

Αληθεια με το λουκουμαδακι έχει μιλησει καμια; 

Σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια στελνω τα φιλια μου


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μικρουλες μου! Πως ειμαστε σημερα;

Στολλακι μου ναι! Αναριθμητισμος θα ειναι!!! Χα χα! Καλο ηταν, οντως! Αχ, κι εμενα μου αρεσει πολυ αυτο το μπεμπακι!..

Angie! Σουπερ μαμα! Τι γινεται; Ζητω η τρελλα, ε;! Αυριο που θα ξενυχταω μαζι σου στη βαρδια, θα σε σκεφτομαι!

Τα νεα μου οπως φαινεται ειναι τα εξης: Θα κανουμε μια συναντηση με τον εξωσωματικο για ληψη κατευθυνσεων σχετικα με τα δανεικα. Και πρεπει να κανω και μια συναντηση με τον μαστολογο για να τον ενημερωσω πως θα ξαναπαρω ορμονες. Θα παρω λιγοτερες βεβαια απο αυτες της διεγερσης, αλλα θα παρω. Δεν εχω προσφατη μαστογραφια και δεν κανω γιατι δεν εχω κλεισει χρονο απο τοτε που ειχα κανει τελευταιως. Λεω να κανω ενα υπερηχογραφημα αντ' αυτου. Ελπιζω να του κανει.

Πολλες εξετασεις... και δικες μου και του αντρουλη... Πολλα χρηματα... Καμια φορα πελαγωνω....

Αυτα τα ολιγα απο εμενα.

Πολλα φιλια σε όλες!! 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια!!και ναι μπηκα στο μηνα μου!!!εκανα ζωνη σημερα!!!ειχα εντονους πονους χτες και τελικα ηταν συσπασεις!!η μικρη εχει αρχισει και μπαινει στη λεκανη!!ειναι 2500!!εχω ραντςβου τη δευτερα παλι!!ετοιμασα πραγματα γιατι πρεπει να ειμαι σε ετοιμοτητα!!αυτα τα νεα μου!!πιστευω μεχρι το πασχα να εχω γεννησει!!!!τι νεα εσεις κοριτσακια???

  • Μου αρέσει 1

iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, sweeney todd είπε:

καλησπερα κοριτσακια!!και ναι μπηκα στο μηνα μου!!!εκανα ζωνη σημερα!!!ειχα εντονους πονους χτες και τελικα ηταν συσπασεις!!η μικρη εχει αρχισει και μπαινει στη λεκανη!!ειναι 2500!!εχω ραντςβου τη δευτερα παλι!!ετοιμασα πραγματα γιατι πρεπει να ειμαι σε ετοιμοτητα!!αυτα τα νεα μου!!πιστευω μεχρι το πασχα να εχω γεννησει!!!!τι νεα εσεις κοριτσακια???

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑΑΑΑ ΥΠΟΜΟΜΗ ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 minutes ago, sweeney todd said:

καλησπερα κοριτσακια!!και ναι μπηκα στο μηνα μου!!!εκανα ζωνη σημερα!!!ειχα εντονους πονους χτες και τελικα ηταν συσπασεις!!η μικρη εχει αρχισει και μπαινει στη λεκανη!!ειναι 2500!!εχω ραντςβου τη δευτερα παλι!!ετοιμασα πραγματα γιατι πρεπει να ειμαι σε ετοιμοτητα!!αυτα τα νεα μου!!πιστευω μεχρι το πασχα να εχω γεννησει!!!!τι νεα εσεις κοριτσακια???

Μπραβο Sweeney! Με το καλο!!!

Απορια: Τι θα πει "έκανα ζωνη σημερα";!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...

Σουινι μου τελεια...επιτελους το αγορακι σου θα συναντησει την αδερφουλα του κ θα ειστε ολοι μια ευτυχισμενη οικογενεια!!!

Γεωργια μου τι καλα να μπεις κ εσυ σε ενα προγραμμα κ να αγωνιουμε κ για το δικο σου θετικο αποτελεσμα σε λιγο καιρο.

Νατασουλινι τι κανει ο μπεμπαρος;;;πως τα πατε;;;

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε;;;φιλακια

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Georgia1972 είπε:

Μπραβο Sweeney! Με το καλο!!!

Απορια: Τι θα πει "έκανα ζωνη σημερα";!

το nst που λεμε!ειναι μια ζωνη με ακουστικα που την βαζουν στην κοιλια και μετραει τη συχνοτητα των χτυπων της καρδιας του μωρου,τις συχνοτητα των κινησεων του μωρου(κρατας ενα κουμπακι και καθε φορα που κουνιεται το μωρο πατας το κουμπακι)και τις συσπασεις τις μητρας!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, sweeney todd said:

το nst που λεμε!ειναι μια ζωνη με ακουστικα που την βαζουν στην κοιλια και μετραει τη συχνοτητα των χτυπων της καρδιας του μωρου,τις συχνοτητα των κινησεων του μωρου(κρατας ενα κουμπακι και καθε φορα που κουνιεται το μωρο πατας το κουμπακι)και τις συσπασεις τις μητρας!!

Α!... Μαλιστα!.... Δεν ήξερα πως υπάρχει τετοια εξεταση!

Γεια σου Αντζουλινι! Σ' ευχαριστω κοριτσι μου!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!

ΑΝΤΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΚΟΙΤΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗ!!!Κ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ

ΝΑΤΑΣΣΟΥ ΣΕ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ??ΦΑΤΟΝ ΔΑΓΚΩΣΕ ΤΟΥ ΠΑΤΟΥΣΑΑ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 

Γεια σας κοριτσια!

Σουινι ο καρδιοτοκογραφος δεν ειναι; ε-ε-ερχεται το κοριτσακι σου! 

Γεωργια τα λεφτα φευγουν οντως πραγματικα με το τιποτα. Αφου εισαι στην τελικη ευθεια, χαλαλι!!!

Αντζι κ Δημητρα γεια σας :)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stroll είπε:

 

Γεια σας κοριτσια!

Σουινι ο καρδιοτοκογραφος δεν ειναι; ε-ε-ερχεται το κοριτσακι σου! 

Γεωργια τα λεφτα φευγουν οντως πραγματικα με το τιποτα. Αφου εισαι στην τελικη ευθεια, χαλαλι!!!

Αντζι κ Δημητρα γεια σας :)

ναι αυτος ειναι!!!απλα μου ερχεται πιο ευκολο να λεω ζωνη!!!χαχαχα!!

22 hours ago, Georgia1972 είπε:

Α!... Μαλιστα!.... Δεν ήξερα πως υπάρχει τετοια εξεταση!

Γεια σου Αντζουλινι! Σ' ευχαριστω κοριτσι μου!

μολις μπαινεις στο μηνα σου ο γιατρος σε κοιταει καθε εβδομαδα και κανεις αυτη την εξεταση για τυχον συσπασεις!!υπαρχουν κοπελες που δεν τις νιωθουν τις συσπασεις οποτε με αυτη την εξεταξη κερεις τι σου γινετε!!!

  • Μου αρέσει 1

iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα !!!!

προσπαθω να γραψω απο νωρις αλλα ματαια...

Δημητρα μου ετσι ακριβως,ενα μωρο γεμιζει κ ολοκληρωνει τα παντα!!!

Αννιε μου ευχαριστω!!! Με το καλο κ η μπουμπου σας!!!

Τζωρτζια μου ευχαριστωωω!!! Ποσο χαρηκα που ειδα πως ολα ειναι τελεια καλη αρχη!!!

Σουινι μου ηταν ξεκαθαρο απο την αρχη πως δεν θελω βοηθεια..ασχετα που κουραζομαι το προτιμω!!

Μπηκες κ στον μηνα σου;;; τελειαααα!!!!

Αντζουλινι εισαι καλυτερα;;;εμεις καθε μερα βρισκουμε τον ρυθμο μας...

Μελιτινακι μου ευχαριστω!!! με το καλο κ το δικο σας μωρακι!!!! Βαψατε;;;τελειωσατε;;;

Στρολλακι ευχαριστωωωω!!!! Γελασα με την καπνικαρεα ...δεν θελω τετοια ....περιμενουμε κ τα δικα σου συντομα!!!

Ροζαλι ευχαριστωωωω!!!!! Να χαιρεσαι τον μικρο και τον μικρο....:))))

Ευακιιι ευχαριστω!!!!! Με το καλο κ ο μπεμπης σου!!!!

Σας φιλωωωω !!!!

  • Μου αρέσει 2

Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερεεεες!!!!!!!!!

Καλε που χαθηκαμε ολες????

Σουινι μου ολο και πλησιαζει η μπουμπουκα!!!

Γεωργια μου πολύ χαιρομαι με τα νεα σου!! Ολα να πάνε τελεια ευχομαι!!!

Αντζι μου το λεω!! Εισαι ηρωιδα!!! 2 μερες μου ξυπνησε και δεν κοιμοταν το βραδυ ο μικρος και αγανακτησα!!!

Νατασσουυυ!! Τι κανετε??? Πως τα πάει η όμορφη δυάδα??? Μαθενετε ο ενας τον αλλο?

 

Καλε κοριτσια μηπως να κανουμε μια ομαδα στο φβ να λέμε τα νέα μας??? Μαλλον το φορουμακι το εγκαταλειπουμε σιγα σιγα!!!! Θα εχει και μεγαλύτερη ευκολία καθως δεν θα ψαχνουμε 5 ωρες τα τελευταια μνμτα!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marakiinlove είπε:

Καλημερεεεες!!!!!!!!!

Καλε που χαθηκαμε ολες????

Σουινι μου ολο και πλησιαζει η μπουμπουκα!!!

Γεωργια μου πολύ χαιρομαι με τα νεα σου!! Ολα να πάνε τελεια ευχομαι!!!

Αντζι μου το λεω!! Εισαι ηρωιδα!!! 2 μερες μου ξυπνησε και δεν κοιμοταν το βραδυ ο μικρος και αγανακτησα!!!

Νατασσουυυ!! Τι κανετε??? Πως τα πάει η όμορφη δυάδα??? Μαθενετε ο ενας τον αλλο?

 

Καλε κοριτσια μηπως να κανουμε μια ομαδα στο φβ να λέμε τα νέα μας??? Μαλλον το φορουμακι το εγκαταλειπουμε σιγα σιγα!!!! Θα εχει και μεγαλύτερη ευκολία καθως δεν θα ψαχνουμε 5 ωρες τα τελευταια μνμτα!!!!!!!!!!!

μα σου πω δεν θα ηταν και ασχημη ιδεα!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...