Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 44 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Άρα έγινε ωορρηξία;

Πού να μην είχαμε και παιδιά εμείς!!Τι καλά που ήμασταν στην κοσμαρα μας τότε πριν την πρώτη εγκυμοσύνη!!!

Καλά ναι στην κοσμάρα μας όντως χαχαχαχαχα τωρα έχουμε πάθει μεγάλο χουνερι!!

 

πρίν από 39 λεπτά , kido είπε:

@Nati85 καλά ρε συ στον προηγούμενο κύκλο σου είμασταν όλες σίγουρη ότι ησουν! Μπορεί τώρα με μηδέν συμπτώματα να είσαι να μας κουφανεις χιχι!

Μακαρι να είμαι και να κουφαθουμε και να είμαστε όλες έγκυες και να αλλάξει το τοπικ να γίνει ε ναι τα καταφέραμε όλες!!!!

το Σάββατο θα βάψω τα μαλλιά μου αν τυχόν είμαι δεν πιστευω να υπάρχει πρόβλημα?θα είναι πολύ νωρίς καμμία βδομαδα πριν την περίοδο.ουτε εμφύτευση μπορει να μην έχει γίνει.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 19 λεπτά , ada32 είπε:

Η κινητικοτητα σας είναι πολύ καλή! Ο αριθμός είναι συνολικος; 

Κάποιο μικρόβιο βρέθηκε ;

Αχ εγώ περιμένω σε 8 μέρες αλλα Σήμερα από το πρωί έχω κατι νεύρα ,μέχρι τον ουρανό φτάνουν.. Κ ήθελα να μαλωσω με όλον τον κόσμο!!! Κ είναι νωρίς ακόμα για συμπτωματα περιόδου.. Μήπως φταίει το ζώδιο μας;;; Έχουμε τίποτα ανάδρομο? Χαχαχα

Κ εγώ νιώθω τσιμπήματα κ τραβηγματα στην μητρα απο την Κυριακή. Κ δεν ξέρω τι μπορεί να είναι  Γτ είδα στον υπερηχο την Δευτέρα ότι όλα είναι καλά.

Άντα 2 μέρες τώρα τσακώνομαι και σπίτι και στη δουλειά στο τσακ είμαι. Δεν ξέρω ίσως έχουμε κάτι ήταν και η πανσέληνος!

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλά ναι στην κοσμάρα μας όντως χαχαχαχαχα τωρα έχουμε πάθει μεγάλο χουνερι!!

 

Μακαρι να είμαι και να κουφαθουμε και να είμαστε όλες έγκυες και να αλλάξει το τοπικ να γίνει ε ναι τα καταφέραμε όλες!!!!

το Σάββατο θα βάψω τα μαλλιά μου αν τυχόν είμαι δεν πιστευω να υπάρχει πρόβλημα?θα είναι πολύ νωρίς καμμία βδομαδα πριν την περίοδο.ουτε εμφύτευση μπορει να μην έχει γίνει.

Μακαριιιιι! Δεν ξέρω αλλά κι εγώ θέλω βαφή από βδομάδα! Σπάσε πλάκα να είμαστε χριστουγεννιάτικα με ριζα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Μάντη είπε:

Ειπα μηπως ξεκινήσουμε τις profertril... Διαβασα οτι ειναι πολυ καλες...

Πηρα τηλ εναν ανδροοογο αλλα ποιο πολυ μας αγχωσε μας ειπε οτι δεν ειναι και ποου αξιόπιστα τα αποτελεσματα γτ τα καναμε σε μικροβιολογικο θελει λεει να κανουμε υπέρηχο όρχεων να παμε σε εξειδικευμένο κεντρο για σπερμοδιαγραμμα και κατι εξετάσεις αιματος... Αγχώθηκα. ..

Ναι οι προφερτιλ είναι πολύ καλές μόνο που είναι ακριβές.αυτο που λες για το εξειδικευμένο κέντρο το έχω ξανακούσει για αξιόπιστα αποτελέσματα.αλλα αν έχεις να πας και σε έναν άλλο ουρολόγο ανδρολόγο να δεις τι θα σας πει.προσπαθησε να ηρεμήσεις ισως να χρειαστεί μόνο μια αντιβίωση και να είναι μικρόβιο θα πάρει και τις βιταμίνες του .

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Άντα 2 μέρες τώρα τσακώνομαι και σπίτι και στη δουλειά στο τσακ είμαι. Δεν ξέρω ίσως έχουμε κάτι ήταν και η πανσέληνος!

Μακαριιιιι! Δεν ξέρω αλλά κι εγώ θέλω βαφή από βδομάδα! Σπάσε πλάκα να είμαστε χριστουγεννιάτικα με ριζα! 

Χαχαχαχχα έχω γεμίσει άσπρες τρίχες τον τελευταίο χρόνο ρε παιδί μου αστα να πάνε δηλαδή στα 40 πως θα είμαι???θα τα βάψω εντελώς στο φυσικό μου χρωμα να μην φαίνονται άσχημα τωρα κοντά πουθα μείνω εγκυος!!ειδες θετικη σκέψη έτσι???

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Τι συμπτώματα είχες εσύ;

Είχα καούρες,  φούσκωμα,  δυσκοιλιοτητα, κρυάδες, λαχανιασμα, συχνοουρια, αναγουλες και στήθος πρησμενο λίγο περισσότερο από την περίοδο. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορεςς!!!!!

Καλε τι μπλα μπλα...χαχαχα εχω αυτες τις μερες και το μπαμπα στο σπιτι φιλοξενούμενο τρεχω και με τη δουλεια και φεν προλαβενω.να διαβασω είναι πολλα!!!

Εχω να κανω σχολειο για χθες για το μαυρο και το μασάζ χαχαχα!

@Μάντη μου ακούγετε πως τα εξειδικευμένα κεντρα ειναι καλυτερα απλα ειναι πιο ακρυβα εκανες και καλλιέργεια μαζι??

Κοριτσια όντως τα συμπτώματα ειναι διαφορα! Εγώ παντος νομιζω οτι απο το στηθος και μονο το καταλαβαίνεις!!!

Αντε φιλακια και καλη σας μερα...δςν λεω ποσες για τα Χριστούγεννα.να.περιμένουμε την @alina80! Αααα και που σε αλινακι μην ακουω να πςφτεις καίκαμε αν δεν εχουμε εσενα να.μας ανεβαζεις τη βάψαμε ποσες μέρες για τα Χριστούγεννα????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Ναι οι προφερτιλ είναι πολύ καλές μόνο που είναι ακριβές.αυτο που λες για το εξειδικευμένο κέντρο το έχω ξανακούσει για αξιόπιστα αποτελέσματα.αλλα αν έχεις να πας και σε έναν άλλο ουρολόγο ανδρολόγο να δεις τι θα σας πει.προσπαθησε να ηρεμήσεις ισως να χρειαστεί μόνο μια αντιβίωση και να είναι μικρόβιο θα πάρει και τις βιταμίνες του .

Χαχαχαχχα έχω γεμίσει άσπρες τρίχες τον τελευταίο χρόνο ρε παιδί μου αστα να πάνε δηλαδή στα 40 πως θα είμαι???θα τα βάψω εντελώς στο φυσικό μου χρωμα να μην φαίνονται άσχημα τωρα κοντά πουθα μείνω εγκυος!!ειδες θετικη σκέψη έτσι???

Φυσικά και να τα βάψεις καλέ! Μετά δε θα μπορείς!

4 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Είχα καούρες,  φούσκωμα,  δυσκοιλιοτητα, κρυάδες, λαχανιασμα, συχνοουρια, αναγουλες και στήθος πρησμενο λίγο περισσότερο από την περίοδο. 

Από τόσο νωρίς ε;;;; μπράβο!!!

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Καλημερα κορεςς!!!!!

Καλε τι μπλα μπλα...χαχαχα εχω αυτες τις μερες και το μπαμπα στο σπιτι φιλοξενούμενο τρεχω και με τη δουλεια και φεν προλαβενω.να διαβασω είναι πολλα!!!

Εχω να κανω σχολειο για χθες για το μαυρο και το μασάζ χαχαχα!

@Μάντη μου ακούγετε πως τα εξειδικευμένα κεντρα ειναι καλυτερα απλα ειναι πιο ακρυβα εκανες και καλλιέργεια μαζι??

Κοριτσια όντως τα συμπτώματα ειναι διαφορα! Εγώ παντος νομιζω οτι απο το στηθος και μονο το καταλαβαίνεις!!!

Αντε φιλακια και καλη σας μερα...δςν λεω ποσες για τα Χριστούγεννα.να.περιμένουμε την @alina80! Αααα και που σε αλινακι μην ακουω να πςφτεις καίκαμε αν δεν εχουμε εσενα να.μας ανεβαζεις τη βάψαμε ποσες μέρες για τα Χριστούγεννα????

Απολα αυτά που είπαμε τον μαύρο συγκρατήσεις εσύ!Χαχαχαχα!!!

Καλημεεεερααααα!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Φυσικά και να τα βάψεις καλέ! Μετά δε θα μπορείς!

Από τόσο νωρίς ε;;;; μπράβο!!!

Απολα αυτά που είπαμε τον μαύρο συγκρατήσεις εσύ!Χαχαχαχα!!!

Καλημεεεερααααα!!!

Χαχαχαχαχαχαχα καλημερα ε μου εκανε εντύπωση χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορες! 17 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα! 

@Ungry girl μου τι κανείς; Τα πιο ζουμερα συγκρατεις ε; Στολισες ή θα έρθω προς Εύβοια να αναλάβω; (Δεν ξέρω που είσαι, αλλά έχω πάρε δώσε με Εύβοια να ξέρεις). 

@Μάντη ο αριθμός είναι πολύ χαμηλός. Πρέπει οπωσδήποτε να δείτε ουρολόγο και τι θα σας πει να το κάνετε. Και για τα εξειδικευμένα κέντρα έχει δίκιο, γιατί κάνουν παραπάνω μετρήσεις. Μας το είχε πει και ο γυναικολόγος μου. Οι profertil καλές είναι, αλλά αν υπάρχει κάποιο μικρόβιο ή κάποια φλεγμονή δεν θα βοηθήσουν. Πάτε, κάντε τον υπέρηχο και ότι άλλο σας πει. Αν βρεθει η αιτία θα βρεθεί και η λύση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα κορες! 17 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα! 

@Ungry girl μου τι κανείς; Τα πιο ζουμερα συγκρατεις ε; Στολισες ή θα έρθω προς Εύβοια να αναλάβω; (Δεν ξέρω που είσαι, αλλά έχω πάρε δώσε με Εύβοια να ξέρεις). 

@Μάντη ο αριθμός είναι πολύ χαμηλός. Πρέπει οπωσδήποτε να δείτε ουρολόγο και τι θα σας πει να το κάνετε. Και για τα εξειδικευμένα κέντρα έχει δίκιο, γιατί κάνουν παραπάνω μετρήσεις. Μας το είχε πει και ο γυναικολόγος μου. Οι profertil καλές είναι, αλλά αν υπάρχει κάποιο μικρόβιο ή κάποια φλεγμονή δεν θα βοηθήσουν. Πάτε, κάντε τον υπέρηχο και ότι άλλο σας πει. Αν βρεθει η αιτία θα βρεθεί και η λύση. 

Αλινακι μου καλυτερα ειμαι περιμενω να.αδιαθετησω σημερα 3 μερα με τα χαπια..οσο για τα ζουμερα τι να.κανω δεν με έχετε συνηθίσει σε τετοιες Δηλώσεις αχαχααχα!!! Και δεν στολισα Δυστυχώς δεν εχω ωραιξη καθολου..αν ερθεις απο δω κερναω καφεεεε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αλινακι μου καλυτερα ειμαι περιμενω να.αδιαθετησω σημερα 3 μερα με τα χαπια..οσο για τα ζουμερα τι να.κανω δεν με έχετε συνηθίσει σε τετοιες Δηλώσεις αχαχααχα!!! Και δεν στολισα Δυστυχώς δεν εχω ωραιξη καθολου..αν ερθεις απο δω κερναω καφεεεε

Για να έρθω θέλω να έχεις στολισμένο δέντρο. 

Λοιπόν κορίτσια χτες, πρώτη φορά είδα στον ύπνο μου ότι έχω μωρό. Είδα ότι το γέννησα και την άλλη μέρα βγήκα από το μαιευτήριο. Και έλεγα στη μαμά μου γιατί εμένα δεν ήρθε κανένας να μου δείξει πως να πλένω το μωρό, και πως να φροντίσω τον ομφάλιο λώρο και τέτοια και μου έλεγε η μαμά μου ότι για να συμβεί αυτό έπρεπε να πληρώσουμε πολλά λεφτά. Και μετά λέει ήμουν σπίτι και έπρεπε λέει να θηλάζω το μωρό κάθε δύο ώρες. Το μωρό εντωμεταξύ κοιμόταν συνέχεια. Και εγώ ξεχνιομουν στις δύο ώρες να το ταισω και στεναχωριόμουν μόλις το συνειδητοποιούσα και έτρεχα να το ξυπνήσω. Σε όλο το όνειρο το μωρό δεν έβγαλε κιχ! Χαχαχα. Το λέω στον άντρα μου τώρα το πρωί, "το πιάσαμε χτες το βράδυ μου λέει για αυτό είδες αυτό το ονειρο". Χαχαχα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Εγώ αισθάνομαι σαν συσπάσεις εντέρου είχα και αέρια χτες! Άσχετα προφανώς αλλά τα λέω!χαχαχα

Έκανα yoga χτες και σήμερα μασάζ!Η απόλυτη χαλάρωση κορίτσια!Και η κοπέλα αυτή κάνει και σε εγκύους!χαχαχα

Καλημερα κοριτσι μου ,σε καλο δρομο εισαι και εγω τα ειχα και τα εχω ολα αυτα συν ρεψιματα(δηλαδη φευγει αερας απο παντου).Αντε μακαρι και σε εσενα να ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης!!

11 ώρες πρίν, Antila είπε:

Καλε τι κους κους εχασα; Σας διαβαζω εδω και μιση ωρα, χαχα! Λοιποοον!

Γυρισα απο γιατρο! Ολα καλα τα νεα, κοριτσια μου! Το εμβρυακι μας εφτασε 1,9 εκ., εχει 157 παλμους, κεφαλακι, κατι εξογκωματακια για χερια-ποδια και βγηκε 8+3! Επισης ειμαι μειον 2 κιλα απο τους εμετους και τις ναυτιες αλλα δεν πειραζει, θα τα παρω αργοτερα, χαχα! Πηγε η καρδια μου στη θεση της, ανακουφιστηκα που αναπτυσσεται σωστα, και δε σας κρυβω οτι δακρυσα γιατι την προηγουμενη φορα δε φτασαμε σε αυτο το σταδιο, και δεν πιστευα στα ματια μου τωρα που το εβλεπα μεχρι και να κουνιεται ανεπαισθητα! Σας ευχαριστω για τις θετικες σκεψεις και τις ευχες, ολα καλα! Και ευχομαι σε καθεμια απο σας να το ζησει αυτο το πραγμα πολυ πολυ γρηγορα! :) 

Ασχετο, μπορει καποια να με βοηθησει γιατι προσπαθω να βαλω τικερακι; Εχω φτασει μεχρι κ το σημειο που αντιγραφω τον κωδικα (αυτη την επιλογη διαλεξα για να μου τον βγαλει: PseudoHTML, UBBCode kai BB Code). Μετα δεν ξερω που πρεπει να το επικολλησω το λινκ για να εμφανιστει!

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοο κοριτσι μου ,συγχαρητηρια ετσι να συνεχισεις!!!Πολυ χαρηκα ,μπραβο!!

9 ώρες πρίν, Antila είπε:

Καλα τα σημαδια σου, Δημητρα!! Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου, εχω παλι ραντεβου σε δυο Πεμπτες αλλα θα παω με λιγοτερο αγχος πιστευω! Πιο πολυ ελπιζω να παω με ανυπομονησια να δω τι καινουριο εχει να μας δειξει. Για να δουμε αν ειναι κοριτσι! Αν ναι, θα παρεις τη θεση της γιαγιας σου στις προβλεψεις, κανονισε, χαχα!

@Μάντη μου, λογικα σε κατι θα οφειλεται αυτος ο αριθμος και σιγουρα θα μπορει να ανεβει με διατροφη κ συμπληρωματα, το εχουμε ακουσει πολλες φορες! Η κινητικοτητα ειναι καλη νομιζω κι εγω!! Ενας καλος ανδρολογος θα σας κατευθυνει καταλληλα και θα βελτιωθει σιγουρα!

Πολυ γρηγορα στα βαζει τα ραντεβου καλε,εγω θυμαμαι επρεπε να περιμενω μηνα για το επομενο,εκει να δεις αγωνια  και σκεψεις αν ειναι ακομα μεσα ,αν ζει ......χαχαχ οτι να ναι ημουν!!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια,εμενα ευτυχως σταματησαν τα καφε που εβγαζα ,νιωθω τραβηγματα κατω αριστερα ,το στηθος μου δεν ειναι πρησμενο οποτε μην το δενετε οτι το πρησμενο στηθος ειναι συμπτωμα παντα,(την προηγουμενη φορα ηταν τουμπανο παντωσ και ποναγε πολυ),και η κοιλια μου ειναι απιστευτα φουσκωμενη λες και ειμαι 3 μηνων χαχαχαχαχαχα και σκεφτομαι λες να ειναι δυο??????Τη Δευτερα παντωσ εχω να παω για επαναλληπτικη χοριακη,.....για να δουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , alina80 είπε:

Για να έρθω θέλω να έχεις στολισμένο δέντρο. 

Λοιπόν κορίτσια χτες, πρώτη φορά είδα στον ύπνο μου ότι έχω μωρό. Είδα ότι το γέννησα και την άλλη μέρα βγήκα από το μαιευτήριο. Και έλεγα στη μαμά μου γιατί εμένα δεν ήρθε κανένας να μου δείξει πως να πλένω το μωρό, και πως να φροντίσω τον ομφάλιο λώρο και τέτοια και μου έλεγε η μαμά μου ότι για να συμβεί αυτό έπρεπε να πληρώσουμε πολλά λεφτά. Και μετά λέει ήμουν σπίτι και έπρεπε λέει να θηλάζω το μωρό κάθε δύο ώρες. Το μωρό εντωμεταξύ κοιμόταν συνέχεια. Και εγώ ξεχνιομουν στις δύο ώρες να το ταισω και στεναχωριόμουν μόλις το συνειδητοποιούσα και έτρεχα να το ξυπνήσω. Σε όλο το όνειρο το μωρό δεν έβγαλε κιχ! Χαχαχα. Το λέω στον άντρα μου τώρα το πρωί, "το πιάσαμε χτες το βράδυ μου λέει για αυτό είδες αυτό το ονειρο". Χαχαχα!

Χαχαχαχα ελα εσυ και θα στολισω χεεεχ! Λες το ονοιρο να ειναι σημαδιακό???? Μπορεί οντος και να το πιάσατε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχα ελα εσυ και θα στολισω χεεεχ! Λες το ονοιρο να ειναι σημαδιακό???? Μπορεί οντος και να το πιάσατε!!

Ευτυχώς που δεν πιστεύω στα όνειρα. Αλλιώς ποιος με συγκρατούσε μετά. Πάντως ήταν αστείο όνειρο. Αυτό το μωρό μόνο κοιμόταν και θήλαζε. Δεν έκανε τίποτα άλλο - δεν έκλαιγε, δεν χρειαζόταν αλλαγμα. Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Ευτυχώς που δεν πιστεύω στα όνειρα. Αλλιώς ποιος με συγκρατούσε μετά. Πάντως ήταν αστείο όνειρο. Αυτό το μωρό μόνο κοιμόταν και θήλαζε. Δεν έκανε τίποτα άλλο - δεν έκλαιγε, δεν χρειαζόταν αλλαγμα. Χαχαχαχα

Χαχαχαχαα αυτο δεν ειναι αστείο μονο ειναι και πολυ καλο νομίζω το καλύτερο ονοιρο μιας μαμας ειναι να εχει ενα μωρακι ήσυχο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα περα ως περα!  Ξερω χάθηκα αλλα σας διαβαζω καθε μερα και ανελλειπως για να μη χασω κανενα σας νεο. Σκεφτομαι και ας μην εχουμε τα ιδια "άγχη"! 

Εμείς εδω ολα καλα.  Λιγο μας τα μουσκεψε ο μικρος με το θηλασμό αλλα επειδη ειμαι βετεράνος στο βυζι αρμεγομαι και του δινω και με μπιμπερό το δικο μου γαλατάκι. Η αληθεια ειναι οτι εχω ρίξει το βαρος στα αλλα δυο και τον εχω λιγο παραμελημένο αλλα γενικα ειναι ενα ήσυχο χαμογελαστό μωρο σαν το μωρο στο όνειρο της αλινας!!!! 

Σας ευχομαι τα χριστουγεννα να γεμίσουμε μπαλοκοιλιτσες και θετικά τεστακια κατω απο το δεντρο!!!!  Φιλικια σε ολες σας

  • Μου αρέσει 3

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...