Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Μάρτιο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Maria36 είπε:

Ναι κ εμένα το ίδιο δε με απασχολεί το πώς θα γεννησω, απλά η δικιά μου έχει γυρίσει από τον 6ο φαντάσου, πάω για φυσιολογικά προς το παρόν αν και δεν την βλέπω να έχει κ πολύ όρεξη για έξοδο. 

Ότι είναι καλύτερο για τα μωρά μας!Το κακο είναι η αναμονή γιατί έχουμε αγωνία να τα πάρουμε αγκαλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Stella.T είπε:

Ότι είναι καλύτερο για τα μωρά μας!Το κακο είναι η αναμονή γιατί έχουμε αγωνία να τα πάρουμε αγκαλιά!

Αυτό ακριβώς!!! Άσε εγώ πονάω και σχεδόν κάθε βραδυ, έχω να κοιμηθώ καλά τουλάχιστον 1 μήνα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Maria36 είπε:

Αυτό ακριβώς!!! Άσε εγώ πονάω και σχεδόν κάθε βραδυ, έχω να κοιμηθώ καλά τουλάχιστον 1 μήνα. 

Και εγώ δεν κοιμάμαι καθόλου καλά!Πιάνομαι στο ένα πλευρό πονάει μέση δεν μπορώ ν σηκωθώ και από το βάρος που με πιάνει να πάω για τουαλέτα!Ροχαλιζει και ο άντρας μου χαχαχα ένα δράμα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Stella.T είπε:

Και εγώ δεν κοιμάμαι καθόλου καλά!Πιάνομαι στο ένα πλευρό πονάει μέση δεν μπορώ ν σηκωθώ και από το βάρος που με πιάνει να πάω για τουαλέτα!Ροχαλιζει και ο άντρας μου χαχαχα ένα δράμα!

Λοιπόν ακριβως τα ίδια, ροχαλιζει κ ο δικός μου κ ο σκύλος μας και συνήθως τους πιάνει όταν με παίρνει ο ύπνος!!! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Maria36 είπε:

Λοιπόν ακριβως τα ίδια, ροχαλιζει κ ο δικός μου κ ο σκύλος μας και συνήθως τους πιάνει όταν με παίρνει ο ύπνος!!! 

Αχ κ εγώ αυτό λέω ότι ροχαλιζει όταν με πιάνει ο ύπνος Χαχαχα!Τι τραβάμε μωρέ οι καημένες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Stella.T είπε:

Αχ κ εγώ αυτό λέω ότι ροχαλιζει όταν με πιάνει ο ύπνος Χαχαχα!Τι τραβάμε μωρέ οι καημένες 

Δε θα ξανακοιμηθουμε εμείς, μετά θα έχουμε τα μωρά να κλαίνε. Αλλά χαλάλι η ταλαιπωρία μπροστά σ αυτά τα μικρά πλασματακια!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

6 ώρες πρίν, Stalicha είπε:

Αχ κοριτσια ολες συμπασχουμε!υπνος μηδεν...πονοι απειροι...Εγω παντως δεν την παλευω αλλο...

υπομονη τι αλλο μπορουμε να κανουμε!!!εγω παντως στματησα να ξυπναω καθε 3 ωρες!!χαχα!!βεβαια δουλευω αυτη τη βδομαδα οποτε λογικο να μην σηκωνομαι συνεχεια...παντως πριν τις 2 δεν κοιμαμαι...:( απο το σαββατο ομως θα εκμεταλλευτω την τελευταία μ βδομαδα κ θα κοιμαμαι μεχρι ολη μερα!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 με το καλό! Μια βδομαδα έμεινε! Να δούμε αν θα σπάσεις πρώτη το νήμα η αν θα σε προλάβει η @Maria36! Δεν αποθηκευεται ο ύπνος, το ξέρω αλλά εσύ κοιμήσου όσο μπορείς!

Τα υπόλοιπα κοριτσια υπομονή!! @Stalicha και @Stella.T τα δικά σας έχουν ακόμα για να βγουν!

Πάντως ο ύπνος είναι ένα θεμα πλέον και γενικά οι κινήσεις παρόλα αυτά προτιμώ να είμαι έτσι πάρα να γεννήσω χάχα! Πρέπει να είμαι η μόνη που δε βιάζεται να γεννήσει! Σκέφτομαι τι θα γίνεται μετά εδώ μέσα (στο σπίτι) και με πιάνει συγκρυο! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dobby είπε:

@elenakii22 με το καλό! Μια βδομαδα έμεινε! Να δούμε αν θα σπάσεις πρώτη το νήμα η αν θα σε προλάβει η @Maria36

Πάντως ο ύπνος είναι ένα θεμα πλέον και γενικά οι κινήσεις παρόλα αυτά προτιμώ να είμαι έτσι πάρα να γεννήσω χάχα! Πρέπει να είμαι η μόνη που δε βιάζεται να γεννήσει! Σκέφτομαι τι θα γίνεται μετά εδώ μέσα (στο σπίτι) και με πιάνει συγκρυο! 

μπορει να με προλαβει η Μαρια κ να εχει δωρακι για τα γενεθλια της!!!

κοιταξε να δεις εγω ουτε ανυπομονώ ουτε οχι..ακομα δε το σκεφτομαι! ουτε την γεννα σκεφτομαι ουτε το μετα..εχω κανει κ αλλα χειρουργεια σε μεγαλη ηλικια κ ολα τα αποφασιζα καμια δυο βδομαδες νωριτερα,δε σκεφτομουν τπτ κ ολα καλα!ειπα να το παω ετσι κ τωρα,να μην μπω στην διαδικασια να σκεφτώ τι εχει να γινει για να μην αγχωθω!κ το αστειο ειναι οτι κ στα δυο χειρουργεία που εχω κανει παγιδεύτηκα (στο ενα κατα τη διαρκεια γτ κρατησε 4 ωρες με τοπικη αναισθησια,να μου προκαλουν ταχυπαλμιες κ ηταν πολυ κουραστικο και στο 2ο η αποθεραπεια μετα μου ειχε ριξει την ψυχολογια)παρολαυτα δε πτοουμαι χαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, dobby είπε:

@elenakii22 με το καλό! Μια βδομαδα έμεινε! Να δούμε αν θα σπάσεις πρώτη το νήμα η αν θα σε προλάβει η @Maria36! Δεν αποθηκευεται ο ύπνος, το ξέρω αλλά εσύ κοιμήσου όσο μπορείς!

Τα υπόλοιπα κοριτσια υπομονή!! @Stalicha και @Stella.T τα δικά σας έχουν ακόμα για να βγουν!

Πάντως ο ύπνος είναι ένα θεμα πλέον και γενικά οι κινήσεις παρόλα αυτά προτιμώ να είμαι έτσι πάρα να γεννήσω χάχα! Πρέπει να είμαι η μόνη που δε βιάζεται να γεννήσει! Σκέφτομαι τι θα γίνεται μετά εδώ μέσα (στο σπίτι) και με πιάνει συγκρυο! 

Σήμερα έχω κοιμηθεί 3 ώρες τώρα το πρωί γιατί το βράδυ δεν, αλλά περιέργως το έχω ρίξει στις δουλειές πολύ ενεργεια. 

Εγώ πάντως βάζω στοίχημα @elenakii22 εσύ θα κάνεις την αρχή η δικιά μου είναι πολύ πεισματαρα, είχε να μοιάσει!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , elenakii22 είπε:

μπορει να με προλαβει η Μαρια κ να εχει δωρακι για τα γενεθλια της!!!

κοιταξε να δεις εγω ουτε ανυπομονώ ουτε οχι..ακομα δε το σκεφτομαι! ουτε την γεννα σκεφτομαι ουτε το μετα..εχω κανει κ αλλα χειρουργεια σε μεγαλη ηλικια κ ολα τα αποφασιζα καμια δυο βδομαδες νωριτερα,δε σκεφτομουν τπτ κ ολα καλα!ειπα να το παω ετσι κ τωρα,να μην μπω στην διαδικασια να σκεφτώ τι εχει να γινει για να μην αγχωθω!κ το αστειο ειναι οτι κ στα δυο χειρουργεία που εχω κανει παγιδεύτηκα (στο ενα κατα τη διαρκεια γτ κρατησε 4 ωρες με τοπικη αναισθησια,να μου προκαλουν ταχυπαλμιες κ ηταν πολυ κουραστικο και στο 2ο η αποθεραπεια μετα μου ειχε ριξει την ψυχολογια)παρολαυτα δε πτοουμαι χαχαχα!!!

Σίγουρα να μη σκέφτεσαι τι έχει να γίνει! Έτσι κι αλλιώς είναι από τα πράγματα που αν δεν το ζήσεις, δεν μπορείς να το φανταστείς ο, τι κι αν σου έχουν πει! Είναι όλα στον υπερθετικό! Χαρά, ευτυχία,  Άγχος, αγωνία, όλα! Επίσης και για την καισαρική δεν μπορείς να ξέρεις γιατί κάθε οργανισμός έχει το δικό του ρυθμό ανάρρωσης! Σίγουρα όμως θα είναι το πιο απολαυστικό χειρουργείο που θα κάνεις μιας και η κατάληξη θα είναι ένα το πιο όμορφο και  περίεργο συναίσθημα ταυτόχρονα! 

 

πρίν από 27 λεπτά , Maria36 είπε:

Σήμερα έχω κοιμηθεί 3 ώρες τώρα το πρωί γιατί το βράδυ δεν, αλλά περιέργως το έχω ρίξει στις δουλειές πολύ ενεργεια. 

Εγώ πάντως βάζω στοίχημα @elenakii22 εσύ θα κάνεις την αρχή η δικιά μου είναι πολύ πεισματαρα, είχε να μοιάσει!!!

Λες;; δεν ξέρω που να ποντάρω! Για να το λες κι εσύ κάτι θα ξέρεις! 

  • Μου αρέσει 1

Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , dobby είπε:

Σίγουρα να μη σκέφτεσαι τι έχει να γίνει! Έτσι κι αλλιώς είναι από τα πράγματα που αν δεν το ζήσεις, δεν μπορείς να το φανταστείς ο, τι κι αν σου έχουν πει! Είναι όλα στον υπερθετικό! Χαρά, ευτυχία,  Άγχος, αγωνία, όλα! Επίσης και για την καισαρική δεν μπορείς να ξέρεις γιατί κάθε οργανισμός έχει το δικό του ρυθμό ανάρρωσης! Σίγουρα όμως θα είναι το πιο απολαυστικό χειρουργείο που θα κάνεις μιας και η κατάληξη θα είναι ένα το πιο όμορφο και  περίεργο συναίσθημα ταυτόχρονα! 

 

Λες;; δεν ξέρω που να ποντάρω! Για να το λες κι εσύ κάτι θα ξέρεις! 

Χαχαχαχα άκου με!!! Πιστεύω ότι αν πλησίαζε η ώρα θα το ένιωθα κάπως!!! Βέβαια ο άντρας μου με κοροϊδεύει γιατί λέει ότι για να καταλαβω ότι είμαι έγκυος το παιδί κόντεψε να παει σχολείο αλλά εντάξει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο με ρώτησαν αν ειμαι εγκυος κ τους λεω γενναω την αλλη βδομαδα!!χαχα ποσους μηνες να παρω ακομα για να μου λενε οτι πλησιαζω???

@Maria36 λες ε???για να δουμε!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να ρωτησω...τα νιωθετε χαμηλα τα πιτσιρικια??εγω την νιωθω αρκετα χαμηλα.μεσα απο την ηβικη περιοχη κ νιωθω κ χτυπηματα στις αρθρωσεις ανάμεσα στην κοιλια και στο ποδι(διπλα στην ηβικη περιοχη).

Αναρωτιεμαι...δεν ειναι too much να την νιωθω  τοσο χαμηλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...