Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Bela είπε:

Οταν λες οοολλααα τα χάπια του ενδοκρινολογου; ;;  χαχαχα!!!! Σίγουρα  και η διατροφή παίζει σημαντικό ρόλο!!!!! Άντε όλα θα πάνε καλά και εύχομαι μετά το 3μηνο να μάθουμε τα πιο ευχάριστα νέα!!!!!!:-D

Γεια σου Nektarinaki ♡♡♡♡♡ Χρόνια πολλά και του χρόνου ερωτευμένες και με το παιδάκι μας!!!!! και γω σήμερα τέλος η περίοδος. Αντε παμε δυνατα για τον μηνα αυτό!!!!!Η αλήθεια είναι ότι το τελευταίο τρίμηνο τετράμηνο εχω περίοδο 4 μέρες.. . Παλιότερα είχα 5 -6 μέρες. :confused: Δεν ξέρω... 

Ναι και του χρονου ερωτευμενες με τα μωρακια μασσσς!!!μου εχει τυχει και μενα να μου κρατησει τοσες μερες..ειναι απο το αγχος..και μενα τωρα να φανταστεις,ειμαι στην 4η μερα και εχω ελαχιστα καφε.μεχρι αυριο δε θα εχω τιποτα.και μενα κανονικα 5 μου κραταει.εγω ειχα ρωτησει τον γυναικολογο και μ ειπε ειναι απο το αγχος.τι τραβαμε αχχχχ..:?

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 22 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Ναι και του χρονου ερωτευμενες με τα μωρακια μασσσς!!!μου εχει τυχει και μενα να μου κρατησει τοσες μερες..ειναι απο το αγχος..και μενα τωρα να φανταστεις,ειμαι στην 4η μερα και εχω ελαχιστα καφε.μεχρι αυριο δε θα εχω τιποτα.και μενα κανονικα 5 μου κραταει.εγω ειχα ρωτησει τον γυναικολογο και μ ειπε ειναι απο το αγχος.τι τραβαμε αχχχχ..:?

Μακάρι!!!!  και γω ξεκίνησα πάλι 3ο κύκλο κλομιφαινη και μακάρι να είναι τρίτη και τυχερή.... Την άλλη βδομάδα θα κάνω και το τεστ Παπ και πάμε δυνατά!!!!!! Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη τρις και το τσακωσαμε το γλυκουλικο :wub::mrgreen:

Παράθεση

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Bela είπε:

Μακάρι!!!!  και γω ξεκίνησα πάλι 3ο κύκλο κλομιφαινη και μακάρι να είναι τρίτη και τυχερή.... Την άλλη βδομάδα θα κάνω και το τεστ Παπ και πάμε δυνατά!!!!!! Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη τρις και το τσακωσαμε το γλυκουλικο :wub::mrgreen:

 

Αντε μακαρι 3η και τυχερηηηη:mad:ετσιιι ξεκιναμε δυνατααα!θα ειμαστε και μαζι στις γονιμες υποθετωωω!παμε δυνατααα να πιασουμε το σπορακι:mad::-)

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Bela είπε:

Οταν λες οοολλααα τα χάπια του ενδοκρινολογου; ;;  χαχαχα!!!! Σίγουρα  και η διατροφή παίζει σημαντικό ρόλο!!!!! Άντε όλα θα πάνε καλά και εύχομαι μετά το 3μηνο να μάθουμε τα πιο ευχάριστα νέα!!!!!!:-D

Γεια σου Nektarinaki ♡♡♡♡♡ Χρόνια πολλά και του χρόνου ερωτευμένες και με το παιδάκι μας!!!!! και γω σήμερα τέλος η περίοδος. Αντε παμε δυνατα για τον μηνα αυτό!!!!!Η αλήθεια είναι ότι το τελευταίο τρίμηνο τετράμηνο εχω περίοδο 4 μέρες.. . Παλιότερα είχα 5 -6 μέρες. :confused: Δεν ξέρω... 

Καλημερααααα 

Η λίστα περιλαμβάνει 1 χαπάκι κορτιζόνη το πρωι+1 Τ4 για τον θυρεοειδη+1 βιταμίνη  d+ glucobay σε περίπτωση που καταναλώνω άμυλο αυτό θα το παίρνω. Είχα τους ενδιασμους μου για το τελευταίο αλλά τελικά οοοολαααα στο σακι και βλέπουμε. Good luck για αυτόν τον μηνα να είναι ο τρίτος κ τυχερός!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Bela είπε:

Μακάρι!!!!  και γω ξεκίνησα πάλι 3ο κύκλο κλομιφαινη και μακάρι να είναι τρίτη και τυχερή.... Την άλλη βδομάδα θα κάνω και το τεστ Παπ και πάμε δυνατά!!!!!! Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη τρις και το τσακωσαμε το γλυκουλικο :wub::mrgreen:

 

αντε!Καλή αρχή με ένα τέλειο αποτέλεσμα αυτή τη φορά!

  • Ευχαριστώ 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , Dimitroulaa είπε:

Καλημερααααα 

Η λίστα περιλαμβάνει 1 χαπάκι κορτιζόνη το πρωι+1 Τ4 για τον θυρεοειδη+1 βιταμίνη  d+ glucobay σε περίπτωση που καταναλώνω άμυλο αυτό θα το παίρνω. Είχα τους ενδιασμους μου για το τελευταίο αλλά τελικά οοοολαααα στο σακι και βλέπουμε. Good luck για αυτόν τον μηνα να είναι ο τρίτος κ τυχερός!!!

Καλημέρααα ♡♡ οκ για να στα δώσει ο γιατρός όλα καλά!!!! Δεν έχω παρακολουθήσει την ιστορία σου στο θεμα ενδοκρινολογου για να είμαι ειλικρινής για να σου πω την άποψη μου!!!! Καλή επιτυχία και σύντομα να μας πεις τα πιο τέλεια νέα!!!!!!

πρίν από 28 λεπτά , Elma86 είπε:

αντε!Καλή αρχή με ένα τέλειο αποτέλεσμα αυτή τη φορά!

Καλημέρα Elma86 να σαι καλά και για σένα το ίδιο ♡♡♡♡

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Bela είπε:

Καλημέρααα ♡♡ οκ για να στα δώσει ο γιατρός όλα καλά!!!! Δεν έχω παρακολουθήσει την ιστορία σου στο θεμα ενδοκρινολογου για να είμαι ειλικρινής για να σου πω την άποψη μου!!!! Καλή επιτυχία και σύντομα να μας πεις τα πιο τέλεια νέα!!!!!!

Καλημέρα Elma86 να σαι καλά και για σένα το ίδιο ♡♡♡♡

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Άντε να αρχίσουμε να έχουμε καλά νέα στο θέμα!,!!

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Άντε να αρχίσουμε να έχουμε καλά νέα στο θέμα!,!!

Σ ευχαριστώ βρε Palmoira μου και εσύ να έχεις επιτυχία στην εξωσωματική σου!!!!!!!!!!! Όλα θα πανε κατ'ευχη και το 2018 θα γίνει το θαύμα σου ♡♡♡

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.είμαι μαμά ήδη ενός γιου 18 μηνων και ελπίζω να κάνω το δεύτερο φέτος.βασικά θελω 2ο αλλά φοβάμαι μην περάσουμε πάλι τα ίδια.

Ο μικρος γεννήθηκε 26η εβδομάδα και έμεινε στη ΜΕΝΝ 61 μερες.Εγώ 6 μήνες ήμουν χάλια με εμετούς να παλευω το θυρεοειδή μετρήσεις για ζάχαρο 2 αποκολλησεις ένα αλλεργικό σοκ και στο τέλος συσπάσεις και νοσηλεία μέχρι να γεννήσω. 

Τώρα αν τα καταφέρω ,είμαι 38, θα κάνω ραφη στο τράχηλο και πρέπει να μείνω στο κρεβάτι.δύσκολο Όταν δεν έχεις βοήθεια από πουθενά. Από την άλλη θέλω τόσο πολύ να κάνω και 2ο...

Να σας πω ότι και εμείς από το10 είχαμε ελεύθερες επαφές κανένα πρόβλημα είχαμε κάνει εξετάσεις ,εν τέλη βρήκαμε ένα πολυποδα θα τον αφαιρουσα το 16 και θα άρχιΖα διαδικασίες για σπερματενχιση. Έφυγε το άγχος και έπιασα το γιο μου !!!! Μεγάλος παράγοντας το άγχος κοπελιές μου!!!

Για να μην τα πολυλογώ μας εύχομαι τα καλύτερα φέτος και να μας πάνε όλα καλά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, izambella είπε:

Καλημέρα κορίτσια.είμαι μαμά ήδη ενός γιου 18 μηνων και ελπίζω να κάνω το δεύτερο φέτος.βασικά θελω 2ο αλλά φοβάμαι μην περάσουμε πάλι τα ίδια.

Ο μικρος γεννήθηκε 26η εβδομάδα και έμεινε στη ΜΕΝΝ 61 μερες.Εγώ 6 μήνες ήμουν χάλια με εμετούς να παλευω το θυρεοειδή μετρήσεις για ζάχαρο 2 αποκολλησεις ένα αλλεργικό σοκ και στο τέλος συσπάσεις και νοσηλεία μέχρι να γεννήσω. 

Τώρα αν τα καταφέρω ,είμαι 38, θα κάνω ραφη στο τράχηλο και πρέπει να μείνω στο κρεβάτι.δύσκολο Όταν δεν έχεις βοήθεια από πουθενά. Από την άλλη θέλω τόσο πολύ να κάνω και 2ο...

Να σας πω ότι και εμείς από το10 είχαμε ελεύθερες επαφές κανένα πρόβλημα είχαμε κάνει εξετάσεις ,εν τέλη βρήκαμε ένα πολυποδα θα τον αφαιρουσα το 16 και θα άρχιΖα διαδικασίες για σπερματενχιση. Έφυγε το άγχος και έπιασα το γιο μου !!!! Μεγάλος παράγοντας το άγχος κοπελιές μου!!!

Για να μην τα πολυλογώ μας εύχομαι τα καλύτερα φέτος και να μας πάνε όλα καλά!!!

Γεια σου Izambella και καλώς μας ήρθες!!!!! Καταρχήν να χαίρεσαι το αγοράκι σου όντως πολυ δυσκολη εγκυμοσύνη αλλά όμως όλα πήγαν κατ' ευχήν!!!!!!! Με το καλό και συ να γίνεις ξανά μαμά το 2018♡♡♡♡♡♡ Το άγχος δυστυχώς είναι στην καθημερινότητα μας όσο και να προσπαθούμε να το αποβάλλουμε δεν είναι εύκολο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είναι καινούργια ε δω.Ελπιζω όλες μας να εχ ουμε θετικά τεστ και εξέλιξη εγκυμοσύνης το 2018.Με λίγα λόγια η ιστορία μου , παλινδρόμησε τον Αύγουστο του 2017 το μωράκι μας.Εμεινα εγκυος χωρίς Καν να προσπαθήσουμε και Τώρα λόγω άγχους τίποτα :( .Πλέον για λίγο καιρό ειπ αμε με προστασία και ξανά μετά το Πάσχα.Μηπως και χαλαρώσουμε λίγο.Αυτα και από μένα.Θα χαρώ πολύ να τα λέμε και να έχουμε ευχάριστα  νέα όλες μας σύντομα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου loyloy καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας!!!!!!! Σου εύχομαι σύντομα με φουσκωμενη κοιλίτσα!!!!! Ααααααχχχχχ αυτές οι παλλινδρομες σε καταλαβαίνω απολυτα !!!!! μάστιγα έχουν γίνει ρε γμτ..  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Bela  προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά.Εχω κλάψει αρκετά και τώρα λέω στον εαυτό μου φτάνει.Ηρθα η ώρα για ωραία πράγματα να συμβούν.Θετικη ενέργεια και προχωράμε.... :):):):) .Σου εύχομαι και σένα ολ α με το καλό να έρθουν  και σύντομα ευχάριστα νέα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , loyloy είπε:

Bela  προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά.Εχω κλάψει αρκετά και τώρα λέω στον εαυτό μου φτάνει.Ηρθα η ώρα για ωραία πράγματα να συμβούν.Θετικη ενέργεια και προχωράμε.... :):):):) .Σου εύχομαι και σένα ολ α με το καλό να έρθουν  και σύντομα ευχάριστα νέα!!!!!

Έτσι Έτσι θετική σκέψη και θα γίνουμε σύντομα ♡♡♡♡♡♡ Εσύ ήσουν προχωρημένης ή λίγων εβδομάδων;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...