Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Έχω διαβάσει για το coq10 ότι βοηθάει πάρα πολύ. Έπαιρνα ημερησιως 200mg,  τώρα θα το αυξήσω στα 600mg  είναι ακριβό δυστυχώς όμως. Αλλά κ για ωμέγα 3 λιπαρά πως χρειάζεται.

      Εγώ παίρνω το coq10, φολικο και μια πολυβιταμινη για πριν τη συλληψη, που βοηθάει δηλαδή.

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, βλέπω μιλάτε για τις περσινές σας διακοπές.

Εμείς φεύγαμε στις 16 Αυγούστου, είχα πάει αρχές Αυγούστου στο γιατρό και είχαμε δει μόνο παχύ ενδομήτριο και μια κουκίδα. Επειδή όμως είχα άγχος λόγω προηγούμενης παλίνδρομης, πήγα 14 Αυγούστου σε μαιευτήριο κι έκανα υπέρηχο γιατί έλειπε ο γιατρός μου, και ήμουν τυχερή γιατί άκουσα καρδιά. Για κακή μου τύχη στις διακοπές είχα καφέ αίμα και πονάκια και νόμιζα ότι αποβάλλω. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πήγα κι έκανα υπέρηχο στο νησί!!! Ευτυχώς όλα ήταν καλά. Κατά τ' άλλα, ζορίστηκα πολύ με τα ουτροτζεστάν συν τις αναγούλες που είχα, δεν έτρωγα καλά, δεν μπορούσα να κολυμπήσω σε πισίνα, η θάλασσα είχε μονίμως μεγάλα κύματα. Δεν ευχαριστήθηκα τις διακοπές αλλά χαλάλι!!!

  • Μου αρέσει 2

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω κορίτσια πριν 2 χρόνια τέτοια μέρα έκανα αποξεση. Θυμάμαι ήταν της Αγίας Όλγας και ενώ είχα μπει στο χειρουργείο παρακάλαγα την Αγία να κάνει κάτι να σταματήσει αυτός ο εφιάλτης. Πέρυσι τέτοια μέρα ήμουν διακοπές και έκανα ζωαρα. Ήμουν ήδη έγκυος. Και φέτος κρατάω την κόρη μου αγκαλιά. Αυτό που λέτε όλες. Χαλάλι όλα. Πέρυσι χόρτασα διακοπές πριν μείνω έγκυος. Μετά και την αποκόλληση όμως το καλοκαίρι πάει. Αλλά είχαμε κλείσει και τον Αύγουστο για την μεγάλη οπότε και πήγα και δεν έκανα τπτ γιατί ο γιατρός μου είχε απαγορεύσει τη θάλασσα. Είχαν αρχίσει και οι εμετοί. Απαπαπα 

Καλε @Rafaelatarzan που έχετε ξενοδοχείο να σας έχουμε στα υπ οψιν; θυμάμαι είχες πει είσαι από Ήπειρο οχι; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, asda είπε:

Εγω κορίτσια πριν 2 χρόνια τέτοια μέρα έκανα αποξεση. Θυμάμαι ήταν της Αγίας Όλγας και ενώ είχα μπει στο χειρουργείο παρακάλαγα την Αγία να κάνει κάτι να σταματήσει αυτός ο εφιάλτης. Πέρυσι τέτοια μέρα ήμουν διακοπές και έκανα ζωαρα. Ήμουν ήδη έγκυος. Και φέτος κρατάω την κόρη μου αγκαλιά. Αυτό που λέτε όλες. Χαλάλι όλα. Πέρυσι χόρτασα διακοπές πριν μείνω έγκυος. Μετά και την αποκόλληση όμως το καλοκαίρι πάει. Αλλά είχαμε κλείσει και τον Αύγουστο για την μεγάλη οπότε και πήγα και δεν έκανα τπτ γιατί ο γιατρός μου είχε απαγορεύσει τη θάλασσα. Είχαν αρχίσει και οι εμετοί. Απαπαπα 

Καλε @Rafaelatarzan που έχετε ξενοδοχείο να σας έχουμε στα υπ οψιν; θυμάμαι είχες πει είσαι από Ήπειρο οχι; 

ναι απο ηπειρο ειμαι...συγκεκριμενα απο παργα....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ναι απο ηπειρο ειμαι...συγκεκριμενα απο παργα....

Αχ υπέροχα!!! Οι πρώτες διακοπές με τον άντρα μου!! Και εννοείται ξαναπηγαμε και μετά!! Πανεμορφα πανέμορφα... Δεν έχω λόγια!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 44 λεπτά , mpoukitsa είπε:

Αχ υπέροχα!!! Οι πρώτες διακοπές με τον άντρα μου!! Και εννοείται ξαναπηγαμε και μετά!! Πανεμορφα πανέμορφα... Δεν έχω λόγια!! 

Εεελα!!! Κι εμένα οι πρώτες μας διακοπές εκεί ήταν!

4 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

ναι απο ηπειρο ειμαι...συγκεκριμενα απο παργα....

Τεεελεια!!! Κι εγώ ηπειρωτισσα ειμαι κατά το ήμισυ αλλά από Άρτα μεριά.. Και λέγαμε να έρθουμε φέτος διακοπές εκεί αλλα με την μικρή να ωρύεται στο αυτοκίνητο δεν το τολμήσαμε.. αααα κάτι μου λέει πως θα γνωριστούμε κάποια στιγμη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 Κοριτσια καλημερα κ απο μενα! Καταρχην τις ευχες μ (αν κ καθυστερημενα) για καθε ευτυχια στη νεονυμφη @Pennymav κ στα νεοφωτιατα μωρακια σας @KNecky κ @asda! Να σας ζησουν να ειναι γερα κ τυχερα!Μπαινω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω τελευταια!

Αλλαξε αρκετα ο μικρος, ισως να ειναι το αλμα; Μου κλαιει στο θηλασμο, ξυπναει πιο συχνα τη νυχτα για να θηλασει κ μονο μισοκοιμισμενος καθεται οπως πρωτα να θηλασει ηρεμα οπως πρωτα. Αφου οταν νυσταζει τον βουταω για να θηλασει. Ενω οταν ειναι ξυπνιος το πιανει το αφηνει κ κλαιει! Ενω εχω νομιζω γαλα! Κ μετα τον κανω βολτες κ μπορει μετα απο 5-10 λεπτα να θηλασει μπορει κ οχι! Γενικα ανησυχω οτι τπτ πλεον δεν παει καλα, οτι δεν εχω γαλα, οτι δε βαζει βαρος...Πηρα κ ζυγαρια γιατι ο παιδιατρος λειπει κ τον ζυγισα. 190 γρ. σε 13 ημερες! Δεν ξερω αν ειναι λιγα η οχι, εγω παντως με πηρε απο κατω γιατι με αυτο το ρυθμο θα πεσει κ αλλο πιο κατω απο την τελευταια καμπυλη! Ο παιδιατρος προσπαθησε να με καθησυχασει γιατι μονο π δεν εκλαιγα στο τηλ οτι μονο στη δικη τ ζυγαρια θα ξερουμε σιγουρα. Κ συμπληρωμα να χρειαζεται ομως, το μπιμπερο δεν το θελει με τπτ. Φοβαμαι οτι δε θα αναπτυχθει σωστα το μωρο μου κ ανυπομονω να παμε στον παιδιατρο.

Αχ κ γω σκεφτομουν πως ημουν περσυ κ μπαινω κ διαβαζω οτι το σκεφτεστε κ σεις! Χαχα εγω η φοβικη κ υποχονδρια  ουτε διακοπες δεν πηγα μολις εμαθα οτι ημουν εγκυος! Μολις μετα αρχισαν οι αναγουλες γυρνουσα ολα τα καφε γιατι μονο με παρεα δεν τις αισθανομουν τοσο εντονες! Κ μολις εμπαινα σπιτι ξαναρχιζαν χαχα! Ποιος θα περιμενε να θυμαμαι το τοτε κ να γελαω ενω τοτε αισθανομουν κομματια!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , asda είπε:

Εεελα!!! Κι εμένα οι πρώτες μας διακοπές εκεί ήταν!

Τεεελεια!!! Κι εγώ ηπειρωτισσα ειμαι κατά το ήμισυ αλλά από Άρτα μεριά.. Και λέγαμε να έρθουμε φέτος διακοπές εκεί αλλα με την μικρή να ωρύεται στο αυτοκίνητο δεν το τολμήσαμε.. αααα κάτι μου λέει πως θα γνωριστούμε κάποια στιγμη!!

με μεγαλη μ χαρα να σας δω...πολυ κοντς είμαστε 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , asda είπε:

Εεελα!!! Κι εμένα οι πρώτες μας διακοπές εκεί ήταν!

Τεεελεια!!! Κι εγώ ηπειρωτισσα ειμαι κατά το ήμισυ αλλά από Άρτα μεριά.. Και λέγαμε να έρθουμε φέτος διακοπές εκεί αλλα με την μικρή να ωρύεται στο αυτοκίνητο δεν το τολμήσαμε.. αααα κάτι μου λέει πως θα γνωριστούμε κάποια στιγμη!!

Αααα αλήθεια??? Καλε και εγώ ηπειρωτισσα από Γιάννενα!! Εντάξει πόσα κοινά??? Λοιπόν προτείνω φέτος διακοπές όλες μας στης Ραφαελας το ξενοδοχείο!! Της τρελής θα γίνει με τόσα νινακια!!! Και θα γνωριστουμε και μεταξύ μας!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, souzanna7 είπε:

 Κοριτσια καλημερα κ απο μενα! Καταρχην τις ευχες μ (αν κ καθυστερημενα) για καθε ευτυχια στη νεονυμφη @Pennymav κ στα νεοφωτιατα μωρακια σας @KNecky κ @asda! Να σας ζησουν να ειναι γερα κ τυχερα!Μπαινω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω τελευταια!

Αλλαξε αρκετα ο μικρος, ισως να ειναι το αλμα; Μου κλαιει στο θηλασμο, ξυπναει πιο συχνα τη νυχτα για να θηλασει κ μονο μισοκοιμισμενος καθεται οπως πρωτα να θηλασει ηρεμα οπως πρωτα. Αφου οταν νυσταζει τον βουταω για να θηλασει. Ενω οταν ειναι ξυπνιος το πιανει το αφηνει κ κλαιει! Ενω εχω νομιζω γαλα! Κ μετα τον κανω βολτες κ μπορει μετα απο 5-10 λεπτα να θηλασει μπορει κ οχι! Γενικα ανησυχω οτι τπτ πλεον δεν παει καλα, οτι δεν εχω γαλα, οτι δε βαζει βαρος...Πηρα κ ζυγαρια γιατι ο παιδιατρος λειπει κ τον ζυγισα. 190 γρ. σε 13 ημερες! Δεν ξερω αν ειναι λιγα η οχι, εγω παντως με πηρε απο κατω γιατι με αυτο το ρυθμο θα πεσει κ αλλο πιο κατω απο την τελευταια καμπυλη! Ο παιδιατρος προσπαθησε να με καθησυχασει γιατι μονο π δεν εκλαιγα στο τηλ οτι μονο στη δικη τ ζυγαρια θα ξερουμε σιγουρα. Κ συμπληρωμα να χρειαζεται ομως, το μπιμπερο δεν το θελει με τπτ. Φοβαμαι οτι δε θα αναπτυχθει σωστα το μωρο μου κ ανυπομονω να παμε στον παιδιατρο.

Αχ κ γω σκεφτομουν πως ημουν περσυ κ μπαινω κ διαβαζω οτι το σκεφτεστε κ σεις! Χαχα εγω η φοβικη κ υποχονδρια  ουτε διακοπες δεν πηγα μολις εμαθα οτι ημουν εγκυος! Μολις μετα αρχισαν οι αναγουλες γυρνουσα ολα τα καφε γιατι μονο με παρεα δεν τις αισθανομουν τοσο εντονες! Κ μολις εμπαινα σπιτι ξαναρχιζαν χαχα! Ποιος θα περιμενε να θυμαμαι το τοτε κ να γελαω ενω τοτε αισθανομουν κομματια!

καλημερα Σουζάνα μ.....μηπως τον μικρο σ τον ενοχλεί κατι κ δεν βαζει βαρος οπως λες...μηπως εχει κρυφή  παλλινδρομιση???? δεν ειμαι γιατρός απλως εικαζω κ το λεω....μηπως το ποναει το στομαχακι τ??? κακα κανει??? πριτς να ανακουφίζεται??? δεν ξερω να βοηθησω για το γαλα δυστηχως...αν επερνε μπουκαλι θα επερνε βαρος λες??? τι σ πε γιαυτό ο ντοκ??? αφου ομως δεν ανησυχει ο ιδιος καντο λ εσυ...το λουλούδι σ μις χαρα θα μεγαλωσει σε ολα τ...μην το φοβασαι ξερει τι κανει....

 

Just now, mpoukitsa είπε:

Αααα αλήθεια??? Καλε και εγώ ηπειρωτισσα από Γιάννενα!! Εντάξει πόσα κοινά??? Λοιπόν προτείνω φέτος διακοπές όλες μας στης Ραφαελας το ξενοδοχείο!! Της τρελής θα γίνει με τόσα νινακια!!! Και θα γνωριστουμε και μεταξύ μας!! 

κοριτσια σας περιμενω ολες με μαγαλη μ χαρα ....κ αν θελετε κανουμε κ ομαδα φβ να μιλαμε ...οποια θελει ας μ στειλει προσωπικό μνμ κ θα σας βαζω εγω να γνωριστουμε ολες μαζι....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, souzanna7 είπε:

 Κοριτσια καλημερα κ απο μενα! Καταρχην τις ευχες μ (αν κ καθυστερημενα) για καθε ευτυχια στη νεονυμφη @Pennymav κ στα νεοφωτιατα μωρακια σας @KNecky κ @asda! Να σας ζησουν να ειναι γερα κ τυχερα!Μπαινω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω τελευταια!

Αλλαξε αρκετα ο μικρος, ισως να ειναι το αλμα; Μου κλαιει στο θηλασμο, ξυπναει πιο συχνα τη νυχτα για να θηλασει κ μονο μισοκοιμισμενος καθεται οπως πρωτα να θηλασει ηρεμα οπως πρωτα. Αφου οταν νυσταζει τον βουταω για να θηλασει. Ενω οταν ειναι ξυπνιος το πιανει το αφηνει κ κλαιει! Ενω εχω νομιζω γαλα! Κ μετα τον κανω βολτες κ μπορει μετα απο 5-10 λεπτα να θηλασει μπορει κ οχι! Γενικα ανησυχω οτι τπτ πλεον δεν παει καλα, οτι δεν εχω γαλα, οτι δε βαζει βαρος...Πηρα κ ζυγαρια γιατι ο παιδιατρος λειπει κ τον ζυγισα. 190 γρ. σε 13 ημερες! Δεν ξερω αν ειναι λιγα η οχι, εγω παντως με πηρε απο κατω γιατι με αυτο το ρυθμο θα πεσει κ αλλο πιο κατω απο την τελευταια καμπυλη! Ο παιδιατρος προσπαθησε να με καθησυχασει γιατι μονο π δεν εκλαιγα στο τηλ οτι μονο στη δικη τ ζυγαρια θα ξερουμε σιγουρα. Κ συμπληρωμα να χρειαζεται ομως, το μπιμπερο δεν το θελει με τπτ. Φοβαμαι οτι δε θα αναπτυχθει σωστα το μωρο μου κ ανυπομονω να παμε στον παιδιατρο.

Αχ κ γω σκεφτομουν πως ημουν περσυ κ μπαινω κ διαβαζω οτι το σκεφτεστε κ σεις! Χαχα εγω η φοβικη κ υποχονδρια  ουτε διακοπες δεν πηγα μολις εμαθα οτι ημουν εγκυος! Μολις μετα αρχισαν οι αναγουλες γυρνουσα ολα τα καφε γιατι μονο με παρεα δεν τις αισθανομουν τοσο εντονες! Κ μολις εμπαινα σπιτι ξαναρχιζαν χαχα! Ποιος θα περιμενε να θυμαμαι το τοτε κ να γελαω ενω τοτε αισθανομουν κομματια!

Καλημέρα! κορίτσι μου καταρχάς να ξέρεις το άγχος και ο πανικος δεν βοηθάνε! Παιρνει πιπίλα ο μικρούλης σου? Δεν έχει πάρει ποτέ μπιμπερο ε? Σε ποια εβδομάδα είναι? Ίσως είναι αλμα, ίσως κάτι τον ενοχλεί όταν θηλάζει! Έχεις παρατηρήσει όταν κάνει θηλαστικες κινήσεις να νιώθεις το αντανακλαστικό καθόδου? Γιατί και εμένα το κάνει κάποιες φορές μέχρι να κατέβει το γάλα εκνευρίζεται και όταν κατεβαίνει τρώει κανονικα, άλλες φορές εκνευρίζεται τόσο που κλαίει και δεν τρώει στο τελος. Να ξέρεις ότι οσο μεγαλώνουν δεν περνούν βάρος με τον ίδιο ρυθμο. Μειώνεται αρκετά και ειναι φυσιολογικό!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

εμενα κορίτσια η μικρη πηγε απο μονης στα 4 γευματα την ημερα....βεβαια πινει 1 λιτρο γαλα γιαυτό..εφτασε τς 240 γρ η 210 ανναλογα πως θελει...ο ντοκ μ ειπε οχι παρπανω γαλα απο 240 ...μ ειπε αναγκη δεν έχει καθολου αφου παιρνει  βαρος...εγω να σας ανησυχησα αλλά με καθησυχασε ο ντοκ κ ετσι μια χαρα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλημερα Σουζάνα μ.....μηπως τον μικρο σ τον ενοχλεί κατι κ δεν βαζει βαρος οπως λες...μηπως εχει κρυφή  παλλινδρομιση???? δεν ειμαι γιατρός απλως εικαζω κ το λεω....μηπως το ποναει το στομαχακι τ??? κακα κανει??? πριτς να ανακουφίζεται??? δεν ξερω να βοηθησω για το γαλα δυστηχως...αν επερνε μπουκαλι θα επερνε βαρος λες??? τι σ πε γιαυτό ο ντοκ??? αφου ομως δεν ανησυχει ο ιδιος καντο λ εσυ...το λουλούδι σ μις χαρα θα μεγαλωσει σε ολα τ...μην το φοβασαι ξερει τι κανει....

 

κοριτσια σας περιμενω ολες με μαγαλη μ χαρα ....κ αν θελετε κανουμε κ ομαδα φβ να μιλαμε ...οποια θελει ας μ στειλει προσωπικό μνμ κ θα σας βαζω εγω να γνωριστουμε ολες μαζι....

Εγώ μέσα... Σου στέλνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Just now, souzanna7 είπε:

 Κοριτσια καλημερα κ απο μενα! Καταρχην τις ευχες μ (αν κ καθυστερημενα) για καθε ευτυχια στη νεονυμφη @Pennymav κ στα νεοφωτιατα μωρακια σας @KNecky κ @asda! Να σας ζησουν να ειναι γερα κ τυχερα!Μπαινω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω τελευταια!

Αλλαξε αρκετα ο μικρος, ισως να ειναι το αλμα; Μου κλαιει στο θηλασμο, ξυπναει πιο συχνα τη νυχτα για να θηλασει κ μονο μισοκοιμισμενος καθεται οπως πρωτα να θηλασει ηρεμα οπως πρωτα. Αφου οταν νυσταζει τον βουταω για να θηλασει. Ενω οταν ειναι ξυπνιος το πιανει το αφηνει κ κλαιει! Ενω εχω νομιζω γαλα! Κ μετα τον κανω βολτες κ μπορει μετα απο 5-10 λεπτα να θηλασει μπορει κ οχι! Γενικα ανησυχω οτι τπτ πλεον δεν παει καλα, οτι δεν εχω γαλα, οτι δε βαζει βαρος...Πηρα κ ζυγαρια γιατι ο παιδιατρος λειπει κ τον ζυγισα. 190 γρ. σε 13 ημερες! Δεν ξερω αν ειναι λιγα η οχι, εγω παντως με πηρε απο κατω γιατι με αυτο το ρυθμο θα πεσει κ αλλο πιο κατω απο την τελευταια καμπυλη! Ο παιδιατρος προσπαθησε να με καθησυχασει γιατι μονο π δεν εκλαιγα στο τηλ οτι μονο στη δικη τ ζυγαρια θα ξερουμε σιγουρα. Κ συμπληρωμα να χρειαζεται ομως, το μπιμπερο δεν το θελει με τπτ. Φοβαμαι οτι δε θα αναπτυχθει σωστα το μωρο μου κ ανυπομονω να παμε στον παιδιατρο.

Αχ κ γω σκεφτομουν πως ημουν περσυ κ μπαινω κ διαβαζω οτι το σκεφτεστε κ σεις! Χαχα εγω η φοβικη κ υποχονδρια  ουτε διακοπες δεν πηγα μολις εμαθα οτι ημουν εγκυος! Μολις μετα αρχισαν οι αναγουλες γυρνουσα ολα τα καφε γιατι μονο με παρεα δεν τις αισθανομουν τοσο εντονες! Κ μολις εμπαινα σπιτι ξαναρχιζαν χαχα! Ποιος θα περιμενε να θυμαμαι το τοτε κ να γελαω ενω τοτε αισθανομουν κομματια!

Εγώ δεν την βάφτισα ακόμα.. Ευχαριστώ Όμως!! Χεχε 

Πότε θα σας δει ο γιατρος; άντε βρε τι λες δεν θα αναπτυχθεί σωστά. Αφού το παρακολουθείτε!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...