Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, tzoukos είπε:

Μου ηρθε μνμ και email οτι εγκριθηκε αλλα αν λες για τελος Ιουλιου αδθκα περιμενω...χαχαχαχαχα!!!!

Τι κανει το μπεμπακι σου;;;

Καλά είναι η μπεμπουλα μου...με την παλινδρόμηση είχαμε μεγάλο πρόβλημα αλλά έχει βελτιωθεί πάρα πολύ...βρήκες γιατρό στα νότια?Εγώ έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη από αυτόν που σου είχα πει.

Αν θυμάμαι καλά και δεν σε μπερδεύω με άλλη κοπέλα...χαχχχ


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου γλυκά με τα γλυκά νινακια σας τι κάνετε? Είχα καιρό να μπω διάβασα ότι μπόρεσα στα γρήγορα...πως πάτε? Εμείς εντάξει με τα ισχια είμαστε καλά τώρα.. Ο μικρός μας ήσυχος αρκεί να τον έχεις δίπλα σου όταν είναι μόνος το μυρίζετε κ γίνετε έξαλλος.. Κοιμόμαστε μαζί για να κοιμάμαι.. ούτε λίκνο ούτε τίποτα δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμα.. έχει μπόλικο μαλλακι κ ιδρώνει εύκολα!! Ο μεγάλος ευτυχώς δεν ασχολείται πολύ ως καθόλου μαζί του ακόμα αλλά είναι κ αυτός μικρούλης κ ατακτουλης κ τρέχω φουλ!! Σας στέλνω γλυκά φιλιά σε σας κ στα νινακια σας!! 

  • Μου αρέσει 6

KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ξένη είπε:

Καλά είναι η μπεμπουλα μου...με την παλινδρόμηση είχαμε μεγάλο πρόβλημα αλλά έχει βελτιωθεί πάρα πολύ...βρήκες γιατρό στα νότια?Εγώ έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη από αυτόν που σου είχα πει.

Αν θυμάμαι καλά και δεν σε μπερδεύω με άλλη κοπέλα...χαχχχ

Καλα θυμασαι!! Παμε στον Κλεανθους, μας παρακολουθουσε και στο Ιασω. Προς το παρον καλος φαινεται, δεν χρειαστηκαμε τιποτα βεβαια, δοξα το Θεω, στα βασικα ομως φαινεται καταξιωμενος και ειναι πολυ χαλαρος οποτε για μενα ως φουλ αγχωτικη αυτο μετραει!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Athina3 είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά με τα γλυκά νινακια σας τι κάνετε? Είχα καιρό να μπω διάβασα ότι μπόρεσα στα γρήγορα...πως πάτε? Εμείς εντάξει με τα ισχια είμαστε καλά τώρα.. Ο μικρός μας ήσυχος αρκεί να τον έχεις δίπλα σου όταν είναι μόνος το μυρίζετε κ γίνετε έξαλλος.. Κοιμόμαστε μαζί για να κοιμάμαι.. ούτε λίκνο ούτε τίποτα δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμα.. έχει μπόλικο μαλλακι κ ιδρώνει εύκολα!! Ο μεγάλος ευτυχώς δεν ασχολείται πολύ ως καθόλου μαζί του ακόμα αλλά είναι κ αυτός μικρούλης κ ατακτουλης κ τρέχω φουλ!! Σας στέλνω γλυκά φιλιά σε σας κ στα νινακια σας!! 

εμενα του περασαν οι κολικοι κ ηρεμησε...στον υπνο τι προγραμμα εχετε;;εμενα την μερα ως το μεδημερι δεν πολυκοιμαται κ το βραδυ κοιμαται 10μιση κ σηκωνεται 4παρα...καμμια φορα ομωσ και 2μιση!!Εντωμεταξυ γινεται χαμοσ απο μηχανακια εδω π μενουμε κ ταραζεται !!!

την Δευτερα εχουμε τα πρωτα εμβολια!!

 


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλημερα...ποσο ειναι το λουλουδι σ???.εμείς απο 40 ημερων κ μετα κοιμόμαστε σερι απο 9 βραδυ εως 7 πρωι..δεν την ξυπνησα ποτε εχτος κ αν ξυπναγε μονη καποιες φορές αλλα γινεται σπανια πλέον τωρα που ναι 3.μιση μηνων....

οντως αλλος παιδιατρος λεει ετσι αλλος γιουβετσι..μεσενα ρι σ ειπε???

43 ημερων !! Ειχαμε ενα θεμα με το βαρος δν ειχε.παρει.πολυ στον μηνα αλλα το.διορθωσαμε τωρα ειναι.κομπλε...

Ο γιατρος.ελεγε στην αρχη οτι δεν ξυπναμε το μωρο την νυχτα ακομα κ.νεογεννητο μπορει κ 4 κ 5 ωρες... μετα οταν ειδε το βαρος μου τα γυριζε γιατι τον αφηνα.νηστικο.τοσες ωρες...

 

Παντως κ εγω με.πολυ προσπαθεια κ αυπνια τον εμαθα να κοιμαται τη νυχτα πολλες ωρες. 

 

Ειναι αλλοι γιατροι που λενε οσο ειναι μικρο μεχρι 2 μηνων να μην ξεπερναει το 3 ωρο τη νυχτα ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Unborn91 είπε:

43 ημερων !! Ειχαμε ενα θεμα με το βαρος δν ειχε.παρει.πολυ στον μηνα αλλα το.διορθωσαμε τωρα ειναι.κομπλε...

Ο γιατρος.ελεγε στην αρχη οτι δεν ξυπναμε το μωρο την νυχτα ακομα κ.νεογεννητο μπορει κ 4 κ 5 ωρες... μετα οταν ειδε το βαρος μου τα γυριζε γιατι τον αφηνα.νηστικο.τοσες ωρες...

 

Παντως κ εγω με.πολυ προσπαθεια κ αυπνια τον εμαθα να κοιμαται τη νυχτα πολλες ωρες. 

 

Ειναι αλλοι γιατροι που λενε οσο ειναι μικρο μεχρι 2 μηνων να μην ξεπερναει το 3 ωρο τη νυχτα ..

μπαρβο το παιδακι σ.....ολα καλα πλεον...

εμεις γεννηθήκαμε 1800 γρ....κ παρολο που την πηρα 2100 στο σπιτι μετα απο 10 μερες που 40.ντησαμε...ο παιδιατρος μ είπε αστην να κοιμαται δεν την ξυπνας....μα τ λεω ειναι πολυ μικρη κ λιγα κιλα....οχι μ λεει δεν εχει αναγκη ξέρει μονη της μ λεει...κ ετσι οπως κ συ κ μεις με κοπο μαθαμε να κοιμόμαστε  κ μαλιστα το βαρος της πηγαινε τέλεια παρολο που δεν ετρωγε τις νυχτες..

νια ο καθε παιδιατρος λεει αλλα...εγω πλεον ακουω την μικρη μ οπως μ πες κ ο παιδιατρος εχω μαθει κ γνωροζω τις αναγκες της κ ετσι τα πάμε περιφημα....ειναι πολυ εξυπνα τα μικρα μας....ολα τα μωρακια ειναι 

καλημερααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Όταν γεννήθηκε ήτανε 3.280 και όταν έκλεισε μήνα 4.800 και τρώει και πολύ 170 μλ επίσης 10 με 11 κοιμόμαστε και ξυπνάει 4 5 το πρωί μας περάσανε οι κολικοί αλλά έχουμε περνούμε και προβιοτικα και ινγακολικ και είμαστε οκ κοιμόμαστε μια χαρα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια! Τι κανετε; Σημερα εχουμε παιδιατρο.Ανιπομονω να δω ποσο μεγαλωσε! Κατα τα αλλα ολο θιλαζομε,λιγο γκρινια και πολλα κακα(10 πανες τι μερα απο λιγο).


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Ποια μπορει να βοηθησει..

 

Απο ικα πηρα επιδομα μητροτητας και θα παρω και λοχειας. Μετα με τον οαεδ τι κανουμε? ( ειμαι εγγεγραμμενη απο παλια που ειχα κανει 3 μηνες καρτα ανεργιας) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dinaki23 είπε:

κ εμεις σημερσ παιδιατρο!πηρε 1 κιλολ,εφτασε τα 5...ομως εχει ωτιτιδα κ θα παρει αντιβιβση...κλλαααμα εγω...δεν εκανε κ τα εμβολια ηιναυτο το λογο...

Αχ μωρε το μαναρι μου.... Περαστικα!!

:sad:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Unborn91 είπε:

Γεια σας! Ποια μπορει να βοηθησει..

 

Απο ικα πηρα επιδομα μητροτητας και θα παρω και λοχειας. Μετα με τον οαεδ τι κανουμε? ( ειμαι εγγεγραμμενη απο παλια που ειχα κανει 3 μηνες καρτα ανεργιας) 

Καλησπερα! Εμενα απο το ικα μου ειπαν μολις παρω το επιδομα λοχειας να παω να μου δωσουν ενα χαρτι το οποιο θα καταθεσω στον ΟΑΕΔ για να παρω το 6 μηνο, αλλα απο οσο ξερω σε υποχρεωνουν απο τον ΟΑΕΔ να παρεις πρωτα την ισοχρονη απο την εργασια σου. Την αλλη βδομαδα που θα εχω το χαρτι θα ξερω και περισσοτερα και θα αε ενημερωσω!!! 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, dinaki23 είπε:

κ εμεις σημερσ παιδιατρο!πηρε 1 κιλολ,εφτασε τα 5...ομως εχει ωτιτιδα κ θα παρει αντιβιβση...κλλαααμα εγω...δεν εκανε κ τα εμβολια ηιναυτο το λογο...

Περαστικα σας.Μιν αγχωνεσαι. Αντεχον τα μικρα.Εχει και πιρετο;Εμενα ο μεγαλος εχει ιωσι μα σπιρακια και πιρετο.38,2 τωρα.Ελπιζω να μιν κολλισει ο μπεμπις.Τιν Πεμπτι σαραντιζει.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Περαστικα σας.Μιν αγχωνεσαι. Αντεχον τα μικρα.Εχει και πιρετο;Εμενα ο μεγαλος εχει ιωσι μα σπιρακια και πιρετο.38,2 τωρα.Ελπιζω να μιν κολλισει ο μπεμπις.Τιν Πεμπτι σαραντιζει.

Ευχαριστω!!!Οοχι δεν εχει...ουτε ποναει γιατι εκανε τρυπουλα στο τυμπανο κ ετσι βφαινει το υγρο κ. δεν ποναει ευτυχως!!

Ευχομαι να μην κολλησει!!Καλο σαραντισμο κ καλες στρατες!!!!Καλημεραααα


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...