Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Λέω σιγά σιγά να σκεφτώ αισιόδοξα αφού ξύπνησα και το βρακί μου είναι πεντακάθαρο. Αύριο πρώτα ο Θεός θα πάω να κάνω μια χοριακη να δω τι γίνεται.

Καλημέρα ,πότε περίμενες;;

Επίσης έβαλες το πρωί θερμόμετρο να δεις την θερμοκρασία σου;;

Τεστ; Έκανες;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Λέω σιγά σιγά να σκεφτώ αισιόδοξα αφού ξύπνησα και το βρακί μου είναι πεντακάθαρο. Αύριο πρώτα ο Θεός θα πάω να κάνω μια χοριακη να δω τι γίνεται.

Δεν κάνεις ενα τεστάκι ? Έχουμε σκάσει!!! Χαχαχα!!! Καλημέρα!!


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Λέω σιγά σιγά να σκεφτώ αισιόδοξα αφού ξύπνησα και το βρακί μου είναι πεντακάθαρο. Αύριο πρώτα ο Θεός θα πάω να κάνω μια χοριακη να δω τι γίνεται.

Γελάω με το πεντακάθαρο βρακί! Χαχαχα! Μας γκαστρωσες κοπελιά! Βάλε ένα θερμομετράκι, αν είναι ψηλά η θερμοκρασία σου, είμαστε σε πολύ καλό δρόμο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Καλημέρα ,πότε περίμενες;;

Επίσης έβαλες το πρωί θερμόμετρο να δεις την θερμοκρασία σου;;

Τεστ; Έκανες;;

Περίμενα 25 26 του μήνα. Δεν έβαλα θερμόμετρο το πρωί αλλά δεν νιώθω και τίποτα από συμπτώματα όμως. Επειδή τρώγομαι με τα ρούχα μου όμως σήμερα αν πάρω το ψηφιακό clear και κατουρήσω άσχετη στιγμή σήμερα θα δείξει; Αλλιώς να περιμένω αύριο που θα πάω για χοριακη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, depifish είπε:

Η αληθεια ειναι οτι απο προχτες μπαινω κλεφτα στο φορουμ οταν δεν ζαλιζομαι και δεν ανακατευομαι περιμενοντας να διαβασω τα νεα της @Chrussa1982... Θα μας σκασεις!! :-D

Κι εγώ το ίδιο!!!ατιμες αναγούλες κι εμετοί...δεν μπορώ να βάλω τίποτα στο στόμα μου.. @Chrussa1982 περιμένουμε!!!

Just now, Chrussa1982 είπε:

Περίμενα 25 26 του μήνα. Δεν έβαλα θερμόμετρο το πρωί αλλά δεν νιώθω και τίποτα από συμπτώματα όμως. Επειδή τρώγομαι με τα ρούχα μου όμως σήμερα αν πάρω το ψηφιακό clear και κατουρήσω άσχετη στιγμή σήμερα θα δείξει; Αλλιώς να περιμένω αύριο που θα πάω για χοριακη.

Θα δείξει 100%! Οποία ώρα και να το κανεις, απλά να μην έχεις πιει πολλά υγρά καμία ώρα πριν .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έβαλα μόλις θερμόμετρο αλλά έβαλα το ψηφιακό 36.5. δεν κατέχω και πολλά από θερμοκρασία σώματος πάντως ανεβασμένη δεν είναι.

Κορίτσια μεσημέρι θα πάμε στη μάνα μου για φαγητό οπότε θα περάσω από φαρμακείο να πάρω ένα τεστακι. Και ο Θεός μαζί μου. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα 

@Chrussa1982 κατουρα το σε παρακαλώ πολύ.

Είμαστε όλες σε αναμμένα κάρβουνα και περιμένουμε να κάνεις τσισακια. 

Δώσε στο λαό σου αυτό που περιμένει!!! 

Εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα να κάνουμε πάρτι! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Λοιπόν έβαλα μόλις θερμόμετρο αλλά έβαλα το ψηφιακό 36.5. δεν κατέχω και πολλά από θερμοκρασία σώματος πάντως ανεβασμένη δεν είναι.

Κορίτσια μεσημέρι θα πάμε στη μάνα μου για φαγητό οπότε θα περάσω από φαρμακείο να πάρω ένα τεστακι. Και ο Θεός μαζί μου. 

Από το στόμα 36.5; βασικά κι εγώ δεν ξέρω πολλά, αλλά όλα τα χρόνια μετράω από το στόμα. Στη μασχάλη πάντα με υποθερμια είμαι. 

Αν ο μέγιστος κύκλος σου, ολοκληρωνόταν την Παρασκευή, τότε έχεις επισήμως 2 μέρες καθυστέρηση Τι εννοώ, ήσουν πχ 28η μέρα την Παρασκευή; 28η είναι το ανώτερο που φτάνεις; αν ναι, τότε είσαι σε καθυστέρηση. Κι όλες κρατάμε την αναπνοή μας, να έχεις καλά νέα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πέρυσι ο κύκλος μου ήταν ρολόι 28 με 30 ημέρες. Φέτος πάει 30 μερες. Τελευταία περίοδος 25/2 άρα Παρασκευή ήμουν 30η μέρα. Είμαστε καθοδόν για την μάνα μου έχω το τεστακι στην τσάντα και θα το κάνω. Ελπίζω να μη φάμε φόλα αλλά να είναι μέρα γιορτής. 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη είναι πολύτιμη για εμένα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Περίμενα 25 26 του μήνα. Δεν έβαλα θερμόμετρο το πρωί αλλά δεν νιώθω και τίποτα από συμπτώματα όμως. Επειδή τρώγομαι με τα ρούχα μου όμως σήμερα αν πάρω το ψηφιακό clear και κατουρήσω άσχετη στιγμή σήμερα θα δείξει; Αλλιώς να περιμένω αύριο που θα πάω για χοριακη.

Φυσικά θα δείξει έχεις καθυστέρηση 2 με 3 μέρες

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Λέω σιγά σιγά να σκεφτώ αισιόδοξα αφού ξύπνησα και το βρακί μου είναι πεντακάθαρο. Αύριο πρώτα ο Θεός θα πάω να κάνω μια χοριακη να δω τι γίνεται.

Αντε παρε ένα τεστ να κάνεις και μην μας σκας άλλο από αγωνία χαχαχαζ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamanino είπε:

Καλημέρα 

@Chrussa1982 κατουρα το σε παρακαλώ πολύ.

Είμαστε όλες σε αναμμένα κάρβουνα και περιμένουμε να κάνεις τσισακια. 

Δώσε στο λαό σου αυτό που περιμένει!!! 

Εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα να κάνουμε πάρτι! 

@Mamanino τι κανεις; Όλα πάνε καλά;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. Έχω κάνει κάποιες χοριακες 

24/3 800 

26/3 1400 περίπου. 

Τώρα είμαι 5+2. Την τρίτη έχω ραντεβού για υπέρηχο, οπότε θα δούμε τι γίνεται. 

Από συμπτώματα τίποτα ιδιαίτερο. Κούραση και νύστα μόνο. Κάτι πονακια που και που. 

Γενικά ακόμα είμαστε επιφυλακτικοι. 

Εσύ προχωράς βλέπω και πολύ χαίρομαι! Πώς νιώθεις; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...