Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Εγώ πήρα q10 των 200 τρία χάπια  ημερησίως … μας βοήθησαν πολύ αλλά μας φούσκωσαν … εγώ δηλαδή πολύ ο άντρας μ τα σταματησε ένα μήνα πριν την ωοληψια  γιατί τρώγαμε ασύστολα χαχαχα αλλά εδώ στο εξωτερικό είναι πολύ διαδεδομένες με μεγάλα ποσοστά επιτυχίας . 

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , VIKI❤️ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ….εύχομαι σε όλες με το καλό …και εγώ για Φεβρουάριο είμαι διδυμάκια !!!:)

Με το καλό! Τι είναι?? Αγοράκια κοριτσάκια??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Amalia! είπε:

Με το καλό! Τι είναι?? Αγοράκια κοριτσάκια??

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ακόμα δεν έχουμε δει στην αυχενική δεν φάνηκαν τι είναι….

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , VIKI❤️ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ….εύχομαι σε όλες με το καλό …και εγώ για Φεβρουάριο είμαι διδυμάκια !!!:)

Καλησπέρα!!! Με το καλό τα μωράκια σας!!! Πόσων εβδομάδων είσαι;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , VIKI❤️ είπε:

Ευχαριστώ πολύ …με το καλό και σε εσένα κορίτσι μου …14 ακριβώς ..

Μια χαρά!! Πότε σου έχει δώσει Πητ; Εγώ κοντεύω τη 18η και μου έχει δώσει 16/02/23 και έχω μπέμπα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Μια χαρά!! Πότε σου έχει δώσει Πητ; Εγώ κοντεύω τη 18η και μου έχει δώσει 16/02/23 και έχω μπέμπα 

Εγώ θα κάνω καισαρική αγάπη γιατί είμαι από εξωσωματική στις 35 εβδομάδες μου είπε η αυχενική λέει 21 Φεβρουαρίου ..με το καλό με ένα πόνο εύχομαι ολόψυχα !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!καινουργια στο φόρουμ  και εγω με το καλο θα υποδεχτώ το πρώτο μου μωράκι το Φεβρουάριο.Μέτα από 2 αποβολές ανακαλύψαμε μέσω εξετάσεων ότι έχω τάση για θρομβοφιλια όποτε ο Γιατρος μου συνέστησε salospir 100mg κ ένεση innohep.Ευχομαι σε όλες να έχουμε υγιή μωράκια κ με το καλό να τα πάρουμε στην αγκαλιά μας

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

@VIKI❤️καλώς ήρθες στη παρέα μας 

@VIKI❤️καλώς ήρθες στη παρέα μας 

Κορίτσια να ρωτήσω... Βάση την τελευταία περίοδο μου βγάζουν ΠΗΤ 1/3 και βάση την αυχενική είναι μια βδομάδα μεγαλύτερο και μου λένε ΠΗΤ 21/2..... Εγω  τώρα ρωτάω τι να υπολογίσω?  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Penny__ είπε:

@VIKI❤️καλώς ήρθες στη παρέα μας 

@VIKI❤️καλώς ήρθες στη παρέα μας 

Κορίτσια να ρωτήσω... Βάση την τελευταία περίοδο μου βγάζουν ΠΗΤ 1/3 και βάση την αυχενική είναι μια βδομάδα μεγαλύτερο και μου λένε ΠΗΤ 21/2..... Εγω  τώρα ρωτάω τι να υπολογίσω?  

Με Βάση την αυχενική σου θα υπολογίζεις..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 9/11/2022 at 12:11 AM, LouloudakiK said:

Να χρησιμοποιήσεις φυτικές βαφές καλύτερα. Με το καλό ο γάμος!!! Να ζήσετε και με το καλό να έρθει το μωρό σας 

Σε ευχαριστω παρα πολυ! Κ το δικο σου μωρακι με το καλο!!

22 hours ago, LouloudakiK said:

Εγώ κοιμάμαι με τρία μαξιλάρια χαχαχα νιώθω βαριά στη κοιλιά παρόλο που δεν πολυφαινεται....

Αχ κ εγω κοιμαμαι με μαξιλαρια! Θελω ενα στην κοιλια οπωσδηποτε γιατι νιωθω αβολα, βαρος κλπ και ενα στα ποδια!

20 hours ago, Jiji said:

Εγώ έχω πάρει ένα μεγάλο από αυτά της εγκυμοσύνης κ με έχει βολέψει πολύ! 

Ποιο πηρες? Τα κοιτουσα κ εγω..αλλα λεω θα βολεψει?

Με το καλο στις νεες μαμαδες!! Ολα να πανε κατ´ευχην!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , N.Angel είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ! Κ το δικο σου μωρακι με το καλο!!

Αχ κ εγω κοιμαμαι με μαξιλαρια! Θελω ενα στην κοιλια οπωσδηποτε γιατι νιωθω αβολα, βαρος κλπ και ενα στα ποδια!

Ποιο πηρες? Τα κοιτουσα κ εγω..αλλα λεω θα βολεψει?

Με το καλο στις νεες μαμαδες!! Ολα να πανε κατ´ευχην!

Ένα από την Amazon QUEEN ROSE λέγεται δεν ξέρω αν υπάρχει κ στην Ελλάδα πάντως με βολεψε πολύ! Βέβαια αν φουσκωσω κ άλλο ο άντρας μου δε θα χωράει στο κρεβάτι αλλά τι να κάνουμε λίγοι μήνες είναι καλός είναι κ ο καναπές χαχχαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κοιμάμαι με 4 μαξιλάρια , πήραμε φουσκωτό στρώμα που είχαμε στο κάμπινγκ κ θα το βάλουμε δίπλα , σιγά σιγά  θα μεταφερθεί ο σύζυγος .  . .  Γενικά ο ύπνος είναι δύσκολος δεν βολεύομαι πουθενά.  . . Κ η κοιλιά εκεί που δεν είχα καθόλου έχει πάει σε άλλο επίπεδο.  . . Χθες πήγα γιατρό είδαμε τα νινακια κ είμαστε 250γρ το ένα κ 235 το άλλο!!! Αύριο ξεκινάμε να φτιάχνουμε κ τα δωμάτια !! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...