Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημέρα από το σπιτάκι μου σήμερα λόγω απεργίας :)!

Τι όμορφες φθινοπωρινές ιδέες, Ειρηνάκι! Σίγουρα κάτι θα κάνω! Μ' έχει πιάσει μια μανία με το γυαλί τελευταία. Και τα κεριά είναι all time classic!

Το πάρτι του φιογκακίου θα το απογειώσεις, είμαι σίγουρη!

Γιωτούλι, είχατε επέτειο; Να τα χιλιάσετε παρέα εύχομαι!

Περαστικά σε όσους ταλαιπωρούνται!

Εγώ, εκτός από το ότι έχω καταφέρει να διατηρώ με λίγη ώρα κάθε μέρα το σπιτάκι μου καθαρό και τακτοποιμένο, ολοκλήρωσα και τη δική μου ντουλάπα, αν και με τον καιρό που κάνει μοιάζει τελείως εκτός εποχής :rolleyes:.

Για σήμερα το πρόγραμμα έχει λίγες έξτρα δουλίτσες, αφού έχω το πρωινό στη διάθεσή μου.

Φυσικά, όλα αυτά αφού απολαύσω καφεδάκι στην ησυχία ;)!

Σας φιλώ και επανέρχομαι!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα!!

Αχ Κική απεργεία....κ γω θέλω....παρόλο που χάνεις 50ρικό, θέλω πολύ...καλά να περάσεις σήμερα!

Γιώτα πάντα μαζί κ αγαπημένοι!

Δήμητρα εύχομαι από καρδιάς όλα να πάνε πολύ καλά..

Ειρήνη πολύ όμορφες ιδέες διακόσμησης...αυτή με τα κουκουνάρια την σκέφτομαι κ γω...θα πάμε καμιά μέρα τα παιδιά στας εξοχάς και θα τους πω να μαζέψουν κουκουνάρια ή κ κάστανα για τη διακόσμηση...άραγε θα πρεπε να τα πλύνω να μην εχουν ζωύφια κλπ?

εγω καλά, στη δουλειά, ήρθα αργά οπότε πρόλαβα κ έκανα στον έναν όροφο μπάνιο-ξεσκόνισμα και φυσικά νεροχύτη και πλυντήριο...

το απόγευμα θέλω να κάνω ενα σουφλέ σοκολάτας, εχω καιρό να κάνω...

φιλιά!!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια τι κάνετε???

Έχω μέρες να μπω αλλά έτρεχα!

Είχαμε πάει στο χωριό για σκ....κάναμε βόλτες με κορίτσια, ποδήλατάδες και είχε τόσο τέλειο καιρό σαν να έμπαινε καλοκαίρι!!

Το χαρήκαμε πολύ και εγώ έκανα δουλίτσες για να το προετοιμάσω για χειμώνα το σπίτι....αγοράσαμε ξύλα για τζάκι, έστρωσα χαλιά για να είναι έτοιμα όταν ξαναπαμε!

Τώρα το χωριο-σπιτάκι μας είναι έτοιμο να το μπουμπουνίσουμε με τα πρώτα κρύα!

Τι ωραία Βάσια!!!!! Χουχουλιάρικη ατμόσφαιρα!

Αφροδιτη και υπολοιπα κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις ιδεες.Εχω κατι κουκουναρες ,θα ψαξω τις πιατελες και τα κερια μου και θα προσπαθησω να δημιουργησω το απογευμα.Τετοιες μικρες κολοκυθες εχει η θεια μου στο χωριο αν πανε οι δικοι μου θα τους πω να μου φερουν.Θα σας βαλω φωτο εννοειται.Τα αμυγδαλα και τα φουντουκια ενω μ'αρεσουν σαν ιδεα φοβαμαι οτι θα προσπαθουν να τα σπασουν για να τα φανε:),ειδικα η μεγαλη τρελαινεται γι αυτα.

Αφροδιτη δεν ειμαι καλη με τις κατασκευες αλλα οι κορες μου τρελλαινονται αν ειναι πανευκολο οπως λες πες το να το κανουμε θα χαρουν πολυ.(Εμενα μου αρεσουν πολυ οι "αμερικανιες":rolleyes:)

Ούτε κι εγώ είμαι καλή με τις κατασκευές αλλά περάσαμε 1 ωρίτσα σούπερ, είναι σχετικά εύκολο, θα σου στείλω φώτος το Σ/Κ γιατί καθημερινές δεν θα προλάβω. Πρέπει να έχεις γάζες, μικρά και μεσαία βαζάκια να χωράνε ρεσώ, λευκή ακρυλική μπογιά ή τέμπερα, πλαστικά ματάκια για χειροτεχνίες και μαύρο μαρκαδόρο.

Σούπερ για τις μικρές κολοκύθες, αν είχα θα είχα γεμίσει το σπίτι :P:p:p

Kαν ακι ο καιρός ακομη δεν μας βοηθαει.

Αφροδιτακι ,μπραβο για τη διακόσμηση,πολυ ομορφα θα ειναι ολα.Συμφωνω με τη Ραβ ,οσον αφορα το συμμαζεμα,ενα 10λεπτο αφιερωσε ακι προσπάθησε να βαλεις και τα κοριτσια σε τετοιο προγραμμα.Καποαι στιγμη ειχα διαβασει κολπάκι ,για να συνεργαστουν τα παιδια,αν και δεν το διοκιμασα μου φανηκε ωραιαο.Βαζεις μουσικη και για οσο διαρκει το τραγουδι μαζευουν ολοι σε πολύ γρηγορο ρυθμο, ό,τι προλάβουν.Μετα τελος.

Μου αρέσει πολύ πολύ η ιδέα σου!!! Προς το παρόν είμαι σε φάση που σκέφτομαι τι θα κάνω και ακόμη το επεξεργάζομαι....Αν καταλήξω κάπου και το εφαρμόσω θα σας πω εντυπώσεις.

Ειρήνη πολύ όμορφες ιδέες διακόσμησης...αυτή με τα κουκουνάρια την σκέφτομαι κ γω...θα πάμε καμιά μέρα τα παιδιά στας εξοχάς και θα τους πω να μαζέψουν κουκουνάρια ή κ κάστανα για τη διακόσμηση...άραγε θα πρεπε να τα πλύνω να μην εχουν ζωύφια κλπ?

Mirtoula εγώ τα βάζω σε λεκάνη με νερό και ξύδι για μισή ώρα, τα ξεπλένω και τα αφήνω στον ήλιο να στεγνώσουν καλά. Όλο και κάτι έχουν μέσα πάντως....

Link to comment
Share on other sites

Mirtoula εγώ τα βάζω σε λεκάνη με νερό και ξύδι για μισή ώρα, τα ξεπλένω και τα αφήνω στον ήλιο να στεγνώσουν καλά. Όλο και κάτι έχουν μέσα πάντως....

σωστό!αυτό θα κάνω κ γω!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το μεσημέρι πήγα στο δημοτικό και γνώρισα την δασκάλα μας η οποία είναι πολύ γλυκιά και συμπαθητική. Η κόρη μου χρειάζεται περισσότερη εξάσκηση σε προβλήματα μαθηματικών :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: αλλά είναι άριστη στην γλώσσα (κουκουβά κουκουβά).

Μετά πήραμε και την μικρή από το νηπιαγωγείο, φάγαμε, είδαμε λίγο παιδικά και χαλαρώσαμε.....Τι χαρούμενες που ήταν όλη μέρα!!!!:P:p:p:p

Επίσης να επισημάνω respect στους γονείς που πάνε τα παιδιά από την μία δραστηριότητα στην άλλη μετά το σχολείο πόσο μάλλον όταν τα παιδιά είναι περισσότερα από ένα, με διαφορετικές δραστηριότητες και ώρες το καθένα, μπαινοβγαίνοντας στο σπίτι σαν επισκέπτες για μισή ώρα και μετά πάλι έξω........και ειδικά τις μαμάδες που πλένουν, μαγειρεύουν κτλ κτλ εν τω μεταξύ........

Αααααααα δεν σας είπα για εχθές για την επίδειξη!!! Κέρδισα 20 δώρα από την tupperware (μεταξύ των οποίων και το σετ με τα μαχαίρια που μετράει βέβαια σαν 5 δώρα γιατί τόσα και τα μαχαίρια αξίας 145,00 περίπου :P:p:p:p:p:p, συν το δώρο της οικοδέσποινας ένα ωραίο λιλά μεγάλο τάπερ, συν ένα ωραίο σετ ροζ/μαύρο από μια καινούρια σειρά της εταιρίας.

Το φοβόμουν λίγο και δεν είχα πάει ποτέ στην ζωή μου ούτε και είχα κάνει κάτι αντίστοιχο αλλά τελικά όλα καλά!!!;););););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα στην παρέα! Απαπα καλέ τα έπαιξα σήμερα!

Πρώτα πρώτα με πήρε ο ύπνος το πρωι και τρέχαμε. Αυτό μιλάμε μου συμβαίνει μια φορά στα χίλια χρόνια! Τι να πω; Ευτυχώς προλάβαμε!

Αέρισα το σπίτι και βγήκα για λίγα ψώνια με τα πόδια. Νομίζω τόσο δύσκολη διαδρομή δεν έχω ξανακάνει στην εγκυμοσύνη και κουράστηκα!

Βρήκα εξαιρετικό σπανάκι το οποίο και έπλυνα (τι κουραστική διαδικασία αυτή με το πλύσιμο χορταρικών!) και έφτιαξα σπανακόρυζο! Σούπερ έγινε!

Παράλληλα έπλυνα όοοοοολα τα τζάτζαλα που βγήκαν από το μαγείρεμα, άδειασα το πλυντήριο πιάτων και καθάρισα νεροχύτη και πάγκο.

Η πιο σημαντική δουλειά που έκανα σήμερα και με έτρωγε για ΜΗΝΕΣ, αφορά στην τακτοποίηση 2 ντουλαπιών στην κουζίνα. Αυτό με τα τάπερ και αυτό με κατσαρόλες/ταψιά/φόρμες

Μιλάμε ντρέπομαι αλλά είχαν καταντήσει απαράδεκτα! Έτσι τα έβγαλα όλα έξω, τα ταίριαξα με τα καπάκια τους, καθάρισα εσωτερικά τα ντουλάπια και τα τοποθέτησα ως εξής.

Κάτω ράφια (τώρα που δεν μπορώ να σκύβω) αυτά που δεν χρησιμοποιώ συχνά και πάνω ράφια αυτά που χρησιμοποιώ καθημερινά.

Γέμισα ακόμα μια σακούλα με βαζάκια που μαζεύονται κάθε τόσο και τα άφησα στην άκρη για να πάνε υπόγειο.

Μιλάμε ξαλάφρωσα!

Τώρα ψήνω τα fish sticks της μικρής και ετοιμάζω τραπέζι!

Καλό απόγευμα σε όλες!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Η πιο σημαντική δουλειά που έκανα σήμερα και με έτρωγε για ΜΗΝΕΣ, αφορά στην τακτοποίηση 2 ντουλαπιών στην κουζίνα. Αυτό με τα τάπερ και αυτό με κατσαρόλες/ταψιά/φόρμες

Μιλάμε ντρέπομαι αλλά είχαν καταντήσει απαράδεκτα! Έτσι τα έβγαλα όλα έξω, τα ταίριαξα με τα καπάκια τους, καθάρισα εσωτερικά τα ντουλάπια και τα τοποθέτησα ως εξής.

Κάτω ράφια (τώρα που δεν μπορώ να σκύβω) αυτά που δεν χρησιμοποιώ συχνά και πάνω ράφια αυτά που χρησιμοποιώ καθημερινά.

Και στο δικό μου πρόγραμμα είναι αυτά τα ντουλάπια......καθαρίζω μόνο τα πάνω 2 φορές τον χρόνο και τα κάτω......μόνο απ΄έξω, εκτός φυσικά από του νεροχύτη που το καθαρίζω αρκετά συχνά και από το γωνιακό ντουλάπι με τις κατσαρόλες που το καθαρίζω και αυτό 2 φορές τον χρόνο. Έχω 3 κάτω ντουλάπια που δεν χρησιμοποιώ συχνά και που αγνοώ επιδεικτικά το εσωτερικό τους :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: και αν αποφασίσω να ασχοληθώ σοβαρά θα έχω ακόμη περισσότερο χώρο αποθήκευσης και ίσως βρω και σαβούρα για πέταμα.

Πρέπει να το κάνω κι εγώ λοιπόν και μάλιστα γρήγορα, πριν στρώσω για φέτος, καλά έκανες και το ανέφερες ravτακι ;););).

Link to comment
Share on other sites

Αχ Κική απεργεία....κ γω θέλω....παρόλο που χάνεις 50ρικό, θέλω πολύ...καλά να περάσεις σήμερα!

Κι εγώ το καταφχαριστήθηκα όταν προκηρύχτηκε :mrgreen:!

Και μόνο που ήπια καφέ στο σπίτι μου μου φτάνει!

Απολογισμός μιας μέρας απεργίας λοιπόν:

άλλαξα σεντόνια σ' εμάς και στη μικρή

μάζεψα και τακτοποίησα ένα πλυντήριο πετσέτες

έβαλα και άπλωσα το πλυντήριο με τα σεντόνια μας (σημειωτέον χθες τελείωσα ό,τι είχα για σίδερο)

ετοίμασα κοτόπουλο με πατάτες για να μπει φούρνο

έπλυνα πιατικά που μαζεύονταν, ως τώρα τουλάχιστον 5 φορές και τώρα έχει μείνει μόνο το ταψί από το προαναφερθέν πρώην κοτόπουλο :tongue: να μουλιάζει

τίναξα πατάκια (κουζίνας μπάνιου)

σκούπισα το μεγάλο μπαλκόνι

έπλυνα το κουνελοσπιτάκι και μαζί μ' αυτό το μπροστά μπαλκόνι

ξεσκόνισα παντού

σκούπισα παντού

κατέβασα σκουπίδια και ανακύκλωση

καθάρισα το ψυγείο εξωτερικά

καθάρισα τα ντουλάπια της κουζίνας εξωτερικά (εσωτερικά, μάλλον θα το τρενάρω να αποφασίσω πρώτα τι αλλαγές θέλω να κάνω και να τα κάνω όλα μαζί, όπως σοφά, θα έλεγα, έκανε η Rav ;))

καθάρισα τη συρόμενη πόρτα που χωρίζει το σαλόνι από τα υπόλοιπα δωμάτια και την οποία για να ανοίξει η κόρη μου πιάνει από όπου και με ό,τι έχει στα χέρια της :?

Όλα αυτά μέχρι τις 12, οπότε και ήρθε το κουνιαδάκι :tongue: και ήπιαμε (2ο εγώ) καφέ.

Μετά πήγα με τα πόδια και πήρα το κορίτσι μου απ' το σχολείο (χοροπήδαγε η καϋμενούλα γιατί δεν την παίρνω ποτέ εγώ :() και γυρίσαμε απολαμβάνοντας τη λιακάδα!

Έβαλα το φαγητό στο φούρνο και καθάρισα το δίσκο από το στραγγιστήρι. Είχε γίνει από τα άλατα χάλια.

Όχι κι άσχημα, νομίζω!

Τώρα μόνο βόλτες με το μικρό μου :D!

Καλό απόγευμα σε όλες!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Έστρωσα κρεβάτια, φάγαμε, μάζεψα τραπέζι, καθάρισα νεροχύτη καιιιιιιιιιιιιιιιι ταραααααααααααν ταραααααααααααααααααααν... Καθάρισα τον βρωμο-φούρνο!

Πολλά άγχη ξεφόρτωσα σήμερα!

Ώρα για ξεκούραση τώρα! (Αφού τακτοποιήσω τα χθεσινά σιδερωμένα)


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Α, κι επειδή με γυροφέρνει η ιδέα του μεταπτυχιακού, μου 'ρθε σήμερα και το μαντάτο ότι το σ/κ 25-26 θα γίνουν οι εξετάσεις για μια επαγγελματική πιστοποίηση που μας ζητάνε απ' τη δουλειά, με την ύλη των οποίων δεν έχω ασχοληθεί, οπότε να η ευκαιρία μου για crash test!

Τι χαρά :shock::o:rolleyes::cool:!

10 μέρες είναι θα περάσουν!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α, κι επειδή με γυροφέρνει η ιδέα του μεταπτυχιακού, μου 'ρθε σήμερα και το μαντάτο ότι το σ/κ 25-26 θα γίνουν οι εξετάσεις για μια επαγγελματική πιστοποίηση που μας ζητάνε απ' τη δουλειά, με την ύλη των οποίων δεν έχω ασχοληθεί, οπότε να η ευκαιρία μου για crash test!

Τι χαρά :shock::o:rolleyes::cool:!

10 μέρες είναι θα περάσουν!

Καλή επιτυχία kikiv!

Θυμάστε το δικαστήριο που είχαμε πέρυσι, την απόφαση που βγήκε το καλοκαίρι η οποία μας δικαίωνε εν μέρει....θα θέλαμε κάτι καλύτερο αλλά δεχόμασταν κι αυτή την απόφαση;;; Εεεεε ο ''κύριος'' κατασκευαστής άσκησε έφεση :twisted::twisted::twisted::twisted: άρα ξανά δικαστήρια, αμοιβές δικηγόρων-έξοδα και φυσικά χρόνια που κυλάνε και κυλάνε.......

Εχθές το βράδυ έκανα ένα κύκλο πλυσίματος με ξύδι και μεγάλη θερμοκρασία σε πλυντήρια πιάτων και ρούχων, καθάρισα φούρνο (το κάνω 1 φορά την εβδομάδα και διατηρείται πάντα σαν καινούριος) και καθάρισα επιτέλους ψυγείο!!!! Ντρέπομαι να πω από πότε είχα να το καθαρίσω μέσα-έξω-πάνω-κάτω-εμπρός-πίσω......... αλλά διάβασα ένα άρθρο για τα βακτήρια που αναπτύσσονται και θα το κάνω τουλάχιστον 4 φορές τον χρόνο από εδώ και στο εξής.

Για σήμερα μαγείρεψα το πρωί φακές γιατί εχθές το βράδυ δεν άντεχα να κάνω κάτι άλλο....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια, τι κανετε?

εγω πηζω πηζω κ πηζω...... δεν προλαβαινω τιποτα πια! δεν ξερω γιατι, ενω βαζω προγραμμα, μου βγαινουν αλλα κ τελικα καταληγω με πολλες πολλες εκκρεμοτητες....

αυτα που καταφερα εκτος των καθημερινωνπου ειναι στην λιστα μου ειναι:

καθαρισμα ψυγειο μεσα εξω

ξεκαθαρισμα-κρυψιμο-πεταμα-τακτοποιηση τα παιχνιδια της μικρης (ελεος πια!!!)

πλυσιμο μεγαλα χαλια που τα εκανε ο αντρας μου

σημερα ειναι μεγαλη μερα στο μπαλετο. θα βγω εξω απο την ταξη, στα πρωτα μαθηματα ημουν μεσα. αμφιβαλω αν θα κατσει, ενω της αρεσει. τι χαλι κ αυτο να μην ξεκολαει απο διπλα μου.....:confused::confused::confused::confused::confused: θα το προσπαθησω παρα πολυ μεχρι κ τελος οκτωβρη. ειναι κριμα γιατι της αρεσει.

σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!!

δεν προλαβαινω να σχολιασω αλλα σας διαβαζω καθημερινα!

φιλακια πολλα σας σκεφτοιμαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Τι κανετε???

Εγω εχω καταπιαστει με τις ντουλαπες αυτες τις μερες,πλενω,σιδερωνω,πλενω ντουλαπες και κτλ.,αλλα η μεση μου δεν την πολυπαλευει....Κοντευω ομως να τις τελειωσω.Αλλες χρονιες τετοια εποχη εκανα γενικο στο σπιτι,φετος δεν τα εχω καταφερει να αρχισει ακομα...

Ποσο μου αρεσαν οι φωτο που βαλατε με τη φθινοπωρινη διακοσμηση!!!!

Λατρευω τις κολοκυθες!!!Περυσι ειχαμε παει εκδρομουλα στην Τηνο και εκει ειχα βρει σε ενα μαναβικο και φυσικα πηρα και τις στολισα στο τραπεζακι του σαλονιου και το αποτελεσμα ηταν πολυ ζεστο και χουχουλιαρικο!!!Αλλα στην Αθηνα και εγω δεν βρισκω πουθενα...

Κοριτσια μου την Παρασκευη που μας περασε,πηγαμε και ψωνισαμε για το μωρο!!!!Του πηραμε τα ρουχαλακια που θα φορεσει κατα την εξοδο του απο το μαιευτηριο!!!!Ποσο χαρηκα!!!

σημερα ειναι μεγαλη μερα στο μπαλετο. θα βγω εξω απο την ταξη, στα πρωτα μαθηματα ημουν μεσα. αμφιβαλω αν θα κατσει, ενω της αρεσει. τι χαλι κ αυτο να μην ξεκολαει απο διπλα μου.....:confused::confused::confused::confused::confused: θα το προσπαθησω παρα πολυ μεχρι κ τελος οκτωβρη. ειναι κριμα γιατι της αρεσει.

σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!!!!

δεν προλαβαινω να σχολιασω αλλα σας διαβαζω καθημερινα!

φιλακια πολλα σας σκεφτοιμαι!!!

Γιωτακι σου στελνω ολη μου θετικη σκεψη για να κατσει η μικρη σου!!!

Και εμενα εχει ο μικρος κολυμβητηριο σημερα και εχω ενα αγχος για το αν θα προσαρμοστει...αλλα στην τελικη σκεφτομαι οτι τον στελνω για να περναει ομορφες και δημιουργικες στιγμες,οχι για να τον κανω πρωταθλητη,οποτε χαλαρωνω λιγο....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαααακια μου!!! καλημεεεερα! που εισαστεεεε???

απο δουλειες βαριεμαι δεν κανω κ πολλα...θα εχω πολυ βρωμα να καθαρισω στην γενικη ουφφφφ!!!!!!!!!!!!

γιωτα εκατσε η μικρη?

φιλαααακιαααα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη μου σ ευχαριστω!! φοραει τωρα 31 το παιδακι το 32 θα ειναι μεγαλο ας το παρει καποιο παιδακι που θα του κανει τωρα.

προς το παρον αγορασα ενα παπουτσακι κ εδωσα στο αγορακι

εδωσα κ για το κοριτσακι τα παπουτσακια που μου ειχε δωσει το Αφροδιτακι κ μερικα ρουχαλακια ακομα απο την βαφτιστηρα μου εχουν καλυφθει αρκετα οι αναγκες τους σε ρουχισμο των παιδιων πλεον.

Αφροδιτη μου τους αρεσαν πολυυυυ οι μποτουλες κ ολα τα υπολοιπα παπουτσακια κ της μαμας αλλα κ της μικρης!!

σ ευχαριστουμε κ παλι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...