Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια

Νουνου να σας ζησει η κορούλα, γερη κ καλοτυχη με ολα τα καλα στη ζωη της!

Επισης καλη δυναμη κ με πολλες χαριτωμενες ζουζουνιες απο τα μικρα μας!

πού χάθηκες εσύ;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα!!!!!!

πωπω............

ειχα να μπω παααααρρρραααααα πολυ καιρο και τωρα βλεπω τεραστιες αλλαγες εδω!!!

Νουνου και Gemini να σας ζησουν τα μωρα!!!

πως ειναι η ζωη τωρα με τρια?την παλευετε?

πολλες νεες μανουλες βλεπω,με τις περισσοτερες δεν εχουμε μιλησει.

Mpougos και Σεβη σταθερες παρουσιες!!

εμεις ξεκινησαμε φετος παιδικο.Πιστευα οτι δεν θα υπαρχει θεμα αφου θα εχουν ο ενας τον αλλον αλλα επεσα εξω.Κλαμα-κλαμα καθε φορα που φευγω.Μια φορα κοντεψα να λυγισω αλλα ευτυχως σταθηκα στο υψος μου.Ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα .

Εγω τρεχω πανικοβλητη γιατι ανοιξαμε μαγαζι και δεν προλαβαινω ουτε τουαλετα να παω.Τωρα ελπιζω να αρχισω να βρισκω ρυθμο γιατι δεν θα την παλεψω αλλο ετσι.Μαλλον ειμαι σε καλο δρομο γιατι αυτη τη βδομαδα σκουπισα και σφουγγαρισα 2 φορες(ολο τον υπολοιπο καιρο τα εκανε ολα η μανα μου,εγω μονο μαγειρευα).

εσεις καλα?


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

NAKI πολυ χαιρομαι που ξαναεμφανιστηκες,τρεξιμο ε;;καλοριζικο το μαγαζι να σου πανε ολα καλα!!

ARGYRO εγω θα σου ελεγα να μην χαλασεις την σειρα τους και να τα πηγαινεις και δευτερα ετσι θα εχεις χρονο για εσενα και το σπιτι.οσο για το σχολικο ξερεις την αποψη μου ειμαι υπερ,τρεχω να τα ετοιμασω τα κατεβαζω το πρωι μαχι με την τσαντα μου και εγω και μολις τα παιρνει το σχολικο βουρ για την δουλεια μου,τον αυγουστο που δεν εχει σχολικο παντα καθυστερουσα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα διδυμοκοριτσα και τριτεκνομανουλες!!!!!!

Ποσο καιρο εχω να γραψω και γω!!!!!! Σας διαβαζα στα γρηγορα αλλα δεν αντεχα να γραψω....

Νουνουκα και Τζεμινακο να σας ζησουν τα παιδακια σας,να τα δειτε οπως επιθυμειτε και να τα καμαρωνετε παντα!!!

Ποσα θεματα εχετε γραψει! Το καλο ειναι οτι οσο μεγαλωνουν τα παιδακια σας τοσο πιο ευκολα θα ειναι ολα!

Διαβαζω τις φρεσκομανουλες και με πατε πισω που τωρα απορω πως αντεξα!

Τα δικα μου αποφασισαν να κοιμουντε σερι το βραδυ 2 χρ.πιπιλα και μπιμπερο κοψαμε πριν 3 εβδ,πανα ομως οχι! Καθολου συνεργασιμα και με μια ουρολοιμωξη του μικρου γιατι κραταγε τα τσισα του στην θαλασσα!

Ξεκινησαμε παιδικο πριν μια εβδ και σιγα σιγα βρισκουμε τους ρυθμους μας παλι!!!

Βεβαια στις 3 μερες αρρωστησαν και μας κολλησαν φυσικα,περασαμε οικογενειακως δυσκολο χειμωνα περυσι και πολυ φοβαμαι και τον φετινο!

Φιλακια σε ολες σας,εδω θα μαστε να τα λεμε ξανα!!!

Link to comment
Share on other sites

πού χάθηκες εσύ;

Μη γελάσεις!

Εφτιαξα σαλτσα ντομάτας αρκετα βαζα κ πηρα κι ελιες να φτιάξω γιατι τις τρώμε πολυ τον χειμώνα κ ι απο οτι φαίνεται θα τις τρωνε κ τα μικρα. Πριν χρόνια τετοια εποχη ειχα κ βαζα με μαρμελάδα βερίκοκο κ γλυκο καρπουζι φτιάξει!!!!!! Στο εξής σούπερ μάρκετ:mad:

Ξεκινησα την αγαπημένη μου συνήθεια το διάβασμα, διαβαζω το βιβλίο που πρότεινε η Μαρουλιω, Ριζες και φτερα, είναι πολυ καλο θα ειχα γλιτώσει πολλη ψυχική ταλαιπωρία αν το διαβαζα πριν γεννησω η αμεσως μετα.Αρεσε κ στον ανδρα μου που διαβαζει ποικίλα θέματα.

Καθισα κ υπολογισα τι προοδο εχουμε κανει τους τελευταίους 3 μηνες:

8πΚόψαμε το αλεσμενο

Πιπιλα μονο η κορη την θελει

Νανούρισμα στην κουνια τους οχι ατελείωτο κούνημα στο ρηλαξ

Αυγο το τρωνε βέβαια τηγανητο ακόμη

Γενικά η μερα κυλάει πολύ όμορφα μονο τη νυχτα εχω θέμα που ξυπναει 2 με 3 φορες ο γιος για αέρια κ πιπιλα το στήθος μου, αυτο με πτοει γιατι το πρωι ξεκινά για μενα με το να είμαι ηδη κουρασμένη.

Η αδερφη μου τους εμαθε το" καλο καλο" οταν πλησιαζουν το ενα το αλλο ωστε να μειώσουμε τα μαλλιοτραβηγματα κ τις δαγκωματιες κ κατι γινεται.Ομολογω πως με εντυπωσιασε πολυ η ανταποκριση τους σα να ξεχασα πως καταλαβαινουν περα απο το να τρωνε κ να κοιμούνται!!!

Εσυ πως εισαι; ερχεται η ξαδερφη σου; οταν διάβασα πως τα δίδυμα μενουν στη μανα σου αν καταλαβα καλα κ μερα ολοκληρη ειπα πως επαθες γερη ζημια με την κουραση.Συντομα θα τα καταφερνεις μονη σου, οχι ολα το τονιζω καμια δε μπορει, κι αν μπορει να σιωπησει χιχιχι!

Κορίτσια Νακι κ Σεβη να γραφετε συχνα να εχουμε ελπιδες πως ολο κ καλυτερες μερες μας περιμενουν!

Χειμωνιάτικα ρουχα κατεβάσατε? Εγω μονο των παιδιών κι ειδα πως χρειαζόμαστε καμποσα ακομη:mad:

Καλη μας εβδομάδα


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου καλημερα σας και καλη βδομαδα...ειμαι και εγω μια διδυμομανουλα που σε δυο μηνες τα κοριτσακια μου θα γινουν 2 χρονων!!!!!

Θα ηθελα να μου πειτε και εσεις την γνωμη σας οσο αφορα το θεμα τω ν τουρτων..... εσεις τι κανετε στα γενεθλια σας μια τουρτα και για τα δυο? ή κανετε δυο για το καθε μωρο σας ξεχωριστη? Τα φωτα σας μανουλλες και μπερδευτηκα...... εντωμεταξει αρχισαμε και παιδικο σταθμο θα πρεπει να παρω και εκει και δεν ξερ τι ειναι το σωστο.... ακουω διαφορα.... πσιτε μου σας παρακαλω δικες σας αποψεις.....

Link to comment
Share on other sites

Μη γελάσεις!

Εφτιαξα σαλτσα ντομάτας αρκετα βαζα κ πηρα κι ελιες να φτιάξω γιατι τις τρώμε πολυ τον χειμώνα κ ι απο οτι φαίνεται θα τις τρωνε κ τα μικρα. Πριν χρόνια τετοια εποχη ειχα κ βαζα με μαρμελάδα βερίκοκο κ γλυκο καρπουζι φτιάξει!!!!!! Στο εξής σούπερ μάρκετ:mad:

Ξεκινησα την αγαπημένη μου συνήθεια το διάβασμα, διαβαζω το βιβλίο που πρότεινε η Μαρουλιω, Ριζες και φτερα, είναι πολυ καλο θα ειχα γλιτώσει πολλη ψυχική ταλαιπωρία αν το διαβαζα πριν γεννησω η αμεσως μετα.Αρεσε κ στον ανδρα μου που διαβαζει ποικίλα θέματα.

Καθισα κ υπολογισα τι προοδο εχουμε κανει τους τελευταίους 3 μηνες:

8πΚόψαμε το αλεσμενο

Πιπιλα μονο η κορη την θελει

Νανούρισμα στην κουνια τους οχι ατελείωτο κούνημα στο ρηλαξ

Αυγο το τρωνε βέβαια τηγανητο ακόμη

Γενικά η μερα κυλάει πολύ όμορφα μονο τη νυχτα εχω θέμα που ξυπναει 2 με 3 φορες ο γιος για αέρια κ πιπιλα το στήθος μου, αυτο με πτοει γιατι το πρωι ξεκινά για μενα με το να είμαι ηδη κουρασμένη.

Η αδερφη μου τους εμαθε το" καλο καλο" οταν πλησιαζουν το ενα το αλλο ωστε να μειώσουμε τα μαλλιοτραβηγματα κ τις δαγκωματιες κ κατι γινεται.Ομολογω πως με εντυπωσιασε πολυ η ανταποκριση τους σα να ξεχασα πως καταλαβαινουν περα απο το να τρωνε κ να κοιμούνται!!!

Εσυ πως εισαι; ερχεται η ξαδερφη σου; οταν διάβασα πως τα δίδυμα μενουν στη μανα σου αν καταλαβα καλα κ μερα ολοκληρη ειπα πως επαθες γερη ζημια με την κουραση.Συντομα θα τα καταφερνεις μονη σου, οχι ολα το τονιζω καμια δε μπορει, κι αν μπορει να σιωπησει χιχιχι!

Κορίτσια Νακι κ Σεβη να γραφετε συχνα να εχουμε ελπιδες πως ολο κ καλυτερες μερες μας περιμενουν!

Χειμωνιάτικα ρουχα κατεβάσατε? Εγω μονο των παιδιών κι ειδα πως χρειαζόμαστε καμποσα ακομη:mad:

Καλη μας εβδομάδα

χειμωνιάτικα ωχ! Έχω κ αυτό! Ήμουν που δεν ήμουν καλά...

Άσε μέρες όχι μέρα μένουν τα δίδυμα εκεί ουσιαστικά τα ψιλομοιραζομαστε! Όλο λέω θα τα φροντίσω μόνη μου κ διαψευδομαι :( είχα φτάσει στο σημείο να κλαίω με λυγμούς, να βγαίνει ο σύζυγος σούπερ για ψώνια κ εγώ κλάμα μολις έφευγε, ο γιος μου με αγκάλιαζε κ με φιλούσε! Ήμουν έτοιμη να του τηλ να γυρίσει! Ένα θα σου πω μόνο, έχω σκεφτεί ούκ ολίγες φορές πως ήταν λάθος που ήθελα κ δεύτερο παιδί κ τι καλά που θα περνούσαμε αν είχαμε μόνο τον πρωτότοκο! Μην φανταστείς πως είμαι συνέχεια έτσι, οταν τα έχω τα φιλάω, τα ζουμπαω, τα αγκαλιάζω... Τώρα τα είχα από Παρασκευή βράδυ τα πήγα χθες το απόγευμα κ η κατάθλιψη σημερα μου χτυπάει την πόρτα! Όλα μου φαίνονται κ πάλι δύσκολα! Μίλησα πριν λίγο με τη μάνα μου κ είπε πως το αγοράκι ήταν ανήσυχο ως τις τέσσερις κ μετά τον κοιμησε διπλα της κ πως κ αυτή σηκώθηκε το πρωί να πιει ένα τσάι κ έκανε εμετό, της είπα να τα πάρω κ μου είπε όχι ακομα ειναι καλύτερα κ να δούμε ως το βράδυ! Έχω φρικάρει ήδη στην ιδέα ότι θα τα έχω εγώ κ ο σύζυγος δουλεύει αύριο! Δεν ήρθε κ η ξαδέλφη σημερα για να κοιμηθώ λέει ... ! Τεσπα μια χαρά κατά τα άλλα!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα σας και καλη βδομαδα...ειμαι και εγω μια διδυμομανουλα που σε δυο μηνες τα κοριτσακια μου θα γινουν 2 χρονων!!!!!

Θα ηθελα να μου πειτε και εσεις την γνωμη σας οσο αφορα το θεμα τω ν τουρτων..... εσεις τι κανετε στα γενεθλια σας μια τουρτα και για τα δυο? ή κανετε δυο για το καθε μωρο σας ξεχωριστη? Τα φωτα σας μανουλλες και μπερδευτηκα...... εντωμεταξει αρχισαμε και παιδικο σταθμο θα πρεπει να παρω και εκει και δεν ξερ τι ειναι το σωστο.... ακουω διαφορα.... πσιτε μου σας παρακαλω δικες σας αποψεις.....

Να σου ζησουν!!εγω στα γενεθλια στο σπιτι εχω μια τουρτα μεγαλγ για να βγει το σχεδιο που θελουν με 2 διαφορετικα κερακια και στο σχολειο παντα παω μια τουρτα πιο μικρη με ζαχαροπαστα για να μειωσω το κοστος,κερακια και ενα κουτι γλυκα για τις δασκαλες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι!!!!!

Ουρανιο ναι θα ερθουν καλυτερες μερες!!! Στο εγγυωμαι...

Εγω ειδα μεγαλη διαφορα μολις μιλησαν και αργησαν πολυ..τον Ιουνιο ξεκινησαν και μολις κοψαμε την πιπιλα συνεννοουμαστε αψογα!

Ξερουμε τι θελουν,τι τα ενοχλει και ετσι δεν παιδευομαστε ουτε εμεις ουτε αυτα με γκρινια!

Βεβαια σε 3 μηνες που μιλανε ξερουν να μετρανε μεχρι το 20 και μετα ανα δεκαδα μεχρι το 100,ολα τα γραμματα της αβ,μεχρι το 10 στα αγγλικα και αναποδα απο το 10 εως το 1!

Μεγαλη προοδος λεμε!!!!!!!!

Χειμωνιατικα δεν εβγαλα ακομα αλλα επλυνα οτι τους φερανε δωρο στα γενεθλια,ξανα ζεστανε ο καιρος και μια χαρα!

Dollini μεχρι τα 2 ειχαμε 1 τουρτα κοινη με 2 κερακια,φετος ομως ηθελε ο καθενας την δικια του,φυσικα το σχεδιο μικυ αλλα με αλλες παραστασεις! το ευχαριστηθηκαν αρκετα!

Μαρμιν και για σας θα ερθουν καλυτερες μερες,ειναι μικρουλια ακομα μωρε και θελουν μεγαλη φροντιδα!

Πανω κατω ολες περασαμε την φαση αυτη!

Εγω την μοναδικη βοηθεια που ειχαμε μεχρι να γυρισει ο αντρας μου ηταν απο 2-5 μηνων που ηταν τα μικρα και αυτο ανεβαζα την πεθερα να ταισει τον εναν και τον αλλον εγω!

Εαν κανανε κακα ουτε λογος φυσικα,μονο εγω,σιχαινοταν φαινεται η πεθερα!

Πηγαμε παιδιατρο σημερα,ιωση εχουν αλλα ο μικρος προλαβε και εκανε ακροαστικα παρολο που ειχαμε ξεκινησει εισπνοες! ουφ και ξανα ουφ!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εσας το καλοκαιρι σας ελεγαν οτι ειστε τυχεροι που με εναν σμπαρο δυο τριγωνια και ποσο τυχεροι ημασταν με τα διδυμα;;;;;;

Γιατι εμας μας τρελαναν φετος,ωσπου καποια στιγμη λεει ο αντρας μου σε μια φιλη σου ευχομαι να κανεις διδυμα να δεις την γλυκα!

Μια γιαγια(60αρα) στην θαλασσα δε οτι και να της λεγαμε ποσο δυσκολα ειναι να εχεις διδυμα,αυτη τον χαβα της! της εκοψα την καλημερα και ησυχασα γιατι την βλεπαμε 20 μερες καθημερινα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια εσας το καλοκαιρι σας ελεγαν οτι ειστε τυχεροι που με εναν σμπαρο δυο τριγωνια και ποσο τυχεροι ημασταν με τα διδυμα;;;;;;

Γιατι εμας μας τρελαναν φετος,ωσπου καποια στιγμη λεει ο αντρας μου σε μια φιλη σου ευχομαι να κανεις διδυμα να δεις την γλυκα!

Μια γιαγια(60αρα) στην θαλασσα δε οτι και να της λεγαμε ποσο δυσκολα ειναι να εχεις διδυμα,αυτη τον χαβα της! της εκοψα την καλημερα και ησυχασα γιατι την βλεπαμε 20 μερες καθημερινα!

Χαχαχα καλα έκανες!

Ναι κι εμας!

Στη θάλασσα, στο παρκο παντου μόλις πιάσουμε λίγο κουβέντα σε κανουν να νιωθεις άσχημα που δεν αισθάνεσαι ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ τυχη κι ευλογία!

Στο παρκο παντως κι ας είναι φουλ απο γονείς εγω αναζητώ τους αλλους διδυμογονεις γιατι με τους άλλους δε συνεννοουμαι!κι οταν μιλήσουμε με κάποιους γονείς για πρώτη φορά μολις πουν την ατάκα αυτη μπαινουν μπλακ λιστ!!


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Φλορεττα εμεις δεν κάναμε πυρετο ενω τον περίμενα για σιγουρο!

Μαρμιν εύχομαι να βρεις σύντομα την χαρα , το πείσμα την αισιοδοξία που έχεις! Μιλα σε οποιον εμπιστεύεσαι μην τα κρατας μεσα σου κι ουτε να νιώθεις άσχημα για οτι συναισθήματα εχεις γιατι είναι προσωρινά κ τα προκαλεί σε μεγάλο βαθμό η κουραση.

Να κοιμασαι ναι ο υπνος κάνει καλο κ η μουσική, βαλε τραγούδια κ χορεψε με τον μεγάλο να σε καμαρωσουν κ τα διδυμα.εμενα μόλις παίξει το τρανκιλλα γινεται χαμος μενουν ακινητα κ κουνανε τον πωπο η κορη κ τα χέρια κ λιωνω......

Θα επαναλαβω λόγια αλλης τριτεκνης κ με διδυμα που τα μεγαλωνει μονη:να παίρνουμε δυναμη απο τα παιδιά μας για τα παιδιά μας.

Αλλά φυσικά κι απο οπου αντλουσαμε πριν γίνουμε μανούλες!


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Κι εμεις δεν ξέρουμε τι να κάνουμε να τους κατεβασουμε τα χειμωνιάτικα ή οχι; Τους Εχω βγάλει μόνο κάτι πιτζαμακια μακρυμανικα και τους φοραω κάλτσες το βράδυ. Και βρε κορίτσια δεν ξέρω αν είναι τυχαίο 4-5 μέρες που το κάνω αυτό κοιμούνται σερί μέχρι 8.30 ώρα και λέω λες να κρυωναν τα παιδια και να μην το είχα καταλάβει;

Οσο για τις τούρτες ακούω απο φίλους τρελά πράγματα και Πολλα λεφτά!!! Δηλαδή είναι δυνατόν για μια τούρτα 80 και 100?; Έλεος!

Καταλαβαίνω πώς μετα τα 3 δίκαια ίσως χρειάζονται 2 τούρτες για 2-3 χρόνια, μέχρι ουσιαστικά να μπορούν καλύτερα να μοιράζονται και να καταλαβαίνουν Ότι η μέρα των γενεθλίων του καθενός ξεχωριστά δεν "υποτιμαται" μέσω ενός κοινού γλυκού ή του ίδιου πάρτυ κτλ.

Τουλάχιστον για αρχη σκοπεύω να τις φτιαχνω εγώ. Για τη συνέχεια θα δούμε αλλα με μετρο.


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι κακο κι αυτό με τις κουνιες..; Συνεννοημενοι είναι όλοι με τις ίδιες ατάκες; Και το καλοκαίρι στη θάλασσα τα ίδια είχαμε.. Βέβαια Εγώ μέσα μου να Ειμαι ειλικρινής ψιλουπερηφανευομαι η ψωναρα! Λέω Τρώω που Τρώω ολο το πακέτο ας απολαυσω έξω και λίγο την ωραια "εικόνα"!! Βέβαια αν δω καρότσι με αλλα δίδυμα νιώθω πώς Ήρθαν οι φίλοι μου!!! Αφήστε που στη θάλασσα το καλοκαίρι που μιλούσα με οοοποια μαμά υπήρχε στην ευρύτερη περιοχή (γιατί Μπορει να σηκωνοταν απο την αααλλη άκρη της παραλίας για να ρθει να δει τα μωρα, Κουλό;;;) που είχε ένα παιδάκι τα έκανε όλα με το τελειο προγραμμα σε σχέση με μας. Τη τάδε ώρα ύπνο την τάδε μπάνιο στο σωστό μήνα το ένα φρούτο στον άλλον το αλλο, αμεσως ντουζ μετα τη θάλασσα κτλ κτλ και σκεφτόμουν αυτό θα πει πολυτέλεια να τα κανεις ολα τέλεια. Οχι δεν το ζηλεύω πια (παλιά πολυ). Μια Χαρα είμαστε χωρίς αναγκαστικα τα ακριβή προγράμματα που Μπορει να Έχει το μοναχοπαιδι.


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...