Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Από χθες έλιωσα στον ύπνο... τόσο έχω να κοιμηθώ από τον 3ο μήνα!:rolleyes::rolleyes:

μαρια κου εννοείς το σεμινάριο μητρικού θηλασμού;

Κι εγώ εδώ τριγυρνάω! Προσπαθώ να ξυπνήσω και να κάνω λίγη δουλειά που έχω, αλλά δεν βλέπω να το καταφέρνω, οπότε χουζουρεύω!:tongue::tongue::tongue:


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ anna...πέρασα κι εγώ πολύ δύσκολα με τους δικούς μου ιδιαίτερα κατά τον 3ο-4ο μήνα που ούτε που θέλω να το θυμάμαι. Μέχρι και στο νοσοκομείο πήγα και πάλι δεν καταλάβαιναν τη σοβαρότητα της κατάστασης. Δεν ασχολούμαι πλέον με θέματα που με στενοχωρούν, αλλά να πάρει η ευχή το βράδυ περνούν τόσες σκέψεις από το μυαλό μου και τόσες άσχημες εικόνες που πραγματικά δυσανασχετώ!

Όπως είπες όμως κι εσύ..."ηρεμία και όλα καλά θα πάνε"!!!

Αναφορικά με το σάκχαρο, θα συμφωνήσω κι εγώ με τη Σοφία. Μια χαρά μέτρηση έχεις!

Αχ αυτο το βραδυ,πραγματικα σε καταλαβαινω και εμενα τοτε ειναι που τα θυμαμαι ολα κ τα αναλυω λες κ θα βρω τις λυσεις αλλα τι να κανεις το ελεγχεις το μυαλο,αλλα οχι να φτασεις κ νοσοκομειο,για κανεναν.κλεινεις πορτες κ κινητα κ τελος.να προσεχεις τον εαυτο σου.:-D


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα εναν γνωστο μου στον Οαεδ κ μου ειπε οτι δεν εχουν τιποτα επισημο κ οτι οι ιστοσελιδες στο ιντερνετ ειναι οτι να ναι κ τετοια.δεν ξερω ελπιζω να εχει δικιο γιατι αν το κοψουν Ιουλιο δεν προλαβαινουμε.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δηλ μας δουλευουν κανονικα.λενε κ καλα οτι τα κοβουν για να ενισχυσουν τους μισθους των υπαλληλων κ να μειωσουν τις εισφορες εργοδοτων κ εργαομενων στο δημοσιο.κ ολα αυτα για να ανεβει ο μισθος 1%.

Προτιμουν να στερησουν τα επιδοατα απ'τις μητερες για αυτν τον λογο.

Δηλ ειναι τραγικοι.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια

Σας εχει πει ο γιατρος σας μεχρι ποτε θα περνετε το μαγνησιο?μια μαια μου ειπε οτι πρεπει απο την 35 να αρχισω να το κοβω για να αρχισει η μητρα να κανει συσπασεις,βεβαια στον γιατρο μου δεν εχω παει ακομη να τον ρωτησω.


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια

Σας εχει πει ο γιατρος σας μεχρι ποτε θα περνετε το μαγνησιο?μια μαια μου ειπε οτι πρεπει απο την 35 να αρχισω να το κοβω για να αρχισει η μητρα να κανει συσπασεις,βεβαια στον γιατρο μου δεν εχω παει ακομη να τον ρωτησω.

Κι εγώ αυτό ξέρω ότι το αργότερο μέχρι την 36η πρέπει να κοπεί ώστε να αρχίσει να λειτουργεί (δηλ να κάνει συπάσεις) η μήτρα.

Φυσικά ρώτησε τον γιατρό σου πριν πάρεις οποιαδήποτε απόφαση.

Ωραίες μέρες μας κάνει, σήμερα έπλυνα -με την βοήθεια της κόρης μου!- αυτοκίνητο και αυλή και το καταχαρήκαμε!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...