Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 1
      • Δύναμη! 1

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts

Κι εγώ αυτό ξέρω ότι το αργότερο μέχρι την 36η πρέπει να κοπεί ώστε να αρχίσει να λειτουργεί (δηλ να κάνει συπάσεις) η μήτρα.

Φυσικά ρώτησε τον γιατρό σου πριν πάρεις οποιαδήποτε απόφαση.

Ωραίες μέρες μας κάνει, σήμερα έπλυνα -με την βοήθεια της κόρης μου!- αυτοκίνητο και αυλή και το καταχαρήκαμε!

Ναι αυτο θα κανω,

Οσο για τον καιρο πραγματικα οταν ειναι καλος μας φτιαχνει την διαθεση,χαρα στο κουραγιο σου που εκανες κ το αμαξι,βεβαια ειμαι σιγουρη οτι η κορη θα εκανε την ολη δουλεια :-D


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια.χαθηκατε.τι κανετε?εγω αυπνιες,ξυπναω νωρις,δεν μπορω να ξανακοιμηθω.

Κ εχω κ πονους στο εντερο.μαλλον πρεπει να εχει κατσει πανω η μικρη μου.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια καλο σ/κ να εχουμε!!

Μαρια αυπνιες ε;

Ευτυχως εκομα κοιμαμαι καλα, ενταξει ξυπναω πολλες φορες για τουαλετα αλλα μετα με παιρνει παλι ο υπνος!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Τι ωραία μέρα που έχει σήμερα!!!!

Για αϋπνίες διάβασα....Μαρία μου υπομονή λίγο έμεινε!

Αϋπνίες ακόμη δεν με έχουν πιάσει (τουλάχιστον λόγω εγκυμοσύνης), αλλά όπως είπε και η Αριστέα σηκώνομαι πολλές φορές μέσα στη νύχτα για τουαλέτα, τις περισσότερες φορές πάω σκουντουφλώντας!:tongue::tongue::tongue:

Θέλω να πάω βόλτα!!!! Λείπει όμως ο άντρας μου και δεν βλέπω να πηγαίνω έξω :mad::mad::mad::mad:

Τουλάχιστον θα κάτσω να ξεκουραστώ. Μαγειρεμένα, πλυμένα, σιδερωμένω έχω, οπότε ηρεμία!!!!!:D:D:D


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?

Εγω ενα αγχος μετα απο μια συζητηση με τον ομφαλιο λωρο κ τυχον περιτυλιξη.

φαινεται απο τον υπερηχο η μονο απο ντοπλερ?

Καλησπερα,

Φαινετε κ απο τον απλο υπερηχο,την προηγουμενη φορα που πηγα αυτο τον ρωτησα κ μου ειπε οτι φαινετε κ ο δικος μας δεν ηταν


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?μ'αυτες τις ωραιες μερες δεν μας κανει κεφι να καθομαστε σπιτι.τι νεα?

χαχα ετσι ακριβως...

Που να μεινουμε σπιτι με τετοιες μερες;

Αλλα ακουσα χαλαει ο καιρος;

Σημερα οοοολη μερα ημουν εκτος σπιτιου...Το πρωι για καφε, το μεσημερι στη πεθερα το απογευματακι παλι για καφε, νυχτα μαζευτηκαμε στο σπιτι!!

Αυριο θα παω να καταθεσω τα χαρτια για το επιδομα κυοφοριας, μακαρι να μπουν γρηγορα.....


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα,

Εγω σημερα ολη μερα εξω κ ξεθεωθηκα,ηρθα σπιτι κ κατερευσα ολη τη βδομαδα μεσα με βλεπω για ξεκουραση :)

Να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια!

Δεν ειχα σκοπο να αγορασω καλαθουνα για να περιορισω τα εξοδα και ελεγα στο σπιτι το μωρο να το εχω στο ρηλαξ,αλλα διαβασα σε ενα σαιτ ενος παιδιατρου που ελεγε οτι στο ρηλαξ πρεπει να το βαλεις πταν αρχιζει να στηριζει το κεφαλι του δηλαδη στους 3-4 μηνες.εσεις τι θα κανετε?

Λεω τελικα να παρω μια καλαθουνα γιατι να το κουβαλαω με το καθισμα του αμαξιου μου φαινετε καπως.

Επεισης κ κατι αλλο,εχει καμια κοπελα να προτεινει κανενα καλο βιβλιο παιδιατρικο?κατι εχω στο νου μου και εχω παρει δυο


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννα εννοεις να το κοιμιζεις στο ρηλαξ;;;

Δε μπαινουν τα νεογεννητα σε ρηλαξ, καλα διαβασες..

Υπαρχουν κ οικονομικες καλαθουνες,ψαξτο λιγο.

Επισης μεσα στο αυτοκινητο ΜΟΝΟ σε ειδικο καθισμα το μωρο,ουτε αγκαλια ουτε πορτ μπεμπε ουτε καλαθουνα!!!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα ρωτησω!!

Εσενα στα εβαλαν;

Ναι αυτην την βδομαδα στις 18 μου τα εβαλαν.

Καλα στο αμαξι δεν το συζητω μονο ειδικο καθισμα,οταν παμε καπου ή να το εχω στο σαλονι αυτο σκεφτομουν,αλλα θα κοιταξω για καλαθουνα,:D


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

Σημερα πηγα στο ΙΚΑ και δεν ηταν ουτε ενας ανθρωπος να περιμενει...

Μπααα λεω καποιο λαθος θα εκανα χαχαχαα

Αλλα τελικα απλα δεν ειχε κοσμο,τελειωσα σε 10 λεπτακια, λογικα λεει θα μπουν 16/4 τα χρηματα!!

Τι κανετε εσεις;

Εγω την επομενη εβδομαδα θα παω στο γιατρο...

Εσεις εχετε μιλησει καθολου με το γιατρο σας περι τοκετου;

Ο δικος μου αν και ξερει οτι παμε φυσικα θα ηθελα να κανουμε μια κουβεντα..... Να τον ρωτησω και για το πλανο τοκετου κλπ κλπ


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...