Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Kοριτσια 40 ++ που προσπαθουν;


Recommended Posts

Just now, Luckystars said:

@Foffiko κοριτσι μου, καλησπέρα! Τα λογια σου δειχνουν απεριόριστη δύναμη και να ξερεις εχεις κάνει ηδη τη μιση διαδρομή με αυτη την δύναμή σου! Κοιτα μπροστά, καθολου πισω, μπροστα ειναι το Φως και σε περιμένει στο τελος της διαδρομής! Ολόψυχα να μας ανακοινώνεις τις χαρές σου εύχομαι! 

@Sandykou κοριτσι μου, καλησπερα! Εχω βρεθει στην θεση σου και σε νιώθω....Εμενα προσωπικά μου πήρε πολυ μεγάλο διάστημα να διαχειριστω τοσο την απωλεια οσο και να προχωρήσω.... Καποια στιγμη ειπα στον συζυγο τέλος.... Ομως να ξέρεις, ειμαι σιγουρη το ξέρεις, εχουμε μεσα μας τόση δύναμη.... μα τοση δύναμη! Θα σου ευχηθώ οτι και στο προηγούμενο κορίτσι.... Να κοιτας μπροστα και να κοιτας τον στοχο σου και οτι βρίσκεται εμποδιο να το υπερνικας! Στο εύχομαι και σε εσενα ολοψυχα σύντομα στις χαρές σου! Οσον αφορα την ΑΜΗ, είναι ένας δείκτης που συνεκτιμαται με άλλες ορμονικές. Να θυμασαι εσυ θέλεις ενα και καλο ωαριακι!

@ΡΑΛΙΚΟΥ ΝΤΙΝΑ καλησπέρα κορίτσι μου! Δεν εχω αντιστοιχη εμπειρια, να ευχηθω και σε εσενα οτι το καλύτερο απο καρδιας! 

Σε ευχαριστω για το κουραγιο μεσα απο τα λογια σου..νομιζω οτι δε θα το ξεπερασω ποτε, καθομαθ κσθ κοθταζω τον τελευταιο υπερηχο και.. αστα.. .. αλλα ο χρονος με πιεζει να παλεψω οσο μπορω και οσο αντεχω. Ευχομαι ολες μας να εχουμε μονο χαρες απο δω και περα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sandykou είπε:

Σε ευχαριστω για το κουραγιο μεσα απο τα λογια σου..νομιζω οτι δε θα το ξεπερασω ποτε, καθομαθ κσθ κοθταζω τον τελευταιο υπερηχο και.. αστα.. .. αλλα ο χρονος με πιεζει να παλεψω οσο μπορω και οσο αντεχω. Ευχομαι ολες μας να εχουμε μονο χαρες απο δω και περα

Μη με ευχαριστείς γλυκια μου..... Καποτε εψαχνα και εγω σε αλλες κοπέλες λεξεις με ελπιδα και χαμογελο, να χαρω με την χαρα τους και να ελπίζω στην δικη μου.... Σε νιωθω απόλυτα..... Ειχα στις παλάμες μου τον τελευταιο μας υπέρηχο για πολλες στιγμές, ονειρευόμουν και τα ονειρα εγιναν θρύψαλα σε ενα δευτερόλεπτο, εκλεινα τα ματια και ήλπιζα να ειναι μόνο ενα κακο όνειρο, εκλαιγα μονη μου, έκλαιγα στην αγκαλια του συντρόφου μου και και και τοσες μα τοσες δύσκολες στιγμές.... Καποια στιγμη στερεψαν και τα δάκρυα... Εκει τρομαξα.... Ειπα ή παραδίδεις τη μαχη ή σηκώνεις αναστημα και συνεχίζεις! Προσωπικά δεν ξεχασα ποτέ, δεν ξεχνιεται, αυτο ειναι αληθεια ναι, ειναι μια ανοιχτή πληγή.... Οσο την πειράζεις ματώνει..... "Μαλάκωσε" την πληγη σου και σηκωσε αναστημα γλυκια μου, μπορείς, θα το δεις❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sandykou είπε:

Κοριτσια καλησπερα! Βρηκα αυτο το φορουμ και ειπα να γραψω και εγω γιατι δεν εχω με ποιον να μιλησω... εκανα την πρωτη μου εξοσωματικη το δεκεμβριο και εμεινα εγκυος. Η χαρα  και η αγαπη που νιωσαμε μεσα σε μια μερα ηταν ανεπαναληπτη. Δυστυχως παλλινδρομησε την 8η εβδομαδα και τωρα, 2 εβδομαδες μετα, προσπαθω να συνελθω. Θα προσπαθησουμε παλι με τη δευτερη αδιαθεσια αλλα φοβαμαι τοσο πολυ.. ειμαι και 45 με χαμηλη αμη.. θελω να σας ευχαριστησω που γραφετε και δινετε κουραγιο γιατι κανατε μια δυσκολη εβδομαδα λιγο ευκολοτερη για μενα...

Καλή επυτιχια σ ευχομαι από δω μ περα. 

η αμη από μόνη της δεν λέει κάτι μην κολλάς εκεί. 

Μια προσπάθεια έχεις κάνει με εξωσωματικη ????έχεις αποθεμα από την διεργεση σ?? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Sandykou είπε:

Σε ευχαριστω για το κουραγιο μεσα απο τα λογια σου..νομιζω οτι δε θα το ξεπερασω ποτε, καθομαθ κσθ κοθταζω τον τελευταιο υπερηχο και.. αστα.. .. αλλα ο χρονος με πιεζει να παλεψω οσο μπορω και οσο αντεχω. Ευχομαι ολες μας να εχουμε μονο χαρες απο δω και περα

Αν θέλεις μας γράφεις με δικά σου ωάρια έμεινες έγκυος με την πρώτη φορά ή με δανεικά; Σε ποιο κέντρο πέτυχες την εγκυμοσύνη;

Link to comment
Share on other sites

Κσλημερα! Εμεινα εγκυοε με τα δικα μου, 2 εβγαλαν κσι τσ 2 γονιμοποιηθηκσν. Ειμαι εκτος ελλαδας και το κρντρο μου εινσι εδω. Γενικα απο οτι κατσλαβα εχουν δισφορετικο συστημα απο ελλαδσ σε πολλες χωρες

10 hours ago, Rafaelatarzan said:

Καλή επυτιχια σ ευχομαι από δω μ περα. 

η αμη από μόνη της δεν λέει κάτι μην κολλάς εκεί. 

Μια προσπάθεια έχεις κάνει με εξωσωματικη ????έχεις αποθεμα από την διεργεση σ?? 

 

 

 

Καλημερα και σε ευχατιστω! Μια προσπαθεια εκανα ναι αλλα δεν εχω αποθεματα, 2.πηραν και τα 2 γονιμοποιηθηκαν. Οποτε παλι ολο απο την αρχη...

10 hours ago, Luckystars said:

Μη με ευχαριστείς γλυκια μου..... Καποτε εψαχνα και εγω σε αλλες κοπέλες λεξεις με ελπιδα και χαμογελο, να χαρω με την χαρα τους και να ελπίζω στην δικη μου.... Σε νιωθω απόλυτα..... Ειχα στις παλάμες μου τον τελευταιο μας υπέρηχο για πολλες στιγμές, ονειρευόμουν και τα ονειρα εγιναν θρύψαλα σε ενα δευτερόλεπτο, εκλεινα τα ματια και ήλπιζα να ειναι μόνο ενα κακο όνειρο, εκλαιγα μονη μου, έκλαιγα στην αγκαλια του συντρόφου μου και και και τοσες μα τοσες δύσκολες στιγμές.... Καποια στιγμη στερεψαν και τα δάκρυα... Εκει τρομαξα.... Ειπα ή παραδίδεις τη μαχη ή σηκώνεις αναστημα και συνεχίζεις! Προσωπικά δεν ξεχασα ποτέ, δεν ξεχνιεται, αυτο ειναι αληθεια ναι, ειναι μια ανοιχτή πληγή.... Οσο την πειράζεις ματώνει..... "Μαλάκωσε" την πληγη σου και σηκωσε αναστημα γλυκια μου, μπορείς, θα το δεις❤️

Να εισαι καλα και μονο χαρες απο δω και περα.. βημα βημα κσθε μερα το παιρνω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, Sandykou είπε:

Σε ευχαριστω για το κουραγιο μεσα απο τα λογια σου..νομιζω οτι δε θα το ξεπερασω ποτε, καθομαθ κσθ κοθταζω τον τελευταιο υπερηχο και.. αστα.. .. αλλα ο χρονος με πιεζει να παλεψω οσο μπορω και οσο αντεχω. Ευχομαι ολες μας να εχουμε μονο χαρες απο δω και περα

Δεν θα το ξεπεράσεις όπως δεν το ξεπέρασε καμία μας...όμως θα θυμάσαι χωρίς να πονάς..αυτό που νιώθεις θα μουδιάσει κ θα ξεθωριάσει...θα είμαι εκεί αλλά όχι με την ίδια δύναμη..κοιταπροσυα κ ανασκουμπωσου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 said:

Δεν θα το ξεπεράσεις όπως δεν το ξεπέρασε καμία μας...όμως θα θυμάσαι χωρίς να πονάς..αυτό που νιώθεις θα μουδιάσει κ θα ξεθωριάσει...θα είμαι εκεί αλλά όχι με την ίδια δύναμη..κοιταπροσυα κ ανασκουμπωσου

Σε ευχαριστω για το κουραγιο με τα λογια σου. Ευχομαι και σε σενα μονο χαρες και ενα η καθ πολλα μωρακια στην αγκαλια σου συντομα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sandykou είπε:

Σε ευχαριστω για το κουραγιο με τα λογια σου. Ευχομαι και σε σενα μονο χαρες και ενα η καθ πολλα μωρακια στην αγκαλια σου συντομα!

Ευχαριστώ! Έχω ήδη ένα μωρό μετα από τόσο πόνο..κι ακολούθησε κι άλλος πόνος...κοιτάμε ομωςπροστα..για κάποιο λόγο η φύση διάλεξε αυτό το παιδί να μη γεννηθεί...παρακάτω είναι ένα άλλο να γεμίσει την αγκαλιά σου...όταν περνούσα τις παλλινδρομες πριν την κόρη μου,νομιζα πως κολυμπούσα και κάποιος έβαζε βαρίδια στα πόδια μου κ πνιγομουν...δεν είχα αέρα ...δεν έβλεπα την επιφάνεια...όμως δεν θα μου επετρεπα να πνιγώ χωρίς μαχη...ανέβηκα λοιπόν στην επιφάνεια...έτσι κι εσύ...κλάψε χτυπήσουν( μιας κι ειναι νωπό αλλά σήκωσε το κεφάλι κ προχωρά)

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Sandykou είπε:

Κσλημερα! Εμεινα εγκυοε με τα δικα μου, 2 εβγαλαν κσι τσ 2 γονιμοποιηθηκσν. Ειμαι εκτος ελλαδας και το κρντρο μου εινσι εδω. Γενικα απο οτι κατσλαβα εχουν δισφορετικο συστημα απο ελλαδσ σε πολλες χωρες

Καλημερα και σε ευχατιστω! Μια προσπαθεια εκανα ναι αλλα δεν εχω αποθεματα, 2.πηραν και τα 2 γονιμοποιηθηκαν. Οποτε παλι ολο απο την αρχη...

Να εισαι καλα και μονο χαρες απο δω και περα.. βημα βημα κσθε μερα το παιρνω..

@Sandykou

Ετσι ακριβως οπως το λες κοπελα μου βημα βημα και μονο χαρές, μονο χαρες! Παρε τον χρονο σου, το εχεις αναγκη.... Μην ξεχνας, μετα την καταιγίδα παντα ακολουθει ουράνιο τοξο! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, island1 said:

Ευχαριστώ! Έχω ήδη ένα μωρό μετα από τόσο πόνο..κι ακολούθησε κι άλλος πόνος...κοιτάμε ομωςπροστα..για κάποιο λόγο η φύση διάλεξε αυτό το παιδί να μη γεννηθεί...παρακάτω είναι ένα άλλο να γεμίσει την αγκαλιά σου...όταν περνούσα τις παλλινδρομες πριν την κόρη μου,νομιζα πως κολυμπούσα και κάποιος έβαζε βαρίδια στα πόδια μου κ πνιγομουν...δεν είχα αέρα ...δεν έβλεπα την επιφάνεια...όμως δεν θα μου επετρεπα να πνιγώ χωρίς μαχη...ανέβηκα λοιπόν στην επιφάνεια...έτσι κι εσύ...κλάψε χτυπήσουν( μιας κι ειναι νωπό αλλά σήκωσε το κεφάλι κ προχωρά)

Να χαιρεσσι το παιδακι σου! Και.πσμε ολες μαζι μπροστα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 2/14/2020 at 8:22 PM, island1 said:
On 2/15/2020 at 9:42 AM, Sandykou said:

 

Κοριτσια καλημερα! Ηθελα να ρωτησω οσες προχωρησατε σε δευτετη εξοσωματικη ακολουθησατε το ιδιο πρωτοκολλο? Ξεκινας δελαδη ολο απο την αρχη?

 

Κοριτσια καλημερα! Ηθελα να ρωτησω οσες προχωρησατε σε δευτετη εξοσωματικη ακολουθησατε το ιδιο πρωτοκολλο? Ξεκινας δελαδη ολο απο την αρχη?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sandykou είπε:

 

Κοριτσια καλημερα! Ηθελα να ρωτησω οσες προχωρησατε σε δευτετη εξοσωματικη ακολουθησατε το ιδιο πρωτοκολλο? Ξεκινας δελαδη ολο απο την αρχη?

καλησπέρα φιλη...εγω όταν έκανα την δεύτερη νια έκανα το ίδιο πρωτόκολλο με την πρώτη συν τα παραπάνω σικλακουρ. στην τρίτη όμως δεν εκανα τίποτα μια κ πήγα με δανεικά κ κει άλλαξα όλα...

αν σ ταίριαξε το πρώτο το δικό σ πρωτόκολλο πολύ πιθανόν ο γιατρός σ να σε πάει με το ίδιο. ανάλογα. πολύ πολύ πολύ πολύ καλή επιτυχία κ πάλι..σύντομα μανούλα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sandykou είπε:

Ευχαριστω! Ευχομαι και σε σενα οοοσα μωρακια επιθυμεις!

σε ευχαριστώ πολύ σε 1.μισή μήνα περιμένω την κόρη μ...3 προσπάθειες έκανα κ γω.

Είμαι δίγουρη ότι μπορείς κ συ κ θα τα καταφέρεις πολύ γρήγορα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...