Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Όταν κάποιος διαφωνεί μαζί σου δεν κουνάει το δάχτυλο.Για ποιον τρόπο μου μιλας; τουλάχιστον ζήτησα προκαταβολικά συγνώμη! 

Ειπες “πιστεύω πως πετυχες συλληψη”! Απαράδεκτο το βρίσκω και είναι δικαίωμα μου να το βλέπω έτσι είτε σου αρέσει είτε δεν σου αρέσει.Το ίδιο ισχύει και για εμενα ως προς εσένα ότι σαφως μπορείς να λες ότι θες χωρίς να αρέσει σε όλους αλλα μάθε να ακους και την αντίθετη άποψη.Ναι πολλά μπορεί να συμβούν!Φαντάζεσαι η κάθε μια με την δικη της εμπειρία και ότι έχουμε διαβάσει να της λέγαμε τι πιθανόν μπορεί να εχει;; Οχι γιατί προφανως σε προλαβαίνει η γλώσσα και δεν κατανοείς πως τετοιες υποθετικες κουβεντες μπορεί να κάνουν “κακό” είτε στην ίδια είτε σε ένα κορίτσι που θα τύχει να διαβάσει την κουβέντα. Για εμενα αυτός ο διάλογος κλείνει εδω.

ΥΓ: Τώρα νομίζω είχα καλύτερο τρόπο...

καλά την απάντηση σου την περίμενα φυσικά και τι περίμενες να κάτσω να σ πω κ ευχαριστώ για την επίθεση που κάνεις,χωρίς λόγο για μένα,αυτό πάει στην κουβέντα που είπες ότι με "προλαβαίνει η γλωσσα" .και να ξέρεις συνήθως δεν μιλάω γιατί δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος,αλλά αυτά που με ενοχλούν τα λέω...φυσικά κ ακούω κ το άλλον μην ανησυχείς,και είπα ότι έχω εμπειρία επειδή είπες ότι το έχω ακουσει στο 1ο σου μήνυμα,γι'αυτό κ το διευκρινισα .τεσπα δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο κ συνεχίσω κάτι που εσύ άρχισες,δεν υπάρχει λόγος δλδ,, η κοπέλα ξέρει πως το είπα κ είναι όλα καλά!!!αυτά από μένα καλή σου μέρα!καλή καρδιά!:)

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Κοριτσια μου καλημέρα τι κάνετε πήγατε για μπανακι εχθές; Σήμερα θα ήθελα να πάω αλλα φυσάει ήδη αρκετά. @kido να σε ρωτήσω κανονικά από τώρα δεν μετράς; Έβαλες δυο μερες+ επειδή είχες πονακια αλλα ο κυκλος σου ήταν μικρότερος σωστά ή λάθος ;;

@Farfala24 που είσαι τι κανεις;;

1 ώρα πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλά την απάντηση σου την περίμενα φυσικά και τι περίμενες να κάτσω να σ πω κ ευχαριστώ για την επίθεση που κάνεις,χωρίς λόγο για μένα,αυτό πάει στην κουβέντα που είπες ότι με "προλαβαίνει η γλωσσα" .και να ξέρεις συνήθως δεν μιλάω γιατί δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος,αλλά αυτά που με ενοχλούν τα λέω...φυσικά κ ακούω κ το άλλον μην ανησυχείς,και είπα ότι έχω εμπειρία επειδή είπες ότι το έχω ακουσει στο 1ο σου μήνυμα,γι'αυτό κ το διευκρινισα .τεσπα δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο κ συνεχίσω κάτι που εσύ άρχισες,δεν υπάρχει λόγος δλδ,, η κοπέλα ξέρει πως το είπα κ είναι όλα καλά!!!αυτά από μένα καλή σου μέρα!καλή καρδιά!:)

Κορίτσι μου διαφώνησα δεν επιτέθηκα προς Θεού! Καλημέρα, για την καλή καρδιά φημιζομαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα τι κάνετε πήγατε για μπανακι εχθές; Σήμερα θα ήθελα να πάω αλλα φυσάει ήδη αρκετά. @kido να σε ρωτήσω κανονικά από τώρα δεν μετράς; Έβαλες δυο μερες+ επειδή είχες πονακια αλλα ο κυκλος σου ήταν μικρότερος σωστά ή λάθος ;;

@Farfala24 που είσαι τι κανεις;;

Κορίτσι μου διαφώνησα δεν επιτέθηκα προς Θεού! Καλημέρα, για την καλή καρδιά φημιζομαι

Καλημέρα! Εδω εδω!!! Ειχα λιγες δουλιτσες... Εγω οδευω προς περιοδο!!!:angry: Πονοι στην κοιλια οι συνηθισμενοι και σημερα ξυπνησα και  ποναει ελαχιστα το στηθος μου. Επομένως αυριο ... Εσυ πως πας;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Farfala24 είπε:

Καλημέρα! Εδω εδω!!! Ειχα λιγες δουλιτσες... Εγω οδευω προς περιοδο!!!:angry: Πονοι στην κοιλια οι συνηθισμενοι και σημερα ξυπνησα και  ποναει ελαχιστα το στηθος μου. Επομένως αυριο ... Εσυ πως πας;

 Καλα είμαι ήσυχα.. έχω κάτι  πονακια αραιά κ το στηθος πονάει. Για να δούμε εσυ αύριο εγω μεθαύριο.. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Κοριτσια μου καλημέρα τι κάνετε πήγατε για μπανακι εχθές; Σήμερα θα ήθελα να πάω αλλα φυσάει ήδη αρκετά. @kido να σε ρωτήσω κανονικά από τώρα δεν μετράς; Έβαλες δυο μερες+ επειδή είχες πονακια αλλα ο κυκλος σου ήταν μικρότερος σωστά ή λάθος ;;

@Farfala24 που είσαι τι κανεις;;

Καλημέρα!!! 15/5 ηταν η πρώτη μερα της τελευταίας περιόδου μου κι έχω 28αρη κύκλο!! Ως Τρίτη λεω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , kido είπε:

Καλημέρα!!! 15/5 ηταν η πρώτη μερα της τελευταίας περιόδου μου κι έχω 28αρη κύκλο!! Ως Τρίτη λεω...

Α ναιι εντάξει.. Είπα μήπως ξεκινήσουμε από τώρα χααχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Beboula25 είπε:

Α ναιι εντάξει.. Είπα μήπως ξεκινήσουμε από τώρα χααχαχ

Όχι ως Τρίτη δεν κάνω τίποτα θα περιμένω. Κι από αύριο θα φοράω και σερβιετα μην έχουμε και πρόωρη άφιξη της...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kido είπε:

Όχι ως Τρίτη δεν κάνω τίποτα θα περιμένω. Κι από αύριο θα φοράω και σερβιετα μην έχουμε και πρόωρη άφιξη της...

Να περιμένεις βέβαια εγω εννοούσα μόνο στο μέτρημα .. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Beboula25 είπε:

Να περιμένεις βέβαια εγω εννοούσα μόνο στο μέτρημα .. 

Α ναι. Το μέτρημα καλά δεν το βγάζω; Και το προγραμμα στο κινητό αύριο μου λέει. Απλά εγώ έβαλα +1 μερα, γιατί πόνεσα σαν να είχα οωρρηξια λίγο πιο μετά από ότι το υπολόγισα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!!πρωτη φορα γράφω και δεν ξέρω αν έχω μπει στη σωστή Ενότητα!!λοιπόν μετα απο τοκετό το σεπ του 2017 και ενώ θήλαζα αποκλειστικα 7 μηνες έκοψα το θηλασμο άφησα να περάσει ένας μήνας πηγα στο γιατρό.. εκει είδαμε ότι ήμουν έτοιμη για ωορρηξια..αυτο συνεβει 24 Μαΐου μέχρι σήμερα ομως δεν εχει ερθει η περίοδος.. πονάω πολυ εχω πρηστεί αλλα ακομα τιποτα...λέτε να ειμαι εγκυος??θα δείξει τωρα χοριακή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Angie1990 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!πρωτη φορα γράφω και δεν ξέρω αν έχω μπει στη σωστή Ενότητα!!λοιπόν μετα απο τοκετό το σεπ του 2017 και ενώ θήλαζα αποκλειστικα 7 μηνες έκοψα το θηλασμο άφησα να περάσει ένας μήνας πηγα στο γιατρό.. εκει είδαμε ότι ήμουν έτοιμη για ωορρηξια..αυτο συνεβει 24 Μαΐου μέχρι σήμερα ομως δεν εχει ερθει η περίοδος.. πονάω πολυ εχω πρηστεί αλλα ακομα τιποτα...λέτε να ειμαι εγκυος??θα δείξει τωρα χοριακή?

Καλωσήρθες. Τι κύκλο έχεις; Κανονικά έπρεπε 2 βδομαδες μετά την οωρρηξια να αδιαθετησεις. Άρα ναι μπορει και να είσαι. Μπορεί να το δείξει η χοριακη γιατί η εμφύτευση θα έχει γίνει άρα η ορμόνη θα έχει παραχθεί. Αύριο αν δεν έρθει θα έλεγα να κανεις!

Link to comment
Share on other sites

Kido σ ευχαριστώ για την απάντηση σ..για κύκλο δεν μπορω να σ πω γιατί απο Τότε που γεννησα κ για όσο θήλαζα δεν είχα αδιαθετησει..Απλά περίμενα μολις έκοβα το θηλασμο να μ ερχόταν...λες θα δειξει??ωορρηξια αυτος μ ειπε ότι θα έκανα έβλεπε ωοθηλακιο 1.6 εκ αρα μ ειπε ότι σύντομα θα γινόταν.. ποσο να περιμένω Ακόμα??εντωμεταξυ πηγα πριν 4 μέρες μ ειπε βλεπει πολυ παχύ ενδομήτριο αρα απο μερα σ μερα θ αδιαθετησω...Ακόμα όμως τιποτα...

πρίν από 2 λεπτά , Angie1990 είπε:

Kido σ ευχαριστώ για την απάντηση σ..για κύκλο δεν μπορω να σ πω γιατί απο Τότε που γεννησα κ για όσο θήλαζα δεν είχα αδιαθετησει..Απλά περίμενα μολις έκοβα το θηλασμο να μ ερχόταν...λες θα δειξει??ωορρηξια αυτος μ ειπε ότι θα έκανα έβλεπε ωοθηλακιο 1.6 εκ αρα μ ειπε ότι σύντομα θα γινόταν.. ποσο να περιμένω Ακόμα??εντωμεταξυ πηγα πριν 4 μέρες μ ειπε βλεπει πολυ παχύ ενδομήτριο αρα απο μερα σ μερα θ αδιαθετησω...Ακόμα όμως τιποτα...

Kido

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , kido είπε:

Α ναι. Το μέτρημα καλά δεν το βγάζω; Και το προγραμμα στο κινητό αύριο μου λέει. Απλά εγώ έβαλα +1 μερα, γιατί πόνεσα σαν να είχα οωρρηξια λίγο πιο μετά από ότι το υπολόγισα...

Ναι το θυμαμαι για αυτό ρώτησα.Αδιαθετησες δυο μερες πριν από εμενα απλά εγω είχα 26ρη κύκλο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kido είπε:

Καλωσήρθες. Τι κύκλο έχεις; Κανονικά έπρεπε 2 βδομαδες μετά την οωρρηξια να αδιαθετησεις. Άρα ναι μπορει και να είσαι. Μπορεί να το δείξει η χοριακη γιατί η εμφύτευση θα έχει γίνει άρα η ορμόνη θα έχει παραχθεί. Αύριο αν δεν έρθει θα έλεγα να κανεις!

 

πρίν από 9 λεπτά , kido είπε:

Καλωσήρθες. Τι κύκλο έχεις; Κανονικά έπρεπε 2 βδομαδες μετά την οωρρηξια να αδιαθετησεις. Άρα ναι μπορει και να είσαι. Μπορεί να το δείξει η χοριακη γιατί η εμφύτευση θα έχει γίνει άρα η ορμόνη θα έχει παραχθεί. Αύριο αν δεν έρθει θα έλεγα να κανεις!

Kido σ ευχαριστώ για την απάντηση σ..για κύκλο δεν μπορω να σ πω γιατί απο Τότε που γεννησα κ για όσο θήλαζα δεν είχα αδιαθετησει..Απλά περίμενα μολις έκοβα το θηλασμο να μ ερχόταν...λες θα δειξει??ωορρηξια αυτος μ ειπε ότι θα έκανα έβλεπε ωοθηλακιο 1.6 εκ αρα μ ειπε ότι σύντομα θα γινόταν.. ποσο να περιμένω Ακόμα??εντωμεταξυ πηγα πριν 4 μέρες μ ειπε βλεπει πολυ παχύ ενδομήτριο αρα απο μερα σ μερα θ αδιαθετησω...Ακόμα όμως τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Angie1990 είπε:

Kido σ ευχαριστώ για την απάντηση σ..για κύκλο δεν μπορω να σ πω γιατί απο Τότε που γεννησα κ για όσο θήλαζα δεν είχα αδιαθετησει..Απλά περίμενα μολις έκοβα το θηλασμο να μ ερχόταν...λες θα δειξει??ωορρηξια αυτος μ ειπε ότι θα έκανα έβλεπε ωοθηλακιο 1.6 εκ αρα μ ειπε ότι σύντομα θα γινόταν.. ποσο να περιμένω Ακόμα??εντωμεταξυ πηγα πριν 4 μέρες μ ειπε βλεπει πολυ παχύ ενδομήτριο αρα απο μερα σ μερα θ αδιαθετησω...Ακόμα όμως τιποτα...

Kido

Έχεις δίκιο δεν ξέρεις ακριβώς αφού είναι η πρώτη φορά μετά τη γεννά. Δεν έχεις κανα τεστ να κανεις; Αν και η χοριακη είναι πιο αξιόπιστη και θα δείξει ακόμα κι αν είναι χαμηλή...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...