Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ομορφαα!!τι κανετε??..δν σας γραφω συχνα,αλλα διαβαζω ολα οσα γραφετε!!Εγω χθες εκανα το ντομπλερ κ δοξα τον θεο μια χαρα ειναι ο πριγκιπας μου!!!!κ απο οτι ειδαμε ειναι ιδιος ο μπαμπας του!!!ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα!!!πλησιαζουμε προς το τελος σιγα σιγα!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@rainbow φευγουν σαν νερακι,τι να κανουμε ομως που ειναι απαραιτητα!ψωνισα μερικα τον προηγουμενο μηνα,μερικα αυτο το μηνα,κ τον αλλον μηνα θα παρω τα τελευταια.

@Katerinakiii για πες για το ντοπλερ,τι τιμες πρεπει να εχουμε?σε 5 μερες θα το κανω κ γω,θα μου κανει κ καλιεργεια γιατι στον 8 μηνα ειναι απαραιτητη μου ειπε,θα του πω να μετρηση κ τον τραχηλο κολπικα,αφου θα τ ανηξω που θα τ ανηξω !

  • Μου αρέσει 2

EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Eutuxia25 είπε:

Μπήκα τυχαία κ ειδα αυτά που γράφεις...εμενα πρώτη φορά μου μετρήσαν τράχηλο στην β επιπέδου...22 η 2.2 ξεκινήσα utrogestan και πήγαινα δουλεία 2φορές την βδομάδα...σ ενα μηνα επεσε στο 1.6 πηρα αναρρωτική κάθομαι σπίτι παω όμως κ βολτες κ δουλειές κανω οχι βαρος μ χει πει ο γιατρός μονο... να μην τα πολυλογώ εχω 2.2 κ μπορεί να φτασω κ μέχρι το τέλος...συμπέρασμα ? Λιγο προσοχή κ τα utrogestan και θα σαι μια χαρα!μην στεναχωριέσαι...

Ολα καλα θα πανε για ολες μας!!Μου εκαναν κ τις ενεσεις κορτιζονης για παν ενδεχομενο..Ξεκούραση  οσο μπορεις κ απεφευγε να σκύβεις ..Περιμενω το νεο χρονο με ανυπομονησία!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! Χθες πηγαμε και ειδαμε το τζουτζουκακι μας. 1400 γρμ εφτασε!! Ολοκληρος αντρας!! Ολα καλα κι εμεις, τον εχω ερωτευτει!! 

Ποσακιλα βαλατε εσεις κοριτσια; εγω ειμαι στα +9 και μου ειπε μια χαρα αλλα να προσεχω μην βαλω πανω απο 16 συνολικα.

  • Μου αρέσει 2

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! @dimitroula30 κούκλος ο μπέμπης!

Λοιπόν προέκυψε νέο πρόβλημα. Χθες το βράδυ πήγα να κοιμηθώ και ξαπλώνω από την αριστερή πλευρά και με πιάνει ένας απίστευτος πόνος στον ώμο!! Δεν μπορώ να καταλάβω πώς ξεκίνησε, εντελώς απότομα χωρίς να κάνω κάποια ιδιαίτερη κίνηση. Δεν έχω κοιμηθεί καθόλου όλο το βράδυ και σηκώθηκα από τις 6.30 γιατί ξαπλωμένη πονάω περισσότερο! Εν τω μεταξύ δεν έχουμε ντεπόν σπίτι και ο άντρας μου λείπει από χθες το πρωί στη δουλειά και δεν ξέρω τι να κάνω! Είμαι μόνη μου στο σπίτι με το παιδί (δεν δουλεύω σήμερα) και σκέφτομαι σε λίγο που θα ξυπνήσει η μικρή πώς θα τη σηκώσω να τη βγάλω από την κούνια;;;;;

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!! Δεν ειμαι και στα καλυτερα μου..πηγα στο νοσοκομειο να παρω την αδεια και εδω ο γιατρος μου το βγαζει το μωρο μια βδομαδα μικροτερο αγχωθηκα πολυ.ευτυχως εχως το απογευμα ραντεβου με τον δικο μπυ γιατρο να μου πει τι γινεται..! Τι ειναι αυτο παλι ;ασε που φυσικα διαβασα στο ιντερνετ και αγχωθηκα ακομα πιο πολυ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@dimitroula30 αντρακλας σωστός . Συγχαρητήρια .

@CME2205 υπομονή. Πήγες , πήρες ; Είσαι καλύτερα ;

Εμένα έχει μια εβδομάδα που με πονάει κάτω από το δεξί στήθος . Τρελή ταλαιπωρία . 

@rainbow μπορεί να έκανε λάθος . Πήγαινε το απόγευμα στο γιατρό σου κ βλέπεις κ πάνω από όλα μν αγχώνεσαι .

 

καλημερα σε όλες 

  • Μου αρέσει 2

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

@CME2205 είσαι καλύτερα; λογικά θα είναι καμία κράμπα επειδή κοιμόσουν ουσιαστικά πάνω στο χέρι σου!!

@Mariachi ήταν πολύ ωραίος χθες ο υπέρηχος!! το ευχαριστηθήκαμε!!

@rainbow μην αγχώνεσαι θα δεις το απόγευμα πως είναι τα πράγματα και τι θα σου πει και ο γιατρός σου! Περιμένουμε νέα!!

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rainbow είπε:

καλημερα κοριτσια!! Δεν ειμαι και στα καλυτερα μου..πηγα στο νοσοκομειο να παρω την αδεια και εδω ο γιατρος μου το βγαζει το μωρο μια βδομαδα μικροτερο αγχωθηκα πολυ.ευτυχως εχως το απογευμα ραντεβου με τον δικο μπυ γιατρο να μου πει τι γινεται..! Τι ειναι αυτο παλι ;ασε που φυσικα διαβασα στο ιντερνετ και αγχωθηκα ακομα πιο πολυ..

Mην αγχώνεσαι οι υπέρηχοι έχουν συχνά αποκλίσεις!κ ΜΗΝ   διαβάζεις στο ίντερνετ..πάντα πέφτει το μάτι μας στα χειρότερα κ αγχωνομαστε χωρίς λόγο..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ντεπόν αλλά δεν είμαι καθόλου καλύτερα. Δεν νομίζω ότι είναι πιάσιμο γιατί δεν με έπιασε στον ύπνο μου, με έπιασε όταν πήγα να ξαπλώσω. Βέβαια χθες πήγα αυθημερόν Πάτρα και οδήγησα περίπου 6 ώρες, μπορεί αυτό να έχει κάποια σχέση. 


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@rainbow κ γω ηθελα να παω μια μερα για υπερυχο στην βιοιατρικη αλλα δεν το εκανα γιατι φοβομουν μην μου το εβγαζαν μικροτεροη μην μου ελεγαν κανενα κουλό ,δεν τους εμπιστευομαι,μονο τον γιατρο μου εμπιστευομαι,υπομονη κ ακου μονο τον γιατρο σου!περιμενουμε νεα σου!

@CME2205 εγω οταν ξαπλωνω για υπνο με πιεζει ο θωρακας πολυ,με αποτελεσμα να κοιμαμαι με 3 μαξιλαρια στο κεφαλι μου.επισης οταν κοιμαμσι απτην αριστερη πλευρα στο 2ωρο πονανε τα πλευρα μου,γυριζω πλευρο,το ιδιο γινετε κ απο κει,με αποτελεσμα να στριφογυρναω συνεχεια.εδω κ μια βδομαδα το ιδιο γινετε.κ εχω ακομη εναμιση μηνα μπρωστα μου!περαστικα σου!υπομονη!

@dimitroula30 γερό κ καλότυχο να ειναι!κ μενα μου λειπει,τριτη εχω υπερυχο!κοντη γιορτη.....ντοπλερ ποτε θα σου κανει,σε ειπε?

Οσο για τα κιλα,δεν ανεβαινω πλεον στην ζυγαρια!την τριτη που θα με ζυγισει ο γιατρος θα σας πω!9 κιλα δεν μου ακουγονται πολλα,αντε στον 8 να παρεις το πολυ 3 κ στον 9 αλλα 3.


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

ενταξει θα μεινω με την ανησυχια ...ο γιατρος εχει γεννα και με εβαλε ραντεβου την τριτη..! Αμα εισαι γκαντεμης..ενταξει προσπαθω να μην το σκεφτομαι.γιατι λεω κ ο υπερηχος στο νοσοκομειο ειναι παναρχαιος αλλα μεχει τωρα δεν μο ειχαν ξαναπει κατι τελως παντων θα κανω υπομονη 4 μερες ακομα..!

εγω παλι οταν ξαπλωνω πονανε τα πλευρα μου κ δεν μπορω να παρω βαθια ανασα..και ποναει και το ισχιο γυριζω και ποναω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!@Faith 30 ακριβώς το ίδιο παθαίνω κι εγώ στον ύπνο μου και ολοι μου λένε κοιμήσου τώρα που μπορείς... τι εννοούυυυυυν αναρωτιέμαι!!! Αχαχαχαχχα!!!!!*** εμείς έχουμε ντοπλερ την Δευτέρααα! Εσεις ποτεεε?

  • Μου αρέσει 1

gLKFp3.png

Link to comment
Share on other sites

@rainbow να εμπιστεύεσαι  μονο το το γιατρο σου...με δεδομενο ακομη κ τα μηχανήματα του πας για καθε μετρηση...

8κιλα εχω παρει μεχρι τωρα....βεβαια φοβαμαι οτι μετα δεν θα μπορω να περπατησω 50μ λογω του οτι δεν κινουμαι καθολου...ελπιζω οι μυες μου να εχουν καλη μνημη κ να θυμουνται τα χιλιόμετρα προ εγκυμοσυνης...

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να γραψω για απιστευτο πονο στα κοκαλα αναμεσα στην λεκανη!!!ειναι ολα φυσιολογικα οποτε υπομονη!!!αντε να βγουν κ τα ντοπλερ καλα,να ηρεμισουμε!

Rainbow για αυτο το λογο δεν κανω αλλου υπερυχους,για να μην μου πουν τιποτα τετοιο κ αγχωθω.υπομονη κ γω τριτη εχω ραντεβου.σου ξαναλεω μην εμπιστευεσε αλλα μηχανιματα η γιατρους,μονο αυτον που σε παρακολουθει.


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...