Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Εδώ είναι συννεφιασμένος ο καιρός, αλλά ακόμα δεν βρέχει..

Αύριο έχουμε την αυχενική!! @Synnefaki κι εσύ το ίδιο, σωστά;; Στείλτε μας θετικά vibes :-D

Όσο για το βάρος είμαι πάνω 3-4 κιλά κ ελπίζω να μην πάρω άλλο στις διακοπές. Ευτυχώς σε γενικές γραμμές τρώμε υγιεινά... Αλλά θέλω πολύ παγωτό.... :?

  • Μου αρέσει 2

tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Floraki είπε:

Χαχαχαχα ....θα φαω κ για σενα οταν τα καταφερω κ θα μοιραστω τα κιλα μαζι σου νοβεμπερ μου...στην αρχη το ειχα λιγο άγχος μην παρω πολλα κιλα αλλα με αυτα που εχω τραβηξει τοσο καιρο πλεον δε με νοιαζει καθολου παιρνω κ τα δικα σ κοριτσακι μ αλήθεια...το πρωτο που θα φαω θα ειναι μια αστακομακαροναδα...θα την τσακισω...

Πω πω τι μου είπες τώρα;; αστακομακαρονάδα;; και εγώ μέσα είμαι, αν και πιο πολύ για γαριδομακαρονάδα με κόβω γιατί ο αστακός τσιμπάει.... την τσέπη μας...

2 ώρες πρίν, ekrs είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εδώ είναι συννεφιασμένος ο καιρός, αλλά ακόμα δεν βρέχει..

Αύριο έχουμε την αυχενική!! @Synnefaki κι εσύ το ίδιο, σωστά;; Στείλτε μας θετικά vibes :-D

Όσο για το βάρος είμαι πάνω 3-4 κιλά κ ελπίζω να μην πάρω άλλο στις διακοπές. Ευτυχώς σε γενικές γραμμές τρώμε υγιεινά... Αλλά θέλω πολύ παγωτό.... :?

Όλα καλά να πάνε και στις δύο κοπέλες αύριο... σας εύχομαι να ακούσετε τα πιο όμορφα νέα...

Στον Έβρο φυσάει πολύ σήμερα, είναι για ζακετουλα...

  • Μου αρέσει 1

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, november rain είπε:

Πω πω τι μου είπες τώρα;; αστακομακαρονάδα;; και εγώ μέσα είμαι, αν και πιο πολύ για γαριδομακαρονάδα με κόβω γιατί ο αστακός τσιμπάει.... την τσέπη μας...

Όλα καλά να πάνε και στις δύο κοπέλες αύριο... σας εύχομαι να ακούσετε τα πιο όμορφα νέα...

Στον Έβρο φυσάει πολύ σήμερα, είναι για ζακετουλα...

Ωραια κ η γαριδομακαροναδα αλλα μου εχει κατσει να φαω αστακο...φαντασου οτι πριν την εγκυμοσυνη δεν τον ειχα ζητησει ποτε...τον ετρωγα ομως γιατι επιανε ο αδελφος μ...αυτη τη φορα ομως θα παω να τον φαω σε μαγαζι κ να τον απολαυσω....μακαρι να μου μειωθουν τα συμπτωματα κ ας τον ακριβοπληρωσω...τοσο αχτι τον εχω η τρελη...κ δω στο νησι χρειαζομαστε ζακετουλα...απο δω κ περα θα ξεκινησουν κ τα μελτεμια οποτε θα δροσισει...

@ekrs kai @Synnefaki  Με το καλο κοριτσια μου να μας πειτε αυριο για τα ζουζουνια σας...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι ωραία καλοκαιρινή βροχούλα που ρίχνει βρε κορίτσια σήμερα!!! Μου αρεσει πολύ. Σήμερα ανέβηκα στη ζυγαριά και με έκπληξη διαπίστωσα ότι έχω χάσει μισό κιλό!! Ασχέτως τι σαβουριάζω όλη μέρα!! 

@ekrs kai @Synnefaki  καλημέρα κουκλίτσες μου, με το καλό σήμερα να δείτε τα ζουζουνάκια σας και να μας φέρετε ευχάριστα νέα...

  • Μου αρέσει 3

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα! 

Αχ το θέμα με τα κιλά είναι πολύ πονεμένο! Επειδή η δεύτερη εγκυμοσύνη ήρθε πολύ κοντά στην πρώτη δεν είχα προλάβει να χάσω τα κιλά της προηγούμενης (ουκ ολίγα) και ξεκίνησα τη δεύτερη ήδη 10 κιλά πάνω από το κανονικό μου! Έχω πάρει 2 κιλά αλλά με σκληρή προσπάθεια να μην παχύνω! @ekrs πάντως αυτό το πρόβλημα με το παγωτό το έχω κι εγώ! Δεν με νοιάζει να φάω φαγητό, αρκεί να τρώω παγωτό!

Για ους πόνους στη μέση συμβουλεύω ζώνη εγκυμοσύνης, βοηθάει πολύ ειδικά όταν η γυναίκα είναι πολύ δραστήρια (δουλειές σπιτιού κλπ).

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , CME2205 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα! 

Αχ το θέμα με τα κιλά είναι πολύ πονεμένο! Επειδή η δεύτερη εγκυμοσύνη ήρθε πολύ κοντά στην πρώτη δεν είχα προλάβει να χάσω τα κιλά της προηγούμενης (ουκ ολίγα) και ξεκίνησα τη δεύτερη ήδη 10 κιλά πάνω από το κανονικό μου! Έχω πάρει 2 κιλά αλλά με σκληρή προσπάθεια να μην παχύνω! @ekrs πάντως αυτό το πρόβλημα με το παγωτό το έχω κι εγώ! Δεν με νοιάζει να φάω φαγητό, αρκεί να τρώω παγωτό!

Για ους πόνους στη μέση συμβουλεύω ζώνη εγκυμοσύνης, βοηθάει πολύ ειδικά όταν η γυναίκα είναι πολύ δραστήρια (δουλειές σπιτιού κλπ).

καλημέρα ζουζούνα μου, θα τα χάσεις μαζεμένα τα κιλάκια εσύ , το ευτυχές έίναι ότι θα έχεις κι άλλο μωράκι αγκαλίτσα!!! αχ θέλω να μυρίσω μωρουδίλα!!! 

Ναι μάλλον πρέπει να κοιτάξω να βρω καμία ζώνη εγκυμοσύνης, προς το παρόν φοράω μία ζώνη μέσης του άντρα μου και με ζεσταίνει κ μ'αρέσει πολύ!!


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου ελπιζω να ειστε ολες καλα....εγω ειμαι καλυτερα ελπιζω να συνεχισω ετσι....

@november rain μου ειμαι στην πανεμορφη ναξο κ ανηκει στις κυκλαδες....

Τωρα που το λετε μηπως να παρω κ γω ζωνη γιατι με ποναει πολυ η μεση μου?δεν σφιγγει την κοιλια ? Κανει κοριτσια?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Floraki υπάρχουν ειδικές ζώνες για εγκυμοσύνη στο φαρμακείο που δεν σφίγγουν την κοιλιά. Μάλιστα υπάρχουν ζώνες για την αρχή της εγκυμοσύνης ή για το τέλος, ανάλογα με το μέγεθος της κοιλιάς. Εμένα μου τη σύστησε ο γιατρός μου όταν του είπα πως με πονάει η μέση μου.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια και καλές αυχενικες κορίτσια να έχετε σήμερα.περιμενουμε νέα σας...

Floraki τέλεια η Νάξος..έχω και γνωστούς εκεί...τα καλοκαίρια μένει η κουμπάρα μου σε ένα χωριό προς το βουνό επάνω, πως το λένε όμως;; το ξέχασα τώρα...τον χειμώνα είναι στην Αθήνα όμως.εχω πάει Νάξο έχει τέλειες παραλίες, στον Προκόπη κλπ... είχα κάτσει καμιά βδομάδα και γυρίσαμε και διάφορα χωριά..

Τη ζώνη μην τη φοβάσαι πιάνει κάτω από την κοιλιά για να την κρατάει ψηλά και να μην την πιέζει

  • Μου αρέσει 1

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, CME2205 είπε:

@Floraki υπάρχουν ειδικές ζώνες για εγκυμοσύνη στο φαρμακείο που δεν σφίγγουν την κοιλιά. Μάλιστα υπάρχουν ζώνες για την αρχή της εγκυμοσύνης ή για το τέλος, ανάλογα με το μέγεθος της κοιλιάς. Εμένα μου τη σύστησε ο γιατρός μου όταν του είπα πως με πονάει η μέση μου.

Τοτε να το αναφερω του γιατρου μ για τη μεση μου...φανταζομαι τη φορας ολη τη μερα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Floraki είπε:

Τοτε να το αναφερω του γιατρου μ για τη μεση μου...φανταζομαι τη φορας ολη τη μερα?

Εγώ τελικά δεν την αγόρασα γιατί η μέση μου πέρασε από μόνη της. Από ότι κατάλαβα πρέπει να την φοράς όταν κάνεις δουλειές, σηκώνεις βάρη κλπ. Εμένα μου την πρότεινε γιατί η μικρή μου είναι αρκετά μικρή (αλλά θρεφτάρι) και την έχω αγκαλιά όλη μέρα.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, november rain είπε:

Καλημερούδια και καλές αυχενικες κορίτσια να έχετε σήμερα.περιμενουμε νέα σας...

Floraki τέλεια η Νάξος..έχω και γνωστούς εκεί...τα καλοκαίρια μένει η κουμπάρα μου σε ένα χωριό προς το βουνό επάνω, πως το λένε όμως;; το ξέχασα τώρα...τον χειμώνα είναι στην Αθήνα όμως.εχω πάει Νάξο έχει τέλειες παραλίες, στον Προκόπη κλπ... είχα κάτσει καμιά βδομάδα και γυρίσαμε και διάφορα χωριά..

Τη ζώνη μην τη φοβάσαι πιάνει κάτω από την κοιλιά για να την κρατάει ψηλά και να μην την πιέζει

Εχουμε πολλα χωρια σε βουνα...εννοεις κοντα στη χωρα? Αγγιδια? Γαλαναδο? Γλιναδο? Στελιδα? Κορωνο? Κωμιακη? Και σ εχω πει μονο λιγα φαντασου ποσα εχουμε...αγιος προκοπης μαγικα...παραδεισος...κ με τους εμετους δεν εχω καταφερει να παω να ριξω μια βουτια..ελπιζω να παω συντομα...εχεις χρονια να ερθεις? Θα πω του γιατρου για τη μεση κ για τη ζωνη...η μπορω νσ την παρω απο μονη μου?

πρίν από 2 λεπτά , CME2205 είπε:

Εγώ τελικά δεν την αγόρασα γιατί η μέση μου πέρασε από μόνη της. Από ότι κατάλαβα πρέπει να την φοράς όταν κάνεις δουλειές, σηκώνεις βάρη κλπ. Εμένα μου την πρότεινε γιατί η μικρή μου είναι αρκετά μικρή (αλλά θρεφτάρι) και την έχω αγκαλιά όλη μέρα.

Ααααα καταλαβα...ναι αλλα αφου σηκωνεις τη μικρη μηπως ειναι καλυτερα να τη φορας?εστω τωρα που ειναι αρχη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...