Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Cat! είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!! 

@fairy-mary καλώς ηρθες! Ποτε ποτε αρνητικές σκεψεις και κακή διαθεση! 5 μήνες γλυκιά μου ειναι πραγματικα λιγο διάστημα. Σου ευχομαι να ηρεμήσεις, να ευχαριστηθεις τη διαδικασία και να σου ερθει συντομα το πολυπόθητο! Οσο για την πίεση απο το περιβάλλον, ξερω ειναι οτι χειροτερο... το εχω νιωσει στο πετσί μου... 3 χρονια προσπαθούμε με τον αντρα μου και τα τελευταια 2 χρονια με υποβοηθούμενη μέθοδο, χωρις να το γνωρίζουν οι δικοι μας (δεν θέλαμε να αγχωθουμε απο αποριες τους) και καθε φορα η ιδια ερωτηση... που να ήξεραν τι τρεξιμο, αγχος, εξετασεις, φαρμακα, χρηματα και κλάμα εχω ρίξει για να καταφέρω αυτο που ρωτούσαν... αστούς... εγω μια φορα νευριασα με μια μακρινή συγγενή του αντρα μου και της ειπα «Με ρωτάς αν μπορω να κανω;» Και δεν το συνέχισα... 

@Bela κοριτσι μου ευχομαι τα καλυτερα! Και να μην εμφανιστεί η ακατανόμαστη! 

@anemoni1989 γλυκιά μου μη τρομάζεις!!!! Εμενα και της κολλητής μου και της κουμπαράς μου τα νινακια ηταν απο καθυστερημένη σύλληψη !!! Μη το σκεφτεσαι αρνητικά! Είδατε καρδούλα που πάλλονταν. Να ακούσετε δεν γινοταν λογω «ηλικιας» και το ξερεις. Στο επόμενο ραντεβου να κλάψεις απο συγκίνηση!!!!

@loyloy @Beboula25 εχω ακομη καφε! Εκανα ομως χοριακη και ηρεμησα καπως! 900 βγηκε! Ξέρω πως ακομη ειναι νωρις για πανηγύρια αλλα παμε καλα!!!!! 

Καλησπερα σε ολα τα κορίτσια!

Καταρχάς συγχαρητήρια για τη χοριακή σου!!!! Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις!!!

Κατά δεύτερον, σε ευχαριστώ πολύ και εσένα και όλα τα κορίτσια!!! Είστε πολύ υποστηρικτικές!!! Μόνη μου παρηγοριά οι ιστορίες που διάβασα για κοπέλες που άκουσαν καρδιά ακόμα και μετά την 8η εβδομάδα, ενώ στη φάση τη δική μου δεν είχαν δει καν έμβρυο.... Προς το παρόν περιμένω τη χοριακή.. Ξέρω πως ήταν καθυστερημένη σύλληψη, αφού επαφές είχαμε 9η, 11η και 20η ημέρα... Απλά, ξέρεις, η κρυάδα είναι τεράστια...Δεν θέλω και άλλη αποτυχία (αν και ξέρω πως το τι θέλω λίγο μετράει...)... Αυτό που με αγχώνει βέβαια, είναι η αισιοδοξία μ... Φοβάμαι μην την πατήσω και μείνω με την αισιοδοξία στο χέρι!!!

Ποισ είναι τα πλάνα σ τωρα??

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 10 λεπτά , Cat! είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!! 

@fairy-mary καλώς ηρθες! Ποτε ποτε αρνητικές σκεψεις και κακή διαθεση! 5 μήνες γλυκιά μου ειναι πραγματικα λιγο διάστημα. Σου ευχομαι να ηρεμήσεις, να ευχαριστηθεις τη διαδικασία και να σου ερθει συντομα το πολυπόθητο! Οσο για την πίεση απο το περιβάλλον, ξερω ειναι οτι χειροτερο... το εχω νιωσει στο πετσί μου... 3 χρονια προσπαθούμε με τον αντρα μου και τα τελευταια 2 χρονια με υποβοηθούμενη μέθοδο, χωρις να το γνωρίζουν οι δικοι μας (δεν θέλαμε να αγχωθουμε απο αποριες τους) και καθε φορα η ιδια ερωτηση... που να ήξεραν τι τρεξιμο, αγχος, εξετασεις, φαρμακα, χρηματα και κλάμα εχω ρίξει για να καταφέρω αυτο που ρωτούσαν... αστούς... εγω μια φορα νευριασα με μια μακρινή συγγενή του αντρα μου και της ειπα «Με ρωτάς αν μπορω να κανω;» Και δεν το συνέχισα... 

@Bela κοριτσι μου ευχομαι τα καλυτερα! Και να μην εμφανιστεί η ακατανόμαστη! 

@anemoni1989 γλυκιά μου μη τρομάζεις!!!! Εμενα και της κολλητής μου και της κουμπαράς μου τα νινακια ηταν απο καθυστερημένη σύλληψη !!! Μη το σκεφτεσαι αρνητικά! Είδατε καρδούλα που πάλλονταν. Να ακούσετε δεν γινοταν λογω «ηλικιας» και το ξερεις. Στο επόμενο ραντεβου να κλάψεις απο συγκίνηση!!!!

@loyloy @Beboula25 εχω ακομη καφε! Εκανα ομως χοριακη και ηρεμησα καπως! 900 βγηκε! Ξέρω πως ακομη ειναι νωρις για πανηγύρια αλλα παμε καλα!!!!! 

Καλησπερα σε ολα τα κορίτσια!

Αχ ρε γατούλα, τι ωραία που τα λες! 

Πολύ καλά προχωράει η χόριακη, μπράβο. Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 προς το παρον περιμενω να ρθει η Παρασκευη για να κανω τη χοριακη που θελει ο γιατρός μου και να δω τι θα μου πει. Μεχρι τοτε δουλειά-σπίτι και φουλ απτα φαρμακα που παιρνω ενα μηνα τωρα. (Μιλαμε με τοσες ορμονες που ντοπαρομαι τα νευρα μου ειναι τοσο σπασμένα που ο άντρας μου φοβάται να μου μιλησει ωρες ωρες, κλεινει το τηλεφωνο συνεχεια με την ατακα «ναι αγαπη μου εχεις δικιο κοπελαρα μου, πες και αλλα»Αχαχαχαχαχα και 10 χρονια μαζι πρωτη φορα ακουω «εχεις δικιο» απτο στομα του ενω ξερω πως δεν εχω κιολας! Αχαχαχαχα . γκρινιάζω και με τις ενέσεις εχει γινει η κοιλια μου ολη μπλε!αλλα.... Χαλάλι!!!!) 

@BettySt ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!!! :mad:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες για τη συμπαράσταση!

Αρχικά θα προσπαθήσω όσο γίνεται να απασχολήσω το μυαλό μου με άλλα πράγματα και ίσως κάνω κάποιες βασικές ορμονικές εξετάσεις απλά για να μου φύγει το άγχος όπως είπε η BettySt και απλά ελπίζω να έρθουν τα καλά νέα και για εμένα!

 

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Wow cat! Συγχαρητήρια! Η Χοριακη σου ειναι στα ύψη! Λες να διχοτομηθηκε το έμβρυο και να ειναι δυο εκει μεσα;;; Ενα δεν σου είχαν βαλει; 

Εγω κορίτσια νιώθω πολυ καλυτερα ψυχολογικά και σημερα κι αποφάσισα να κανω μια κανονικότατη ζωή όπως πριν, με ολα μου τα χομπυ, τα οποια είχα κόψει για τον ερχομό ενός παιδιού (μην τυχόν και προκαλέσω κανενα πρόβλημα... και τελικα παλι τα πράγματα δεν πήγαν καλα..). Να ειμαι ευτυχισμενη και χωρις παιδι κι ολα τα αλλα θα έρθουν οταν πρέπει να έρθουν. 

Μην ακούτε τι λενε οι γύρω σας. Και τι δεν εχω ακούσει : οτι φταίω εγω που το έχασα το παιδι γιατι εχω σκυλάκι ή γιατι δεν πολυ τρώω κόκκινο κρέας ή γιατι το ειπα σε πολυ κοσμο και το ματιασανε ή, κυρίως, γιατι αποφάσισα να κανω παιδι στην δεινοσαυρικη ηλικία των 35..!!! Σε όλες τις περιπτώσεις πάντως φταίω εγω. Νομιζω πως οταν θα ειμαι τελείως καλα απλώς θα γελάω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , P.L.L. είπε:

Wow cat! Συγχαρητήρια! Η Χοριακη σου ειναι στα ύψη! Λες να διχοτομηθηκε το έμβρυο και να ειναι δυο εκει μεσα;;; Ενα δεν σου είχαν βαλει; 

Εγω κορίτσια νιώθω πολυ καλυτερα ψυχολογικά και σημερα κι αποφάσισα να κανω μια κανονικότατη ζωή όπως πριν, με ολα μου τα χομπυ, τα οποια είχα κόψει για τον ερχομό ενός παιδιού (μην τυχόν και προκαλέσω κανενα πρόβλημα... και τελικα παλι τα πράγματα δεν πήγαν καλα..). Να ειμαι ευτυχισμενη και χωρις παιδι κι ολα τα αλλα θα έρθουν οταν πρέπει να έρθουν. 

Μην ακούτε τι λενε οι γύρω σας. Και τι δεν εχω ακούσει : οτι φταίω εγω που το έχασα το παιδι γιατι εχω σκυλάκι ή γιατι δεν πολυ τρώω κόκκινο κρέας ή γιατι το ειπα σε πολυ κοσμο και το ματιασανε ή, κυρίως, γιατι αποφάσισα να κανω παιδι στην δεινοσαυρικη ηλικία των 35..!!! Σε όλες τις περιπτώσεις πάντως φταίω εγω. Νομιζω πως οταν θα ειμαι τελείως καλα απλώς θα γελάω. 

Ναι κορίτσι μου κάνε αυτό που αγαπάς ζήσε όμορφα όπως εσυ θέλεις και φυσικά θα έρθει και αυτό..Όσο για τους άλλους απλά να γελάς! Εγω πάντως πολύ γέλασα φιλη με την “δεινοσαυρικη” !! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Cat! είπε:

Κορίτσια Καλησπερα!!! 

@fairy-mary καλώς ηρθες! Ποτε ποτε αρνητικές σκεψεις και κακή διαθεση! 5 μήνες γλυκιά μου ειναι πραγματικα λιγο διάστημα. Σου ευχομαι να ηρεμήσεις, να ευχαριστηθεις τη διαδικασία και να σου ερθει συντομα το πολυπόθητο! Οσο για την πίεση απο το περιβάλλον, ξερω ειναι οτι χειροτερο... το εχω νιωσει στο πετσί μου... 3 χρονια προσπαθούμε με τον αντρα μου και τα τελευταια 2 χρονια με υποβοηθούμενη μέθοδο, χωρις να το γνωρίζουν οι δικοι μας (δεν θέλαμε να αγχωθουμε απο αποριες τους) και καθε φορα η ιδια ερωτηση... που να ήξεραν τι τρεξιμο, αγχος, εξετασεις, φαρμακα, χρηματα και κλάμα εχω ρίξει για να καταφέρω αυτο που ρωτούσαν... αστούς... εγω μια φορα νευριασα με μια μακρινή συγγενή του αντρα μου και της ειπα «Με ρωτάς αν μπορω να κανω;» Και δεν το συνέχισα... 

@Bela κοριτσι μου ευχομαι τα καλυτερα! Και να μην εμφανιστεί η ακατανόμαστη! 

@anemoni1989 γλυκιά μου μη τρομάζεις!!!! Εμενα και της κολλητής μου και της κουμπαράς μου τα νινακια ηταν απο καθυστερημένη σύλληψη !!! Μη το σκεφτεσαι αρνητικά! Είδατε καρδούλα που πάλλονταν. Να ακούσετε δεν γινοταν λογω «ηλικιας» και το ξερεις. Στο επόμενο ραντεβου να κλάψεις απο συγκίνηση!!!!

@loyloy @Beboula25 εχω ακομη καφε! Εκανα ομως χοριακη και ηρεμησα καπως! 900 βγηκε! Ξέρω πως ακομη ειναι νωρις για πανηγύρια αλλα παμε καλα!!!!! 

Καλησπερα σε ολα τα κορίτσια!

Πάει καλά.Στο γιατρό  θα πας?την επόμενη βδομάδα?

πρίν από 47 λεπτά , P.L.L. είπε:

Wow cat! Συγχαρητήρια! Η Χοριακη σου ειναι στα ύψη! Λες να διχοτομηθηκε το έμβρυο και να ειναι δυο εκει μεσα;;; Ενα δεν σου είχαν βαλει; 

Εγω κορίτσια νιώθω πολυ καλυτερα ψυχολογικά και σημερα κι αποφάσισα να κανω μια κανονικότατη ζωή όπως πριν, με ολα μου τα χομπυ, τα οποια είχα κόψει για τον ερχομό ενός παιδιού (μην τυχόν και προκαλέσω κανενα πρόβλημα... και τελικα παλι τα πράγματα δεν πήγαν καλα..). Να ειμαι ευτυχισμενη και χωρις παιδι κι ολα τα αλλα θα έρθουν οταν πρέπει να έρθουν. 

Μην ακούτε τι λενε οι γύρω σας. Και τι δεν εχω ακούσει : οτι φταίω εγω που το έχασα το παιδι γιατι εχω σκυλάκι ή γιατι δεν πολυ τρώω κόκκινο κρέας ή γιατι το ειπα σε πολυ κοσμο και το ματιασανε ή, κυρίως, γιατι αποφάσισα να κανω παιδι στην δεινοσαυρικη ηλικία των 35..!!! Σε όλες τις περιπτώσεις πάντως φταίω εγω. Νομιζω πως οταν θα ειμαι τελείως καλα απλώς θα γελάω. 

Μπράβο σου που ανεβαίνεις ψυχολογικά.Παντως να φταις εσύ Όχι.Αν είναι δυνατόν.Απλα  δεν είχε έρθει ακόμα η ώρα του.Αισιοδοξια χαμογελα και θα πάνε όλα Καλά!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Wow cat! Συγχαρητήρια! Η Χοριακη σου ειναι στα ύψη! Λες να διχοτομηθηκε το έμβρυο και να ειναι δυο εκει μεσα;;; Ενα δεν σου είχαν βαλει; 

Εγω κορίτσια νιώθω πολυ καλυτερα ψυχολογικά και σημερα κι αποφάσισα να κανω μια κανονικότατη ζωή όπως πριν, με ολα μου τα χομπυ, τα οποια είχα κόψει για τον ερχομό ενός παιδιού (μην τυχόν και προκαλέσω κανενα πρόβλημα... και τελικα παλι τα πράγματα δεν πήγαν καλα..). Να ειμαι ευτυχισμενη και χωρις παιδι κι ολα τα αλλα θα έρθουν οταν πρέπει να έρθουν. 

Μην ακούτε τι λενε οι γύρω σας. Και τι δεν εχω ακούσει : οτι φταίω εγω που το έχασα το παιδι γιατι εχω σκυλάκι ή γιατι δεν πολυ τρώω κόκκινο κρέας ή γιατι το ειπα σε πολυ κοσμο και το ματιασανε ή, κυρίως, γιατι αποφάσισα να κανω παιδι στην δεινοσαυρικη ηλικία των 35..!!! Σε όλες τις περιπτώσεις πάντως φταίω εγω. Νομιζω πως οταν θα ειμαι τελείως καλα απλώς θα γελάω. 

Από τέτοιες εξυπνάδες άλλο τίποτα κορίτσι μου!!! Ο κόσμος είναι ξερόλας και για τα πάντα έχει τη σωστή (κατά την άποψή του) άποψη!!!! Ειδικά όταν του έρχονται όλα βολικά!!!

ΚΟρίτσια βγήκε η χοριακή! 25.500 , εντός ορίων Βιοιατρικής και εντός διπλασιασμού ανά 3μερο που θέλει ο γιατρός μ γενικά...  Ξανά το Σάββατο! Βέβαια, κατά τη γνώμη μου θέλει να δει άμα πέφτει ή ανεβαίνει και όχι αν διπλασιάζεται, αφού νομίζω από την 6η εβδομάδα και μετά, ο 2σμος γινεται σε μεγαλύτερο χρονικό διάστημα και όχι ανα 2 - 3 μέρες! Οι ναυτιες και οι εμετοι πάντως καλά κρατουν...όχι ότι λέει και κάτι αυτό,αλλά από κάπου και εγώ πρέπει να πιαστώ... Πάει το πρώτο μαξιλαράκι... Στόχος το 2ο το Σάββατο... Ας ελπίσουμε πως όλα θα ναι καλά!! Γιατί δηλαδή σε εμάς να πρέπει να συμβαίνουν όλα τα άσχημα???? Θετική ενέργεια!!!!!

  • Μου αρέσει 5

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Από τέτοιες εξυπνάδες άλλο τίποτα κορίτσι μου!!! Ο κόσμος είναι ξερόλας και για τα πάντα έχει τη σωστή (κατά την άποψή του) άποψη!!!! Ειδικά όταν του έρχονται όλα βολικά!!!

ΚΟρίτσια βγήκε η χοριακή! 25.500 , εντός ορίων Βιοιατρικής και εντός διπλασιασμού ανά 3μερο που θέλει ο γιατρός μ γενικά...  Ξανά το Σάββατο! Βέβαια, κατά τη γνώμη μου θέλει να δει άμα πέφτει ή ανεβαίνει και όχι αν διπλασιάζεται, αφού νομίζω από την 6η εβδομάδα και μετά, ο 2σμος γινεται σε μεγαλύτερο χρονικό διάστημα και όχι ανα 2 - 3 μέρες! Οι ναυτιες και οι εμετοι πάντως καλά κρατουν...όχι ότι λέει και κάτι αυτό,αλλά από κάπου και εγώ πρέπει να πιαστώ... Πάει το πρώτο μαξιλαράκι... Στόχος το 2ο το Σάββατο... Ας ελπίσουμε πως όλα θα ναι καλά!! Γιατί δηλαδή σε εμάς να πρέπει να συμβαίνουν όλα τα άσχημα???? Θετική ενέργεια!!!!!

Ναιιιιι!!!! Θετική ενέργεια σου στέλνουμε λοιπόν και όλα να πάνε καλα!!!! Υπομονή με τις ναυτίες καλή μου...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Από τέτοιες εξυπνάδες άλλο τίποτα κορίτσι μου!!! Ο κόσμος είναι ξερόλας και για τα πάντα έχει τη σωστή (κατά την άποψή του) άποψη!!!! Ειδικά όταν του έρχονται όλα βολικά!!!

ΚΟρίτσια βγήκε η χοριακή! 25.500 , εντός ορίων Βιοιατρικής και εντός διπλασιασμού ανά 3μερο που θέλει ο γιατρός μ γενικά...  Ξανά το Σάββατο! Βέβαια, κατά τη γνώμη μου θέλει να δει άμα πέφτει ή ανεβαίνει και όχι αν διπλασιάζεται, αφού νομίζω από την 6η εβδομάδα και μετά, ο 2σμος γινεται σε μεγαλύτερο χρονικό διάστημα και όχι ανα 2 - 3 μέρες! Οι ναυτιες και οι εμετοι πάντως καλά κρατουν...όχι ότι λέει και κάτι αυτό,αλλά από κάπου και εγώ πρέπει να πιαστώ... Πάει το πρώτο μαξιλαράκι... Στόχος το 2ο το Σάββατο... Ας ελπίσουμε πως όλα θα ναι καλά!! Γιατί δηλαδή σε εμάς να πρέπει να συμβαίνουν όλα τα άσχημα???? Θετική ενέργεια!!!!!

Συμπτώματα φουλ!!!!!χωριακη πολύ Καλή!!!!!!!Όλα καλα πάνε.Να δεις που ήταν καθυστερημένη σύλληψη.Ετσι θετική ενέργεια στο φουλ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια πριν λίγο πήρα την αμη που είχα κάνει... Δυστυχώς άλλη μία απογοήτευση... χαμηλή γονιμότητα έδειξε.. εντάξει κατά βάθος το περίμενα μιας και είμαι 37 αλλά όσο να ναι αλλιώς να το σκέφτεσαι κι αλλιώς να σου ρχεται κατάμουτρα... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Bela είπε:

Κορίτσια πριν λίγο πήρα την αμη που είχα κάνει... Δυστυχώς άλλη μία απογοήτευση... χαμηλή γονιμότητα έδειξε.. εντάξει κατά βάθος το περίμενα μιας και είμαι 37 αλλά όσο να ναι αλλιώς να το σκέφτεσαι κι αλλιώς να σου ρχεται κατάμουτρα... 

Έλα κορίτσι μου στενοχωρηθηκα τώρα τι συμβαίνει τι μπορεις να κανεις τώρα εξήγησε μου αν έχεις την διάθεση γιατί δεν γνωρίζω και δεν θέλω να κάνω άσχετες ερωτήσεις 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Έλα κορίτσι μου στενοχωρηθηκα τώρα τι συμβαίνει τι μπορεις να κανεις τώρα εξήγησε μου αν έχεις την διάθεση γιατί δεν γνωρίζω και δεν θέλω να κάνω άσχετες ερωτήσεις 

Μακάρι να ξερα και γω από δω και πέρα τι γίνεται... Θα πάω στο γιατρό και βλέπουμε.. Ευτυχώς που δεν έδειξε η εξέταση υπογονιμότητα αλλά νομίζω και η χαμηλή γονιμότητα που μου βγήκε είναι ένα καμπανάκι που πρέπει να αξιολογήσω παρά πολύ σοβαρά και σωστά...τι να πω σκ@τ@. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Bela είπε:

Μακάρι να ξερα και γω από δω και πέρα τι γίνεται... Θα πάω στο γιατρό και βλέπουμε.. Ευτυχώς που δεν έδειξε η εξέταση υπογονιμότητα αλλά νομίζω και η χαμηλή γονιμότητα που μου βγήκε είναι ένα καμπανάκι που πρέπει να αξιολογήσω παρά πολύ σοβαρά και σωστά...τι να πω σκ@τ@. 

Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν μπορείς να κάνεις μωράκι.πηγαινε στο γιατρό σου Κάνε τις εξετάσεις που χρειάζεται και θα σε καθοδηγήσει για να τα καταφέρεις.Μη ξεχνάς ότι ίσως να τα έχεις καταφέρει ήδη.Το ένα Δεν αποκλείει το άλλο

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Bela είπε:

Μακάρι να ξερα και γω από δω και πέρα τι γίνεται... Θα πάω στο γιατρό και βλέπουμε.. Ευτυχώς που δεν έδειξε η εξέταση υπογονιμότητα αλλά νομίζω και η χαμηλή γονιμότητα που μου βγήκε είναι ένα καμπανάκι που πρέπει να αξιολογήσω παρά πολύ σοβαρά και σωστά...τι να πω σκ@τ@. 

Πήγαινε με το καλό στον γιατρό σου και σίγουρα θα βρεθει λύση..Σήμερα υπάρχουν επιτυχεις τρόποι αντιμετώπισης μην το βάλεις κάτω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...