Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

      Έχεις δίκιο..θα ρωτήσω το γιατρό μου όταν πάω και πιστεύω θα βρεθει λύση.Ισως είναι καλύτερα να κάνω πρώτα διέγερση ξανά,θα δούμε 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , vikaki82 είπε:

Χαχαχαχαχα γιατι τετοιο βιτσιο με τα τεστακια.να σαι καλα με εκανες να γελάσω αρκετα

Δεν ξερω! Εμενα αντί για άγχος μου προκαλεί ενθουσιασμό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Το θετικό κι εμένα....όταν το βρίσκω!

Χαχαχαχ!!

Είσαστε τρελές με κάνετε και γελάω 

Κορίτσια ευτυχώς που υπάρχετε και εσείς γιατί θα είχα καταρρεύσει.

Έχω κάποιον να μιλήσω!

Βασικά μόνο ο άντρας μου και η αδερφή μου το ξέρουν και σε αυτή το είπα γιατί είναι ο μοναδικός δικός μου συγγενής που έχω στην Αθήνα...Αλλά είναι ακόμα μικρούλα και δε μπορεί να καταλάβει τις αγωνίες μου.

Ο άντρας μου λέει απλά ότι το μωρό του έμοιασε  και θα εμφανιστεί πότε θέλει αυτό!

Σα σταρ!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Χαχαχαχ!!

Είσαστε τρελές με κάνετε και γελάω 

Κορίτσια ευτυχώς που υπάρχετε και εσείς γιατί θα είχα καταρρεύσει.

Έχω κάποιον να μιλήσω!

Βασικά μόνο ο άντρας μου και η αδερφή μου το ξέρουν και σε αυτή το είπα γιατί είναι ο μοναδικός δικός μου συγγενής που έχω στην Αθήνα...Αλλά είναι ακόμα μικρούλα και δε μπορεί να καταλάβει τις αγωνίες μου.

Ο άντρας μου λέει απλά ότι το μωρό του έμοιασε  και θα εμφανιστεί πότε θέλει αυτό!

Σα σταρ!

Σωστος ο αντρας σου χαχχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια πειτε με τρελή αλλα εμενα μου αρέσουν παρα πολυ τα τεστακια...!!! Θα μπορούσα να κανω και τα δικά σας με μεγάλη ευχαρίστηση!

 Είσαι τρελή.χαχαχαχαχαχα

πρίν από 35 λεπτά , fairy-mary είπε:

Χαχαχαχ!!

Είσαστε τρελές με κάνετε και γελάω 

Κορίτσια ευτυχώς που υπάρχετε και εσείς γιατί θα είχα καταρρεύσει.

Έχω κάποιον να μιλήσω!

Βασικά μόνο ο άντρας μου και η αδερφή μου το ξέρουν και σε αυτή το είπα γιατί είναι ο μοναδικός δικός μου συγγενής που έχω στην Αθήνα...Αλλά είναι ακόμα μικρούλα και δε μπορεί να καταλάβει τις αγωνίες μου.

Ο άντρας μου λέει απλά ότι το μωρό του έμοιασε  και θα εμφανιστεί πότε θέλει αυτό!

Σα σταρ!

Σωστοοοοος.....  έχεις Καλή αύξηση.ηρεμησε τώρα εντάξει?σου ΠΑ και Εγώ Όταν είχα 2800 μετα απο μια βδομάδα μου πε να πάω.απλα είχα κάνει κι άλλη χοριακη και Αφού είδαμε Καλή αύξηση μου Μου πε όλα καλά.του δώσανε λίγο χρόνο να μεγαλώσει και να τσουπ το δαμε το σκατουλι!!!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , fairy-mary είπε:

Χαχαχαχ!!

Είσαστε τρελές με κάνετε και γελάω 

Κορίτσια ευτυχώς που υπάρχετε και εσείς γιατί θα είχα καταρρεύσει.

Έχω κάποιον να μιλήσω!

Βασικά μόνο ο άντρας μου και η αδερφή μου το ξέρουν και σε αυτή το είπα γιατί είναι ο μοναδικός δικός μου συγγενής που έχω στην Αθήνα...Αλλά είναι ακόμα μικρούλα και δε μπορεί να καταλάβει τις αγωνίες μου.

Ο άντρας μου λέει απλά ότι το μωρό του έμοιασε  και θα εμφανιστεί πότε θέλει αυτό!

Σα σταρ!

Είδες που εχεις εμας και σε κανουμε να γελάς!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

 Είσαι τρελή.χαχαχαχαχαχα

Σωστοοοοος.....  έχεις Καλή αύξηση.ηρεμησε τώρα εντάξει?σου ΠΑ και Εγώ Όταν είχα 2800 μετα απο μια βδομάδα μου πε να πάω.απλα είχα κάνει κι άλλη χοριακη και Αφού είδαμε Καλή αύξηση μου Μου πε όλα καλά.του δώσανε λίγο χρόνο να μεγαλώσει και να τσουπ το δαμε το σκατουλι!!!!!!

Εσύ τι είχες δει τοτε;

Σάκο μονο;

Προσπαθώ κορίτσια να ηρεμήσω δεν είναι και πολύ ευκολο!

Κάνω ότι μπορω


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Εσύ τι είχες δει τοτε;

Σάκο μονο;

Προσπαθώ κορίτσια να ηρεμήσω δεν είναι και πολύ ευκολο!

Κάνω ότι μπορω

Εγώ κοριτσι μου πηγα στις 4 μέρες καθυστέρηση για χοριακη 1400 και κατι στις 6 μέρες 2500 και κατι, για υπερηχο πηγα στις 18 ημέρες καθυστέρηση, είδαμε σακο, νινι τοσο δα κ καρδουλα που δεν μπορουσαμε να ακούσουμε Γιατι ηταν αδύναμη, Σκέψου μετα απο 18 ημέρες καθυστέρηση κ με ωορρηξία τρεις μέρες νωρίτερα απο το συνηθισμένο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγώ κοριτσι μου πηγα στις 4 μέρες καθυστέρηση για χοριακη 1400 και κατι στις 6 μέρες 2500 και κατι, για υπερηχο πηγα στις 18 ημέρες καθυστέρηση, είδαμε σακο, νινι τοσο δα κ καρδουλα που δεν μπορουσαμε να ακούσουμε Γιατι ηταν αδύναμη, Σκέψου μετα απο 18 ημέρες καθυστέρηση κ με ωορρηξία τρεις μέρες νωρίτερα απο το συνηθισμένο. 

Σε ευχαριστώ με ηρέμησες κάπως...

Πώς το ήξερες για την ωορρηξια είχες κανει τεστ;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , fairy-mary είπε:

Εσύ τι είχες δει τοτε;

Σάκο μονο;

Προσπαθώ κορίτσια να ηρεμήσω δεν είναι και πολύ ευκολο!

Κάνω ότι μπορω

Εμείς δεν είχαμε πολύ ενεργό μήνα Όταν μήνα.και έτσι ξέρω μέρα της σύλληψης.πρωτος υπέρηχος 23 μέρες μετά τη σύλληψη και ειχε πολύ αδύναμη καρδούλα.ισα που ξεκίνησε να πάλλεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Εμείς δεν είχαμε πολύ ενεργό μήνα Όταν μήνα.και έτσι ξέρω μέρα της σύλληψης.πρωτος υπέρηχος 23 μέρες μετά τη σύλληψη και ειχε πολύ αδύναμη καρδούλα.ισα που ξεκίνησε να πάλλεται.

Έτσι όπως τα υπολογίζω εγώ πρέπει σήμερα να ειμαι 21 μέρα μετά τη σύλληψη η κάπου εκεί άλλα όπως είπα αυτό που είδαμε ήταν παρά πολύ μικρό.. ο υπέρηχος δεν έβγαζε ούτε καν ηλικία.

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι κορίτσια μου δημιούργησε ανασφάλειες η γιατρός και επίσης το πρώτο που μου είπε είναι Μήπως έκανε λάθος η βιοϊατρική, δηλαδή δε θα μπορούσε να υπάρχει κάποια άλλη εξήγηση για αυτο;

Πιο επιστημονικη;

Από κάποια άλλη εμπειρία ίσως...

Συγχωρέστε με σας έχω ζαλίσει  άλλα έχω αγχωθεί και στεναχωρηθεί 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , fairy-mary είπε:

Έτσι όπως τα υπολογίζω εγώ πρέπει σήμερα να ειμαι 21 μέρα μετά τη σύλληψη η κάπου εκεί άλλα όπως είπα αυτό που είδαμε ήταν παρά πολύ μικρό.. ο υπέρηχος δεν έβγαζε ούτε καν ηλικία.

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι κορίτσια μου δημιούργησε ανασφάλειες η γιατρός και επίσης το πρώτο που μου είπε είναι Μήπως έκανε λάθος η βιοϊατρική, δηλαδή δε θα μπορούσε να υπάρχει κάποια άλλη εξήγηση για αυτο;

Πιο επιστημονικη;

Από κάποια άλλη εμπειρία ίσως...

Συγχωρέστε με σας έχω ζαλίσει  άλλα έχω αγχωθεί και στεναχωρηθεί 

Εμενα μου φαίνεται πως η γιατρος ειναι αναξιόπιστη.. Σορυ κιόλας αλλα δεν ζητάνε ποτε υπέρηχο λίγες μέρες μετα την καθυστέρηση. Ουτε βγάζουν τα συμπεράσματα που έβγαλε. Μήπως να κοιτάξεις και κανέναν άλλο γιατρο;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εμενα μου φαίνεται πως η γιατρος ειναι αναξιόπιστη.. Σορυ κιόλας αλλα δεν ζητάνε ποτε υπέρηχο λίγες μέρες μετα την καθυστέρηση. Ουτε βγάζουν τα συμπεράσματα που έβγαλε. Μήπως να κοιτάξεις και κανέναν άλλο γιατρο;

Και φυσιολογικά να είχα κάνει ωορρηξια που δεν έκανα σίγουρα σήμερα είμαι στη 12 μέρα καθυστέρησης.

Και εγώ τώρα που το σκέφτομαι το βλέπω περίεργο.

Και αν είναι μεγαλύτερη η χοριακη από το φυσιολογικό το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι είναι ότι έγινε λαθος;

Πήγαινα παλιά σε μια η οποία ήταν καλή, έπιανε κάποια πράγματα με την πρώτη άλλα έχει πάρα πολύ κοσμο και κάθε φορά περίμενα ώρες γι αυτό και σταμάτησα να πηγαίνω.

Ίσως να την παρω αύριο ένα τηλέφωνο.

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , fairy-mary είπε:

Έτσι όπως τα υπολογίζω εγώ πρέπει σήμερα να ειμαι 21 μέρα μετά τη σύλληψη η κάπου εκεί άλλα όπως είπα αυτό που είδαμε ήταν παρά πολύ μικρό.. ο υπέρηχος δεν έβγαζε ούτε καν ηλικία.

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι κορίτσια μου δημιούργησε ανασφάλειες η γιατρός και επίσης το πρώτο που μου είπε είναι Μήπως έκανε λάθος η βιοϊατρική, δηλαδή δε θα μπορούσε να υπάρχει κάποια άλλη εξήγηση για αυτο;

Πιο επιστημονικη;

Από κάποια άλλη εμπειρία ίσως...

Συγχωρέστε με σας έχω ζαλίσει  άλλα έχω αγχωθεί και στεναχωρηθεί 

Καλα κάνεις και μας τα λες.βρες μου μια εδώ πέρα που από Όταν είχε θετικό τεστ μέχρι να δει πως πάει η εγκυμοσύνη αν ήταν ήρεμη.καμια στο λέω με βεβαιότητα.τωρα για το γιατρό εσύ ξέρεις.παντως Εγώ κολλαω στο ότι είχες Καλή αύξηση και αυτό είναι βασικό δείγμα ότι ξεκιναει Καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...