Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δυσκολα ειναι οταν ο ενας μισθος δεν φτανει....εμενα ο αντρας μ κανει 2δουλειες κ με ενα παιδι τα βγαζουμε....τωρα αν ερθει 2ο δεν ξερω τι θα γινει!!!! Πω πω δουλεια μετα σπιτι με το μωρο μονο π το σκεφτομαι κουραζομαι!!!

Άστα είναι ζόρι. Εμένα δεν του φτάνει ο χρόνος για δεύτερη είναι όλη μέρα στην πρώτη χαχαχαχα! Παίρνει καλό μισθό δε λέω αλλά δεν μπορείς να κάνεις τίποτα με ένα μισθό. Και ειδικά με το παιδί που όσο μεγαλώνει τα έξοδα αυξάνονται. Τέλος πάντων δεν πειράζει καλά να είμαστε! Είσαι από τις τυχερές πάντως φτου φτου φτου! 

  • Χαχα 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kathyv25 είπε:

Κορίτσια μου εγώ δεν θέλω να πάω για δουλειά χαχαχαχαχα! Απλά πρέπει γιατί με ένα μισθό δεν βγαίνει. Μέχρι το Γενάρη έχουμε. Θα το ευχαριστηθώ γιατί μετά θα πέσει πολύ περισσότερη κούραση! Μακάρι να μπορούσα να τον κρατήσω και εγώ σπίτι που λες @ΒαλεντιναΧρηστος μέχρι τα 3 αλλά δυστυχώς δεν γίνεται... 

Αχ κ γω μια απ τα ιδια γυρναω Σεπτεμβρη δυστυχως γιατι αν παρω κ τους 3,5 μηνες ισοχρονη μετα θα με διωξει μου το ειπε ευθεως! Κ ο αντρας μ παιρνει 650€ δε φτανουν ουτε να τα κοιταξουμε οταν τα παρει εχουν εξαφανιστει!! Κ δε θελω κ γω κ δε ξερω πως θα καταφερω τον αποθηλασμο μεχρι το Σεπτεμβρη ...εσυ εχεις σκεφτει ποτε θα σταματησεις το θηλασμο,? Μπουκαλι δεχεται? Εγω εριξα αγωνα για το μπουκαλι με δικο μ γαλα κ ακομη βγαζω μια φορα τη μερα 50 ml για να μη το ξεχναει


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να δουλεψω απο δικη μου αναγκη. Δεν μπορω να καθομαι σπιτι, μαραζωνω. Παντα ολα τα χρονια με δουλεια με σπουδες με φιλους ημουν συνεχεια εξω κ τωρα μου κακοφαινεται. Δεν μπορω να με φανταζομαι ολη μερα σε ενα σπιτι να μεγαλωνω τα παιδια μου. Ισως ακουγεται ασχημο, το ξερω, αλλα ψυχολογικα εμενα δεν με καλυπτει να κανω μονο αυτο. Ειναι βεβαια κ το οικονομικο στη μεση, αλλα μας παιρνει κ να μην δουλεψω ακομα για κανα 2 χρονια. Ομως θελω να χω κ γω εσοδα. 

Νομιζω ειναι πως νιωθει καλα η καθεμια μας.

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kathyv25 είπε:

Άστα είναι ζόρι. Εμένα δεν του φτάνει ο χρόνος για δεύτερη είναι όλη μέρα στην πρώτη χαχαχαχα! Παίρνει καλό μισθό δε λέω αλλά δεν μπορείς να κάνεις τίποτα με ένα μισθό. Και ειδικά με το παιδί που όσο μεγαλώνει τα έξοδα αυξάνονται. Τέλος πάντων δεν πειράζει καλά να είμαστε! Είσαι από τις τυχερές πάντως φτου φτου φτου! 

Μην φανταστεις κ εμενα με τις 2ερχεται μονο για υπνο! Μερικες φορες με εκνευριζει αλλα τι να κανει ο καημενος! Παντως σιγουρα τα εξοδα ενος παιδιου ειναι πολλα κ οσο μεγαλωνει περισσοτερα!!! Ειμαι μωρε ενταξει!!! Χαχαχαχ

Just now, nanoula90 είπε:

Εγω θελω να δουλεψω απο δικη μου αναγκη. Δεν μπορω να καθομαι σπιτι, μαραζωνω. Παντα ολα τα χρονια με δουλεια με σπουδες με φιλους ημουν συνεχεια εξω κ τωρα μου κακοφαινεται. Δεν μπορω να με φανταζομαι ολη μερα σε ενα σπιτι να μεγαλωνω τα παιδια μου. Ισως ακουγεται ασχημο, το ξερω, αλλα ψυχολογικα εμενα δεν με καλυπτει να κανω μονο αυτο. Ειναι βεβαια κ το οικονομικο στη μεση, αλλα μας παιρνει κ να μην δουλεψω ακομα για κανα 2 χρονια. Ομως θελω να χω κ γω εσοδα. 

Νομιζω ειναι πως νιωθει καλα η καθεμια μας.

Ναι ναι ετσι ειναι!!! Δεν ειμαστε ολες ιδιες αλοιμονο!!!! Αρα απο οτι βλεπω του χρονου οι πιο πολλες θα δουλευετε!!!! Πω ρε κοριτσια μπραβο σας....πολυ κουραση!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Αχ κ γω μια απ τα ιδια γυρναω Σεπτεμβρη δυστυχως γιατι αν παρω κ τους 3,5 μηνες ισοχρονη μετα θα με διωξει μου το ειπε ευθεως! Κ ο αντρας μ παιρνει 650€ δε φτανουν ουτε να τα κοιταξουμε οταν τα παρει εχουν εξαφανιστει!! Κ δε θελω κ γω κ δε ξερω πως θα καταφερω τον αποθηλασμο μεχρι το Σεπτεμβρη ...εσυ εχεις σκεφτει ποτε θα σταματησεις το θηλασμο,? Μπουκαλι δεχεται? Εγω εριξα αγωνα για το μπουκαλι με δικο μ γαλα κ ακομη βγαζω μια φορα τη μερα 50 ml για να μη το ξεχναει

Πωπω άστα να πάνε... Μα τι καθίκια αφεντικά είναι αυτά ρε συ... Ούτε σε ώρες δε θα στο δώσει; Δηλαδή να φεύγεις νωρίτερα για κάποιο διάστημα; Εμένα δεν πιάνει μπουκάλι άστα πονεμένη ιστορία... Πήρα ένα της suavinex και μου δώσανε και το mimiju αλλά δεν τα έχουμε δοκιμάσει προς το παρόν. Δεν έχει χρειαστεί δηλαδή. Εγώ δεν θέλω να σταματήσω το θηλασμο θέλω να το αφήσω για όσο θέλει το νινί. Τουλάχιστον θα προλάβω να κλείσω χρόνο ευτυχώς! 

Just now, nanoula90 είπε:

Εγω θελω να δουλεψω απο δικη μου αναγκη. Δεν μπορω να καθομαι σπιτι, μαραζωνω. Παντα ολα τα χρονια με δουλεια με σπουδες με φιλους ημουν συνεχεια εξω κ τωρα μου κακοφαινεται. Δεν μπορω να με φανταζομαι ολη μερα σε ενα σπιτι να μεγαλωνω τα παιδια μου. Ισως ακουγεται ασχημο, το ξερω, αλλα ψυχολογικα εμενα δεν με καλυπτει να κανω μονο αυτο. Ειναι βεβαια κ το οικονομικο στη μεση, αλλα μας παιρνει κ να μην δουλεψω ακομα για κανα 2 χρονια. Ομως θελω να χω κ γω εσοδα. 

Νομιζω ειναι πως νιωθει καλα η καθεμια μας.

Εγώ να σου πω έχω συνηθίσει όλη μέρα να είμαι έξω δε θα μπορούσα να κάτσω σπίτι όπως λες και εσύ θα μαραζωνα. Ακόμα και τώρα με το μπέμπη είμαστε συνέχεια έξω ευτυχώς που είναι βολικό το παιδάκι μου! Αλλιώς και γω μια απτά ίδια! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kathyv25 είπε:

Πωπω άστα να πάνε... Μα τι καθίκια αφεντικά είναι αυτά ρε συ... Ούτε σε ώρες δε θα στο δώσει; Δηλαδή να φεύγεις νωρίτερα για κάποιο διάστημα; Εμένα δεν πιάνει μπουκάλι άστα πονεμένη ιστορία... Πήρα ένα της suavinex και μου δώσανε και το mimiju αλλά δεν τα έχουμε δοκιμάσει προς το παρόν. Δεν έχει χρειαστεί δηλαδή. Εγώ δεν θέλω να σταματήσω το θηλασμο θέλω να το αφήσω για όσο θέλει το νινί. Τουλάχιστον θα προλάβω να κλείσω χρόνο ευτυχώς! 

Εγώ να σου πω έχω συνηθίσει όλη μέρα να είμαι έξω δε θα μπορούσα να κάτσω σπίτι όπως λες και εσύ θα μαραζωνα. Ακόμα και τώρα με το μπέμπη είμαστε συνέχεια έξω ευτυχώς που είναι βολικό το παιδάκι μου! Αλλιώς και γω μια απτά ίδια! 

Εμενα ρε συ ειναι δυσκολο παιδι. Ενταξει βγαινω, αλλα δεν μπορει να κατσει πολλες ωρες εξω. Κουραζεται κ κλαιει. Δεν μπορω να καθισω καπου πχ να πιω καφε γιατι κλαιει. Δεν καθεται σε ενα μερος. Θελει εναλλαγες. Οποτε ποσο περπατημα να ριξω? Περπαταω 2 ωρες καθε πρωι και μιση ωρα το απογευμα. Μπραβο σου που θες να κρατησεις τον θηλασμο. Νομιζω μολις αρχισουν κ τρωνε καλα, ειναι και πιο ευκολο γιατι δεν θηλαζουν τοσο πολυ


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι θέλω να γυρίσω στην δουλειά μου από την μία γιατι μ αρέσει πολύ, από την άλλη θέλω να κάτσω και με το μωρακι μου.. Μετά σκέφτομαι ότι για εκείνο θα πάω να δουλέψω αφού ένας μισθός εμάς δεν μας φτάνει. Οπότε δεν υπάρχουν δεύτερες σκέψεις.. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Εμενα ρε συ ειναι δυσκολο παιδι. Ενταξει βγαινω, αλλα δεν μπορει να κατσει πολλες ωρες εξω. Κουραζεται κ κλαιει. Δεν μπορω να καθισω καπου πχ να πιω καφε γιατι κλαιει. Δεν καθεται σε ενα μερος. Θελει εναλλαγες. Οποτε ποσο περπατημα να ριξω? Περπαταω 2 ωρες καθε πρωι και μιση ωρα το απογευμα. Μπραβο σου που θες να κρατησεις τον θηλασμο. Νομιζω μολις αρχισουν κ τρωνε καλα, ειναι και πιο ευκολο γιατι δεν θηλαζουν τοσο πολυ

Α κατάλαβα ρε συ... Εμένα κάθεται και στον καφέ, κοιμάται αν νυσταξει με λίγο κούνημα, γενικά είναι πολύ καλόβολος ο μπεμπακος μου. Αλλά αν λες ότι δεν κάθεται ναι οντως είναι θέμα. Θα στρώσει μωρέ που θα πάει, μπορεί μεγαλώνοντας να κάθεται ποιος ξέρει! Αχ τα παιδάκια μας τα όμορφα! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, kathyv25 είπε:

Α κατάλαβα ρε συ... Εμένα κάθεται και στον καφέ, κοιμάται αν νυσταξει με λίγο κούνημα, γενικά είναι πολύ καλόβολος ο μπεμπακος μου. Αλλά αν λες ότι δεν κάθεται ναι οντως είναι θέμα. Θα στρώσει μωρέ που θα πάει, μπορεί μεγαλώνοντας να κάθεται ποιος ξέρει! Αχ τα παιδάκια μας τα όμορφα! 

Μακαρι ο σκατιαρης μου να στρωσει.

Αυτο ξαναπεστο. Νομιζω οτι ειμαστε ολες κουκουβαγιες. Αφου πολλες φορες ρωταω κοσμο στο ασχετο αν τους φαινεται ομορφο το παιδι μου γιατι εμενα μου φαινεται κουκλος κ θελω να το διασταυρωσω χαχαχαχα. 

Ειναι υπεροχα μωρε τα παιδακια μας. Αντε να παιρνουν σιγα σιγα σειρα τα δευτερα. Ενας λογος που θελω να δουλεψω ειναι κ αυτος. Επειδη θελω κ δευτερο παιδακι και δεν γινεται να πληρωσουμε παλι γεννες κ τα συναφη με εναν μισθο. Κ εχουμε κ την γαμοβαφτιση, αλλα εξοδα απο κει.

Αντε κανονιστε να φτιαξουμε γκρουπ για τα επομενα μπεμπακια μας χεχεχε. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αρχές Γενάρη του 19 θα επιστρέψω στη δουλειά.Μετά τη γέννηση του μπέμπη μου κατάλαβα ότι τπτ δεν είναι πιο σημαντικό από αυτόν.Και το λέω εγώ που προ μωρού ήμουν πολύ εργασιομανής..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sunshine83 είπε:

Εγώ αρχές Γενάρη του 19 θα επιστρέψω στη δουλειά.Μετά τη γέννηση του μπέμπη μου κατάλαβα ότι τπτ δεν είναι πιο σημαντικό από αυτόν.Και το λέω εγώ που προ μωρού ήμουν πολύ εργασιομανής..

Και εγώ τότε θα γυρίσω! Έτσι ακριβώς όπως τα λες! Ούτε που το φανταζόμουν πως θα άλλαζε ο τρόπος που βλέπω τα πράγματα! Για τα δεύτερα που λες @nanoula90 μου καλά τα λες απλά εγώ τουλάχιστον πρέπει να αφήσω να περάσει κανένας χρόνος που θα χω επιστρέψει στη δουλειά γιατί αλλιώς φαντάζομαι πως θα έχω μουρμούρα. Όσο καλό και να είναι ένα αφεντικό δεν παύει να είναι αφεντικό δυστυχώς. 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, kathyv25 είπε:

Και εγώ τότε θα γυρίσω! Έτσι ακριβώς όπως τα λες! Ούτε που το φανταζόμουν πως θα άλλαζε ο τρόπος που βλέπω τα πράγματα! Για τα δεύτερα που λες @nanoula90 μου καλά τα λες απλά εγώ τουλάχιστον πρέπει να αφήσω να περάσει κανένας χρόνος που θα χω επιστρέψει στη δουλειά γιατί αλλιώς φαντάζομαι πως θα έχω μουρμούρα. Όσο καλό και να είναι ένα αφεντικό δεν παύει να είναι αφεντικό δυστυχώς. 

Εχεις δικιο. Δυστυχως στην ελλαδα οι μητερες ειναι τζιζ θεμα. Στην προηγουμενη δουλεια μου, εδιωξαν κοπελα που εμεινε εγκυος, αφοτου τελειωσε με τις αδειες της γιατι πριν δεν μπορουσαν να την διωξουν, επειδη εμεινε εγκυος και ειχε μονο 5 μηνες στη δουλεια. Κ της τη φυλαγανε!! Φαντασου! Μολις επεστρεψε και περασε νομιζω κ ενα διαστημα που δεν επιτρεπεται να σε διωξουν, την εδιωξαν!

@sunshine83ετσι ακριβως. Απιστευτο ποση ευτυχια φερνουν με τον ερχομο τους. Κ ποσα ακομα εχουμε να ζησουμε!! θα μας χαρισουν τις πιο ομορφες στιγμες της ζωης μας!!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Εχεις δικιο. Δυστυχως στην ελλαδα οι μητερες ειναι τζιζ θεμα. Στην προηγουμενη δουλεια μου, εδιωξαν κοπελα που εμεινε εγκυος, αφοτου τελειωσε με τις αδειες της γιατι πριν δεν μπορουσαν να την διωξουν, επειδη εμεινε εγκυος και ειχε μονο 5 μηνες στη δουλεια. Κ της τη φυλαγανε!! Φαντασου! Μολις επεστρεψε και περασε νομιζω κ ενα διαστημα που δεν επιτρεπεται να σε διωξουν, την εδιωξαν!

@sunshine83ετσι ακριβως. Απιστευτο ποση ευτυχια φερνουν με τον ερχομο τους. Κ ποσα ακομα εχουμε να ζησουμε!! θα μας χαρισουν τις πιο ομορφες στιγμες της ζωης μας!!

Τα επόμενα να τα κανονίσουμε αλλη εποχη όμως.... Γτ δεν αντέχω να ξαναπεράσω 4 εποχές χαχααχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Πωπω άστα να πάνε... Μα τι καθίκια αφεντικά είναι αυτά ρε συ... Ούτε σε ώρες δε θα στο δώσει; Δηλαδή να φεύγεις νωρίτερα για κάποιο διάστημα; Εμένα δεν πιάνει μπουκάλι άστα πονεμένη ιστορία... Πήρα ένα της suavinex και μου δώσανε και το mimiju αλλά δεν τα έχουμε δοκιμάσει προς το παρόν. Δεν έχει χρειαστεί δηλαδή. Εγώ δεν θέλω να σταματήσω το θηλασμο θέλω να το αφήσω για όσο θέλει το νινί. Τουλάχιστον θα προλάβω να κλείσω χρόνο ευτυχώς! 

Εγώ να σου πω έχω συνηθίσει όλη μέρα να είμαι έξω δε θα μπορούσα να κάτσω σπίτι όπως λες και εσύ θα μαραζωνα. Ακόμα και τώρα με το μπέμπη είμαστε συνέχεια έξω ευτυχώς που είναι βολικό το παιδάκι μου! Αλλιώς και γω μια απτά ίδια! 

Οχι κοριτσι ουτε μειωμενο για την ακριβεια μου ειπε "τι να σε κανω για 6 ωρες μεχρι να ρθεις θα φευγεις" κ αν θελω να το παρω θα πρεπει να βρει αλλη κοπελα οποτε οταν περασει το διαστημα ασφαλειας θα πρεπει να με διωξει....επαθα σοκ δεν ηξερα τι να του πω κ ειπα οκ οτι θα γυρισω Σεπτεμβρη...αστα κ την εχω μεγαλη αναγκη τη δουλεια οποτε κ μενα δεν τιθεται διλλημα ,αυτο που με ανχωνει ειναι με το θηλασμο πως θα τον κοψω μηπως πρεπει να ξεκινησω απο καλοκαιρι τη προσπαθεια γιατι λενε δεν κοβεται αμεσως...κ θα καθεται με καποιον οσες ωρες λειπω γιατι εχει δεθει πολυ μαζι μου ολη μερα μονες μας ειμαστε

14 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

 

Κοριτσια μου να σας πω την αλήθεια δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω αλλά είναι κάτι που θέλω να κάνω για να ξεφεύγει λίγο και το μυαλό μου γιατί γενικότερα δεν την πολύ παλεύω... Όταν έρθει η ώρα θα σας μιλήσω ανοιχτά για μένα και θα καταλάβετε πιστεύω... 

Η μαμά τα μωρά και τον μεγάλο θα τον πηγαίνουν καμία βόλτα η κουνιαδα με την πεθερά, κουτσά στραβά θα τις βγάζουμε τις 4 ωρες... Είναι και ένα καλό τεστ αυτό γιατί από Σεπτέμβρη όπως λες κι εσύ θα ψαχτω για σταθερή δουλειά.. 

Ω κοριτσι μου τωρα το ειδα ! Καλη αρχη κοπελα μου πολυ καλα κανεις! Σιγουρα κ μονο που θα δικτυωθεις ξανα μετραει για μια επομενη δουλεια!

  • Ευχαριστώ 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Οχι κοριτσι ουτε μειωμενο για την ακριβεια μου ειπε "τι να σε κανω για 6 ωρες μεχρι να ρθεις θα φευγεις" κ αν θελω να το παρω θα πρεπει να βρει αλλη κοπελα οποτε οταν περασει το διαστημα ασφαλειας θα πρεπει να με διωξει....επαθα σοκ δεν ηξερα τι να του πω κ ειπα οκ οτι θα γυρισω Σεπτεμβρη...αστα κ την εχω μεγαλη αναγκη τη δουλεια οποτε κ μενα δεν τιθεται διλλημα ,αυτο που με ανχωνει ειναι με το θηλασμο πως θα τον κοψω μηπως πρεπει να ξεκινησω απο καλοκαιρι τη προσπαθεια γιατι λενε δεν κοβεται αμεσως...κ θα καθεται με καποιον οσες ωρες λειπω γιατι εχει δεθει πολυ μαζι μου ολη μερα μονες μας ειμαστε

Πωπω ντάξει ντροπή τους τι να πω... 

Για τον αποθηλασμο μίλα με σύμβουλο θηλασμού καλύτερα. Θα μπορείς τουλάχιστον να θηλάζεις πριν πας για δουλειά και όταν γυρίζεις; έτσι θα το πας πιο ήπια και γω κάπως έτσι το φαντάζομαι. Ότι θα ζοριστουμε είναι σίγουρο απλά μήπως μας πουν κάτι που από μόνες μας δεν έχουμε σκεφτεί. 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...