Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Πιστεύω θα πάει τόσο.πως σου φάνηκε ο γιατρός;;;και γιατί μέχρι Κυριακή κ όχι όποτε είναι ιδανικές συνθήκες;;;σου προκαταβάλει δηλαδή χρονοδιάγραμμα ότι αν την Κυριακή δεν είναι σωστές οι μετρήσεις ξεχνάς αυτόν τον κύκλο;;;;;;γιατί κ εγώ με κλομιφαινη μη θάρεις ότι έκανα μικρό κύκλο.33 μέρες άρα 19 μέρα ήταν καλές οι συνθήκες μου κ έπιασα.

προφανως αν το ωοθηλακιο ειναι γυρω στα 19 την κυριακη κ εχει λεπτο ενδομητριο δεν προλαβαινει. τα ωοθυλακια μεγαλωνουν γυρω στο 1.5 χιλιοστο την ημερα. 

Just now, Ellidr είπε:

Ναι τα ωοθυλάκια τα θέλουμε από 18 και πάνω και το ενδομήτριο τουλάχιστον 8 την τρίτη το ενδομήτριο ήταν 5 και σήμερα στο 6.4

ε θα μεγαλωσει σιγουρα μεχρι την κυριακη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια! Εύχομαι επιτυχία στις προσπάθειες όλων σας και σύντομα!!! Ήθελα να ζητήσω τη γνώμη σας στο εξής: έχω σταθερό κύκλο συνήθως 28 μέρες με απόκλιση μιας ημέρας πάνω η κάτω το πολύ. Στο μέσο του κύκλου αρχίζω να έχω τα διαυγή παχύρευστα υγρά και πόνο στην ωοθηκη ο οποίος αρχίζει ήπια και περίπου σε δυο με τρεις μέρες κορυφώνεται σε ένταση και περνάει τελείως συνήθως στο τέλος της 14ης μέρας του κύκλου. Ποιες μέρες του κύκλου πρεπει να υπάρξουν επαφές; Μετά το τέλος του πόνου κ των υγρών έχουν νόημα οι επαφές; Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Emilly είπε:

5mg είναι η ημερίδα δοσολογία αν το έχει ήδη οχι

Εγώ είχα ,d ολική 12 πλήρης έλλειψη.να παίρνεις βιταμίνες κ b12 επίσης και σίδηρο.εινσι απαραίτητο.

Καλημέρα ζουζούνα!!ξέρεις μήπως;;;αν τα οιστρογόνα ανεβαίνουν μέχρι την ωορηξια;;;;δεν ξέρω τι είναι καλό κ τι όχι...και είμαι σίγουρη ότι είμαι φουλ οιστρογόνο το δέρμα μου έγινε γυαλί.ουτε ήξερα ότι η ε2 είναι οιστρογόνο τώρα το διάβασα.κατσε να ρωτήσω κ Βασούλα που τα έχει κάνει σίγουρα.

Vasoula καλημέρα!!!πες μου κ εσύ αν ξέρεις..μέχρι την ωορηξια πρέπει να αυξάνονται τα οιστρογόνα ηηη είναι κακό.πρεπει να έχω πλυμηρισει από δαυτα έχει γίνει γυαλί το δέρμα κ τώρα διάβασα ότι ε2 είναι οιστρογόνο κ αν είναι δεύτερη μέρα υψηλή τιμή είναι χάλια ωορηξια;;;

Καλημερα κοριτσια Μου αγαπημένα και καλό μήνα!!!!!

@Emilly μου η οιστραδιόλη αυξάνετε στην ωορρηξία οπότε αν έχεις υψηλή αυτό είναι τέλειο!!!!θα είναι καλή!!!!;)

Just now, Ellidr είπε:

Ακόμα είμαστε στην διαδικασία 

Το ενδομήτριο πήγε στο 6.4

Και τα ωοθυλάκια στο 16 χιλιοστά 

Οπότε θα με ξαναδεί την Κυριακή

Είδες που παχύνε το ενδομητριο???εχεις ακομα καιρο...μέχρι να φτάσουν τα 20 χιλιοστά τα ωοθηλακια σίγουρα θα φτάσει το 8 το ενδομήτριο....θα σε δει κυριακη????θα πάνε ολα τέλεια είμαι σίγουρη!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημερα κοριτσια Μου αγαπημένα και καλό μήνα!!!!!

@Emilly μου η οιστραδιόλη αυξάνετε στην ωορρηξία οπότε αν έχεις υψηλή αυτό είναι τέλειο!!!!θα είναι καλή!!!!;)

Είδες που παχύνε το ενδομητριο???εχεις ακομα καιρο...μέχρι να φτάσουν τα 20 χιλιοστά τα ωοθηλακια σίγουρα θα φτάσει το 8 το ενδομήτριο....θα σε δει κυριακη????θα πάνε ολα τέλεια είμαι σίγουρη!!!

Εικάζω ότι πήγε φουλ από το δέρμα κ από την θερμοκρασία.ααααα λοιπόν να πω σε όλες είμαι ειδικός στο δέρμα όσο δεν πάει (επάγγελμα) όποτε ότι θέλετε με ρωτάτε.για οοοοτι σε θέμα ομορφιάς.να ανεβαίνει κ λίγο η ψυχολογία.

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Καλημερα κορίτσια! Εύχομαι επιτυχία στις προσπάθειες όλων σας και σύντομα!!! Ήθελα να ζητήσω τη γνώμη σας στο εξής: έχω σταθερό κύκλο συνήθως 28 μέρες με απόκλιση μιας ημέρας πάνω η κάτω το πολύ. Στο μέσο του κύκλου αρχίζω να έχω τα διαυγή παχύρευστα υγρά και πόνο στην ωοθηκη ο οποίος αρχίζει ήπια και περίπου σε δυο με τρεις μέρες κορυφώνεται σε ένταση και περνάει τελείως συνήθως στο τέλος της 14ης μέρας του κύκλου. Ποιες μέρες του κύκλου πρεπει να υπάρξουν επαφές; Μετά το τέλος του πόνου κ των υγρών έχουν νόημα οι επαφές; Ευχαριστώ πολύ.

Γεια σου κοριτσάκι μου και καλή επιτυχία και σε εσενα...θεωρητικά πάντα οι περισσότερες πιθανότητες είναι να έχεις επαφες μεσα στην ωορηξια...ομως πολλες φορες μπορεί να αργήσει λιγακι....η να ερθει νωρίτερα και το σώμα μας να "μπερδευτεί "..το ιδανικό θα ειναι να έχετε επαφές ολον τον μηνα...ετσι καλύπτεις όλα τα ενδεχόμενα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linaa είπε:

προφανως αν το ωοθηλακιο ειναι γυρω στα 19 την κυριακη κ εχει λεπτο ενδομητριο δεν προλαβαινει. τα ωοθυλακια μεγαλωνουν γυρω στο 1.5 χιλιοστο την ημερα. 

ε θα μεγαλωσει σιγουρα μεχρι την κυριακη.

Και εγώ πιστεύω 2 χιλιοστά τα ωοθυλάκια κ 2 το ενδομήτριο κ μπαμ.εγινε η δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εικάζω ότι πήγε φουλ από το δέρμα κ από την θερμοκρασία.ααααα λοιπόν να πω σε όλες είμαι ειδικός στο δέρμα όσο δεν πάει (επάγγελμα) όποτε ότι θέλετε με ρωτάτε.για οοοοτι σε θέμα ομορφιάς.να ανεβαίνει κ λίγο η ψυχολογία.

Ωωωωωω πρέπει να μας πεις τα μυστικά σου!!!χαχαχαχαχ μιλάμε στην περιοδο τωρα έγινε τόσο θαμπό και ξηρό το δερμα μου όσο δεν πάει....μα τι τραβάμε καθε μηνα!!χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Και εγώ πιστεύω 2 χιλιοστά τα ωοθυλάκια κ 2 το ενδομήτριο κ μπαμ.εγινε η δουλειά.

ε ναι θα παει στανταρ!

Just now, Ellidr είπε:

Ακόμα είμαστε στην διαδικασία 

Το ενδομήτριο πήγε στο 6.4

Και τα ωοθυλάκια στο 16 χιλιοστά 

Οπότε θα με ξαναδεί την Κυριακή

εχε κ καμια επαφη να υπαρχει κ υλικο ανανεωμενο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Καλημερα κορίτσια! Εύχομαι επιτυχία στις προσπάθειες όλων σας και σύντομα!!! Ήθελα να ζητήσω τη γνώμη σας στο εξής: έχω σταθερό κύκλο συνήθως 28 μέρες με απόκλιση μιας ημέρας πάνω η κάτω το πολύ. Στο μέσο του κύκλου αρχίζω να έχω τα διαυγή παχύρευστα υγρά και πόνο στην ωοθηκη ο οποίος αρχίζει ήπια και περίπου σε δυο με τρεις μέρες κορυφώνεται σε ένταση και περνάει τελείως συνήθως στο τέλος της 14ης μέρας του κύκλου. Ποιες μέρες του κύκλου πρεπει να υπάρξουν επαφές; Μετά το τέλος του πόνου κ των υγρών έχουν νόημα οι επαφές; Ευχαριστώ πολύ.

Πριν σίγουρα κατά μήκος και μέχρι δύο μέρες μετά από αυτή την συμπτωματολογία.ααα θα μαλλιασει η γλώσσα μου.θελει συνέχεια σ""**"ξ κοριτσάκια μου νον στοπ.αντε να τα πιάσουμε τα μικρουλια δεν χαλαρώνουμε.εγω πως γίνεται πάντα τις γόνιμες μέρες είμαι μάλωμεν η με τον άντρα μου.κσι το σ"""*ξ σ""**"ξ.

Just now, *Vasoula είπε:

Ωωωωωω πρέπει να μας πεις τα μυστικά σου!!!χαχαχαχαχ μιλάμε στην περιοδο τωρα έγινε τόσο θαμπό και ξηρό το δερμα μου όσο δεν πάει....μα τι τραβάμε καθε μηνα!!χαχαχα

Άντε θα σας βάλω φωτό στο προφίλ να δείτε τι περιποίηση πέφτει στο δέρμα.απο 19 χρονών παστωνομαι.ειναι η δουλειά μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πριν σίγουρα κατά μήκος και μέχρι δύο μέρες μετά από αυτή την συμπτωματολογία.ααα θα μαλλιασει η γλώσσα μου.θελει συνέχεια σ""**"ξ κοριτσάκια μου νον στοπ.αντε να τα πιάσουμε τα μικρουλια δεν χαλαρώνουμε.εγω πως γίνεται πάντα τις γόνιμες μέρες είμαι μάλωμεν η με τον άντρα μου.κσι το σ"""*ξ σ""**"ξ.

Άντε θα σας βάλω φωτό στο προφίλ να δείτε τι περιποίηση πέφτει στο δέρμα.απο 19 χρονών παστωνομαι.ειναι η δουλειά μου.

Βλέπω μόνο μαλλί....χαχαχαχχα μπαινω και από κινητό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula είπε:

Βλέπω μόνο μαλλί....χαχαχαχχα μπαινω και από κινητό...

Το μαλλί το σκατι χαχαχαχαχα.λοιπον δεν φοράω ποτέ μακιγιάζ...έχω ημιμόνιμο.αλλα δεν έχω σταματήσει ποτέ στην ζωή μου κ λόγω επαγγέλματος να φροντίζω την επιδερμίδα μου.ειναο σημαντικό για την ψυχολογία κοριτσακια.να είμαστε πάντα φρεσκαρισμενες να αποβαλουμε την θαμπαδα από μέσα προς τα έξω.τωρα την έβαλα καλά την φωτο.να με ρωτάτε κ σε πμ ότι θέλετε για beaute.δεσποινις ετών 40

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Το μαλλί το σκατι χαχαχαχαχα.λοιπον δεν φοράω ποτέ μακιγιάζ...έχω ημιμόνιμο.αλλα δεν έχω σταματήσει ποτέ στην ζωή μου κ λόγω επαγγέλματος να φροντίζω την επιδερμίδα μου.ειναο σημαντικό για την ψυχολογία κοριτσακια.να είμαστε πάντα φρεσκαρισμενες να αποκαλούμε την θαμπαδα από μέσα προς τα έξω.τωρα την έβαλα καλά την φωτο

για πες για δωσε τα φωτα σου σε καθημερινη περιποιηση! οντως κοριτσακι εισαι  κ εσυ αντε 25!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Πριν σίγουρα κατά μήκος και μέχρι δύο μέρες μετά από αυτή την συμπτωματολογία.ααα θα μαλλιασει η γλώσσα μου.θελει συνέχεια σ""**"ξ κοριτσάκια μου νον στοπ.αντε να τα πιάσουμε τα μικρουλια δεν χαλαρώνουμε.εγω πως γίνεται πάντα τις γόνιμες μέρες είμαι μάλωμεν η με τον άντρα μου.κσι το σ"""*ξ σ""**"ξ.

Άντε θα σας βάλω φωτό στο προφίλ να δείτε τι περιποίηση πέφτει στο δέρμα.απο 19 χρονών παστωνομαι.ειναι η δουλειά μου.

Κούκλα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Το μαλλί το σκατι χαχαχαχαχα.λοιπον δεν φοράω ποτέ μακιγιάζ...έχω ημιμόνιμο.αλλα δεν έχω σταματήσει ποτέ στην ζωή μου κ λόγω επαγγέλματος να φροντίζω την επιδερμίδα μου.ειναο σημαντικό για την ψυχολογία κοριτσακια.να είμαστε πάντα φρεσκαρισμενες να αποβαλουμε την θαμπαδα από μέσα προς τα έξω.τωρα την έβαλα καλά την φωτο.να με ρωτάτε κ σε πμ ότι θέλετε για beaute.δεσποινις ετών 40

Ουαου έχεις όντως δερματαρα!!!! Φτου φτου!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

για πες για δωσε τα φωτα σου σε καθημερινη περιποιηση! οντως κοριτσακι εισαι  κ εσυ αντε 25!

Από το πιο λεπτό ως το πιο χοντρό δέρμα το μυστικό όσο περνάνε τα χρόνια είναι η κατάλληλη για το κάθε ένα απολεπιση.οσο μεγαλώνουμε οι λειτουργίες του δέρματος αρχίζουν να εκφυλίζονται μια μια.σε αυτήν που μπορείτε από το σπίτι να παρεμβετε είναι η βελτίωση της κερατινοποιησης δηλαδή(σε 28 μέρες ένα νεαρό δέρμα ανανεώνει την κερατίνη στιβάδα του δηλαδή την πάνω πάνω) όταν μεγαλώνουμε απλά τεμπελιαζει το δέρμα κ όλα τα λέπια από νεκρά κύτταρα είναι πάνω του μπερδεμένα με ρυπο και άλλα χαζά.τον χειμώνα τα περισσότερα δέρματα πρέπει να ακολουθούν αγωγή απολεπισης καλή(εγώ κάνω μια ζωή ολόκληρη οξέα φρούτων)θα κάνετε το πηλινγκ σας τρεις φορές την εβδομάδα...θα έχετε πάντα κρέμα ματιών πάντα προσώπου κ βράδυ θα σας λέω αναλόγως το δέρμα σας μυστικά.χιχιχι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...