Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      πρίν από 13 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Τονιαα είπε:

Κανονικό περίοδο ήταν...στην ώρα του ήρθε την 27 μέρα...41 είμαι...τα έχω ψάξει πρόσφατα όλα είναι όλα κομπλέ χα χα....άλλα αυτό ήταν καινούργιο...

Πηρες κανα παυσιπονο? Εκανες μπανιο κ εριξες τπτ νερο απο κατω??? Δε πιστευω... 

Ορμονικο θα ειναι αγαπη.. 

Εσυ που εισαι συμμαθητρια..χαχαχχαχααχχαχα..γτ κ γω 41 ειμαι, τι τιμες ειχες? Fsh, lh, e2?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αχαχαχ βλακεια μου, οι δύο τελευταίες σειρές ήταν γι άλλο κορίτσι για την Kon27 απλά δεν την έβρισκα να την κάνω επισημανση

Χαχαχαχα δν πειραζει... Εδω εγω καπου απαντησα με το ονομα αλλης κοπελας... Μη ρωτησεις πως το εκανα δν εχω ιδεα... Δν θυμαμαι σε ποια κ ποτε απαντησα ετσι... Μπορει ακομα κ σε σενα χαχαχαχαχαχα θα το μαθω που θα μ παει χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εσύ πως είσαι;;;;αύριο που θα κάτσω με την ησυχία μου να δω τι λέτε....θα αρχίσεις αγωγή;;;;δεύτερη μέρα;;;εγώ θα πάρω τα βουνά ...γιατί αν ήμουν φυσιολογικό άτομο θα έλεγα οκ περιμένω με υπομονή κ αγάπη να μου ρθει η βρωμοπεριοδος να φύγουν κ τα νεύρα.αλλα όχι κυρία μου.εγω εγκυμοσύνες λιγουρευομαι.οτι σάπισε το μηχάνημα της άλλης κ είναι σκάρτο ....κατάλαβες;;

Κοίτα αιμορραγία μου ήρθε το βράδυ 

Οπότε μου είπε θεωρούμε πρώτη μέρα την σημερινή 

Κ από αύριο ξεκινάω πρώτα ο Θεός

Είμαι λίγο απογοητευμένη αλλά θα συνέλθω 

Είμαι και ολοπρηστη 

Άστα

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Καλοοο..αχ κ εγώ πήγα περισυ να κάνω την πρώτη μου κ εχω πολύ μικρό στηθος,,,αλλάζει αυτή τις πλάκες τις ξαναλλαζει σου λέει πόσο πιο μικρή να βάλω της λέω κανένα πιατακι του καφέ δεν βάζεις;;;χαχαχαχαχα.προσπαθουσε να βγάλει μαστογραφία η άλλη.γελασα πολύ.πηγα κ με φίλη με ίδια καλή ααα θα λέει αυτές ένα βυζί δεν συμπληρώνουν..

Χαχαχα και εμενα μικρο ειναι και το προσπαθουσανε ποση ωρα..ασε που απο το ζουληγμα κοντεψε να μου το εξαφανισει το καημενακι μου

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κοίτα αιμορραγία μου ήρθε το βράδυ 

Οπότε μου είπε θεωρούμε πρώτη μέρα την σημερινή 

Κ από αύριο ξεκινάω πρώτα ο Θεός

Είμαι λίγο απογοητευμένη αλλά θα συνέλθω 

Είμαι και ολοπρηστη 

Άστα

Όχι καθόλου απογοήτευση.αφου από αύριο αρχίζεις τα ωραία πλάκα μου κάνεις;;;;είναι ο μήνας σου θα δεις.τι εννοείς ολοπρηστη πρήστηκες;;;;μήπως από το φάρμακο.εγω τότε με την κλομιφαινη έβλεπα κατακράτηση 

Just now, TATAKI είπε:

Χαχαχα και εμενα μικρο ειναι και το προσπαθουσανε ποση ωρα..ασε που απο το ζουληγμα κοντεψε να μου το εξαφανισει το καημενακι μου

Αχαχαχαχ.αφου λέω να της πω κάτσε καλέ ας πάω σε δερματολόγο να το εξετάσει δέρμα λίγο ρώγα άντε κ κάτι ψιλά μαστός.φσινετσι με γυμνό μάτι χσαχαχα.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tina79 said:

Πηρες κανα παυσιπονο? Εκανες μπανιο κ εριξες τπτ νερο απο κατω??? Δε πιστευω... 

Ορμονικο θα ειναι αγαπη.. 

Εσυ που εισαι συμμαθητρια..χαχαχχαχααχχαχα..γτ κ γω 41 ειμαι, τι τιμες ειχες? Fsh, lh, e2?

Για πειτε βρε κοριτσια τις εξετασεις σας. Εγω 42 ειμαι και τις εκανα προσφατα. Θα τις βρω και θα σας τις γραψω

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasiliki33 είπε:

Και εσυ δεν θα εκανες τεστ;;καλα δεν θυμαμαι;νομιζω μαζι ημασταν..

Ναι θα κάνω την Παρασκευή αν δεν μου έρθει μέχρι τότε χαχαχα!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Όχι καθόλου απογοήτευση.αφου από αύριο αρχίζεις τα ωραία πλάκα μου κάνεις;;;;είναι ο μήνας σου θα δεις.τι εννοείς ολοπρηστη πρήστηκες;;;;μήπως από το φάρμακο.εγω τότε με την κλομιφαινη έβλεπα κατακράτηση 

Αχαχαχαχ.αφου λέω να της πω κάτσε καλέ ας πάω σε δερματολόγο να το εξετάσει δέρμα λίγο ρώγα άντε κ κάτι ψιλά μαστός.φσινετσι με γυμνό μάτι χσαχαχα.

Η κοιλιά μου πονάει και είναι πρησμένη 

Ναι ,από διάθεση μπούρδες 

Τέλος πάντων 

Εύχομαι το ενδομήτριο να μου κάνει τη χάρη αυτό το μήνα ,να το κάνω κ αυτό να ξεμπερδευω 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κοίτα αιμορραγία μου ήρθε το βράδυ 

Οπότε μου είπε θεωρούμε πρώτη μέρα την σημερινή 

Κ από αύριο ξεκινάω πρώτα ο Θεός

Είμαι λίγο απογοητευμένη αλλά θα συνέλθω 

Είμαι και ολοπρηστη 

Άστα

Και με το δίκιο σου!!!ξεκινάει όμως ένας νέος κύκλος και σου εύχομαι πολλά ωοθηλακιο και ενα παχύ παχύ ενδομήτριο!!!!!!έχεις κάνει υπέρηχο?όχι ακόμα ε??

Just now, Emilly είπε:

Όχι καθόλου απογοήτευση.αφου από αύριο αρχίζεις τα ωραία πλάκα μου κάνεις;;;;είναι ο μήνας σου θα δεις.τι εννοείς ολοπρηστη πρήστηκες;;;;μήπως από το φάρμακο.εγω τότε με την κλομιφαινη έβλεπα κατακράτηση 

Αχαχαχαχ.αφου λέω να της πω κάτσε καλέ ας πάω σε δερματολόγο να το εξετάσει δέρμα λίγο ρώγα άντε κ κάτι ψιλά μαστός.φσινετσι με γυμνό μάτι χσαχαχα.

Χαχαχαχαχχα ρε Emilly εχω γελασει πολύ!!!χαχαχα

Just now, TATAKI είπε:

Για πειτε βρε κοριτσια τις εξετασεις σας. Εγω 42 ειμαι και τις εκανα προσφατα. Θα τις βρω και θα σας τις γραψω

Εγω στα 33 μου δε θα ήθελες να ξέρεις!!!!χαχαχχαχαχαχχαχαχα πιο σκ@τ@ και απο σλ@τ@!!!χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι θα κάνω την Παρασκευή αν δεν μου έρθει μέχρι τότε χαχαχα!!!!

Τελεια...περιμενουμε και τα δικα σου νεα!!εγω σημερα μια ποναω μια δεν ποναω...ετσι με εχει παει ολη μερα..περιμενω πως και πως το τεστακι σου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Vasoula said:

Και με το δίκιο σου!!!ξεκινάει όμως ένας νέος κύκλος και σου εύχομαι πολλά ωοθηλακιο και ενα παχύ παχύ ενδομήτριο!!!!!!έχεις κάνει υπέρηχο?όχι ακόμα ε??

Χαχαχαχαχχα ρε Emilly εχω γελασει πολύ!!!χαχαχα

Εγω στα 33 μου δε θα ήθελες να ξέρεις!!!!χαχαχχαχαχαχχαχαχα πιο σκ@τ@ και απο σλ@τ@!!!χαχαχα

Αλλαζουν ομως αυτες απο κυκλο σε κυκλο...ετσι δεν ειναι; ενω σε εμενα μονο προς το χειροτερο μπορουν να πανε..  ειχα fsh 11, lh 4,94 και Ε2 41,40....η γιατρος λεει καλες για την ηλικια μου οχι απαγορευτικες για συλληψη γιατι ρωτησα για την fsh που ειναι 11..κανω ωορρηξια ειπε αλλα δεν ξερει για ποσο ακομα...

Just now, TATAKI said:

Αλλαζουν ομως αυτες απο κυκλο σε κυκλο...ετσι δεν ειναι; ενω σε εμενα μονο προς το χειροτερο μπορουν να πανε..  ειχα fsh 11, lh 4,94 και Ε2 41,40....η γιατρος λεει καλες για την ηλικια μου οχι απαγορευτικες για συλληψη γιατι ρωτησα για την fsh που ειναι 11..κανω ωορρηξια ειπε αλλα δεν ξερει για ποσο ακομα...

Θα τις ξανακανω μετα απο κανα δυο μηνες να δω τι παιζει...μην βαραμε τζαμπα και ελπιζω

Link to comment
Share on other sites

Πεθανα στο γελιο με το πιατακι του καφε βρε @Emilly !!!! Χαχαχαχαχαχα! :-D

Να αναφερω επισης κοριτσια, μια περιπτωση μιας ξαδερφης μου η οποια 3-4 χρονια μετα το 1ο της παιδι, προσπαθουσαν καιρο για δευτερο και ανακαλυψαν τελικα οτι το σπερμα του αντρα της ειχε αποδυναμωθει. Ο λογος -λενε, δεν ξερω κατα ποσο ισχυει- ηταν οτι ειχε πολλες ωρες τη μερα το λαπτοπ ατα ποδια του. :shock: Τελικα καταληξανε αναγκαστικα στην εξωσωματικη. Αρα σε περιπτωση που καποιες προσπαθειτε και εχετε ηδη ενα παιδι, εχετε το απλα υποψιν σας, μηπως τυχαινει να ειναι αναλογη περιπτωση. 

  • Χαχα 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Αλλαζουν ομως αυτες απο κυκλο σε κυκλο...ετσι δεν ειναι; ενω σε εμενα μονο προς το χειροτερο μπορουν να πανε..  ειχα fsh 11, lh 4,94 και Ε2 41,40....η γιατρος λεει καλες για την ηλικια μου οχι απαγορευτικες για συλληψη γιατι ρωτησα για την fsh που ειναι 11..κανω ωορρηξια ειπε αλλα δεν ξερει για ποσο ακομα...

Θα τις ξανακανω μετα απο κανα δυο μηνες να δω τι παιζει...μην βαραμε τζαμπα και ελπιζω

Μου φαίνονται πολύ καλές κοριτσι μου....εγω πριν 4 μήνες  fsh 22,6 Και e2 31.2...πριν 3 μήνες fsh 28,9 και e2 19,2  (ο χειρότερος μακράν μηνας) και πριν 2 μήνες π εκανα την εξωσωματικη ήταν "καλές"οι εξετάσεις μου fsh 15,2 Και e2 30!!!δεν εχω δει μέχρι τώρα την fsh μου πιο κάτω από 13!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Μου φαίνονται πολύ καλές κοριτσι μου....εγω πριν 4 μήνες  fsh 22,6 Και e2 31.2...πριν 3 μήνες fsh 28,9 και e2 19,2  (ο χειρότερος μακράν μηνας) και πριν 2 μήνες π εκανα την εξωσωματικη ήταν "καλές"οι εξετάσεις μου fsh 15,2 Και e2 30!!!δεν εχω δει μέχρι τώρα την fsh μου πιο κάτω από 13!!!!!

Σου δινουν κατι για να φτιαξουν; φανταζομαι επειδη εισαι μικρουλα πως καπως θα στρωσουν.  Εχω και λιγο αγνοια με αυτα...

Παντως και η αδελφη μου με υψηλες τιμες καταφερε στα 45 της μαλιστα και κατεψυξε 10 καλα ωαρια...αρα κατι γινεται..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Σου δινουν κατι για να φτιαξουν; φανταζομαι επειδη εισαι μικρουλα πως καπως θα στρωσουν.  Εχω και λιγο αγνοια με αυτα...

Παντως και η αδελφη μου με υψηλες τιμες καταφερε στα 45 της μαλιστα και κατεψυξε 10 καλα ωαρια...αρα κατι γινεται..

10;;;;;;;;;μάνα μου.ας μας στείλει κανένα χαχαχαχαχα.πωπω πως έβγαλε τόσα;;;;τα μαζευε καιρό;;;;διέγερση;;;;

6 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Η κοιλιά μου πονάει και είναι πρησμένη 

Ναι ,από διάθεση μπούρδες 

Τέλος πάντων 

Εύχομαι το ενδομήτριο να μου κάνει τη χάρη αυτό το μήνα ,να το κάνω κ αυτό να ξεμπερδευω 

Θα γίνει σου λέω.εμενα έπεσε κ η θερμοκρασία κ από ώρα σε ώρα την περιμένω κ όλα καλά.σημερα ξυπνάει ο μικρός κ μου λέει μαμά είδα όνειρο ότι γεννησεις ένα μωρό.πρωτη φορά μου το λέει.κ δεν συζητάμε μπροστά του γιατί δεν θέλει κιόλας φοβάται μη μείνω πάλι έγκυος γιατί έβλεπε στις αποβολές μετά τα ψυχολογικά δράματα που ζούσαμε κ του χει μείνει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...