Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

10;;;;;;;;;μάνα μου.ας μας στείλει κανένα χαχαχαχαχα.πωπω πως έβγαλε τόσα;;;;τα μαζευε καιρό;;;;διέγερση;;;;

Θα γίνει σου λέω.εμενα έπεσε κ η θερμοκρασία κ από ώρα σε ώρα την περιμένω κ όλα καλά.σημερα ξυπνάει ο μικρός κ μου λέει μαμά είδα όνειρο ότι γεννησεις ένα μωρό.πρωτη φορά μου το λέει.κ δεν συζητάμε μπροστά του γιατί δεν θέλει κιόλας φοβάται μη μείνω πάλι έγκυος γιατί έβλεπε στις αποβολές μετά τα ψυχολογικά δράματα που ζούσαμε κ του χει μείνει.

Καλημέρα !!! Ας είναι προφητικό τ όνειρο του γιού σ !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 hours ago, Emilly said:

Ορμονικό πρέπει να είναι καλή μου μου.νομιζω το έχω πάθει...αν ήταν ελάχιστο το αίμα .μήπως είναι εγκυμοσύνη;;;;;δες αν κατέβει άλλο διαφορετικά....τεστ.δεν λέμε τα αυτονόητα χαχαχαχα.

 

8 hours ago, tina79 said:

Πηρες κανα παυσιπονο? Εκανες μπανιο κ εριξες τπτ νερο απο κατω??? Δε πιστευω... 

Ορμονικο θα ειναι αγαπη.. 

Εσυ που εισαι συμμαθητρια..χαχαχχαχααχχαχα..γτ κ γω 41 ειμαι, τι τιμες ειχες? Fsh, lh, e2?

Καλημέρα!! Μάλλον επειδή δεν ένοιωθα καλά και ψιλό άρρωστη από το βράδυ επανήλθε...Η ορμονικές μου είναι πολύ καλές

FSH 5.3

LH 3

E2 229

 Τα έκανα όμως την 5 μέρα και όχι την 3

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Καλημέρα !!! Ας είναι προφητικό τ όνειρο του γιού σ !!!!

Ίσως για τον επόμενο μήνα...ευχαριστώ.τωρα περιμένω από στιγμή σε στιγμή..έπεσε η θερμοκρασία ίσον έρχεται περιοδος .....αχ δεν θα το πιάσω ποτέ νιώθω γαμ,,,το...ουφφφφ.εξι μήνες;;;;έχω χάσει λογαριασμο

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια δίνω το παρόν μου και σήμερα!!!! Έχει κρύο εδώ Πιερία σε εσάς τι γίνεται????

Και εγώ Πιερία είμαι ....γεια σου γειτόνισσα.κρυο ναι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Καλημέρα κορίτσια δίνω το παρόν μου και σήμερα!!!! Έχει κρύο εδώ Πιερία σε εσάς τι γίνεται????

Καλημέρα, η Αθήνα σήμερα είναι καλύτερα απο χθές. Λιγα συννεφα και ηλιος.

Αυριο κανεις τεστακι εσυ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Ίσως για τον επόμενο μήνα...ευχαριστώ.τωρα περιμένω από στιγμή σε στιγμή..έπεσε η θερμοκρασία ίσον έρχεται περιοδος .....αχ δεν θα το πιάσω ποτέ νιώθω γαμ,,,το...ουφφφφ.εξι μήνες;;;;έχω χάσει λογαριασμο

Και εγώ Πιερία είμαι ....γεια σου γειτόνισσα.κρυο ναι...

Έλα τώρα πλάκα κάνεις???? Στείλε αν θες πμ από που ακριβώς!!! Δεν το πιστεύω άλλη μια φορά βρήκα κορίτσι από Πιερία στα 2μιση χρόνια που είμαι στο φορουμ

Just now, sofiadu είπε:

Καλημέρα, η Αθήνα σήμερα είναι καλύτερα απο χθές. Λιγα συννεφα και ηλιος.

Αυριο κανεις τεστακι εσυ; 

Ναι αύριο ενώ εχθές πονούσα έλεγα θα έρθει σήμερα τίποτα! Δεν αισθάνομαι τίποτα δεν ελπίζω τίποτα δεν ανήκω πουθενά χαχαχαχχα

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Ναι αύριο ενώ εχθές πονούσα έλεγα θα έρθει σήμερα τίποτα! Δεν αισθάνομαι τίποτα δεν ελπίζω τίποτα δεν ανήκω πουθενά χαχαχαχχα

Μια μερα εμεινε , θα μαθουμε συντομα! Ελπιζω να κανεις το ωραιοτερο δωρακι για την επετειο σας!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μια μερα εμεινε , θα μαθουμε συντομα! Ελπιζω να κανεις το ωραιοτερο δωρακι για την επετειο σας!!!:wub:

Μακάρι αλλά δεν το πιστεύω καλύτερα να κρατάω μικρό καλαθι με βοηθάει!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Μακάρι αλλά δεν το πιστεύω καλύτερα να κρατάω μικρό καλαθι με βοηθάει!!!

Σε καταλαβαινω και εγω ετσι λειτουργω. Οχι απο θεμα απαισιοδοξιας αλλα προτιμω να ειμαι προσγειομενη και να πεταξω στα συννεφα παρα το αναποδο!! χεχε!!

Εγω πονακια παλι χθες το βραδυ (ειχα κ προχθες), μονο βραδυ για 1-2 ωρες, υγρα οχι, τεστ ωορρηξιας αρνητικο. Να ετοιμαζεται η ωορρηξια; να γινεται;;Να σου πω την αληθεια ειναι ο πρωτος μηνας που δεν το τρεχω το πραγμα. Πιο πολυ κανω τα τεστ να δω αν θα τη βρει γιατι ειμαι λιγο δισπιστη με αυτα τα μαραφετια κ το εχω αφησει στο χαλαρο το πραγμα κ ο,τι γινει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Σε καταλαβαινω και εγω ετσι λειτουργω. Οχι απο θεμα απαισιοδοξιας αλλα προτιμω να ειμαι προσγειομενη και να πεταξω στα συννεφα παρα το αναποδο!! χεχε!!

Εγω πονακια παλι χθες το βραδυ (ειχα κ προχθες), μονο βραδυ για 1-2 ωρες, υγρα οχι, τεστ ωορρηξιας αρνητικο. Να ετοιμαζεται η ωορρηξια; να γινεται;;Να σου πω την αληθεια ειναι ο πρωτος μηνας που δεν το τρεχω το πραγμα. Πιο πολυ κανω τα τεστ να δω αν θα τη βρει γιατι ειμαι λιγο δισπιστη με αυτα τα μαραφετια κ το εχω αφησει στο χαλαρο το πραγμα κ ο,τι γινει! 

Ακριβώς και εγώ με το θέμα του τεστ....το προτειμω....

Τώρα για τα τεστ και εγώ που τα πήρα μου λέει ο άντρας μου προχθές δεν θέλω να μου λες ποτέ βγαίνει θετικό αγχώνομαι αν θες καντα για να ξέρεις εσύ χαχαχχαχα....και του λέω οκ δεν θα σου λέω αλλά αν βγει θετικό να ξέρεις θα σε πιέσω για ζουζουνιες και για το δικό σου καλό καλά είναι να μην αρνηθείς!!!B)

  • Χαχα 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονιαα είπε:

 

Καλημέρα!! Μάλλον επειδή δεν ένοιωθα καλά και ψιλό άρρωστη από το βράδυ επανήλθε...Η ορμονικές μου είναι πολύ καλές

FSH 5.3

LH 3

E2 229

 Τα έκανα όμως την 5 μέρα και όχι την 3

Σου ειπε ο γυναικολογος οτι ειναι πολυ καλες τιμες?? Αυτος σου ειπε να τις κανεις 5η μερα του κυκλου?? Δεν νομιζω να ειναι κ πολυ εγκυρες την 5η μερα οι τιμες..ισως να ειναι καλες τιμες για 5η μερα, αλλα αυστηρα τις ορμονολογικες τις κανεις 2η-3η μερα του κυκλου.. Επισης αυτο που ξερω εγω ειναι οτι οταν η e2 ειναι τοσο ανεβασμενη, γτ ειναι παρατσιμπημενη η τιμη της, η fsh  ψευδως ειναι τοσο χαμηλη.. 

@linaa που σαι? Για πες κ συ που τα ξερεις καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 said:

Σου ειπε ο γυναικολογος οτι ειναι πολυ καλες τιμες?? Αυτος σου ειπε να τις κανεις 5η μερα του κυκλου?? Δεν νομιζω να ειναι κ πολυ εγκυρες την 5η μερα οι τιμες..ισως να ειναι καλες τιμες για 5η μερα, αλλα αυστηρα τις ορμονολογικες τις κανεις 2η-3η μερα του κυκλου.. Επισης αυτο που ξερω εγω ειναι οτι οταν η e2 ειναι τοσο ανεβασμενη, γτ ειναι παρατσιμπημενη η τιμη της, η fsh  ψευδως ειναι τοσο χαμηλη.. 

Ναι ο γυναικολόγος μου είπε ότι είναι καλές ( πρώτη φορά τα εκανα) εγώ τα εκανα την 5 μέρα γιατί δεν μπορούσα νωρίτερα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Ναι ο γυναικολόγος μου είπε ότι είναι καλές ( πρώτη φορά τα εκανα) εγώ τα εκανα την 5 μέρα γιατί δεν μπορούσα νωρίτερα 

Δεν μπορώ να συμμετέχω σε αυτήν τη συζήτηση γιατί δεν έχω κάνει ποτέ χαχαχα!!! Πρώτη φορά πήγα σε γυναικολόγο μόλις έμεινα έγκυος

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Σου ειπε ο γυναικολογος οτι ειναι πολυ καλες τιμες?? Αυτος σου ειπε να τις κανεις 5η μερα του κυκλου?? Δεν νομιζω να ειναι κ πολυ εγκυρες την 5η μερα οι τιμες..ισως να ειναι καλες τιμες για 5η μερα, αλλα αυστηρα τις ορμονολογικες τις κανεις 2η-3η μερα του κυκλου.. Επισης αυτο που ξερω εγω ειναι οτι οταν η e2 ειναι τοσο ανεβασμενη, γτ ειναι παρατσιμπημενη η τιμη της, η fsh  ψευδως ειναι τοσο χαμηλη.. 

Ρε συ κ εγώ ρώτησα την γνωστή μουικροβιολογο να τις κάνω 2 μέρα κ μου λέει 3 με 5 ...αλλά νομίζω κ εγώ για 2 μέρα πάντα ακούω.....καλά το ότι δεν μου ζήτησε κανένας γυναικολόγος ποτέ......κ να σου πω κιόλας να όλα είναι ψιλοματαια...εκτός αν το πάμε με ετ.αλλιως είναι στην τύχη.σου αρέσει το σ,,,ξ κυρία μου;;;.....κάνε κ μη ρωτάς απλά το ευχαρηστιεσαι κ περιμένεις...δηλαδή έχω φτάσει σε ένα σημείο....λέω εντάξει δεν ερχεται....αλλά σ,,,ξ κάνω δεν βαράω γκασμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Θα γίνει σου λέω.εμενα έπεσε κ η θερμοκρασία κ από ώρα σε ώρα την περιμένω κ όλα καλά.σημερα ξυπνάει ο μικρός κ μου λέει μαμά είδα όνειρο ότι γεννησεις ένα μωρό.πρωτη φορά μου το λέει.κ δεν συζητάμε μπροστά του γιατί δεν θέλει κιόλας φοβάται μη μείνω πάλι έγκυος γιατί έβλεπε στις αποβολές μετά τα ψυχολογικά δράματα που ζούσαμε κ του χει μείνει.

Αχ τι γλυκο ονειρο!!! Ελπιζω να γινει πραγματικοτητα!!!!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...