Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

ουτε εγω το ηξερα το 2015 ηταν έντονες οι γραμμές, απο τοτε εχω να κανω ,τωρα αν άλλαξε δεν ξερω...ο θηλασμος εχει σταματήσει εδώ και 1 εβδομάδα, το στηθος ειναι μαλακό, οπότε μου έφυγε κ ένα άγχος απο εκει.

εχεις κανει πολυ καλες επαφες αυτο το μηνα συν οτι σταματησε ο θηλασμος. αρα ειναι θεμα χρονου να μεινεις!!! τελικα ποτε θα κανεις τις εξετασεις τις υπολοιπες; θυμαμαι περμενες την ωορρηξια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Εγώ θα γκαριξω αυτό τον μήνα θα δείτε.αν ήταν 12 ωορηξια όπως είπα κ χθες τσάμπα τεστ κ χοριακες κ η σκατοπεριοδος θα μου έρθει στις 38 μέρες κλάμα φίλε.

Όχι καθόλου νωρίς για περίοδο δύο μέρες καθυστέρησης έχω.απλα παίζει το ενδεχόμενο ωορηξια να έκανα 24 μέρα δηλαδή στις 12 του μηνός κ τσάμπα να έκανα χοριακη.

Επαφές ειχες τοτε?? 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, SerafinaPekala είπε:

Αχ ορίστε το γκρουπακι μας, ρε κορίτσια με βάζετε σε πειρασμό να πάρω και εγω τεστακια ωοριξιας δεν κάνουμε που δεν κάνουμε συχνά τουλάχιστον να στοχευσουμε, χμμ αλλά θέλω να δώσω λίγο χρόνο ακόμα κάνα δυο μήνες, να το πάω λαού λαού, βλέπουμε!! 

Τα συμπτώματα εγκυμοσύνης είπαμε είναι ίδια οπότε δεν απογοητευομαστε αν δεν Ερθει

Εντωμεταξύ ώρες ώρες γελάω με τον εαυτό μου σ@ξ δεν κάνουμε, σε γιατρούς δεν πάμε, εμπειρία δεν έχουμε τι σκατα συμβουλές δίνω κ το παίζω κ ειδικός αχαχχα

@Avmar Πήγα πήρα παντζάριααα, Πήρα και ανανά δεν θυμάμαι εντωμεταξύ ποια, πότε το είχε πει και που βοηθάει αλλά τεσπα με βλέπω να παθαίνω καμία τροφική δηλητηρίαση στο τέλος αχαχααχαχ κλαιωωω

Χαχαχαχαχ θεα.. Χαχαχα 

Σημερα ειμ μεσα στ νευρα ακουστικε οτι ιιισως μας ριξουν σε lockdown στα Ιωαννινα.... Αν γινει αυτο παει αυτος ο μηνας δν μπορει να ερθει το ταιρι μουυυ.... :( ουτε να μπει ουτε να βγει δν θα επιτρεπεται καποιος απο την πολη... Για κλαματαααααα :(

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 said:

Χαχαχαχαχ θεα.. Χαχαχα 

Σημερα ειμ μεσα στ νευρα ακουστικε οτι ιιισως μας ριξουν σε lockdown στα Ιωαννινα.... Αν γινει αυτο παει αυτος ο μηνας δν μπορει να ερθει το ταιρι μουυυ.... :( ουτε να μπει ουτε να βγει δν θα επιτρεπεται καποιος απο την πολη... Για κλαματαααααα :(

Δεν μας φτανουν ολα εχουμε κ τα Lockdown!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ΣΟβαρα;; δεν το ηξερα αυτο!!!!!!!!!

ενα χαος κ τα τεστ μου φαινεται... εγω νομιζω δεν μπορω να βασιστω σε αυτα, απλα τα κανω απο περιεργεια τωρα να δω τι θα βγαλουν κ ο,τι γινει! 

Ναι βρε κορίτσια δεν είναι σε όλες τις γυναίκες η lh το ίδιο....τουλ έτσι ξέρω τι να σας πω άκρη δεν βγαζουμε

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofiamar93 είπε:

Επαφές ειχες τοτε?? 

Επαφές έχω πάντα.μα πάντα.κ στην περίοδο χαχαχαχαχ.κ προχθές του λέω...να σε ρωτήσω κάτι;;;από βιολογική ανάγκη το κάνεις ηηη από πολύ καψούρα...κ μου λέει συνδιασμός χαχαχαχαχαχαχα.με έχει ξεπατωσει

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 said:

Επαφές ειχες τοτε?? 

Για την @Emilly μιλάμε όποτε εννοείται και έκανε, το περίεργο θα ταν να μην έχει κάνει χαχαχαχ γι αυτό και εγώ ελπίζω σε εκείνη να δεις που εμφύτευσης είναι το αίματακι, κρίμα μόνο το άγχος που χει με τα αποτελέσματα χοριακής κ τεστ είδες καμία φορά καλύτερα να μην τα χαμε αυτα

Just now, Sadri09 said:

Χαχαχαχαχ θεα.. Χαχαχα 

Σημερα ειμ μεσα στ νευρα ακουστικε οτι ιιισως μας ριξουν σε lockdown στα Ιωαννινα.... Αν γινει αυτο παει αυτος ο μηνας δν μπορει να ερθει το ταιρι μουυυ.... :( ουτε να μπει ουτε να βγει δν θα επιτρεπεται καποιος απο την πολη... Για κλαματαααααα :(

Ααα ωραίαα δεν μπαίνει κ δεν βγαίνει αλλιώς να χουμε κ αυτό το θέμα τώρα αχαχαχχα δεν μπορώ για κλάματα ή για γέλια ειμαστε

Κωνσταντίνα μου μην απογοητευεσαι Ε! Να είμαστε καλά κ έχουμε τον επόμενο μήνα μπροστά μας!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ελα αληθεια?απο φολικο ?ενταξει εγω παίρνω ειδη 4 μηνες οποτε ενταξει...να σε ρωτήσω μήπως κ γνωρίζεις, εχεις ελέγξει ή κάποια άλλη τον τράχηλο αναλογα με την φαση του κυκλου?τεστ θετικο δεν εχω δει ,κανω 2 την ημερα,υγρα πλεον δεν θεωρώ πως έχω,εχθες ηταν εντονο το απογευμα αλκα οχι θετικο και σημερα πολυ αχνο,τι φαση?κ ο τράχηλος νομιζω οτι ειναι ανοιχτός κ μαλλον μαλακός τωρα το πίσω μπρος αν εννοούμε το άνοιγμα ειναι προς τα μπρος ,χαμηλα δλδ οχι ψηλά.εχω πονο εντονο στο στηθος απο εχθες .θα το βάλω το χθεσινό φωτο στο προφίλ 

**την έβαλα οποια θελει ας μου πει παιζει να έγινε η κορύφωση πιο μετα βραδυ πχ κ να το έχασα?

Για τον τράχηλο δεν κατάλαβα τίποτα...τι τεστ τραχήλου είναι αυτό;;;;σε είδε γιατρός κ σου είπε κάτι;;;;

Just now, SerafinaPekala είπε:

Για την @Emilly μιλάμε όποτε εννοείται και έκανε, το περίεργο θα ταν να μην έχει κάνει χαχαχαχ γι αυτό και εγώ ελπίζω σε εκείνη να δεις που εμφύτευσης είναι το αίματακι, κρίμα μόνο το άγχος που χει με τα αποτελέσματα χοριακής κ τεστ είδες καμία φορά καλύτερα να μην τα χαμε αυτα

Ααα ωραίαα δεν μπαίνει κ δεν βγαίνει αλλιώς να χουμε κ αυτό το θέμα τώρα αχαχαχχα δεν μπορώ για κλάματα ή για γέλια ειμαστε

Κωνσταντίνα μου μην απογοητευεσαι Ε! Να είμαστε καλά κ έχουμε τον επόμενο μήνα μπροστά μας!! 

Το σ,,ξομανη ζευγάρι.κ να σου πω δεν είμαστε εκδηλωτικοί μπροστά στον κόσμο.ο δικός μου είναι κ σοβαρός κ απρόσιτος κ ότι θες.κρυοι γενικά.που να ξέρουν τι χαμός γίνεται το βράδυ ιιιιχχιχιχι.

Κορίτσια έχω άλλο θέμα.ποναω εδώ κ τέσσερις μέρες μέση κ λεκάνη.διαβασα ότι από την στιγμή της σύλληψης γίνεται παραγωγή ρελαξινης ορμόνης που χαλαρώνει τους συνδέσμους κ τις αρθρώσεις σε αυτή την περιοχή.καλα αρνητική χοριακη έχω.γεγονος.απλα δεν μπορώ να δικαιολογήσω τώρα αυτό.τοσο πολύ γέρασα;;;;

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε κοριτσια?? Τι εχω χασει??? Μια συντηρηση στα νυχια πηγα να κανω κ μαλλι.. Οοοοχι αγαπη μου δεν θα καθομαι να στενοχωριεμαι εγω κ να μιζεριαζω!!! Εκανα νυχαρα υπερπαραγωγη..μπλε με στρας..Ετσι πρεπει κοριτσια..ειμαι για μπουζουκια τωρα, το ποτο θα ακουμπαει τη πιστα λεμεεεε!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Για τον τράχηλο δεν κατάλαβα τίποτα...τι τεστ τραχήλου είναι αυτό;;;;σε είδε γιατρός κ σου είπε κάτι;;;;

Το σ,,ξομανη ζευγάρι.κ να σου πω δεν είμαστε εκδηλωτικοί μπροστά στον κόσμο.ο δικός μου είναι κ σοβαρός κ απρόσιτος κ ότι θες.κρυοι γενικά.που να ξέρουν τι χαμός γίνεται το βράδυ ιιιιχχιχιχι.

Κορίτσια έχω άλλο θέμα.ποναω εδώ κ τέσσερις μέρες μέση κ λεκάνη.διαβασα ότι από την στιγμή της σύλληψης γίνεται παραγωγή ρελαξινης ορμόνης που χαλαρώνει τους συνδέσμους κ τις αρθρώσεις σε αυτή την περιοχή.καλα αρνητική χοριακη έχω.γεγονος.απλα δεν μπορώ να δικαιολογήσω τώρα αυτό.τοσο πολύ γέρασα;;;;

ρε Εμιλλυ δεν μενεις κ κοντα να ερθω να σε ταρακουνησω!!! η χοριακη ειναι αρνητικη γιατι την εκανες νωρις, ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ! την εκανες πολυ νωρις στην 9η μερα απο την ωορρηξια. μπαστα, περιμενε για (που θα λεγες κ εσυ Σαλονικια). η σταγονιτσα αιματακι αν ηταν περιοδος θα ειχες πλυμμηρισει ηδη!!!! Εισαι πολυ νωρις και για περιοδο και για να μαθεις αν εισαι εγκυος!!!!!!!!!!! Μη προδικαζεις ειναι πολυ νωρις σου λεω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

επισης τα πονακια σου πολυ μου αρεσουν! ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ!!! Ξερω θελεις προφανως να κρατας μικρο καλαθι αλλα περιμενε κοπελα μου ειναι τοοοοσοοο νωρις για συμπερισματα!!!! ενταξει γλυκουλα;;; :wub:


 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Νομίζω Σάββατο περίμενες??? Μήπως είναι νωρίς???

Τι να πω;;;θα δειξει...ασε που σημερα ποναει η κοιλια μου...σαν να μου ερχεται αλλα και χαμηλα ενιωσα κατι τσιμπηματα...εχω μπερδευτει

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

εχεις κανει πολυ καλες επαφες αυτο το μηνα συν οτι σταματησε ο θηλασμος. αρα ειναι θεμα χρονου να μεινεις!!! τελικα ποτε θα κανεις τις εξετασεις τις υπολοιπες; θυμαμαι περμενες την ωορρηξια.

ναι θελει 21η που ειναι δευτερα θα παω τριτη εγω να δούμε 

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

ναι θελει 21η που ειναι δευτερα θα παω τριτη εγω να δούμε 

καλα αποτελεσματα ευχομαι!!! :wub:

Just now, Vasiliki33 said:

Τι να πω;;;θα δειξει...ασε που σημερα ποναει η κοιλια μου...σαν να μου ερχεται αλλα και χαμηλα ενιωσα κατι τσιμπηματα...εχω μπερδευτει

κοριτσι , πρωιμης ανιχνευσης εκανες ή κανονικο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Για τον τράχηλο δεν κατάλαβα τίποτα...τι τεστ τραχήλου είναι αυτό;;;;σε είδε γιατρός κ σου είπε κάτι;;;;

Το σ,,ξομανη ζευγάρι.κ να σου πω δεν είμαστε εκδηλωτικοί μπροστά στον κόσμο.ο δικός μου είναι κ σοβαρός κ απρόσιτος κ ότι θες.κρυοι γενικά.που να ξέρουν τι χαμός γίνεται το βράδυ ιιιιχχιχιχι.

Κορίτσια έχω άλλο θέμα.ποναω εδώ κ τέσσερις μέρες μέση κ λεκάνη.διαβασα ότι από την στιγμή της σύλληψης γίνεται παραγωγή ρελαξινης ορμόνης που χαλαρώνει τους συνδέσμους κ τις αρθρώσεις σε αυτή την περιοχή.καλα αρνητική χοριακη έχω.γεγονος.απλα δεν μπορώ να δικαιολογήσω τώρα αυτό.τοσο πολύ γέρασα;;;;

χαχαχαχ  οχι καλε μόνος σου ελέγχεις τι θέση εχει ο τράχηλος ψηλαφιζοντας τον για να καταλάβεις γονιμες μερες...

Just now, sofiadu είπε:

καλα αποτελεσματα ευχομαι!!! :wub:

κοριτσι , πρωιμης ανιχνευσης εκανες ή κανονικο;

χαχα ευχαριστώ εχω λιγες μερες μεχρι να τις κάνω, ισως ετσι εχω κ πιο ξεκάθαρη εικόνα στο αν εγινε ωορρηξια ή οχι.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

χαχαχαχ  οχι καλε μόνος σου ελέγχεις τι θέση εχει ο τράχηλος ψηλαφιζοντας τον για να καταλάβεις γονιμες μερες...

χαχα ευχαριστώ εχω λιγες μερες μεχρι να τις κάνω, ισως ετσι εχω κ πιο ξεκάθαρη εικόνα στο αν εγινε ωορρηξια ή οχι.

Άλλο πάλι και τούτο με τον τράχηλο θα τρελαθώωω ένα σχεδιάγραμμα κάποιος κάτι να μας δείχνει με λειζαρακι όπως οι καθηγητές αχχαχαχααχ δεν μπορώω το κάνα εικόνα... 

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...