Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Τονιαα είπε:

Ναι τώρα τίποτα έφυγε...είχα κάνει πριν 3 μήνες ορμονικές εξετάσεις και ήταν όλα άψογα..3 μέρες μου κρατάει πάντα...

Δεν είχα και πολύ αιμα

Δηλαδή σκουοιζεσαι και δεν έχεις τίποτα;

Πόσο χρονών είσαι; 

Και σε ποια μέρα του κύκλου;;

Μήπως να πάρεις τον γυναικολόγο σου να του το πεις ;;

Ήταν καφέ ή κόκκινο αυτή η μία μέρα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr said:

Δηλαδή σκουοιζεσαι και δεν έχεις τίποτα;

Πόσο χρονών είσαι; 

Και σε ποια μέρα του κύκλου;;

Μήπως να πάρεις τον γυναικολόγο σου να του το πεις ;;

Ήταν καφέ ή κόκκινο αυτή η μία μέρα;

Κανονικό περίοδο ήταν...στην ώρα του ήρθε την 27 μέρα...41 είμαι...τα έχω ψάξει πρόσφατα όλα είναι όλα κομπλέ χα χα....άλλα αυτό ήταν καινούργιο...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Κανονικό περίοδο ήταν...στην ώρα του ήρθε την 27 μέρα...41 είμαι...τα έχω ψάξει πρόσφατα όλα είναι όλα κομπλέ χα χα....άλλα αυτό ήταν καινούργιο...

Ε πάρε βρε κορίτσι τι γιατρό σου να δούμε τι θα σου ΠΕΙ;

Έκανες τεστ εγκυμοσύνης;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τωρα γυρισα απο δουλεια και επαθα σοκ. Ποτε τα γραψατε βρε ολα αυτα;;;; Emilly αυτη η σταγονα κατι θελει να πει...να ειναι τυχαια ετσι μεσα στον κυκλο; περιεργο...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sofiadu είπε:

Δεν μας φτανουν ολα εχουμε κ τα Lockdown!!!! 

Ω ναι.... Κ τα γιαννενα βαρεσαν κοκκινο... Η αληθεια ειν κανεις δν προσεχει εδω.... Καφεδαρες βολταρες κ να μη μιλησω για τις μασκες... Καμια υπευθυνοτητα. Κανονικα μας χρειαζεται μπας κ σοβαρευτουν... Απο την αλλη παιρνει η μπαλα κ εμας που εχουμε γινει ενα με το σπιτι κ δν κανουμε τιποτα κακο χαχαχχα

1 hour ago, SerafinaPekala είπε:

Για την @Emilly μιλάμε όποτε εννοείται και έκανε, το περίεργο θα ταν να μην έχει κάνει χαχαχαχ γι αυτό και εγώ ελπίζω σε εκείνη να δεις που εμφύτευσης είναι το αίματακι, κρίμα μόνο το άγχος που χει με τα αποτελέσματα χοριακής κ τεστ είδες καμία φορά καλύτερα να μην τα χαμε αυτα

Ααα ωραίαα δεν μπαίνει κ δεν βγαίνει αλλιώς να χουμε κ αυτό το θέμα τώρα αχαχαχχα δεν μπορώ για κλάματα ή για γέλια ειμαστε

Κωνσταντίνα μου μην απογοητευεσαι Ε! Να είμαστε καλά κ έχουμε τον επόμενο μήνα μπροστά μας!! 

Καπως μπερδευτηκα με το κωνσταντινα χαχαχχαχα Αστα να πανε αφου δν προσεχουν εδω μωρε καθολου :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sadri09 said:

Ω ναι.... Κ τα γιαννενα βαρεσαν κοκκινο... Η αληθεια ειν κανεις δν προσεχει εδω.... Καφεδαρες βολταρες κ να μη μιλησω για τις μασκες... Καμια υπευθυνοτητα. Κανονικα μας χρειαζεται μπας κ σοβαρευτουν... Απο την αλλη παιρνει η μπαλα κ εμας που εχουμε γινει ενα με το σπιτι κ δν κανουμε τιποτα κακο χαχαχχα

Καπως μπερδευτηκα με το κωνσταντινα χαχαχχαχα Αστα να πανε αφου δν προσεχουν εδω μωρε καθολου :(

Αχαχαχ βλακεια μου, οι δύο τελευταίες σειρές ήταν γι άλλο κορίτσι για την Kon27 απλά δεν την έβρισκα να την κάνω επισημανση

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Εχω καιρο να γραψω αλλα προσπαθω να σας διαβαζω. Συγχαρητηρια στις κοπελες που ειναι εγκυες!!!Με το καλο ενα υγιες μωρακι!

Τα δικα μου νεα ειναι οτι -δεν- περιμενω την αλλη Πεμπτη. Τεστ ωορρηξιας εκανα αλλα δεν μου βγηκε θετικο καμια μερα και μετα την 16η βαρεθηκα και τα σταματησα. Κατι πονακια περιεργα ειχα στα μεσα του κυκλου.. τωρα θα δειξει αν βαρεσαμε στο κενο...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Γεια σας κοριτσια!Εχω καιρο να γραψω αλλα προσπαθω να σας διαβαζω. Συγχαρητηρια στις κοπελες που ειναι εγκυες!!!Με το καλο ενα υγιες μωρακι!

Τα δικα μου νεα ειναι οτι -δεν- περιμενω την αλλη Πεμπτη. Τεστ ωορρηξιας εκανα αλλα δεν μου βγηκε θετικο καμια μερα και μετα την 16η βαρεθηκα και τα σταματησα. Κατι πονακια περιεργα ειχα στα μεσα του κυκλου.. τωρα θα δειξει αν βαρεσαμε στο κενο...

Καλησπέρα.μηπως κάνεις μεγάλους κύκλους κ η ωορρηξία γίνεται πιο αργά από την 16η μέρα;

Κορίτσια κι εγώ που είμαι καινούρια εδώ ήθελα να σας παρακολουθήσω αλλά γράφετε παρά πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Γεια σας κοριτσια!Εχω καιρο να γραψω αλλα προσπαθω να σας διαβαζω. Συγχαρητηρια στις κοπελες που ειναι εγκυες!!!Με το καλο ενα υγιες μωρακι!

Τα δικα μου νεα ειναι οτι -δεν- περιμενω την αλλη Πεμπτη. Τεστ ωορρηξιας εκανα αλλα δεν μου βγηκε θετικο καμια μερα και μετα την 16η βαρεθηκα και τα σταματησα. Κατι πονακια περιεργα ειχα στα μεσα του κυκλου.. τωρα θα δειξει αν βαρεσαμε στο κενο...

Μακαρι να μην έρθουν λοιπόν!!!!!!!καλή επιτυχία κοριτσι μου!!!!

Just now, Ασία είπε:

Καλησπέρα.μηπως κάνεις μεγάλους κύκλους κ η ωορρηξία γίνεται πιο αργά από την 16η μέρα;

Κορίτσια κι εγώ που είμαι καινούρια εδώ ήθελα να σας παρακολουθήσω αλλά γράφετε παρά πολλά.

Είμαστε λίγο πολυλογουδες κλασικες γυναίκες...χαχαχαχαχα...μην αγχώνεσαι κορίτσι μου να τα παρακολουθείς ολα....πολλες φορες και εγω χάνομαι και ας είμαι λίγο καιρό στο φόρουμ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Να με βοηθήσετε θέλω....χθες 10 το πρωί αδιαθετισα και σήμερα απο το μεσημέρι και μετά δεν έχω τίποτα...ξέρετε σε τι μπορεί να οφείλεται αυτο;;;  έχω πολύ σταθερό κύκλο 27 ημερών..

Ορμονικό πρέπει να είναι καλή μου μου.νομιζω το έχω πάθει...αν ήταν ελάχιστο το αίμα .μήπως είναι εγκυμοσύνη;;;;;δες αν κατέβει άλλο διαφορετικά....τεστ.δεν λέμε τα αυτονόητα χαχαχαχα.

Just now, TATAKI είπε:

Κοριτσια τωρα γυρισα απο δουλεια και επαθα σοκ. Ποτε τα γραψατε βρε ολα αυτα;;;; Emilly αυτη η σταγονα κατι θελει να πει...να ειναι τυχαια ετσι μεσα στον κυκλο; περιεργο...

Αχ είμαι για κλάματα σου λέω χοριακη σκ',,τα περίοδος οχι μπερδεμένο μυαλό κ έχω να παλεύω με τον μικρό με τα μαθήματα.εινσι φορτωμένος κ απ' τα αφτιά κ έχει μαγγεψει τελευταία κ δεν την παλεύω.καλε.....μετάλλαξη....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Ε πάρε βρε κορίτσι τι γιατρό σου να δούμε τι θα σου ΠΕΙ;

Έκανες τεστ εγκυμοσύνης;

Εσύ πως είσαι;;;;αύριο που θα κάτσω με την ησυχία μου να δω τι λέτε....θα αρχίσεις αγωγή;;;;δεύτερη μέρα;;;εγώ θα πάρω τα βουνά ...γιατί αν ήμουν φυσιολογικό άτομο θα έλεγα οκ περιμένω με υπομονή κ αγάπη να μου ρθει η βρωμοπεριοδος να φύγουν κ τα νεύρα.αλλα όχι κυρία μου.εγω εγκυμοσύνες λιγουρευομαι.οτι σάπισε το μηχάνημα της άλλης κ είναι σκάρτο ....κατάλαβες;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Ορμονικό πρέπει να είναι καλή μου μου.νομιζω το έχω πάθει...αν ήταν ελάχιστο το αίμα .μήπως είναι εγκυμοσύνη;;;;;δες αν κατέβει άλλο διαφορετικά....τεστ.δεν λέμε τα αυτονόητα χαχαχαχα.

Αχ είμαι για κλάματα σου λέω χοριακη σκ',,τα περίοδος οχι μπερδεμένο μυαλό κ έχω να παλεύω με τον μικρό με τα μαθήματα.εινσι φορτωμένος κ απ' τα αφτιά κ έχει μαγγεψει τελευταία κ δεν την παλεύω.καλε.....μετάλλαξη....

Εγω την εγραψα σε ενα κεντρο μελετης γιατι δουλευω πολλες ωρες και αυτη μονη της δεν εκανε τιποτα. Γυριζα το απογευμα και διαβαζαμε μεχρι αργα...αστα...ευτυχως τωρα ερχεται διαβασμενη απλα την ελεγχω. Με εστειλε και η γιατρος μου προληπτικα για μαστογραφια λογω οτι ειμαι 42...αλλο αγχος και αυτο...ευτυχως καλη..μενει και ενας υπερηχος γιατι εχω νεανικο μου ειπε στηθος και ειναι πυκνο...το υδραυλικο συστημα ηθελα νεανικο ηθελα της πω μπας και κανω κανενα μωρακι...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

Καλησπέρα.μηπως κάνεις μεγάλους κύκλους κ η ωορρηξία γίνεται πιο αργά από την 16η μέρα;

Κορίτσια κι εγώ που είμαι καινούρια εδώ ήθελα να σας παρακολουθήσω αλλά γράφετε παρά πολλά.

Μπα, μεχρι 30 μερες το πολυ ο κυκλος. Μια μερα κατα την 10 μερα του κυκλου αχνοφαινοταν η δευτερη γραμμουλα αλλα απ'ο,τι διαβασα στις οδηγιες αυτο θεωρειται αρνητικο. Και την επομενη μερα δεν υπηρχε καθολου αντι να γινει πιο εντονη.

Παντως αν και με αρνητικα τεστ ωορρηξιας η τρελα καλα κρατει.. Νιωθω κατι περιεργα πονακια στη μεση..Χαχαχ, αν μια στο εκατομμυριο εχει γινει κατι θα ειμαι περιπτωσαρα που καταλαβα κατι 8 μερες πριν την καθυστερηση..Μονο εδω εννοειται τα λεω αυτα..

Just now, *Vasoula είπε:

Μακαρι να μην έρθουν λοιπόν!!!!!!!καλή επιτυχία κοριτσι μου!!!!

Είμαστε λίγο πολυλογουδες κλασικες γυναίκες...χαχαχαχαχα...μην αγχώνεσαι κορίτσι μου να τα παρακολουθείς ολα....πολλες φορες και εγω χάνομαι και ας είμαι λίγο καιρό στο φόρουμ!!

Σε ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Εγω την εγραψα σε ενα κεντρο μελετης για δουλευω πολλες ωρες και αυτη μονη της δεν εκανε τιποτα. Γυριζα το απογευμα και διαβαζαμε μεχρι αργα...αστα...ευτυχως τωρα ερχεται διαβασμενη απλα την ελεγχω. Με εστειλε και η γιατρος μου προληπτικα για μαστογραφια λογω οτι ειμαι 42...αλλο αγχος και αυτο...ευτυχως καλη..μενει και ενας υπερηχος γιατι εχω νεανικο μου ειπε στηθος και ειναι πυκνο...το υδραυλικο συστημα ηθελα νεανικο ηθελα της πω μπας και κανω κανενα μωρακι...

Καλοοο..αχ κ εγώ πήγα περισυ να κάνω την πρώτη μου κ εχω πολύ μικρό στηθος,,,αλλάζει αυτή τις πλάκες τις ξαναλλαζει σου λέει πόσο πιο μικρή να βάλω της λέω κανένα πιατακι του καφέ δεν βάζεις;;;χαχαχαχαχα.προσπαθουσε να βγάλει μαστογραφία η άλλη.γελασα πολύ.πηγα κ με φίλη με ίδια καλή ααα θα λέει αυτές ένα βυζί δεν συμπληρώνουν..

Just now, TATAKI είπε:

Εγω την εγραψα σε ενα κεντρο μελετης για δουλευω πολλες ωρες και αυτη μονη της δεν εκανε τιποτα. Γυριζα το απογευμα και διαβαζαμε μεχρι αργα...αστα...ευτυχως τωρα ερχεται διαβασμενη απλα την ελεγχω. Με εστειλε και η γιατρος μου προληπτικα για μαστογραφια λογω οτι ειμαι 42...αλλο αγχος και αυτο...ευτυχως καλη..μενει και ενας υπερηχος γιατι εχω νεανικο μου ειπε στηθος και ειναι πυκνο...το υδραυλικο συστημα ηθελα νεανικο ηθελα της πω μπας και κανω κανενα μωρακι...

Για τον μικρό επειδή δεν δουλεύω είμαι από πάνω στα μαθήματα απλά παρατήρησα αυτό που λένε Τετάρτη εύκολη τάξη ρε συ....δεν είναι έτσι...έχει πολλά καινούρια...και γραμματική αγριευει το πράμα κ ιστορία που γενικά φαντάσου από περισυ ήθελα αυτολεξεί να ξέρει το μάθημα( έτσι είναι το σύστημα δυστυχώς οπότε αφού του ήταν εύκολο του το πέρασα φυσιολογικό) κ φέτος δεν είναι πλέον παραμυθακι κ αρχίζουν τα ζόρια.

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...