Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

      Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Μακάρι πραγματικά 🙏... Σαν ψέμα θα μου φανεί...

      Χοριακή μου είπαν σε 9 μέρες, άρα την άλλη Πέμπτη.. να δω πως θα περάσουν!!

      Επίσης αν γνωρίζει κάποια από εσάς να μου πει σχετικά με το επίδομα που σου δινει ο εοππυ μετά τη διαδικασία, εχω πάρει τη βεβαίωση απο το κεντρο .. την καταθετω στον εοππυ εδω κλεινοντας  ραντεβου; Υπαρχει χρονικό περιθώριο;

      Επισης μου δηλωσαν την αδεια για τη δουλειά.. πρεπει να το καταθεσω και στον λογιστή του εργοδότη ή φαίνεται αυτοματα στο συστημα;;

       

      4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Για το σπέρμα προσωπικα θα πρότεινα τις profertil ... Δυστυχως ειναι ακριβές, αλλα θεωρώ ότι κάνουν δουλειά! 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

απο την 8η μερα μεχρι και προχθές ειχα τα eggwhite που λένε τεστ θετικο δεν εχω δει κανονικο,η χθεσινή ειναι στην φωτο το απογευμα κσι η σημερινή ειναι πολυ πιο άχνη το πρωι απο αυτη που βλέπετε. 

αα γραμμη εβγαινε καθε μερα 2 φορες ηταν λιγο εντονη αλλα οχι θετικο όπως πχ εχθές 

Μα αυτή π έχεις ανεβάσει μου φαίνεται θετικό..οχι????θα έπρεπε να είναι το ίδιο έντονη???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

εκανες χοριακη;;; πφφφ  κριμα ρε γαμωτο...εκανες παντως ο,τι καλυτερο μπορουσες, παρε τον χρονο σου, χρειαζεται σημερα λιγο ηρεμια.....

ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου!!! :wub:

Μακάρι!!! Έχουμε 5 μήνες που προσπαθούμε κ έχουμε επαφές τις γόνιμες ημέρες. . . Ελπίζω στον επόμενο μήνα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ετσι ακριβώς...εγω εχω μια μερα πριν καπως σαν φαγούρα από κατω...μη γελάσετε...και μου έρχεται πάντα την επόμενη...ΠΆΝΤΑ!!!!

Είδες γι'αυτό λέω το καταλαβαίνω

 

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

απο την 8η μερα μεχρι και προχθές ειχα τα eggwhite που λένε τεστ θετικο δεν εχω δει κανονικο,η χθεσινή ειναι στην φωτο το απογευμα κσι η σημερινή ειναι πολυ πιο άχνη το πρωι απο αυτη που βλέπετε. 

αα γραμμη εβγαινε καθε μερα 2 φορες ηταν λιγο εντονη αλλα οχι θετικο όπως πχ εχθές 

Γι'αυτό λένε θέλει παρακολούθηση 2-3 μήνες γιατί σε άλλες στο πικ της η ωορρηξία γίνεται ίδια η γραμμή ακόμα και πιο έντονη και σε άλλες αυτό το χρώμα που έχεις εσύ είναι το πικ της....

Ας πούμε εγώ με ένα μήνα παρακολούθηση το κατάλαβα δεν γίνεται ίδια αλλά ελάχιστα πιο άχνη απο του ελέγχου

 

 

  • Μπερδεμένη/-ος 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Μα αυτή π έχεις ανεβάσει μου φαίνεται θετικό..οχι????θα έπρεπε να είναι το ίδιο έντονη???

ναι θα έπρεπε να είναι το ίδιο έντονη, παιζει να ανέβηκε μετα δλδ εγω το έκανα αυτό 5.10 το απογευμα ,να έγινε μερα τις 6 κ να την έχασα?σημερα ειναι πιο άχνη,αλλα θα δω κ το απόγευμα 

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Είδες γι'αυτό λέω το καταλαβαίνω

 

Γι'αυτό λένε θέλει παρακολούθηση 2-3 μήνες γιατί σε άλλες στο πικ της η ωορρηξία γίνεται ίδια η γραμμή ακόμα και πιο έντονη και σε άλλες αυτό το χρώμα που έχεις εσύ είναι το πικ της....

Ας πούμε εγώ με ένα μήνα παρακολούθηση το κατάλαβα δεν γίνεται ίδια αλλά ελάχιστα πιο άχνη απο του ελέγχου

 

 

αλήθεια τωρα?ειχα ξανα κανει το 2015 αυτα τα τεστ και τα θετικά ηταν για 2 μερες τοτε εντονα πρωι κ απογευμα όπως η γραμμη ελέγχου κσι μετα την επόμενη ηταν αχνη γραμμη όπως σημερα που ηταν αχνη.εοαφη ειχα προχθές θα εχω κ σημερα το βράδυ 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι θα έπρεπε να είναι το ίδιο έντονη, παιζει να ανέβηκε μετα δλδ εγω το έκανα αυτό 5.10 το απογευμα ,να έγινε μερα τις 6 κ να την έχασα?σημερα ειναι πιο άχνη,αλλα θα δω κ το απόγευμα 

Νομίζω κοριτσι μου πως αφου κόπηκαν τα υγρα και σημερα ειναι πιο άχνη πως έγινε χθες!!!!κανε παλι το απόγευμα.....μα έτσι μου φαίνεται..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Νομίζω κοριτσι μου πως αφου κόπηκαν τα υγρα και σημερα ειναι πιο άχνη πως έγινε χθες!!!!κανε παλι το απόγευμα.....μα έτσι μου φαίνεται..

εκτός αν ήταν τσουφιο...τι να πω...όταν είχα τα υγρα μεχρι και προχθές που ειχα επαφη και λιγα εχθες που δεν ειχα επαφη  η θερμοκρασία μου σημερα αρχιζει κ ανεβαινει ημουν στο 36,2 με 36,1 κ πηγε 36,3 σήμερα θα δω κ αυριο ομως


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι θα έπρεπε να είναι το ίδιο έντονη, παιζει να ανέβηκε μετα δλδ εγω το έκανα αυτό 5.10 το απογευμα ,να έγινε μερα τις 6 κ να την έχασα?σημερα ειναι πιο άχνη,αλλα θα δω κ το απόγευμα 

αλήθεια τωρα?ειχα ξανα κανει το 2015 αυτα τα τεστ και τα θετικά ηταν για 2 μερες τοτε εντονα πρωι κ απογευμα όπως η γραμμη ελέγχου κσι μετα την επόμενη ηταν αχνη γραμμη όπως σημερα που ηταν αχνη.εοαφη ειχα προχθές θα εχω κ σημερα το βράδυ 

Αλλιώς μπορείς να κάνεις δυο την ημέρα ένα πρωί μετά τις δέκα και ένα απόγευμα στις 6 για να δεις αν σκουραίνει παραπάνω από αυτο

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Αλλιώς μπορείς να κάνεις δυο την ημέρα ένα πρωί μετά τις δέκα και ένα απόγευμα στις 6 για να δεις αν σκουραίνει παραπάνω από αυτο

μα 2 κανω την ημερα ακομα δεν εχει σκουρυνει απο αυτο,αυτο περιμενα σημερα να δω πιο σκούρο,θα δω κ το απόγευμα γιατί παρατήρησα ότι το απογευμα φαίνεται πιο έντονη η γραμμη μηπως ειναι σημερα το σπογευμα?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

εκτός αν ήταν τσουφιο...τι να πω...όταν είχα τα υγρα μεχρι και προχθές που ειχα επαφη και λιγα εχθες που δεν ειχα επαφη  η θερμοκρασία μου σημερα αρχιζει κ ανεβαινει ημουν στο 36,2 με 36,1 κ πηγε 36,3 σήμερα θα δω κ αυριο ομως

Ένα σκέτο μπέρδεμα βρε παιδί μου!!!!Και με τα υγρά και με τη θερμοκρασία!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ένα σκέτο μπέρδεμα βρε παιδί μου!!!!Και με τα υγρά και με τη θερμοκρασία!!

το ξερω παντως αν ήταν εχθες θεωρητικα σημερα θα ειναι η ωορρηξία μου,γιατί λέει στο 1ο αχνο μετα το θετικο(άσχετα αν δεν ειδα θετικο εγω)είναι η ωορρηξια.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

μα 2 κανω την ημερα ακομα δεν εχει σκουρυνει απο αυτο,αυτο περιμενα σημερα να δω πιο σκούρο,θα δω κ το απόγευμα γιατί παρατήρησα ότι το απογευμα φαίνεται πιο έντονη η γραμμη μηπως ειναι σημερα το σπογευμα?

Ναι κάνε και ένα σήμερα και αν δεν σκουραίνει σημαίνει πως το πικ σου είναι εκει

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι κάνε και ένα σήμερα και αν δεν σκουραίνει σημαίνει πως το πικ σου είναι εκει

Συμφωνώ!!!και κάνε και την επαφή σου απόψε!!!!να ειναι αυτος ο τυχερός σου μηνας!!;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι κάνε και ένα σήμερα και αν δεν σκουραίνει σημαίνει πως το πικ σου είναι εκει

τι να σ πω να αλλαξε τωρα ολο αυτο?δεν ξερω...γιατί κ στο τεστ λεει να ειναι το ιδιο εντονη ή περισσότερο.:cry:


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Γι'αυτό λένε θέλει παρακολούθηση 2-3 μήνες γιατί σε άλλες στο πικ της η ωορρηξία γίνεται ίδια η γραμμή ακόμα και πιο έντονη και σε άλλες αυτό το χρώμα που έχεις εσύ είναι το πικ της....

Ας πούμε εγώ με ένα μήνα παρακολούθηση το κατάλαβα δεν γίνεται ίδια αλλά ελάχιστα πιο άχνη απο του ελέγχου

 

 

ΣΟβαρα;; δεν το ηξερα αυτο!!!!!!!!!

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

τι να σ πω να αλλαξε τωρα ολο αυτο?δεν ξερω...γιατί κ στο τεστ λεει να ειναι το ιδιο εντονη ή περισσότερο.:cry:

ενα χαος κ τα τεστ μου φαινεται... εγω νομιζω δεν μπορω να βασιστω σε αυτα, απλα τα κανω απο περιεργεια τωρα να δω τι θα βγαλουν κ ο,τι γινει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ΣΟβαρα;; δεν το ηξερα αυτο!!!!!!!!!

ενα χαος κ τα τεστ μου φαινεται... εγω νομιζω δεν μπορω να βασιστω σε αυτα, απλα τα κανω απο περιεργεια τωρα να δω τι θα βγαλουν κ ο,τι γινει! 

ουτε εγω το ηξερα το 2015 ηταν έντονες οι γραμμές, απο τοτε εχω να κανω ,τωρα αν άλλαξε δεν ξερω...ο θηλασμος εχει σταματήσει εδώ και 1 εβδομάδα, το στηθος ειναι μαλακό, οπότε μου έφυγε κ ένα άγχος απο εκει.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...