Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Δεν μπορώ να συμμετέχω σε αυτήν τη συζήτηση γιατί δεν έχω κάνει ποτέ χαχαχα!!! Πρώτη φορά πήγα σε γυναικολόγο μόλις έμεινα έγκυος

Ευχομαι ενα θετικο τεστ αυριο!! Εδω στη Κυπρο εχουμε 30αρια......

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Δεν μπορώ να συμμετέχω σε αυτήν τη συζήτηση γιατί δεν έχω κάνει ποτέ χαχαχα!!! Πρώτη φορά πήγα σε γυναικολόγο μόλις έμεινα έγκυος

Κορίτσι μου εγώ 40 χρονών γυναίκα κ πάλι που μαρεσει να ψάχνομαι σε θέματα που μας αφορούν...να αυτό μου διέφυγε...όσο ζω μαθαίνω.καταλαβες;;ςδηλαδη 800 χρονών δεν μου δώσανε ποτέ ορμονικές.παιζει βέβαια ότι επιανα εύκολα εγκυμοσύνες κ σου λέει αστην.αλλα δε πάει έτσι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Δεν μπορώ να συμμετέχω σε αυτήν τη συζήτηση γιατί δεν έχω κάνει ποτέ χαχαχα!!! Πρώτη φορά πήγα σε γυναικολόγο μόλις έμεινα έγκυος

Και μόνο για εγκυμοσύνη εύχομαι να ξανα πας το συντομότερο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly said:

10;;;;;;;;;μάνα μου.ας μας στείλει κανένα χαχαχαχαχα.πωπω πως έβγαλε τόσα;;;;τα μαζευε καιρό;;;;διέγερση;;;;

Θα γίνει σου λέω.εμενα έπεσε κ η θερμοκρασία κ από ώρα σε ώρα την περιμένω κ όλα καλά.σημερα ξυπνάει ο μικρός κ μου λέει μαμά είδα όνειρο ότι γεννησεις ένα μωρό.πρωτη φορά μου το λέει.κ δεν συζητάμε μπροστά του γιατί δεν θέλει κιόλας φοβάται μη μείνω πάλι έγκυος γιατί έβλεπε στις αποβολές μετά τα ψυχολογικά δράματα που ζούσαμε κ του χει μείνει.

Καλημέρα, της πηρε 2 χρόνια και κατι  με διέγερση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Σοφιιιααααα μου ρχεταιιιιι....τακουςςς;;;αρχίζω να πέφτω...

Αχ βρε Εμιλλακι......τι να πω;;;; Αν ειναι να ερθει ας ερθει μη σε ταλαιπωρει να πας να κανεις κ τις εξετασεις που ελεγες και ελπιζω το ονειρο να βγει τον επομενο μηνα.....ουφφφφ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κορίτσι μου εγώ 40 χρονών γυναίκα κ πάλι που μαρεσει να ψάχνομαι σε θέματα που μας αφορούν...να αυτό μου διέφυγε...όσο ζω μαθαίνω.καταλαβες;;ςδηλαδη 800 χρονών δεν μου δώσανε ποτέ ορμονικές.παιζει βέβαια ότι επιανα εύκολα εγκυμοσύνες κ σου λέει αστην.αλλα δε πάει έτσι 

Καλημερα κοριτσια! Ούτε εμένα ο γιατρός μου είπε ποτε για ορμονικές εξετάσεις και να σου πω αφού έχω ήδη παιδιά και δεν επιθυμώ να κάνω εξωσωματική , προσπαθώ με φυσικό τρόπο και αν ερθει, ηρθε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κορίτσι μου εγώ 40 χρονών γυναίκα κ πάλι που μαρεσει να ψάχνομαι σε θέματα που μας αφορούν...να αυτό μου διέφυγε...όσο ζω μαθαίνω.καταλαβες;;ςδηλαδη 800 χρονών δεν μου δώσανε ποτέ ορμονικές.παιζει βέβαια ότι επιανα εύκολα εγκυμοσύνες κ σου λέει αστην.αλλα δε πάει έτσι 

Μάλλον γι'αυτό δεν σου δώσανε όντως!!!!!

 

Just now, Τονιαα είπε:

Και μόνο για εγκυμοσύνη εύχομαι να ξανα πας το συντομότερο 

Το ίδιο εύχομαι γιατί σε εναμιση χρόνο έχω τεστ Παπ....πριν μισό χρόνο που το έκανα μου λέει ο γυν σε δύο χρόνια θα σε ξαναδώ τώρα γιατί είσαι μικρή αλλά λέει εύχομαι να σε δω νωριτερα να είσαι έγκυος και να ρθεις λέω από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί.....

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από Αθήνα! Εγώ κορίτσια σήμερα θα βγάλω κάποιους σπίλους, οπότε λίγο η τοπική αναισθησία, λίγο οι καφέδες και η κούραση λόγω ωραρίων, δεν θα έχουμε και πολλές επαφές μάλλον αυτές τις μέρες.. οπότε δεν το βλέπω γι αυτόν το μήνα.. κρίμα γιατί τις μέρες που (δεν) περιμένω περίοδο είναι και τα γενέθλια του άντρα μου και θα ήταν πολύ ωραίο δώρο! Δεν πειράζει, χαλαρά αυτόν το μήνα και βλέπουμε τον επόμενο..

Περιμένω τα δικά σας ευχάριστα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Καλημέρα, η Αθήνα σήμερα είναι καλύτερα απο χθές. Λιγα συννεφα και ηλιος.

Αυριο κανεις τεστακι εσυ; 

Καλέ...μη βάζεις θλιμμένη φάτσα...χαχαχα.εγω φαντάστηκα να σε χω μπροστά μου κ να έχω πάθει κριση κ να φωναζω μου ρχεται ....βοήθεια ...κ γελάω...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra94 είπε:

Καλημέρα από Αθήνα! Εγώ κορίτσια σήμερα θα βγάλω κάποιους σπίλους, οπότε λίγο η τοπική αναισθησία, λίγο οι καφέδες και η κούραση λόγω ωραρίων, δεν θα έχουμε και πολλές επαφές μάλλον αυτές τις μέρες.. οπότε δεν το βλέπω γι αυτόν το μήνα.. κρίμα γιατί τις μέρες που (δεν) περιμένω περίοδο είναι και τα γενέθλια του άντρα μου και θα ήταν πολύ ωραίο δώρο! Δεν πειράζει, χαλαρά αυτόν το μήνα και βλέπουμε τον επόμενο..

Περιμένω τα δικά σας ευχάριστα!!!

Μακάρι να του έχεις αυτό το δωράκι έτοιμο ήδη.ετσι στον γιο μου είχε γενέθλια λίγες μόνο μέρες πριν το τεστ κ ενώ μόνο συζουσαμε έτσι πως μιλούσαμε του λέω εγώ είμαστε οικογένεια...γκουρλωνει αυτός τα μάτια( φανατικός εργένης τότε) εεε μου λέει ζευγάρι είμαστε....όχι. Εκείνη την ώρα είμασταν τρεις κ δεν το ξερε.ενα ζουμερο ζουζούνι άκουγε ήδη τις καφριλες του χαχαχαχα.παλι καλά που έγινε καλός μπαμπάς μετά.στο εύχομαι ολόψυχα.

Just now, Flolipop είπε:

Καλημερα κοριτσια! Ούτε εμένα ο γιατρός μου είπε ποτε για ορμονικές εξετάσεις και να σου πω αφού έχω ήδη παιδιά και δεν επιθυμώ να κάνω εξωσωματική , προσπαθώ με φυσικό τρόπο και αν ερθει, ηρθε!

Αχ λέω τώρα να κάνω το τρίπτυχο fsh e2 lh έτσι να πω το κάνα κ αυτό.αλλα έχω αρχίσει να απελπιζομαι.μου έρχεται από λεπτό σε λεπτό έπεσε κ το θερμόμετρο.δεν πρόκειται να ξαναμεινω.πιστευω ήταν η τελευταία μου φορά η προηγούμενη....

Just now, Flolipop είπε:

Καλημερα κοριτσια! Ούτε εμένα ο γιατρός μου είπε ποτε για ορμονικές εξετάσεις και να σου πω αφού έχω ήδη παιδιά και δεν επιθυμώ να κάνω εξωσωματική , προσπαθώ με φυσικό τρόπο και αν ερθει, ηρθε!

Αχ λέω τώρα να κάνω το τρίπτυχο fsh e2 lh έτσι να πω το κάνα κ αυτό.αλλα έχω αρχίσει να απελπιζομαι.μου έρχεται από λεπτό σε λεπτό έπεσε κ το θερμόμετρο.δεν πρόκειται να ξαναμεινω.πιστευω ήταν η τελευταία μου φορά η προηγούμενη....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μακάρι να του έχεις αυτό το δωράκι έτοιμο ήδη.ετσι στον γιο μου είχε γενέθλια λίγες μόνο μέρες πριν το τεστ κ ενώ μόνο συζουσαμε έτσι πως μιλούσαμε του λέω εγώ είμαστε οικογένεια...γκουρλωνει αυτός τα μάτια( φανατικός εργένης τότε) εεε μου λέει ζευγάρι είμαστε....όχι. Εκείνη την ώρα είμασταν τρεις κ δεν το ξερε.ενα ζουμερο ζουζούνι άκουγε ήδη τις καφριλες του χαχαχαχα.παλι καλά που έγινε καλός μπαμπάς μετά.στο εύχομαι ολόψυχα.

Αχ λέω τώρα να κάνω το τρίπτυχο fsh e2 lh έτσι να πω το κάνα κ αυτό.αλλα έχω αρχίσει να απελπιζομαι.μου έρχεται από λεπτό σε λεπτό έπεσε κ το θερμόμετρο.δεν πρόκειται να ξαναμεινω.πιστευω ήταν η τελευταία μου φορά η προηγούμενη....

Αχ λέω τώρα να κάνω το τρίπτυχο fsh e2 lh έτσι να πω το κάνα κ αυτό.αλλα έχω αρχίσει να απελπιζομαι.μου έρχεται από λεπτό σε λεπτό έπεσε κ το θερμόμετρο.δεν πρόκειται να ξαναμεινω.πιστευω ήταν η τελευταία μου φορά η προηγούμενη....

Όχι μην το λες αυτό... και εγώ κάθε 7,8 μήνες το πετυχαίνω ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Όχι μην το λες αυτό... και εγώ κάθε 7,8 μήνες το πετυχαίνω ...

Λες να μου χει μείνει κάνα όρθιο αβγό;;;εγώ φοβάμαι κ μήπως μετά από κάθε αποξεση μου έχει αφήσει ζημιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...