Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Κεμεντζε τότε. Αχαχαχχαχα

ααα εσυ ξερεις βλεπω και ποντιακα εγω οχι και τοσο καλα τα μονα που ξερω ειναι τεμετερον τεκιτερον χαχαχαχααχχα αυτα ξερω πολλα εεε αλλα ξερω να χορευω τελεια αχχαααχχαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ ακόμη περιμένω το αποτέλεσμα της χωριακης. Πήγα είδα τον άλλον εξωσωματικο που σας έλεγα στο ιασω τον Κωσταρά, τον ξέρετε καθόλου??μου είπε χίλια δυο κ για εξετάσεις που δεν ήξερα κ δεν ξέρω γτ δεν μου τις είχαν αναφέρει στο άλλο κέντρο. Και κυρίως το πιο σοβαρό ήταν ότι η βιοψια θα μπορουσε να γίνει σε έμβρυα 5 ημερών κ καπάκι να καταψυχθουν  κ να μπουν σε επόμενο κύκλο για να έχει καθαρίσει το σώμα κ από φάρμακα αντί 3 ημερών που έχουν μόνο 8 κύτταρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elsatin είπε:

Ουφ ακόμη περιμένω το αποτέλεσμα της χωριακης. Πήγα είδα τον άλλον εξωσωματικο που σας έλεγα στο ιασω τον Κωσταρά, μου είπε χίλια δυο κ για εξετάσεις που δεν ήξερα κ δεν ξέρω γτ δεν μου τις είχαν αναφέρει στο άλλο κέντρο. Και κυρίως το πιο σοβαρό ήταν ότι η βιοψια θα μπορουσε να γίνει σε έμβρυα 5 ημερών κ καπάκι να καταψυχθουν  κ να μπουν σε επόμενο κύκλο για να έχει καθαρίσει το σώμα κ από φάρμακα αντί 3 ημερών που έχουν μόνο 8 κύτταρα.

τι ωρα βγαινει η χοριακη εχω αγχος αχχααχχααχ;;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

ααα εσυ ξερεις βλεπω και ποντιακα εγω οχι και τοσο καλα τα μονα που ξερω ειναι τεμετερον τεκιτερον χαχαχαχααχχα αυτα ξερω πολλα εεε αλλα ξερω να χορευω τελεια αχχαααχχαχαχα

Η γιαγιά μου μιλάει μόνο ποντιακά. Ε έμαθα κ γω!! Από χορό σκιζουμε ρε ναι, από 6 μέσα σε συλλόγους ήμουν, σταμάτησα στην πρώτη εγκυμοσύνη(στα 24, πολλά χρόνια ), ο πατέρας μου πρόεδρος σε σύλλογο, άστα να παν.Αχαχαχα


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Η γιαγιά μου μιλάει μόνο ποντιακά. Ε έμαθα κ γω!! Από χορό σκιζουμε ρε ναι, από 6 μέσα σε συλλόγους ήμουν, σταμάτησα στην πρώτη εγκυμοσύνη(στα 24, πολλά χρόνια ), ο πατέρας μου πρόεδρος σε σύλλογο, άστα να παν.Αχαχαχα

αχ ρε τι ωραια με συγκινησες καλε δεν ξερω πως να βαζω ταργουδια να βαλω ενα εδω να γινει χαμος χααχχαχαχαχααχ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Κοριτσάκι μου λυπάμαι που εχεις παλι εξαγωγες. Για να τα παρω ολα με απόσταση κ να μπορω να φαω καποια νορμαλ ωρα,παντα ξυπναω κατα τις 6 κ παιρνω για τον Θυρεοειδη, μετα στις 8 παιρνω φυλλικο κ σιδηρο κ στις 10 παιρνω το μαγνησιο. Πολλες φορες είμαι ξυπνια απο τις 7 αλλιώς 8 το αργότερο. Ειμαι σχεδον 3 μηνες εκτος δουλειας οποτε είμαι ξεκουραστη. 

Εχεις ρωτησει τον ενδοκρινολογο σου για το χαπι του θυρεοειδη σε συνδυασμο με το σιδηρο γιατι εμενα μου εχει πει οτι πρεπει να εχουν αποσταση μεταξυ τους 4 ωρες?Γι' αυτο και αναγκαστικα το σιδηρο τον παιρνω μεσημερι.

Just now, Elsatin είπε:

Ουφ ακόμη περιμένω το αποτέλεσμα της χωριακης. Πήγα είδα τον άλλον εξωσωματικο που σας έλεγα στο ιασω τον Κωσταρά, τον ξέρετε καθόλου??μου είπε χίλια δυο κ για εξετάσεις που δεν ήξερα κ δεν ξέρω γτ δεν μου τις είχαν αναφέρει στο άλλο κέντρο. Και κυρίως το πιο σοβαρό ήταν ότι η βιοψια θα μπορουσε να γίνει σε έμβρυα 5 ημερών κ καπάκι να καταψυχθουν  κ να μπουν σε επόμενο κύκλο για να έχει καθαρίσει το σώμα κ από φάρμακα αντί 3 ημερών που έχουν μόνο 8 κύτταρα.

Κοριτσι μου, καταρχας ευχομαι σημερα να εχεις καλα νεα!! Κι εγω στο Ιασω εκανα την εξωσωματικη αλλα σε αλλο γιατρο. Το μονο που μπορω να σου πω λοιπον, ειναι οτι εμεινα πολυ ευχαριστημενη απο το κεντρο και γενικα το εμπιστευομαι πολυ. Η βιοψια που λες τι ηταν? Εκανες προεμφυτευτικο? 


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια βγήκε η χοριακη. 33.10, θα τρελαθώ. Πήρα το νέο εξωσωματικο κ περιμένω να δω.

@katerinaki 86 βρήκαμε μια μέρα μονωσομια στο καρυοτυπο του συζύγου. Οπότε πρέπει να φθάνουν τα έμβρυα σε 3 μέρες σύμφωνα με το παλιό μου κέντρο, 5 σύμφωνα με το θέσω, ώστε να γίνεται βιολιά κ να βλέπουμε ότι είναι υγιή πριν την εμβρυομεταφορα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elsatin είπε:

Κορίτσια βγήκε η χοριακη. 33.10, θα τρελαθώ. Πήρα το νέο εξωσωματικο κ περιμένω να δω.

@katerinaki 86 βρήκαμε μια μέρα μονωσομια στο καρυοτυπο του συζύγου. Οπότε πρέπει να φθάνουν τα έμβρυα σε 3 μέρες σύμφωνα με το παλιό μου κέντρο, 5 σύμφωνα με το θέσω, ώστε να γίνεται βιολιά κ να βλέπουμε ότι είναι υγιή πριν την εμβρυομεταφορα.

τελεια ειναι οπως πρεπει παρτην και χωστην στο κωλο αυτου που σου ειπε οτι ψυχοραγει αιντε επιτελους με ολες τις κακιες που πετανε

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Πέρασα μια επεισοδιακή νύχτα με εφιάλτες, έριξα κι έναν τσακωμό το πρωί, αλλά τελικά πήγαν όλα καλά!!!

Το μωρό είναι μια χαρά. Έχει όλα όσα πρέπει να έχει, αιματώνεται σωστά και η αυχενική διαφάνεια ήταν 1.24! Αύριο περιμένω και τις αίματος, αλλά είμαι αρκετά αισιόδοξη!5.3 ολόκληρα εκατοστά έφτασε το παιδί μας!!!!

Όταν πήγα στο ραντεβού το μικρό μας είχε βολευτεί μπρούμυτα, οπότε μας έστειλε ο γιατρός για μια σοκολάτα και περπάτημα μπας κι γυρίσει! Επιστρέψαμε μετά από 1 ώρα για τις μετρήσεις. Ευτυχώς είχα ήδη ακούσει καρδούλα και ήμουν πιο ήρεμη...Ήπια και τη σοκολάτα με την άδεια του γιατρού παρόλο τον διαβήτη και όλα μια χαρά!!! 

  • Μου αρέσει 3

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

τελεια ειναι οπως πρεπει παρτην και χωστην στο κωλο αυτου που σου ειπε οτι ψυχοραγει αιντε επιτελους με ολες τις κακιες που πετανε

Δεν είναι μικρή? Μην ξεχνάμε εγώ ήδη υποτίθεται ότι είμαι στο τέλος της 4 βδομάδας εγκυμοσύνης.  Έκανα έμβρυομεταφορα 10/4. Με έμβρυο 5 ημερών.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...