Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

**{ Στην ΚουΖίνα Ολοταχώς }**


kalamaraki

Recommended Posts

Σάββατο είχε γενέθλια,απόγευμα κάναμε παρτάκι στο σπίτι με καλούς φίλους,μεγάλους και μικρούς!;) μπουφέ δεν πρόλαβαμε καν να βγάλουμε!την τούρτα τη φωτογραφίσαμε πριν έρθουν τα θηριακια!:P:p η κούραση πραγματικά μεγάλη αλλά χαλάλι τους!!!!ναστε καλά μαγειροκόριτσα!κι εσείς να χαίρεστε τις οικογένειές σας!

εμείς σήμερα μαζέματα από το πάρτυ!:P


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ντεμάκι να σου ζήσει η μικρή πολύχρονη!

Πολύ ωραία η τούρτα σου μπράβο!

Από μαγειρέματα δεν κάνω πολλά , μας δίνει η μανούλα μου

Χτες έφτιαξα μπισκότα με βρώμη κ μέλι ωραία έγιναν αν κ την επόμενη φορά θα προσθέσω λιιιγο περισσότερο μέλι, α έβαλα κ νιφάδες σοκολάτας για να δελεάσω τη μικρή

1901942_10203073741062988_1314179904_n_zps126c0302.jpg

Συνταγή http://www.sintagespareas.gr/sintages/light-mpiskota-bromis-me-meli.html

Link to comment
Share on other sites

λαχταριστα φαινονται Καλαμαρακι!! Οπως παντα φυσικα οτι κ να φτιαξεις εσυ "βγαζει ματι"!!!

Εμεις σημερα τρωμε κοκορα σουπα περισυεμα απο χτες κ εχει περισεψει κ λιγο παστιτσιο,μαζεματα δηλαδη.Εφτιαξα κ ενα φοβερο κεικ πορτοκαλι χτες εγινε καταπληκτικο κοριτσια.Εβαλα μονο χυμο πορτοκαλι χωρις καθολοθ γαλα κ μπολικο ξυσμα .Εγινε πολυ αφρατο κ μοσχοβολησε ολο το σπιτι!

Σημερα πρεπει να κανω μηλοπιτα την εχω ταξει στον μεγαλο μου γιο εδω κ μερες κ χτες μου γκρινιαζε οτι δεν του την φτιαχνω.

Ντεμακι κ εγω τον μπουφε δεν προλαβα να τον φωτογραφισω ολοκληρο μεσα στον πανικο!! χαχαΧΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ τραβηξα παλι καλα την βγαλανε πριν σβησει το παιδι το κερακι!

Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδυ μαγείρεψα λαχανόρυζο για εμάς και σήμερα το πρωί χυλοπίτες καρμπονάρα για την μεγάλη που τρώει λίγα φαγητά.

Καλαμάρι τα μπισκότα βρώμης μου αρέσουν πολύ αλλά δεν μπορώ να τα κάνω μαλακά ακόμη....

Link to comment
Share on other sites

που χάνεστε βρε μαγειροκόριτσα;αυτές τις μέρες είχαμε χοιρινό με πατάτες και ρυζάκι,σαλάτα μαρούλι και συκωτάκι κοκκινιστό με τα ίδια συνοδευτικά!έκανα και μια ζυμαρόπιτα για πρωινό και φυσικά είχα κεικ από την τούρτα αφού περίσσεψε αρκετό κόβοντας γύρω γυρω το πρόσωπο της minnie!;)

για αύριο λέω να κάνω σολωμό με πατάτες στη λαδόκολλα πουχουμε καιρό να φάμε!και να φάει και το μικιό!

χτες πήγαμε σε πάρτυ οπότε φάγαμε πάλι γλυκό!εγώ δλδ γιατί η μικρή τάραξε κάτι τυροπιτάκια οποτε που να φάει,και καλύτερα εδώ που τα λέμε!;)


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σήμερα έκανα σολωμό με πατάτες σε πουγκάκια λαδόκολλας!είχαμε καιρό να φάμε!

αύριο έχουμε μαζέματα,μια χαρά!να κάνουμε καμιά δουλειά,να πάμε και καμιά βόλτα!;) ο καιρός είναι τέλειος!ανοιξιάτικος!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τρώμε χυλοπίτες πλατιές με κιμά και το μεσημέρι θα ψήσω μια τυροπιτούλα και ένα brownies γιατί περιμένουμε φίλη της κόρης μου από το σχολείο για παιχνίδι.

Το brownies το φτιάχνω με ελαιόλαδο και το σκίζουν όλα τα παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Κολοκυθάκια γεμιστά με κιμά αυγολέμονο και ο κιμάς που περίσσεψε έγινε γιουβαρλάκια στην ίδια κατσαρόλα. Το βράδυ προβλέπεται να ψήσω πίτσες....μιαμ μιαμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πολύ ωραίο το κοτοπουλάκι κοκκινιστό!

εμείς αύριο θα φάμε σνίτσελ με αναμεικτα λαχάνικα και το μικιο φακές και κοφτό μακαρονάκι!

έχω βράσει και αυγά με πατάτες για ενδεχόμενη σαλάτα!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χτες κ σήμερα γαριδομακαρονάδα με ούζο την τσάκισε η μικρή μου

photo-2014-03-17-16-53-19-479_zpsutcnyhha.jpg

κ έφτιαξα χτες ένα κεικ μαρμπρε για το σχολείο

photo-2014-03-17-17-11-16-41_zpsfskhe579.jpg

Για αύριο φασολάκια για τη μικρή , ψητό κοτόπουλο σαλάτα για εμένα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...