Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εδώ είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα όλη μέρα!!!

Δεν σας προλαβαίνω με τίποτα λέμε!!!

Το μενού έχει μπιφτεκάκια στο φούρνο με πατάτες που εμεινες από χθες,εχω φτιάξει και χυλοπίτες με ντοματούλα

Εγώ θα την βγάλω με φιλέτο κοτόπουλο και κουνουπίδι

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερα! ουτε εγω σας προλαβαινω....

fefi περαστικα σας αχ αυτες οι βρογχιτιδες αργουν πολυ. Εγω οταν ειχα παθει μου χε δωσει ο γιατρος εισπνεομενη κορτιζονη και μου περασε. Αλλα ο μικρος οταν ξεκινησε με συνεχομενες βρογχιτιδες την 1η χρονια του παιδικου τα εισπνεομενα οχι απλα δεν τον βοηθουσαν του εκοβαν την ορεξη και ειχε αρχισει το παιδι να κιτρινιζει μονο η αντιβιωση δουλευε.....

Α ωστε και αυγολεμονο και ντοματα μαζι? δεν το χω ξαναφαει!

taz στον μεγαλο επεσα κι εγω στη λουμπα και δεν ξερω πως να τον μαζεψω τωρα ενω στη μικρη ειμαι πολυ σκληρη εχει αρχισει κι αυτη τα κλαματα αλλα δεν ενδιδω ειμαι λιγο αδικη νομιζω ......

Λοιπον σημερα θα κανω πιτα με πρασο, μπεικον, παρμεζανα!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

αντε, αντε να φουσκωσουν και αλλες κοιλιτσες θελουμε...ακους δωραααα, περιστερωωωω, φεφηηηηη, ελενηηηη.....ξεχναω καμμια???....συμπεθερα, να ευχηθω και σε σενα??

Eυχαριστώ Αφροδιτάκι!

Μήπως ξεχνάς τον εαυτούλη σου;;;;;:rolleyes: Λέω εγώ τώρα.....:tongue:

περαστικά σας ταζούλα. κ εμείς απόγευμα παιδίατρο. βράζει το στήθος της, ο βήχας επιδεινώθηκε.

Ωχχχχχχχ...... Ελπίζω να είναι φλέμματα που δεν έχουν βγει ακόμη!

πάλι καλά μου έστειλε η μανούλα μου χθες φαγητό μια κατσαρόλα γιουβαρλάκια κ μια λεκανίτσα με λουκουμάδες!

Τι είπες τώραααα;;;;; Φάε και λίγους για μένα!;)

δεν έκανα τίποτα χθες κ όμως νιώθω σαν να με πάτησε τρένο!

Να πάρεις εθαίριο έλαιο ευκάλυπτου και να κάνετε εισπνοες με ατμό!

Βοηθάει πολύ!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

μαριαπαπ δεν εισαι αδικη. για το καλο της το κανεις...

εγω εφτιαξα και το ζυμαρι μου. το σκεπασα καλα καλα... αργησα βεβαια οποτε ντυνομαστε και την κανουμε. τα λεμε αργοτερα


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

για κέντημα κ βελονάκια...α πα πα! ανατρίχιασα! ούτε να τα δω. ούτε κουμπί δεν ξέρω να ράψω! αρνούμαι!

Μήπως είσαι εγώ?????:tongue:

Φεφάκι κι εγώ φαν του Πλούταρχου!!!

Κάγκλυ μου είναι τόσο όμορφη η αίσθηση του μωρού μέσα σου! Ειδικά όταν ανταποκρίνεται στα χάδια.....

Μεταξάκι συγκινήθηκα με το άρθρο που ανάρτησες σχετικά με τον Τόλη! Αυτές είναι αγάπες....

Αννούλα χάρηκα που είδα νέα σου! Στο φατσοβλίο έχω να μπω κάτι αίωνες!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω και πάλι όλες για τις ευχες σας.

Ο μπαμπας μας εφυγε την Κυριακή το απόγευμα. Ειχε ερθει μονο για ΣΚ. Τωρα θα τα ξαναπουμε μεσα Οκτωβριου που θα ανεβω στην Αθηνα για τη Β' επιπεδου.

Με το καλό να ανταμώσετε ξανά και αν δείτε το μπεμπάκι σας στον υπέρηχο!

Χτες πηγα κι εκανα τον καθιερωμενο υπερηχο. Όλα καλά. Ειδαμε και το φυλο κι ετσι εμαθα οτι περιμενω αγορακι. Έτσι θα τα εχω ζευγαρακι. Βεβαια γερα να ειναι κι οτι να ειναι δεν εχω τετοια προβλήματα.

Να είναι λοιπόν γερός και ο μπεμπάκος!

Καλημέρα... Κι επειδή η καλή μέρα απ'το πρωί φαίνεται, στις 6.30 χτυπαει το τηλέφωνο..Ωχ λέω...Για καλό δεν είναι... Όντως! Επεσε η πεθερά μου, χτύπησε στο πρόσωπο,άνοιξε η μύτη της και τους είπα να πάνε στο νοσ/μειο. Το ευχάριστο είναι ότι δεν έσπασε τίποτα, είναι μόνο κακώσεις!

Ευτυχώς που δεν ήταν κάτι σοβαρό! Περαστικά της!

Καλημέρα και απο μας...Ελενη περαστικά στην Πεθερα σου,ευτυχώς δεν χτύπησε η γυναίκα..όσο για το θέμα με τον μικρό πριν Ακόμα μείνω έγκυος έτσι έκανε απλά όσο μεγαλώνει η γκρίνια του χειροτερεύει και δεν καταλαβαίνει ούτε με το καλο ούτε με το κακό(να τον μαλωσω δηλαδή)..

Αντιδρά προφανώς στην παρουσία του μωρού. Θα υποχωρήσει πιστεύω σιγά - σιγά! Υπομονή!

Σήμερα λέω να κάνω (αν με αφήσει η ξανθουλα)μπριαμ..ελπίζω να μην την πειράξει το κολοκυθακι η το κρεμμύδι.επίσης αξιωθηκαμε μετα απο τόσο καιρό να πάρουμε το πλυντήριο πιάτων γιατί το παλιό μας άφησε χρόνους,μέσα στην εβδομάδα θα το έχω άντε επιτέλους γιατί τόσο πιατομανι δεν αντεχετε.

Μεγειά το νέο πλυντήριο και καλά πλυσίματα!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα ζάχαρη που είσαι;;; Σε χάσαμε και μας έλειψες!

Καλά το λέμόνι που μου στειλες το έχω μοιράσει παντού! Φοβερό! Εχω πάθει πλάκα!! Και εννοείται οτι θα το εφαρμόσω!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδούλες μου!

Καλώς την Αγγελική μας,μας έλειψες!!

Δεν έχω και πολύ καλή διάθεση αυτές τις μέρες,αλλά πού θα πάει;Θα στρώσει

Φιλάκια

Πες μου ποιός σε στεναχώρησε να έρθω να τον δείρω!!!

Δωράκι και γενικά σε όλα τα κορίτσια απευθύνομαι τι ώρα κοιμούνται τα παιδάκια σας; Το βαφτηστήρι μου κάθε βράδυ 11:30 γυρνάει απο βόλτα.

Ο μικρός 10 με 10,30 το πολύ πίνει γάλα και κοιμάται και στο καπάκι ακολουθεί και η κόρη μου.

Κάντυ μπορεί να κουράστηκε η κουκλιτσα σου και το βγαλε σε γκρίνια, εδώ μεγάλοι είμαστε και γκρινιάζουμε αν είμαστε κουρασμένοι.

Τζένη και η δικιά μου πεθερά είναι απο Β. Ευβοια.

Κοριτσάκια δεν θυμάμαι άλλα.

Αγγελική θα το πιστέψεις οτι σε σκεφτόμουνα το πρωί. Λέω θα μπει και θα έχει να διαβάζει η κοπέλα.

χαχαχαχα! Αφού με τόσο μαραθώνιο διάβασμα που έχω κάνει λέω να κάνω αίτημα για κατωχύρωση στο βιβλίο γκίνες!!!!

Σήμερα καθότι ζήλεψα απο τον φέφο έκανα λιγκουίνι με κρέμα γάλακτος κλπ, κλπ.

Μιαμ μιαμ! Σούπερ φαγητάκι!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! ουτε εγω σας προλαβαινω....

fefi περαστικα σας αχ αυτες οι βρογχιτιδες αργουν πολυ. Εγω οταν ειχα παθει μου χε δωσει ο γιατρος εισπνεομενη κορτιζονη και μου περασε. Αλλα ο μικρος οταν ξεκινησε με συνεχομενες βρογχιτιδες την 1η χρονια του παιδικου τα εισπνεομενα οχι απλα δεν τον βοηθουσαν του εκοβαν την ορεξη και ειχε αρχισει το παιδι να κιτρινιζει μονο η αντιβιωση δουλευε.....

Α ωστε και αυγολεμονο και ντοματα μαζι? δεν το χω ξαναφαει!

Λοιπον σημερα θα κανω πιτα με πρασο, μπεικον, παρμεζανα!

ανάμεσα σε άλλα πολλά που μου έδωσε ...

το κάπνισμα δεν μπορώ να κόψω ούτε για λίγες μέρες κ με κράζουν όλοι...

Να πάρεις εθαίριο έλαιο ευκάλυπτου και να κάνετε εισπνοες με ατμό!

Βοηθάει πολύ!

μου είχες πει για πρόπολη για ιγμορίτιδα. της χελθ έηντ; σπρέυ; θύμησέ μου.

μεταξάκι μου δεν είμαι εοππυ ούτε ικα, δεν ελέγχονται ον λάην, γι'αυτό το παίζουν αρτιδαράδες!

δεν δικαιολογούν άδεια ασθενείας. τα γαλλικά μου τα φρεσκάρω κάθε πρωί.

όντως στον παιδίατρο που σας έλεγα, ψηφίζει ανταρσία! κορυφή!

μπράβο στην Σ για τους τρόπους της!!!! τα σέβη μου κυρία κάντυ! ελάτε κ από το δικό μας αγριμάκι!

Φωτεινούλα οι σουπίτσες κάνουν θαύματα!

ταζούλα, κ εγώ σε γενικές γραμμές είμαι ψύχραιμη γιατί έτσι έπρεπε, λόγω δουλειάς, είμαι μακριά κ έμαθα να το κοντρολάρω, όσο γίνεται.

τελικά κάντυ σε δημόσιο;

α, ο φέφος μου είχε πετάξει κ εκεί εξαγριώθηκα, ότι για χάρη μου πάει το παιδί σχολείο!!!!!!!κ να τα αποτελέσματα!!!!!!!!!!!

ταζ κ εμείς έτσι, στη βεράντα! περαστικά στο παιδί. ζεστό μπανάκι να τρέξει νεράκι στο πρόσωπό του να φύγουν οι μύξες!

καλή επιτυχία στο ψωμάκι.

ντίντι μου, η πεθερούλα καλή χρυσή, αλλά 2 πράγματα την ίδια μέρα, πολύ περισσότερο ταυτόχρονα δεν κάνει ποτέ! προσέχει τον εαυτό της! της βγάζω το καπέλο, γιατί αυτό το μοντέλο γυναίκας ούτε το έχω δει (στο πατρικό μου επικρατούσε ο νόμος του βέγγου, δηλαδή 1000 καρπούζια κάτω από την ιδια μασχάλη, η μάνα μου ήταν ο βέγγος κ ακόμα τον παριστάνει) ούτε μπορώ να το ακολουθήσω!

οπότε λαχανοντολμάδες από την πεθερά τρώμε μια φορά το χρόνο στη γιορτή του φέφου! άντε κ ακόμα μία αν της το ζητήσει επίμονα ο φέφος!

φρέσκο σπανάκι ή κ ρόκα είναι γιάμι!

χθες η ρύπα ήθελε να φάει μόνη της γιουβαρλάκια. ε, όχι! ήμουν ερείπιο, να κάνω κ λάντζα εκτός από μπανάκι ρύπας; δεν είχα κουράγια.

περαστικά με τον πονοκέφαλο.

καλημέρα περιστεράκι μου κ αγγελικούλα!

ποιό λεμόνι έλεν;

η έλεν αγγλία που βρίσκεται;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου τι κάνετε;;;εμείς οικογενειακής Σπιτι σήμερα τα νήπια έχουν απεργία τελικά αυτό το 4ωρο που λείπει ειναι σωτηριο..σήμερα τρώνε οι υπόλοιποι φασολάδα και εγώ μπριαμ σπο χτες.


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!λαληστατες οπως παντα!!!φτου σκορδα!!δυστυχως δεν προλαβαινω να σχολιασω τα παντα. μονο να πω περαστικα στα αρρωστουλικα!!!αρχισαμε....

φεφη πως ειστε σημερα??

ειμαι πολυ ταραγμενη!!!η μικρη απο χθες εχει τρομερο βηχα που αυξηθηκε τραγικα!!!πηραμε πιο ισχυρες σταγονες. και σαν να μην εφτανε αυτο, χθες το βραδυ , εκει που ημουν στο μπανιο και ετοιμαζομουν να πλυθω για να ξαπλωσω, ακουω γκντουπ και κλαμα!!!επεσε απτο διπλο κρεβατι στο πλακακι!!!ποσο αχρηστη ενιωσα δεν λεγεται!!!μα παλι να μου πεσει???οπτικα δεν ειδα κατι αλλα δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ. το πρωι μια χαρα. αλλα επρηζα τον αντρα μου, μηπως επαθε τιποτα εσωτερικα!!!ακομη στο μυαλο μου τοχω!!

??

αφροδιτη ολα καλα με την μπεμπουλα σου

πεαστικα της!!!

γιατι δεν εχεις τικερακι?

ποσο ειναι η μικρη σου

δεν θυμαμαι αν σε ειχα ξαναρωτησει:oops:


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μαγειροκοριτσα τι κανετε?

Σημερα εμεις τρωμε μουσακα που εκανα χτες με σαλατουλα κ τυρακι.

Οσο για τις φωνες ασε κ εγω προσπαθω να μην φωναζω αλλα ποσο να αντεξεις.Ετσι μου κανει κ εμενα ο μεγαλος, καλα βρε μαμα τι φωναζεις γιατι μου μιλας αποτομα δεν μπορεις να μιλας πιο ηρεμα κ κατι τετοια .... αντε να του εξηγησεις μετα πως μου εκανες τα νευρα κροσια κ πως να ειμαι ηρεμη ....

Ντιντι ολα καλα στην θεωρια αλλα μετα στην πραξη ειναι τα δυσκολα!! μακαρι να μην εχεις κανενα προβλημα με ζηλια οταν θα γεννηθει το μωρακι σου.Μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε!!

γεια σου τζενη μου

η ζηλεια , θα δειξει , θα μαθουμε σε 4 μηνες:rolleyes:

το δυσκολο ειναι να τον βγαλουμε απο το υπνοδωματιο... οταν κλεινουμε την πορτα του υπνοδωματιου και ειμαστε μεσα κλαιει απο εξω και ξυνει την πορτα (νομιζει οτι αν την σκαψει θα μπει μεσα?) και φυσικα για να μην την χαλασει του ανοιγουμε...

προβλεπω 6 μηνες μετα τη γεννα να κοιμαμαι στο υπνοδωματιο με το μωρο και ο ντεξτερ στο σαλονι με τον γατο


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

Τι έχετε γράψιε πάλι. Μια ώρα διαβάζω.

Σήμερα που λες ντιντι σου κάνω το τραπέζι. Φάγαμε φακές.

Εγώ Υδροχόο έχω πατέρα, άντρα, βαφτηστήρι και κατα πάσα πιθανότητα τη φραουλίτσα.

Περαστικά σε όλα τα αρρωστούλικα τι πράγμα κι αυτό.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας. ελπιζω να ειστε ολες καλα και το περιστερακι λιγο καλυτερα.

απο φαγητο εχω το ιδιο με χθες, κοτοπουλο με αρακα. ο μικρος αρρωστησε και μπορει να παμε παιδιατρο, θα δουμε...

Περαστικούλια στον μικρούλη σου!

Καλημέρα! Μυριζει καλοκαιράκι σήμερα και πολύ χαίρομαι!!!:D:D

Το κρύο και τον χειμώνα δεν τα θέλω καθόλου....:?

Μακάρι αυτός ο καιρός να τραβήξει όσο γινεται περισσότερο και να μην ανοίξουμε γρήγορα καλοριφερ!:cry:

Συμφωνώ απόλυτα Ελενάκι!

Ερώτηση: Έχει κάνει καμιά βελονισμό να μου πει εμπειρία και αποτελέσματα;;

Είχε κάνει ο μπαμπάς μου παλιότερα κι είχε δει κάποια βελτίωση με την μέση του.

καλημερα!!!λαληστατες οπως παντα!!!φτου σκορδα!!δυστυχως δεν προλαβαινω να σχολιασω τα παντα. μονο να πω περαστικα στα αρρωστουλικα!!!αρχισαμε....

φεφη πως ειστε σημερα??

ειμαι πολυ ταραγμενη!!!η μικρη απο χθες εχει τρομερο βηχα που αυξηθηκε τραγικα!!!πηραμε πιο ισχυρες σταγονες. και σαν να μην εφτανε αυτο, χθες το βραδυ , εκει που ημουν στο μπανιο και ετοιμαζομουν να πλυθω για να ξαπλωσω, ακουω γκντουπ και κλαμα!!!επεσε απτο διπλο κρεβατι στο πλακακι!!!ποσο αχρηστη ενιωσα δεν λεγεται!!!μα παλι να μου πεσει???οπτικα δεν ειδα κατι αλλα δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ. το πρωι μια χαρα. αλλα επρηζα τον αντρα μου, μηπως επαθε τιποτα εσωτερικα!!!ακομη στο μυαλο μου τοχω!!

Όπως σου είπε και η Μεταξία μας μην ανησυχείς! Το ύψος του κρεβατιού δεν είναι μεγάλο για να χτυπήσει άσχημα το παιδί. Και μην σκέφτεσαι βλακείες ότι δεν είσαι καλή μάνα:mad:

περαστικά σας ταζούλα. κ εμείς απόγευμα παιδίατρο. βράζει το στήθος της, ο βήχας επιδεινώθηκε.

φεφίκο να το ψάξεις καλά κοριτσάκι μου για να μην αφήσει κατάλοιπα αν δεν θεραπευτεί εντελώς.

κ ο γιατρός μας το είπε αυτό. μάλιστα μας είχε ένα τέταρτο, ενώ απ' έξω είχε ουρά, κ μας την έλεγε για το τσιγάρο!!κ ο ίδιος ήταν καπνιστής κ το έκοψε!

και πολύ δίκιο έχει βεβαίως βεβαίως!!!!

καλημερούδια σε όλες!

καλημέρα τζένη.

κ να φανταστείς ότι με τον φέφο μαλώναμε για το πώς να διαχειριζόμαστε το άγχος κ τη στεναχώρια μας για την υγεία του παιδιού!!!!!!!...είμαστε για παλαμάκια!!!!!

εγώ του έλεγα να μην το εξωτερικεύει μπροστά στο παιδί κ ο φέφος το πήρε σαν κριτική, ενώ θέλει να τα εξωτερικεύει....κουκουρούκου δηλαδή!

Ότι λέτε μεταξύ σας το παιδί τα ακούει και επηρεάζεται. Αυτό είναι δεδομένο! Να πεις του Φεφου να το πάρει αλλιώς και να σου λέει ότι θέλει όταν είστε τα δυό σας!

Για το πέσιμο της μικρής σου ΚΑΤΑΡΧΗΝ μην ανησυχείς. Συνήθως το πρώτο 24ωρο τα παρακολουθούμε για υπνηλία εκτός φυσιολογικού ορίου - εμετούς κλπ κλπ αν σηκώθηκε ωσάν περδίκι μην σκιάζεσαι και δεν είσαι άχρηστη μάνα.... ομολογώ όμως ότι αυτό με το διπλό κρεβάτι δεν το 'πιασα... την είχες αφήσει να κοιμάται στο δικό σας και στον ύπνο της μέσα προφανώς πήγε να γυρίσει κι έπεσε ????? ψυχάκι μου ! να μου την φιλήσεις την Χιονάτη σου !

Με κάλυψε πλήρως η Κάντυ!

Κάνεις λάθος Φέφη... θυμάστε πέρυσι που έπεσα ξερή με πυρετό κλπ κλπ 2 μέρες στο κρεββάτι και την 3η που σηκώθηκα απύρετη έκανα το παληκάρι, ήρθα στην δουλειά και με έπιασαν αφόρητοι πόνοι στο στήθος ????? Τότε ψιλο-χ.στηκα (μετά συγχωρήσεως κιόλας) και μ' έστειλαν πακετάκι για εξετάσεις και ήταν σοβαρό λοίμωξη του αναπνευστικού είχα πάθει κι εγώ εκεί τον χαβά μου....

Να πας σε Δ. Νοσ/μείο να σε δει Παθολόγος να σου γράψει χαρτί .... ή υπάγεσαι κανονικά στον ΕΟΠΠΥ, δεν ξέρω κιόλας τώρα που άλλαξε το σύστημα πώς γίνεται... αλλά προηγείται η υγεία σου (ψυχική τε και σωματική) η οικογένειά σου (που σε χρειάζεται αρτιμελή) και μετά ... οι άλλοι !!! !:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τί πάει να πει δεν δίνουν άδεια ????? θα την απαιτήσεις δεν θα την ζητήσεις ..... να, εδώ το ΄χω το Γαλλικό στην άκρη της γλώσσας !

Πιό καλά δεν θα μπορούσες να το θέσεις! Τα ακούς Φεφίκο???

Σήμερα τρώμε παστίτσιο από την κατάψυξη ! Φιλάκια


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...