Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα! Χαίρομα που είστε -έστω και λίγο- καλύτερα.

Νίνα μου λυπάμαι πολύ για τη φιλη σου. Νέα κοπέλα ρε γμτ!

Τζένη μου κι εγώ έτσι το φτιάχνω το μπρόκολο ογκρατέν, μπέικον δεν έχω βάλει.

Μου άρεσε όμως και η εκδοχή της Εβιρί.

Φωτεινή έτσι ακριβώς γίνονται όπως είπε και η ειδική. Αν θέλεις τα κρεμμύδια μπορείς να τα κόψεις ροδέλες και να τα ρίξεις από πάνω αντί να τα αλέσεις. Γίνονται εξίσου ωραία!

Αγγελική που είσαι βρε;Ακόμα καλοπερνάς;

Εβιρί μου, όταν λες σόγια με κίτρινο ρύζι τι εννοείς; κιμά σόγιας;

Αλήθεια ναι βρε κορίτσια, πού είναι η Δώρα; Η Μεταξία; Ελπίζω μόνο να μην έχουν τρεχάματα...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερα μαγειροκοριτσα τι κανετε?

Φωτενη μου πως ειναι τα παιδια? Παλι καλα που ειχατε το εμβολιο τελικα γιατι δεν θα το περνατε γρηγορα χαμπαρι χωρις πυρετο κ δεν θα την γλιτωνατε την αντιβιωση.Κ εμεις την εχουμε παθει ετσι τωρα προσφατα με τον μικρο που απο την πρωτη μερα μονο βηχα ειχε βροχιτιδα... Περαστικα μωρε !!

Ωραιο εγινε το λουκανικο με το κριθαρακι?

Τα ρεβυθια κ εγω δεν τα εχω κανει ετσι αλλα τα εχω δει σε εκπομπες που τα κανουν κ λεω να τα δοκιμασω κ εγω.Αν εχει ειδικα πηλινη γαστρα γινονται λεει λουκουμι, αλλιως κ η απλη την κανει την δουλεια της.Τα βραζει ςπρωτα στην κατσαρολα η χυτρα κ μετα αν τα κανεις ασπρα οπως ειπαν τα κοριτσια.Αν τα κανεις κοκκινα φτιαχνεις την σαλτουλα κανονικα με κρεμμυδακι τριμμενο αλατι πιπερι την βραζεις λιγο κ μετα τα ενσωματωνεις ολα μαζι στην γαστρα κ τα αφηνεις να ψηθουν μεχρι να μελωσουν.

Αδειουχα την κανεις σημερα?

Ναι βρε κοριτσια που χαθηκατε ολες? ελπιζω μονο να ειστε καλα !!

Κοριτσια σημερα ξυπνησε ο μικρος με κλαμα .Τον παιρνω στα χερια κ αισθανθηκα οτι ηταν μουσκεμα.Τον πιανω καλυτερα τι να δω.Ειχα κατουρηθει κ του ειχαν φυγει του καημενου ως την πλατη. Η κακουργα μανα ξεχασα χτες το βραδυ να του αλλαξω πανα κ ιδου τα αποτελεσματα......

Χτες το εφτιαξα τελικα το κουνουπιδακι γιαχνι αλλα επειδη φοβηθηκα οτι δεν θα το φανε σκετο τα τεκνα,εριξα κ πατατες μεσα, καροτο κ 2 κολοκυθακια να το περασουν για μπριαμ.Παλι καλα ο μεγαλος το βραδυ μπριαμ το ελεγε οποτε ευελπιστω να φανε σημερα.Ο μικρος χτες τον αρακα τον σνομπαρε 3-4 κουταλιες εφαγε...Εχει αρχισε τελευταια κ κανει νερα με το φαγητο ...Κ αλεσμενα τα θελει ακομα αλλα κ δεν τα τρωει ολα ..

Μωλις πηγα σπιτι αλλαξα κ αρχισα να μαγειρευω χτυπησε κουδουνι ειχαμε ξαφνικες επισκεψεις. Βαλανε κρασακι με τον συζυγο κ δεν ειχα κ τιποτα ετοιμο για μεζε αλλα ουτε κ τιποτα της προκοπης σπιτι.Εφτιαξα λουκανικο χωριατικο στο αντικολλητικο κ λιγο συγκλινο με αυγα.Εκοψα κ τυρια-αλλαντικα κ ενα πιατο με αγγουρι ντοματα κ ελιες κ λιγο ψωμι κ περασε η βραδυα.

Α δεν σας ειπα εφτιαξα κ τα χορτα χτες τελικα χαχαχα. Κοριτσια ειχαν τοση λασπη πανω τους που ειδα κ επαθα να τα πλυνω .... γρρρρ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ειπα να μπω παλι για ενα γεια!ειμαι η Αννα κ ειμαι καλα!ο Λαζαρακος μεγαλωνει,γινεται τρελλο ταλιμπανακι κ φυσικα μας ξετρελαινει με τα καμωματα του!που να τον δειτε να χορευει ποντιακα με τον μπαμπα του,απολαυση σκετη!διαβασα ολιγον τα νεα σας(τελευταια βεβαιως βεβαιως) κ επεσα πανω στα περαστικα για την Εβιροοικογενεια..απαπαπαπα σας τσακισαν οι ιωσεις,περαστικα να ναι κ να μην σας ξαναπιασει τιποτις!!!!!!

α κ μου εμεινε ακομη το κουνουπιδι γιαχνι (α ρε Αρετη αυτα τα φαγητα σου απο κατω παντα με τρελαιναν) κ οτι επισης η ιδια κυρια η Αρετη δηλαδης θα βαπτισει την μικρη της!με το καλοοοοοοοοο ρε πολυτεκνη μανουλα,που σε ηξερα μανα με τους 2 γιους,μας εκανες κ 3 κ να σου κ η κορακλα χιχιχι!!!

α για φαγητο σημερα δεν ξερω,μαλλον κανενα σπανακοριζο βλεπω να κανω!

αυτα απο εμενα φιλακιαααααααααααααα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ δεν πειράζει που ξέχασες να τον αλλάξεις! Κι εγώ το έχω κάνει:oops:

Ελπίζω να σ'αρέσει το κουνουπίδι γιαχνί. Δοκίμασες καθόλου;Αυτό είναι το δύσκολο με τα χόρτα, το πλύσιμο, δυστυχώς. Αλλά αξίζουν τον κόπο. Λέω να ζητήσω από την πεθερά μου για να φτιάξω με γαύρο το Σάββατο. Μου τη δίνουν οι απροειδοποίητες επισκέψεις...:mad:

Ρε παιδιά, ξέχασα να πω τι μαγείρεψα για σήμερα: Για τα παιδιά κοχυλάκια με κιμά και για μας με απλή σάλτσα ντομάτας, άντε να περάσει κι αυτή η μέρα. Μόλις το έσβησα το φαγητό και από το συγύρισμα μόνο η κρεβατοκάμαρά μου έχει μείνει, αλλά κοιμάται η μικρή μου. Θα την κάνω αργότερα.

Αχ τι έπαθα χθες: Μου έδωσε μια κεφαλιά ο Δημήτρης μου κάτω απ'το μάτι και ξύπνησα με μελανιά, σαν να έφαγα μπουνιά σε καβγά. Φαίνεται πάρα πολύ και πονάει για να βάλω κονσίλερ, δεν ξέρω πώς θα κυκλοφορήσω αύριο. Και το χειρότερο ποιο είναι; μήπως δεν με πιστεύουν ότι την έφαγα απ'το παιδί αλλά απ'τον άντρα μου:rolleyes:...χαχαχα


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

έλα βρε Αννούλα τι κάνεις;;;; Αλήθεια σας άρεσαν οι συνταγές μου; Δεν το είχα καταλάβει! Τη βάπτισα την κορούλα μου, Γεωργία την είπαμε.

Κοίτα, είναι δύσκολη φάση αυτή με το παιδί, δεν καταλαβαίνουν τον κίνδυνο τα μικρά και χρειάζονται συνεχώς επίβλεψη. Κι εμείς τα ίδια περνάμε με το Δημήτρη. Τώρα άρχισε να ανεβοκατεβαίνει σε καναπέδες και κρεβάτια και ποιος τον πιάνει...χχαχα


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τρεχατε ποδαρακια μου Αρετουλα .....

Ναι κ εγω προτιμω αν ειναι να ερθει καποιος σπιτι να το ξερω γιατι προγραμματιζω τις δουλεις μου κ το χρονο μου ο οποιος οπως ξεριες κ απο σενα ειναι πολυ περιορισμενος.Χτες ειχα σκοπο να κανω σκουπισμα-σφουγγαρισμα κ φυσικα δεν εκανα .... Επισης αν το ξερω εστω κ μια ωρα πχ νωριτερα τουλαχιστον μια προχειρη καθαριοτητα προλαβαινω να την κανω... το εντελως ξαφνικο με αγχωνει.Ειχαν κανονισε με τον αντρα μου κ αυτος κοιμοταν οταν πηγα κ δεν ειχε προλαβει ν αμου το πει.Βασικα με το που πηγα σπιτι κ αρχισα να μαγειρυω στα 15 λεπτα πανω δηλαδη χτυπησε το τηλ και ακουσα που εδινε οδηγιες που να στριψουν κ καταλαβα πως εοχυμε επισκεψεις...

Ωραιο ειναι το κουνουπιδακι το φτιαχνουμε εμεις ετσι συχψνα το χειμωνα.Η μονη αλλαγη χτες ηταν τα κολοκυθακια που πεταξα μεσα.

Πολυ ωραια κ τα κοχυλακια μμμμ .

Γεια σου Αννα ! να σου ζησει ο Λαζαρακος!! Ωραιο κ το σπανακορυζο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Μπήκα να ξεφύγω λίγο... δε λέει να ξεκολλήσει το μυαλό μου από χτες... Eviri δυστυχώς ήταν νέα γυναίκα... λίγο μετά τα 50... αλλά δεν θέλω να σας βαρύνω και εσάς...

Το κουνουπίδι γιαχνί τελικά το έφτιαχνε η μαμά μου σπίτι.. της το είπα χτες και μου το θύμησε... και θυμήθηκα και πόσο νόστιμο είναι έτσι!:P

Δεν θυμάμαι αν σας είπα, αλλά ο γιατρός μου επέτρεψε να τρώω από όλα πλέον! γιούπι! χτες λοιπόν έκανα τουρλού, που είχα στην κατάψυξη... και σήμερα θα κάνω ψαρόσουπα... μη ξεχνιόμαστε! Επίσης άνοιξα φυλλαράκια για τυροπιτάκια, με μία ζύμη που είδα στην Αργυρώ και που επίσης κάποια κοπελιά από δω είχε πει: αυτή με την φαρίνα, γιαούρτι, αυγό και βούτυρο.... τα έβαλα στην κατάψυξη, για ώρα ανάγκης!

Εβίρι πώς είσαι σήμερα? οι υπόλοιποι? καλυτερέψατε καθόλου?

Φωτεινή εσείς? τη γιαγιά όντως, πρέπει να προσέχετε! δεν είναι για τέτοια οι μεγάλοι άνθρωποι.

Σας χαιρετώ, προς το παρόν. φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανουμε?

Μπραβο Νινακι αντε σιγα σιγα να μπεις σε σειρα κ εσυ !!!

Κριμα ειναι δυστυχως να χανοντα ανθρωποι σε τοσο μικρη ηλικια.Βασικα για μενα αν ειναι δικος σου ανθρωπος κ τον πονας οτι ηλικια κ αν ειναι παντα στεναχωριεσαι κ δεν το ξεπερνας και ευκολα.Κουραγιο δωστε στους δικους της ανθρωπους οσο μπορειτε ...

Την ζυμη για τα τυροπιτακια εγω την ειχα βαλει γι ατην Αρετη μονο που δεν ειχα βαλει αυγο γιατι νομιζω πως δεν γινεται τοσο τραγανη αν βαλεις αυγο.

Ωραιο το τουρλου γιαμι γιαμι!! Κ εγω εχω στην καταψυξη ετοιμες ψημενες μελιτζανες θα κανω την ερχομενη εβδομαδα στο φουρνο με σαλτσα ντοματας κ φετα.

Κ η ψαροσουπα δεν παει πισω μου αρεσει παρα πολυ.Εγω συνηθως κανω ψαρια καθε Σαββατο που ειμαστε ολοι σπιτι γιατι δεν μου αρεσουν ζεσταμενα την αλλη μερα . Μερες εχω να κανω το εχω ριξει στους σολωμους κ στις τσιπουρες τελευταια λογω διαιτας ....

Για σημερα εφτιαξα πολυ ωραιο φαγακι, μοσχαρι λεμονατο με μανιταρια κ καροτα συνοδευομενο απο ρυζι με καλαμποκι για εμας κ για τον μικρο του εβαλα ενα κομματι μοσχαρι κ το εκανα σαν μινεστρονε εβαλα μεσα πρασο,καροτο,πατατα,πιπερια κοκκινη κ πορτοκαλι,σελινο,ντοματα κ βρασναε καλα καλα κ στο τελος εριξα λιγοι ζυμαρικο πεπονακι.

Εφτιαξα κ ενα κεικ που μου ζητησε χτες ο γιος με ξυσμα λεμονιου ,γιαουρτι κ σταγονες σοκολατας.Εγινε παρα πολυ ωραιο πολυ αφρατο .Μου ζητησε κ πηρε στο σχολειο σημερα, για να δουμε αν το φαει κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πρωινή σήμερα:) έχω δρομολόγια αργότερα και είπα να τα πούμε νωρίς!

Πολύ ωραίο το μοσχαράκι genny, λεμονάτο έχω πολύ καιρό να το κάνω... θα είναι από τις επόμενες συνταγές μου:tongue: έχεις δίκιο για τις απώλειες των ανθρώπων... όσο και να είναι, αν είναι δικοί σου άνθρωποι, τους πονάς εξίσου...

Φασολάδα θα κάνω σήμερα... μετά από ένα μήνα, την έχω λιμπιστεί! χτες είδα την Αργυρώ να κάνει μανταρινόπιτα... φαινόταν πολύ ωραία... όταν τελειώσει το κέικ, θα την επιχειρήσω.

Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Λιγο μουντη μερα σημερα.

Νινα τι ωραια που τελειωσαν οι απαγορευσεις! Άντε να ευχαριστηθεις ο,τι στερηθηκες τοσο καιρο! Η φασολαδα ταιριαζει και με τον καιρο σημερα.

Κριμα για τη φιλη σου τοσο νεα. Εχετε δικιο για το ποσο μας λειπουν αυτοι που φευγουν αλλα αισθανομαι και λιγη αδικια αν φυγει νεος ανθρωπος ισως επειδη δεν προλαβε να ζησει καποια πραγματα.

Τζενη ωραιο φαγητακι εχεις σημερα. Κι εμενα μου τη δινουν οι απρογραμματιστες επισκεψεις κυριως τωρα που ο τοπος ειναι γεματος παιχνιδια.

Αρετη ξανα στη δουλεια σημερα;

Εβιρι τι νεα απο το μετωπο; Πως εισαστε;

Σημερα το πρωι διαβασα ενα νεο στο ιντερνετ και το μυαλο μου πηγε στη Δωρα. Τη σκεφτομαι κιολας γιατι εχει καιρο να μπει...

Αννα υπομονη ο γιοκας σου ειναι σε περιεργη ηλικια που θελει τρεξιμο αλλα δεν πειραζει. Αρχιζουν αλλα ωραια τωρα.

Δεν εχω καλοκοιμηθει ολο το βραδυ γιατι ειχα πολυ βηχα. Τα μικρα δειχνουν καλύτερα. Αν και βαριεμαι να μαγειρεψω σημερα θα φτιαξω μια σπουπιτσα για εμας, να δω τι θα φτιαξω για τη μικρη και αν τα καταφερω θελω να φτιαξω κι ενα κεικ για να δινω στη μικρη μαζι της στο σταθμο αφου δεν τρωει τιποτε απο εκει.

Φιλακια σε όλες


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κολλησες κ εσυ κοριτσακι τωρα? Περαστικα σας μωρε...Μια χαρα θα ειναι η σουπιτσα σημερα οτι πρεπει ταιριαζει με τον καιρο απιστευτα.Ακουσα πως ολη η ερχομενη εβδομαδα ετσι θα παει με κρυο κ βροχες οποτε εχουμε να φαμε σουπες κ φασολαδες!!

Κοιτα τωρα να ξεκοθραστεις λιγο που εισαι κ αυπνη κ αν δεν καταφερεις να φτιαξεις το κεικ καλυτερα καντο το ΣΚ να εχει για την ερχομενη εβδομαδα, αυτη παει περασε μονο η αυριανη μερα εμεινε!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.

Τι υπέροχος καιρός σήμερα:tongue: βρήκα ευκαιρία και έκανα κηπουρική... το ευχαριστήθηκα!

ΦΩΤΕΙΝΗ763 περαστικά! ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα... δίκιο έχει η genny, δε χρειάζεται να φτιάξεις και κέικ...προσπάθησε να ξεκουραστείς, για να περάσει πιο γρήγορα το κρύωμα.

Χτες έκανα χυλοπίτες στο φούρνο με λουκάνικο στο ενδιάμεσο και τυρί από πάνω... έγινε καταπληκτικό! το λουκάνικο ήταν χωριάτικο και έδωσε πολύ ωραία γεύση... έφτιαξα και λουκανικοπιτάκια και τυροπιτάκια με το φύλλο που είχα στην κατάψυξη.. τελικά φοβερό το φύλλο αυτό genny.. ο σύζυξ δεν πίστευε ότι δεν ήταν αγοραστό:tongue: Σήμερα έχω μοσχαράκι, που δεν έχω αποφασίσει ακόμα πώς θα το κάνω... ίσως κοκκινιστό με ρύζι.. δεν ξέρω ακόμα... αύριο θα φάμε στους γονείς μου, οπότε δεν έχει μαγείρεμα:D

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες!:P

Link to comment
Share on other sites

Παρούσα!

Επέστρεψα μετά από μία εβδομάδα στο χωριό κουραστική τόσο σωματικά όσο και ψυχικά...

Πολλές δουλειές στο σπίτι εξωτερικές κατά κύριο λόγο, με κύριο αντίπαλο τον βροχερό καιρό!

Αλλά έμαθα κι ένα πολύ άσχημο νέο το οποίο με τάραξε πάρα πολύ!

Τέλος πάντων! Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Αύριο που θα παω στην δουλειά ευελπιστώ να βρω χρόνο να μπω στην μαγειροπαρέα και να μάθω τα νεά σας!

Καλό βράδυ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι μαγειροκόριτσα!

Νομίζω πως μάλλον πρέπει να ξαναβρούμε τους ρυθμούς μας!

Και κάνω την αρχή λέγοντας πως σήμερα το μενού έχει μακαρόνια με κιμά.

Keep walking κορίτσια...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ απο μενα ......

Δυσκολο ΣΚ , δυσκολες μερες γενικα , πολλα στραβα κ αναποδα αλλα κ ομορφες στιγμες τελικα με καλη παρεα...

Το Σαββατο ειχα βαλει προγραμμα για στρωσιμο χαλιων κ οπως καταλαβενεται πηρα φωτια.Πηρε ο αντρας μου κ τα δυο παιδια στο ποδοσφαιρο κ εγω αρχισα καθαριοτητα.Βασικα ειχα αρχισει απο Παρασκευη το απογευμα γυρνοντας παο το γραφειο για να ειμαι ειλικρινης. αερισα τα χαλια μου, τιναξα τ αριχταρια κ εκαν αολο το σπιτι μεσα εξω, μαγειρεψα ψαροσουπα κ αργα το μεσημερι ηρθε ο αντρα ςμου με τα παιδια φαγαμε κ στρωσαμε.Μετα το απογευμα σιδερωσα 5 πλυντηρια σε συνολο κ το βραδυ καθισα πτωμα.

Χτες εκανα τα συρταρια μονο της κουζινας που δεν ειχα κανει κ μαγειρεψα παστιτσιο.Πηγαμε κ τα παιδια θεατρο,μετα σπιτι φαγαμε,κοιμηθηκαμε ( ναιιιιιι) κ το απογευμα βολτιτσα μεχρι αργα ...

Σημερα εχει μεινει παστιτσιο απο χτες κ για αυριο λεω να κανω φασολακια λαδερα κ ενα κεικ για πρωινο μιας κ το αλλο μας τελειωσε ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...