Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα στο παρέακι.

Τι κάνετε; πώς πάνε οι άρρωστοι; ελπίζω Αγγελική, asteraki, Ιωάννα και όποιος άλλος είναι, να γιάνει γρήγορα και να μπορέσετε να κάνετε όμορφη Πρωτοχρονιά.

Και για να μη ξεφεύγουμε από το θέμα σήμερα φάγαμε ψαρόσουπα, χτες μακαρόνια με σουτζουκάκια, προχτές λαχανόρυζο και αύριο σουβλάκια γαλοπούλας με διάφορα συνοδευτικά....την Πρωτοχρονιά θα φάμε έξω.

Ελπίζω να συναντηθούμε την ερχόμενη βδομάδα, μια και θα έρθει και η Φωτεινή... λέτε να ταξιδεύει σήμερα;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Χρόνια πολλά, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε όλους.

Εύχομαι να 'ναι το σπίτι σας πάντα γεμάτο. 
Ευχή για να τα έχετε όλα, ένα σπίτι γεμάτο από αγάπη, ευτυχία, ευημερία, ειρήνη, γαλήνη, ένα σπίτι γεμάτο από ανθρώπους που σας αγαπούν και τους αγαπάτε, ένα σπίτι γεμάτο υλικά αγαθά, μα κυρίως ένα σπίτι πλημμυρισμένο από φως, ευτυχία και πληρότητα.

Να είστε όλοι καλά.!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Καλή χρονιά σε όλους, με γεμάτες καρδιές, γεμάτα τραπέζι, γεμάτες αγκαλιές και γεμάτες... τσέπες. Ότι επιθυμεί ο καθένας, αυτή τη χρονιά να το αποκτήσει... και αν πάλι τα έχει όλα, να πολλαπλασιαστούν!

Φωτεινή, τι λες να προτείνουμε μέρα και ώρα για να αρχίσουμε να το κανονίζουμε;

Link to comment
Share on other sites

 Καλη χρονια σε ολους ,με υγεια, χαρα, ευτυχια! Γραφω απο κινητο οποτε δεν μπορω να πω πολλα. Ειμαι σε άδεια αυτη τη βδομαδα οποτε αν κανονισετε κατι παρτε με τηλ η μηνυμα στο fb.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη χρονιαααα...πως περασατε;εμεις σπιτι δεν κατσαμε παραμονη καναμε στα πεθερικα κ την πρωτοχρονια στους δικους μου το βραδυ σε γιορτη κ τι δεν εχουμε φαει ουτε που θυμαμαι χαχαχα συν γλυκα απο αυριο ξανα στο προγραμμα

Κριμα δεν ειμαι Αθηνα καλα να περασετε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Κοτόσουπα έχουμε σήμερα... έχουμε και αρρώστους,οπότε επιβάλλεται! 

Για αύριο, είμαι εντάξει για τις 6... εκτός απροόπτου (λόγω ιώσεων εννοώ). Σύζυγος και πεθερά είναι άρρωστοι:? Liana, μακάρι να ήσουν κοντά, να ερχόσουν. Οι υπόλοιπες όμως;; Για παρουσιαστείτε. Θα έλεγα ότι στο ίδιο εμπορικό που είχαμε βρεθεί και την προηγούμενη φορά, θα ήταν ενδιάμεσα για όλους. Τι λέτε; Να στείλουμε μηνύματα μεταξύ μας, για το μέρος, όποιες μπορούμε.

Φιλιά.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι κι εγώ!

Έχω ξενερώσει απίστευτα με το νέο look του forum. Επειδή δεν μου είναι εύκολο να μπαίων αυτές τις μέρες Νινάκι ή Φωτεινή πάρτε με τηλέφωνο να πούμε λεπτομέρειες. Νίνα εννοείς το River West ε? Είμαι οκ για αύριο αλλά και για μεθαύριο αν δεν μπορείτε. 


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 hours ago, ΦΩΤΕΙΝΗ763 είπε:

αν δεν μπορείτε αύριο μπορώ και μεθαύριο

Επειδή και εγώ μπορώ και Πέμπτη, θέλετε να το κάνουμε τότε, για να έρθει και η Ιωάννα; Αν είστε εντάξει, να στείλω μήνυμα και στην Τζένη, που μου είπε ότι πιθανόν μπορεί αύριο.

Οι υπόλοιπες πού είστε; Ελάτε να τα πούμε και από κοντά!:-D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα τι κανετε;

 

Χρονια πολλα καλη χρονια να εχουμε με υγεια κ οτι καλυτερο για την καθεμια !! ( Δεν θυμαμαι αν εχω γραψει την νεα χρονια ...) 

τελικα ισχυει το απογευμα ; μπερδευτηκα !! 

Αυτες τις μερες μαγειρεψα πολλα κ διαφορα φαγητα κ γλυκα αλλα ηταν η πρωτη φορα που κρατηθηκα κ εφαγα νορμαλ.

Την Παραμονη Πρωτοχρονιας μαζευτηκαμε σπιτι μου κ αλλαξαμε τον χρονο κ μας πηρε το ξημερωμα,λιγο ακομακ δεν θα ερχοταν ο Αγιος Βασιλης χαχαχα !! 

Τωρα τρωμε κατι περισευματα κ διαφορα λαδερα να ξεφυγουμε λιγο απο την κρεατοφαγια.

Εχω κ την μαμα μου εδω κ τελικα θα καθισει κ την επομενη εβδομαδα.

Σημερα λογω νηστειας εγω σκετο κουνουπιδι με φρυγανιες. 

Κοριτσια εκανα ενα μπακλαβα την Πρωτοχρονια, αλλο να σας το γραφω  αλλο να το τρως.τελειος !! Παλι καλα που κραταει μερες κ δεν θα χρειαστει να πεταχτει , θα τον φαει ο συζυγος που του αρεσει κιολας να τον ευχαριστηθει !

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Χρόνια πολλά για σήμερα και για τους εορτάζοντες! Και για την Φωτεινή μας... εγώ της τα είπα προσωπικά χτες. Τελικά καταφέραμε να βρεθούμε, έστω οι 5 από εμάς.. η Τζένη και το asteraki δεν τα κατάφεραν. Οι υπόλοιπες φτάσαμε, μετά από τρελή κίνηση, τουλάχιστον για εμάς που ερχόμασταν από τα βόρεια... εγώ έκανα 1 1/2 σχεδόν ώρα να φτάσω...αλλά δεν πειράζει, άξιζε ο κόπος! Είδαμε και την Φωτεινή, που θα είναι δύσκολο να βρεθούμε σύντομα. Άντε, και να κανονίσουμε την επόμενη φορά, οι υπόλοιπες που είμαστε τουλάχιστον στην Αθήνα!

Το μόνο κακό είναι ότι είμαι από χθες το βράδυ κρεβατωμένη, με 38 πυρετό χτες και έφτασα το 39 σήμερα! Πουφ, δεν τη γλίτωσα τελικά!

Φαγητό σήμερα ευτυχώς είχαν μείνει 2 καλές μερίδες γιουβαρλάκια από προχτές και αύριο θα φτιάξω μπούτι γαλοπούλας με πατάτες και κολοκύθα στο φούρνο... με την βοήθεια του συζύγου βέβαια,γιατί σέρνομαι! Είχα φτιάξει και μία τούρτα για τη μαμά μου, που έχει σήμερα γενέθλια και είχα οργανώσει έκπληξη, αλλά μου έμεινε η χαρά... και η τούρτα επίσης!

Φιλιά σε όλους.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...