Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Τώρα..την έχασα. Πάει xαχα

Πηγαινε να κανεις την αναβαθμιση που ελεγες, μπας και συμπεριλαμβανεται, κατοπιν εορτης εστω! Τι, το μισο συμφωνο θα σου αναβαθμισουν;! Χαχαχα :-P

  • Μου αρέσει 1

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antila είπε:

Πηγαινε να κανεις την αναβαθμιση που ελεγες, μπας και συμπεριλαμβανεται, κατοπιν εορτης εστω! Τι, το μισο συμφωνο θα σου αναβαθμισουν;! Χαχαχα :-P

Έχω άλλη σχέση εργασίας τώρα, οπότε άδεια δεν παίζει όχι για σύμφωνο, ούτε του Κουτρούλη το γάμο να έκανα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Antila είπε:

Δικαιουσαι πλεον!! Πηρε ο συντροφος μου :)

Αυτο διαβασα μολις!!!! Χιχιχι!!! Βασικα,  πλεον λεει εχεις ολα τα δικαιωματα με τους εγγαμους!!!!  Καλη φαση!!!!  :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Αυτο διαβασα μολις!!!! Χιχιχι!!! Βασικα,  πλεον λεει εχεις ολα τα δικαιωματα με τους εγγαμους!!!!  Καλη φαση!!!!  :)

Και λύνεται πανευκολα. Είτε πάνε και οι δύο στο συμβολαιογράφο για τη λύση. Η μόνο ο ένας και το κοινοποιεί στον άλλο με ένα εξώδικο! Απλά πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Και λύνεται πανευκολα. Είτε πάνε και οι δύο στο συμβολαιογράφο για τη λύση. Η μόνο ο ένας και το κοινοποιεί στον άλλο με ένα εξώδικο! Απλά πράγματα!

Αυτό είναι το καλύτερο κομματι!!!  Χιχιχι :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια μου για το γαμο δεν τρελαινομαι.... Πολιτικο ηθελα να κανουμε... αλλα μας βγαινει γυρω στα 500 ευρω διαφορα με το θρησκευτικο γιατι θα καλεσουμε μονο γονεις αδελφια κ καποιους φιλους. Βασικα το επιχειρημα που με έπεισε είναι ότι θελει να βιώσουμε το μυστηριο κ να μοιραστούμε τη χαρά μας με 5 δικους μας ανθρωπους που χαιρονται με τη χαρά μας. Εκατσα το σκεφτηκα και ειπα εντάξει. Αλλωστε θα ειναι σαν να κανουμε ενα παρτυ που θα γιορτάζουμε την αγαπη μας, χωρις πολλα πολλα, με ενα λευκο φορεμα θα παω. 

Τωρα αναφορικά με τις προσπάθειες και την απογοητευση μου, μαλλον ακούγομαι πιο απογοητευμένη απο οτι ειμαι στην πραγματικοτητα χαχαχα! Απλα εχω ψιλοξενερωσει και δικαιως νομιζω... Δεν ειναι οτι δε μ αρεσουν οι επαφες, οτι δεν χαιρομαι τη στιγμη με τον αντρα μου κ τετοια απλα οταν αδιαθετω λεω " παλι τζιφος η υποθεση". Για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω το ψυχικο σθενος των γυναικων που προσπαθουν χρονια.... Πραγματικα δεν ξερω πως το αντεχουν κ τις θαυμάζω..... Δεν ξερω αν εγω θα το αντεχα. Βεβαια θα μου πεις αμα σου ερθει ετσι τι θα κανεις? Αναγκαστικα θα το αντεξεις. Δε θα ηθελα ομως να μου ερθει ετσι. Για αυτο και εχω πλανο να παω στο γιατρο μετα το γαμο, γιατι αυτη η αναμονη και το ελα και θα ερθει καποια στιγμη μου τη σπαει... αυτο το καποια στιγμη εμενα δε με καλυπτει. Θελω τουλαχιστον να κανω ολα οσα μπορω στο μετρο των δυνατοτητων μου. Αν ακομα και τοτε δεν καταφερουμε να γινουμε γονεις, τοτε πασο. 

Link to comment
Share on other sites

Είναι καμία εδω??? Εχω πολυ αγχος για αύριο. Και νομιζω πως έχω τρομοκρατηθεί λιγο....:?:?:?  Και για οσες δεν ξερουν αυριο το πρωί εχω ραντεβού με το γυναικολόγο μου. Μετα απο ενα θετικο αλλα αχνο τεστ κ είδη 10 μερες καθυστέρησης. 


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , t1t1n4k1 είπε:

Είναι καμία εδω??? Εχω πολυ αγχος για αύριο. Και νομιζω πως έχω τρομοκρατηθεί λιγο....:?:?:?  Και για οσες δεν ξερουν αυριο το πρωί εχω ραντεβού με το γυναικολόγο μου. Μετα απο ενα θετικο αλλα αχνο τεστ κ είδη 10 μερες καθυστέρησης. 

Ευχομαι ολα να πανε καλα! Ηρεμια κ θετικη ενεργεια! Σου στελνω τις θετικες μου σκεψεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , t1t1n4k1 είπε:

Είναι καμία εδω??? Εχω πολυ αγχος για αύριο. Και νομιζω πως έχω τρομοκρατηθεί λιγο....:?:?:?  Και για οσες δεν ξερουν αυριο το πρωί εχω ραντεβού με το γυναικολόγο μου. Μετα απο ενα θετικο αλλα αχνο τεστ κ είδη 10 μερες καθυστέρησης. 

Εδω ειμαστεεε! Δεν εχεις κανει αλλο τετστακι;;; ολα καλα θα παν μην εχεις αγχος... Τι ωρα εχεις ραντεβού ;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

Ευχομαι ολα να πανε καλα! Ηρεμια κ θετικη ενεργεια! Σου στελνω τις θετικες μου σκεψεις!

Σε ευχαριστώ πολύ . Μακάρι να πάνε ολα καλα. Τρεμω λες κ ειναι το πρώτο μου. Χαχαχαχααχαχ. Το θελω ομως τόσο πολύ... 

Just now, Μάντη είπε:

Εδω ειμαστεεε! Δεν εχεις κανει αλλο τετστακι;;; ολα καλα θα παν μην εχεις αγχος... Τι ωρα εχεις ραντεβού ;;

Εκανα αλλο ενα 2 μερες μετα . Ηταν λιγο πιο εντονο ομως κ παλι το λες αχνό. Αλλα την επόμενη μέρα ηταν κατα κόκκινο. Δεν ξέρω νομιζω πως ο μεγαλύτερος φόβος μου  είναι ότι θα παω αύριο κ θα μου πει το τεστ ηταν λάθος. 


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , t1t1n4k1 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ . Μακάρι να πάνε ολα καλα. Τρεμω λες κ ειναι το πρώτο μου. Χαχαχαχααχαχ. Το θελω ομως τόσο πολύ... 

αν το θελεις πολυ, ετσι θα γινει... Μην αγχωνεσαι! Ξερω ειναι πολυ δυσκολο ομως να σκέφτεσαι πως ολα θα πανε καλα!

πρίν από 4 λεπτά , t1t1n4k1 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ . Μακάρι να πάνε ολα καλα. Τρεμω λες κ ειναι το πρώτο μου. Χαχαχαχααχαχ. Το θελω ομως τόσο πολύ... 

Εκανα αλλο ενα 2 μερες μετα . Ηταν λιγο πιο εντονο ομως κ παλι το λες αχνό. Αλλα την επόμενη μέρα ηταν κατα κόκκινο. Δεν ξέρω νομιζω πως ο μεγαλύτερος φόβος μου  είναι ότι θα παω αύριο κ θα μου πει το τεστ ηταν λάθος. 

Βρε δε γινεται να ειναι λαθος... Κατι πιανει και ειναι κοκκινο! Προφανως υπαρχει ορμονη στον οργανισμο σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , noni90 είπε:

Εγω κοριτσια μου για το γαμο δεν τρελαινομαι.... Πολιτικο ηθελα να κανουμε... αλλα μας βγαινει γυρω στα 500 ευρω διαφορα με το θρησκευτικο γιατι θα καλεσουμε μονο γονεις αδελφια κ καποιους φιλους. Βασικα το επιχειρημα που με έπεισε είναι ότι θελει να βιώσουμε το μυστηριο κ να μοιραστούμε τη χαρά μας με 5 δικους μας ανθρωπους που χαιρονται με τη χαρά μας. Εκατσα το σκεφτηκα και ειπα εντάξει. Αλλωστε θα ειναι σαν να κανουμε ενα παρτυ που θα γιορτάζουμε την αγαπη μας, χωρις πολλα πολλα, με ενα λευκο φορεμα θα παω. 

Τωρα αναφορικά με τις προσπάθειες και την απογοητευση μου, μαλλον ακούγομαι πιο απογοητευμένη απο οτι ειμαι στην πραγματικοτητα χαχαχα! Απλα εχω ψιλοξενερωσει και δικαιως νομιζω... Δεν ειναι οτι δε μ αρεσουν οι επαφες, οτι δεν χαιρομαι τη στιγμη με τον αντρα μου κ τετοια απλα οταν αδιαθετω λεω " παλι τζιφος η υποθεση". Για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω το ψυχικο σθενος των γυναικων που προσπαθουν χρονια.... Πραγματικα δεν ξερω πως το αντεχουν κ τις θαυμάζω..... Δεν ξερω αν εγω θα το αντεχα. Βεβαια θα μου πεις αμα σου ερθει ετσι τι θα κανεις? Αναγκαστικα θα το αντεξεις. Δε θα ηθελα ομως να μου ερθει ετσι. Για αυτο και εχω πλανο να παω στο γιατρο μετα το γαμο, γιατι αυτη η αναμονη και το ελα και θα ερθει καποια στιγμη μου τη σπαει... αυτο το καποια στιγμη εμενα δε με καλυπτει. Θελω τουλαχιστον να κανω ολα οσα μπορω στο μετρο των δυνατοτητων μου. Αν ακομα και τοτε δεν καταφερουμε να γινουμε γονεις, τοτε πασο. 

Εγω παλι τρελαθηκα με την ιδεα του γαμου ετρεχα ενα χρονο και το απολαυσα τοσο πολυ που δεν το μετανιωνω ειναι οτι ωραιότερο εχω κανει! Μονο που βλεπω τωρα το νυφικο μου κρεμασμένο στη ντουλαπα μου τρελαίνομαι ! Μακαρι να αποκτήσουμε και το σπορακι μας σύντομα για να ολοκληρωθεί η ευτυχία μας....


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...