Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Κορίτσια μου τι κάνετε; εμείς όλα καλά! Το μικρο μου κατσαριδακι δεν τα θέλει αλεσμενα τα φαγητά του! Μονο τα φρούτα! Τα φαγητά τα φτύνει αλεσμενα οποτε τα δίνω κομματάκια! Εκτός απο το κρέας που το τριβω και το βάζω στο ζουμακι!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; εμείς όλα καλά! Το μικρο μου κατσαριδακι δεν τα θέλει αλεσμενα τα φαγητά του! Μονο τα φρούτα! Τα φαγητά τα φτύνει αλεσμενα οποτε τα δίνω κομματάκια! Εκτός απο το κρέας που το τριβω και το βάζω στο ζουμακι!

Πως το καταλαβες οτι δν τα ηθελε λογο της υφης; Εμενα παλι δν θελει καθολου φρουτα κ κρεμα βεβαια λυσαει με τα δοντια αλλα το φαγητο το τρωει


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ναντια δε είπε:

Πως το καταλαβες οτι δν τα ηθελε λογο της υφης; Εμενα παλι δν θελει καθολου φρουτα κ κρεμα βεβαια λυσαει με τα δοντια αλλα το φαγητο το τρωει

Το κατάλαβα γιατί μόλις του έδινα φαγητο αναγουλιαζε, δεν το ήθελε και μια μέρα, ενω του είχα δώσει και παλι δεν το ήθελε, έτρωγε ο μεγαλος από το φαγητο του (καθόλου δεν ζηλεύει) και του έδωσα απο το πιάτο του και εφαγε σχεδόν το μισο πιάτο!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Το κατάλαβα γιατί μόλις του έδινα φαγητο αναγουλιαζε, δεν το ήθελε και μια μέρα, ενω του είχα δώσει και παλι δεν το ήθελε, έτρωγε ο μεγαλος από το φαγητο του (καθόλου δεν ζηλεύει) και του έδωσα απο το πιάτο του και εφαγε σχεδόν το μισο πιάτο!

Σε ρωταω γτ εχει αρχισει κ μ το κανει κ εμενα 3 μερες τωρα αναγουλιαζει ενω πειναει


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ναντια δε είπε:

Σε ρωταω γτ εχει αρχισει κ μ το κανει κ εμενα 3 μερες τωρα αναγουλιαζει ενω πειναει

Ίσως μπερδεύεται επειδή οι αλλες κρέμες είναι γλυκιες και το φαγητο ανοστο! Ενω το καρότο μονο του για παράδειγμα έχει γεύση ακόμη και βρασμένο. Εγώ αυτό πιστεύω παθαίνει γι'αυτο δοκιμασα να του δώσω κομματάκια! Καλά, ασε το ψωμι... Πεθαίνει!!! Τα φρούτα πως τα δίνεις; και κρέμα φαριν λακτε;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Ίσως μπερδεύεται επειδή οι αλλες κρέμες είναι γλυκιες και το φαγητο ανοστο! Ενω το καρότο μονο του για παράδειγμα έχει γεύση ακόμη και βρασμένο. Εγώ αυτό πιστεύω παθαίνει γι'αυτο δοκιμασα να του δώσω κομματάκια! Καλά, ασε το ψωμι... Πεθαίνει!!! Τα φρούτα πως τα δίνεις; και κρέμα φαριν λακτε;

Εγω τα δινω αλλα σπανια θα τα φαει συνηθως τρωει 5 κουταλιες κ μετα τελος σφραγιζει το ατομα ενω τον πρωτο καιρο οταν ξεκινησα ετρωγε τωρα τπτ βεβαια υποφερει με τα δοντια το φαγητο το τρωει πιο ευχαριστα φρουτα κ κρεμα πλεον απλα την φτιαχνω κ μετα την τρωω ηωτηνβπεταω. Απο φρουτα μπανανα μιλο αχλαδι αλεθω στο μπλεντερ κρεμα κανονικα οπως λεει δοδολογιες


...:-D

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Εμεις λειπαμε κανα 10ημερο στο χωριο μου ξετρελάθηκε η μικρή..κανόνισα κάποιες λεπτομέρειες για τη βάφτιση..

Εσεις κορίτσια ποτε θα τη κανετε?

Εμείς για Σεπτέμβρη λέμε να κάνουμε γαμοβαφτιση; εσείς;

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα τωρα που τα μωρακια σας σιγα σιγα πλησιαζουν τους 7μηνες οσες χρησιμοποιειτε παπουτσακι τι νουμερο φορατε?? Θα κανουμε την βαφτιση καλως εχοντων των πραγματων λιγο πριν κλεισει το 7ο κ θα ηθελα νσ της παρω παπουτσακια αγγσλιας αλλα δεν ξερω τι νουμερο....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Εγω τα δινω αλλα σπανια θα τα φαει συνηθως τρωει 5 κουταλιες κ μετα τελος σφραγιζει το ατομα ενω τον πρωτο καιρο οταν ξεκινησα ετρωγε τωρα τπτ βεβαια υποφερει με τα δοντια το φαγητο το τρωει πιο ευχαριστα φρουτα κ κρεμα πλεον απλα την φτιαχνω κ μετα την τρωω ηωτηνβπεταω. Απο φρουτα μπανανα μιλο αχλαδι αλεθω στο μπλεντερ κρεμα κανονικα οπως λεει δοδολογιες

Εγώ του φτιάχνω μπισκοτοκρεμα και την τσακίζει ενω με τα φρούτα μονο και εμένα το ίδιο έκανε. Βάζω μισή μπανάνα, μισο αχλάδι, μισο μήλο, 3 κουταλιές φαριν λακτε και 4 μπισκότα! Γίνεται τέλεια!

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια καλημερα τωρα που τα μωρακια σας σιγα σιγα πλησιαζουν τους 7μηνες οσες χρησιμοποιειτε παπουτσακι τι νουμερο φορατε?? Θα κανουμε την βαφτιση καλως εχοντων των πραγματων λιγο πριν κλεισει το 7ο κ θα ηθελα νσ της παρω παπουτσακια αγγσλιας αλλα δεν ξερω τι νουμερο....

Λογικά 18-19 θ νομιζω θα πάρεις... Έχω την εντύπωση  ότι τα αγκαλιας μέχρι εκεί βγαίνουν...

2 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Εμείς για Σεπτέμβρη λέμε να κάνουμε γαμοβαφτιση; εσείς;

Εγώ αρνούμαι να κάνω θρησκευτικό! Πέρασα το πακέτο με τον γαμο του αδερφού μου και δεν θέλω να το ξαναπερασω! Ακόμη και αν κάνω ποτέ θα το κάνω με 3 ατομα μόνοι μας! Δεν μου αρέσει καθόλου το θέμα με το νυφικό, τα τραπέζια κλπ!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ του φτιάχνω μπισκοτοκρεμα και την τσακίζει ενω με τα φρούτα μονο και εμένα το ίδιο έκανε. Βάζω μισή μπανάνα, μισο αχλάδι, μισο μήλο, 3 κουταλιές φαριν λακτε και 4 μπισκότα! Γίνεται τέλεια!

Λογικά 18-19 θ νομιζω θα πάρεις... Έχω την εντύπωση  ότι τα αγκαλιας μέχρι εκεί βγαίνουν...

Εγώ αρνούμαι να κάνω θρησκευτικό! Πέρασα το πακέτο με τον γαμο του αδερφού μου και δεν θέλω να το ξαναπερασω! Ακόμη και αν κάνω ποτέ θα το κάνω με 3 ατομα μόνοι μας! Δεν μου αρέσει καθόλου το θέμα με το νυφικό, τα τραπέζια κλπ!

Καλημέρα!! Ποσο σε καταλαβαίνω κ δε φαντάζεσαι ποσο θέλω να ειμαστε εγώ ο άντρας μ κ οι κουμπάροι, μόνοι μας, χωρίς συγγενείς κ τα σχετικα! Αλλά όλοι μ λένε την ίδια κουβέντα: το λες επειδή είσαι μικρή κ όταν μεγαλωσεις θα το μετανιωσεις! Ακόμα κ του αντρα μ του φαίνεται αδιανόητο να κανει γαμο χωρίς γονεις κ αδερφια


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Καλημέρα!! Ποσο σε καταλαβαίνω κ δε φαντάζεσαι ποσο θέλω να ειμαστε εγώ ο άντρας μ κ οι κουμπάροι, μόνοι μας, χωρίς συγγενείς κ τα σχετικα! Αλλά όλοι μ λένε την ίδια κουβέντα: το λες επειδή είσαι μικρή κ όταν μεγαλωσεις θα το μετανιωσεις! Ακόμα κ του αντρα μ του φαίνεται αδιανόητο να κανει γαμο χωρίς γονεις κ αδερφια

Άντε και γονεις και αδερφια, μέχρι εκεί όμως! Εγώ είμαι και επαρχια και κάνουμε γάμους πανηγυρι εδώ! Ουτε καν!!! Το σκέφτομαι και αρρωσταινω και μονο στην ιδέα!!! Εκανα ανοιχτή βάφτιση στον μεγαλο και πέθανα απο το άγχος! Και όταν λέμε ανοιχτή εννοούμε 100 ατομα! Εδώ οι γάμοι είναι άνω των 500 ατόμων!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Εμείς για Σεπτέμβρη λέμε να κάνουμε γαμοβαφτιση; εσείς;

Εμεις μονο βάφτιση τον Αύγουστο..εχω κολλήσει στο τι ώρα νσ γίνει..πρωι δεν γίνεται οπότε σκέφτηκα 7 αλλα δε θελώ να ταλαιπωρηθεί το μωρό..θα χει ζέστη, 6 θα ναι καλα τι λετε?


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki91 είπε:

Εμεις μονο βάφτιση τον Αύγουστο..εχω κολλήσει στο τι ώρα νσ γίνει..πρωι δεν γίνεται οπότε σκέφτηκα 7 αλλα δε θελώ να ταλαιπωρηθεί το μωρό..θα χει ζέστη, 6 θα ναι καλα τι λετε?

6 τον αυγουστο ειναι νωρις μου φαινετε θα ειναι ακομα μεσημερι σχεδον αλλα εξαρταται κ τα ωραρια του υπνου του. το καλοκαιρι μπορει να τα αλλαξει οποτε νωρις το σκεφτεσε... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

6 τον αυγουστο ειναι νωρις μου φαινετε θα ειναι ακομα μεσημερι σχεδον αλλα εξαρταται κ τα ωραρια του υπνου του. το καλοκαιρι μπορει να τα αλλαξει οποτε νωρις το σκεφτεσε... 

Θαρρω ομως πως και τελευταια στιγμή να αλλαζω ωρες φωτογραφου στολισμου και γενικως τα πάντα δεν ειναι πρέπον γι'αυτό και το σκεφτομαι απο τωρα :confused:


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...