Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Eflenew said:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Να είσαι καλα σε ευχαριστω!!!!

      39 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Εννοείται να το πάρεις χαλαρά !!! Ευτυχώς τελείωσε με τόσο γιατί πίστεψε με θα τράβαγες μεγάλο λούκι …. Και θα σου έπαιρνε αρκετό καιρό να προσπαθήσετε ! Αυτή η βλαστοκύστη είναι ταγμένη να είναι αγιο βαλεντινικη!!! ❤️

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Marmat είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εμένα η μικρή μου τρώει μοσχάρι, κοτόπουλο, αρκετά λαχανικά και φρούτα. Τώρα ξεκινάμε απόγευμα γιαούρτι κανονικό, αγελαδινό. Παρασκευή έχουμε παιδιατρο για το 6πλο εμβόλιο ζύγισμα κλπ! Τελευταία φορά ήταν 65 πόντους 7400 για να δούμε τώρα. Κάθεται πλέον μόνη της χωρίς να γέρνει και να πέφτει κι έχει αρχίσει να κάνει κινήσεις για να μπουσουλησει! 

Στην κούνια έχει πλάκα τη βάζω ανάσκελα και στη μέση του κρεβάτιου και τη βρίσκω μπρουμυτα να στηρίζεται στους αγκώνες και να έχει φτάσει πάνω πάνω! Σε λίγο θα τη δω στο δωμάτιο μας ξαφνικά Παναγία μου! :lol:

Μπραβο!!!εμας ακομα γερνει οταν καθεται..αλλα σηκωνει το κεφαλι για να σηκωθει..φτιαχνει κοιλιακους!!

 

4 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Μοντελακι!!!! Με τα φρούτα πως πάτε; δίνεις τίποτα άλλο γενικά;

@Sofaki91 πως πάτε με το φαγητο;

χορτοσουπα δεν τρελαθηκε... καποια στιγμη αηδιάσει κιολας οποτε σταματησα να του δινω!!!με τα φρουτα μια χαρα!μηλο,μπανανα,αχλαδι καθε πρωι!!αντι για ρυζαλευρο τι να δωσω δεν ξερω.σκεφτομαι να το κοψω και να θηλαζω.


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, lenoutso είπε:

Μπραβο!!!εμας ακομα γερνει οταν καθεται..αλλα σηκωνει το κεφαλι για να σηκωθει..φτιαχνει κοιλιακους!!

 

χορτοσουπα δεν τρελαθηκε... καποια στιγμη αηδιάσει κιολας οποτε σταματησα να του δινω!!!με τα φρουτα μια χαρα!μηλο,μπανανα,αχλαδι καθε πρωι!!αντι για ρυζαλευρο τι να δωσω δεν ξερω.σκεφτομαι να το κοψω και να θηλαζω.

Εγώ δίνω σουσαμακι και γιαουρτακι καποιες φορες το απόγευμα και μπισκοτοκρεμα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια ειχε πρόβλημα η σελιδα κ δεν μπορουσα να διαβάσω σχολια.. η μικρη πηρε 450γρ σε ενα μηνα και 2 ποντους είναι 68 εκ και 6960..δεν ηθελα να κάνω πολλες νεες εισαγωγές λογω εμβολίου..γλυκοπατατα εδωσα Παρασκευή όμως και τη διαχειρίστηκε καλα..Πέμπτη ειχα δώσει και μπανανα παλι,και στα χθεσινα κακακια παρολο π έκανε την Παρασκευή και χθες ακομα ειχε μπανάνα στη πανα της..κ ετσι εκανα λιγη αποχη..σμρ σκέφτομαι να βγω να παρω κιμα να της φτιαξω μπιφτέκια 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

On 18/3/2019 at 11:52 ΠΜ, Sofaki91 είπε:

Καλημερα κορίτσια ειχε πρόβλημα η σελιδα κ δεν μπορουσα να διαβάσω σχολια.. η μικρη πηρε 450γρ σε ενα μηνα και 2 ποντους είναι 68 εκ και 6960..δεν ηθελα να κάνω πολλες νεες εισαγωγές λογω εμβολίου..γλυκοπατατα εδωσα Παρασκευή όμως και τη διαχειρίστηκε καλα..Πέμπτη ειχα δώσει και μπανανα παλι,και στα χθεσινα κακακια παρολο π έκανε την Παρασκευή και χθες ακομα ειχε μπανάνα στη πανα της..κ ετσι εκανα λιγη αποχη..σμρ σκέφτομαι να βγω να παρω κιμα να της φτιαξω μπιφτέκια 

Δεν θυμάμαι και δεν Ρώτησα κιόλας, κρεμμυδάκια ποτε μπορούμε να δώσουμε; έχουμε θέμα; 

Αρχισε να γυρίζει μπρούμυτα ο χοντρουλης μου μωρέ!!! Δεν κάθεται ανάσκελα καθόλου!!! Στο μπάνιο κορίτσια τα κάνετε σε μπανακι; εμένα κάνει χαμό μέσα στο νερό! Χτυπάει χέρια και πόδια και τα κανει όλα μουσκεμα και γελάει! Και όταν τον βγάζω κλάμα κάθε βράδυ! Δεν θέλει να βγει!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Κοριτσιααααα πριν λίγο είδα οτι έσκασε και το διπλανό! 2 δοντακια μαζί!!!

Χαχαχαχα κοπελα μ πηρατε φορα και βγαζετε το ενα πισω απο το αλλο ε;;;; μπραβο καλη αρχη σιδερενια να ειναι!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχα κοπελα μ πηρατε φορα και βγαζετε το ενα πισω απο το αλλο ε;;;; μπραβο καλη αρχη σιδερενια να ειναι!

Ναι ναι! Το ενα το είδα το πρωι και το άλλο τώρα! Και τίποτα η ψυχουλα μου, ουτε γκρίνια, τίποτα!!! Με τον μεγαλο πέρασα ζόρι με τα δόντια, μέχρι πυρετό έκανε!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Κοριτσιααααα πριν λίγο είδα οτι έσκασε και το διπλανό! 2 δοντακια μαζί!!!

καλοριζικα χα χα !εμεις εχουμε βγαλει 6 δοντια μεχρι στιγμης πολυ προχωρημενοι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

καλοριζικα χα χα !εμεις εχουμε βγαλει 6 δοντια μεχρι στιγμης πολυ προχωρημενοι!

6 δοντακια;;; μπράβο βρε! Πολύ προχωρημένοι εσείς όντως! Ποτε ξεκίνησε;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ναι ναι! Το ενα το είδα το πρωι και το άλλο τώρα! Και τίποτα η ψυχουλα μου, ουτε γκρίνια, τίποτα!!! Με τον μεγαλο πέρασα ζόρι με τα δόντια, μέχρι πυρετό έκανε!

Μπραβο το παιδι σου μακαρι ετσι ευκολα να βγουνε ολα!! Κανονικα εχουν γκρινιτσα και κανουν δεκατακια αυτο ειναι το φυσιολογικο!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki91 είπε:

Μπραβο ρε Φαίη μου με το καλο κ τα υπολοιπα τι καλά ολα τα μωρακια να τα εβγαζαν χωρίς γκρινια 

Ο μεγαλος όταν έβγαλε μου είχε βγάλει την πίστη! Γκρίνια όλη μέρα, δεν έτρωγε, έκανε πυρετό... Ίσως έχει να κανει και με το ποσο αργά τα βγάζουν! Ίσως όταν τα βγάζουν αργά σφίγγουν τα ούλα και πονανε πιο πολύ! Ο μεγαλος έβγαλε το πρωτο 8,5 μηνών! Πως πάτε με το φαγητο;;;

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο το παιδι σου μακαρι ετσι ευκολα να βγουνε ολα!! Κανονικα εχουν γκρινιτσα και κανουν δεκατακια αυτο ειναι το φυσιολογικο!

Ειναι γενικά πολύ ησυχουλης μωρέ το γλυκουλι μου μην το ματιασω! Άντε και στα δικά σας!!!!

  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...