Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , gretaaaki είπε:

και το πρωτο που εκανα την 3 ημερα; γτ να βγηκε αρνητικο

Μπορει να μην το ανιχνευσαι το τεστακι γτ μπορει να ηταν χαμηλα η ορμονη...απο τη μια απο την αλλη μπορει οντως να εδειξε σωστο αποτελεσμα κ.απλα να ειναι καμια ανωμια του κυκλου σου..δεβ χανεις να κανεις αλλο ενα αν εχεις προχειρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 31 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπορει να μην το ανιχνευσαι το τεστακι γτ μπορει να ηταν χαμηλα η ορμονη...απο τη μια απο την αλλη μπορει οντως να εδειξε σωστο αποτελεσμα κ.απλα να ειναι καμια ανωμια του κυκλου σου..δεβ χανεις να κανεις αλλο ενα αν εχεις προχειρο

θα παω αργοτερα να παρω.. λες εαν το κανω το βραδυ να μην βγει σωστο; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Μπετούλα να σε ρωτήσω όταν είσαι στις γόνιμες εκμεταλλεύεσαι τον άντρα σου κάθε μέρα ή μέρα παρά μέρα;

Τα έχω δοκιμάσει όλα,  αλλά αποτέλεσμα μηδέν. Αυτό το μήνα πού άργησε να μου βγει θετικό τεστ ωορρηξίας "τα λέγαμε " κάθε μέρα από την 12η μέχρι και την 18η(κανονικά κάνω ωορρηξία 14-15 μερα). Φοβήθηκα να μην χάσω την ωορρηξία,  μήπως και σε μένα δεν είναι τόσο ψηλή η ορμόνη και δεν γίνει ποτέ έντονο το τεστ. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , gretaaaki είπε:

θα παω αργοτερα να παρω.. λες εαν το κανω το βραδυ να μην βγει σωστο; 

Με τοσες μερες καθυστερηση οποτε κ να,το κανεις θα δείξει πιστευω..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Τα έχω δοκιμάσει όλα,  αλλά αποτέλεσμα μηδέν. Αυτό το μήνα πού άργησε να μου βγει θετικό τεστ ωορρηξίας "τα λέγαμε " κάθε μέρα από την 12η μέχρι και την 18η(κανονικά κάνω ωορρηξία 14-15 μερα). Φοβήθηκα να μην χάσω την ωορρηξία,  μήπως και σε μένα δεν είναι τόσο ψηλή η ορμόνη και δεν γίνει ποτέ έντονο το τεστ. 

Καταλαβα...

Εγώ αύριο μπαίνω στις γονιμες και σκέφτομαι αν πρέπει κάθε μέρα η μέρα παρά μέρα  ....Έχω διαβάσει διάφορα γι αυτό.

Μάλλον θα το πάω ανάλογα με την όρεξη!

 

  • Μου αρέσει 2

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καταλαβα...

Εγώ αύριο μπαίνω στις γονιμες και σκέφτομαι αν πρέπει κάθε μέρα η μέρα παρά μέρα  ....Έχω διαβάσει διάφορα γι αυτό.

Μάλλον θα το πάω ανάλογα με την όρεξη!

 

Πάντως μέρα παρά μέρα λένε οι περισσότεροι γιατροί για μια βδομάδα στις γόνιμες μέρες τουλάχιστον...τώρα όπως σας βγει. Καλή επιτυχία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καταλαβα...

Εγώ αύριο μπαίνω στις γονιμες και σκέφτομαι αν πρέπει κάθε μέρα η μέρα παρά μέρα  ....Έχω διαβάσει διάφορα γι αυτό.

Μάλλον θα το πάω ανάλογα με την όρεξη!

 

Εγω παντως για 4 μηνες το πηγενα μερα παρα μερα και τπτ και τον 5 μηνα επειδη ετυχε και πηρε ο συζυγος αδεια εκεινη τη βδομαδα το πηγαμε καθε μερα και τοτε επιασα! Μπορει απλα ετσι να ηταν το τυχερο μας να γινει, μπορει και να επαιξε ρολο...δε ξερω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Εγω παντως για 4 μηνες το πηγενα μερα παρα μερα και τπτ και τον 5 μηνα επειδη ετυχε και πηρε ο συζυγος αδεια εκεινη τη βδομαδα το πηγαμε καθε μερα και τοτε επιασα! Μπορει απλα ετσι να ηταν το τυχερο μας να γινει, μπορει και να επαιξε ρολο...δε ξερω...

Μπορεί! Εξαρτάται και από το σπερμα! Αν μπορείτε και κάθε μέρα πάτε το έτσι!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fairy-mary είπε:

Καταλαβα...

Εγώ αύριο μπαίνω στις γονιμες και σκέφτομαι αν πρέπει κάθε μέρα η μέρα παρά μέρα  ....Έχω διαβάσει διάφορα γι αυτό.

Μάλλον θα το πάω ανάλογα με την όρεξη!

 

Ναι έτσι να κάνεις! Γιατί με το ζόρι δεν γίνεται. Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και δεν πάει να πει ότι επειδή πέτυχε η συνταγή μέρα παρά μέρα στη τάδε θα πετύχει και σε σένα ας πούμε. Να προσπαθησεις να κάνεις στις γόνιμες αλλά όχι όπως τίποτε και όταν είναι να έρθει το μπεμπέ θα έρθει και με μια επαφή μόνο. Ελπίζω να διατηρήσεις την ηρεμία που είχες μετά από τις καλές εξετάσεις που πήρες! Καλή επιτυχία σου εύχομαι! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Φοβισμένη αγχωμένη αλλά ενταξει τη παλεύω.αντε να πάω τη Δευτέρα να το δω να ησυχάσω.κοιλιτσα έκανες καθόλου  ή δεν φαίνεται τπτ με τοσα κιλά που έχασες.

Καλημέρα μπετουλα.πως πάει με το σύζυγο? Τον έβαλες Κατ ω?

@Luckystars @Bela που είστε? @bouboubou122 δεν μας είπες αν τελικά είσαι ε γκυος.

@loyloy μου καλά όλα!!!! εσυ τι κάνεις;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Bela είπε:

@loyloy μου καλά όλα!!!! εσυ τι κάνεις;;;

Σε χάσαμε.ξεκινησες δουλειά ε?Εγώ μετράω τις μέρες να πάω στονγιατρο.δευτερα ελπίζω να έχω Καλά νέα να σας ανακοινώσω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Σε χάσαμε.ξεκινησες δουλειά ε?Εγώ μετράω τις μέρες να πάω στονγιατρο.δευτερα ελπίζω να έχω Καλά νέα να σας ανακοινώσω.

Η αλήθεια είναι ότι με τη δουλειά ζοριζομαι αρκετά... διαβάζω τα νέα σας βέβαια και χαίρομαι γιατί όλα πάνε Κατ' ευχήν ♡♡♡♡♡♡. Άντε να ρθει η Δευτέρα όλα καλά θα είναι :mad::-D:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?πολυ ησυχια βλεπω σημερα...εγω πριν λιγο σχολασα...και ξεκουραζομαι...ευτυχως εκανα χθες ολες τις δουλειες του σπιτιου.. @gretaaaki εκανες τεστ τι εγινε τελικά?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?πολυ ησυχια βλεπω σημερα...εγω πριν λιγο σχολασα...και ξεκουραζομαι...ευτυχως εκανα χθες ολες τις δουλειες του σπιτιου.. @gretaaaki εκανες τεστ τι εγινε τελικά?

Γεια σου Δήμητρα μου.εγω Τις κάνω Σήμερα γιατί αύριο πάω Αθήνα και ηθελ α να αφήσω το σπίτι τακτοποιημένο.το χα αφήσει και λίγο αυτές τις μέρες με τις αναγουλες αλλά δεν έπαιρνε άλλη αναβολή.μη φύγω και αφήσω τον άντρα μου έτσι.κριμα είναι.τωρα ριλαξαρω στο καναπέ.κουραστηκα λίγο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...