Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , loyloy είπε:

Επειδή μας είχε πει η ανεμώνη τότε.γι αυτό είπα.δεν ξέρω.

Τον ξεζούμισες χαχαχαχαχαχα.

Με 9 μέρες καθυστέρηση γιατί δεν πας να κάνεις μια χωριακη για σίγουρα?Τώρα αν έχεις ήδη τεστακι σπίτι Κάνε το τεστ.μη σου πω και τώρα.αν είναι θα δε ιξει.απο κει και πέρα αν δεν είσαι καλό είναι να μιλήσεις με το γιατρό σου Αφού έχεις τους πόνους.

@Diavolitsa @elisavetkagia ξεκινάνε κάτι ωραιότατες τάσεις για εμετο μούρλια.εσεις Πως είστε? Πότε θα ξαναπάτε γιατρό?

Δεν μ ειχε πει κανείς τις σφυξεις... Απλα επειδη ξερω να διαβαζω υπερηχους τ ειδα μονη μ!!!!  Εμενα απλα μ λενε ολα καλα!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@loyloy γενικα δεν ειχα τετοια...σημερα ομως το πρωι πρωτον δεν μπορεσα να πλυνω τα δοντια μου, στο δρομο για τη δουλεια ελεγα εδω θα σταματησω οχι κρατησου λιγο πιο κατω...τελικα δεν εκανα εμετο! Τωρα μου κολλησε να αναψω ενα τσιγαρο αλλα εκανα δυο τζουρες και παλι μου ερχεται να τα βγαλω! Θα δουμε πως θα παει...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?εγω μολις σχολασα..αχ μια βδομαδα εμεινε ακομα να παω την εμδρομουλα μου να ξεκουραστω...οσο για τις χθεσινες σας απαντησεις..σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας απλα θελω να πω οτι δεν εχω τοσο αγχος οσο απορια γτ δεν εχει ερθει ακομα το σπορακι..αλλα πλεον το πηρα αποφαση να μηντο σκέφτομαι αλλωστε του χρονου εχουμε τον γαμο μας...

δημητρουλα ολα καλα κ να κανεις αυτο που σε ηρεμει κ σε κανει να νιωθεις αισιοδοξη. οι εξετασεις πια δεν ειναι κ τοσο τραγικο να τις κανεις τις παρουσιαζουν λες κ αν σκεφτεις να τις κανεις ειναι το τερμα ανχωτικο αλλα τις περισσοτερες φορες σε ανακουφιζουν κ οι περισσοτερες μετα απο εξετασεις μειναν εγκυες. επισης δεν ειναι κ ακριβες σε περιπτωση που ο γιατρος δεν θελει να στις γραψει( οι γιατροι δεν γραφουν ευκολα οχι γιατι δεν τις χρειαζεσε αλλα γιατι φαινετε στο συστημα κ μετα δεν μπορουν να γραψουν αλλες αν εχουν γραψει πολλες μεσα στο μηνα ΑΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ Κ ΑΥΤΗ) 

το πιο πιθανο κοριτσι μου το να μην μενεις εγκυος ειναι να ειναι τυχαιο κ επισης να πεφτεις εντελως εξω στις ωορηξιες σου. κ ναι οι περισσοτερες αλλες μερες υπολογιζαμε αλλες μερες ειχαμε επαφες αλλα νταλον δηλαδη! κ το μερα παρα μερα δεν πιανει σε ολες...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ....ναι τερμα το αγχος...αλλα απο την αλλη θα ηθελα να κανω ορμονικες εξετασεις..σεν εχω κανει ποτέ..

Κακό δεβ είναι να κάνεις βασικά.κανε τις εξετάσεις σου και ασχολεισου με το γαμο σου :)

πρίν από 12 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν μ ειχε πει κανείς τις σφυξεις... Απλα επειδη ξερω να διαβαζω υπερηχους τ ειδα μονη μ!!!!  Εμενα απλα μ λενε ολα καλα!!! 

Α κορίτσι μου εσύ.εισαι Ειδική.το γράφει το νούμερο στην οθόνη?Για να χω και εγώ το νου μου ;)

πρίν από 6 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@loyloy γενικα δεν ειχα τετοια...σημερα ομως το πρωι πρωτον δεν μπορεσα να πλυνω τα δοντια μου, στο δρομο για τη δουλεια ελεγα εδω θα σταματησω οχι κρατησου λιγο πιο κατω...τελικα δεν εκανα εμετο! Τωρα μου κολλησε να αναψω ενα τσιγαρο αλλα εκανα δυο τζουρες και παλι μου ερχεται να τα βγαλω! Θα δουμε πως θα παει...

Καλή αρχή κοπέλα Μου!! !!!!!!!Να το ευχαριστιέσαι όσο και αν σε δυσκολεύει.

Να ρωτήσω τις εγκυουλες.με τι παραμικρό που τσιμπαω μικροποσοτητες αμέσως με πιάνει ρεψιμο σορρυ κιόλας και νιώθω το στομάχι βαρύ σα να μη χορεύει εύκολα.εσεις το έχετε?

Χονευει*

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

Κακό δεβ είναι να κάνεις βασικά.κανε τις εξετάσεις σου και ασχολεισου με το γαμο σου :)

Α κορίτσι μου εσύ.εισαι Ειδική.το γράφει το νούμερο στην οθόνη?Για να χω και εγώ το νου μου ;)

Καλή αρχή κοπέλα Μου!! !!!!!!!Να το ευχαριστιέσαι όσο και αν σε δυσκολεύει.

Να ρωτήσω τις εγκυουλες.με τι παραμικρό που τσιμπαω μικροποσοτητες αμέσως με πιάνει ρεψιμο σορρυ κιόλας και νιώθω το στομάχι βαρύ σα να μη χορεύει εύκολα.εσεις το έχετε?

Χονευει*

ναι νομιζω οτι αυτο θα σε ακολουθει γενικαα σε ολη την εγκυμοσυνη η βαρυστομαχια ειναι στανταρ. λιγο λιγο το φαι κ συχνα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

ναι νομιζω οτι αυτο θα σε ακολουθει γενικαα σε ολη την εγκυμοσυνη η βαρυστομαχια ειναι στανταρ. λιγο λιγο το φαι κ συχνα! 

Κανονικά έτρωγε πρωινό και άλλη μια φορά την ημέρα.τωρα έχω προσπαθήσει να κάνω 4 γευματακια όσο μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , linaa είπε:

δημητρουλα ολα καλα κ να κανεις αυτο που σε ηρεμει κ σε κανει να νιωθεις αισιοδοξη. οι εξετασεις πια δεν ειναι κ τοσο τραγικο να τις κανεις τις παρουσιαζουν λες κ αν σκεφτεις να τις κανεις ειναι το τερμα ανχωτικο αλλα τις περισσοτερες φορες σε ανακουφιζουν κ οι περισσοτερες μετα απο εξετασεις μειναν εγκυες. επισης δεν ειναι κ ακριβες σε περιπτωση που ο γιατρος δεν θελει να στις γραψει( οι γιατροι δεν γραφουν ευκολα οχι γιατι δεν τις χρειαζεσε αλλα γιατι φαινετε στο συστημα κ μετα δεν μπορουν να γραψουν αλλες αν εχουν γραψει πολλες μεσα στο μηνα ΑΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ Κ ΑΥΤΗ) 

το πιο πιθανο κοριτσι μου το να μην μενεις εγκυος ειναι να ειναι τυχαιο κ επισης να πεφτεις εντελως εξω στις ωορηξιες σου. κ ναι οι περισσοτερες αλλες μερες υπολογιζαμε αλλες μερες ειχαμε επαφες αλλα νταλον δηλαδη! κ το μερα παρα μερα δεν πιανει σε ολες...

Καλα δςν.βάζουμε και προγραμμα στις επαφες μας..ουτε λεω στον συντροφο μου τωρα ξεκινανε οι γονιμες ετοιμασου..δεν ειναι ευκολα να εχεις όρεξη καθε μερς...γενικα ομως εχουμε αρκετες επαφες τον μηνα του τυπου 16 στις 30 ας πουμε..μονο αυτον τον μηνα ειμαστε ντεφορμε...χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλα δςν.βάζουμε και προγραμμα στις επαφες μας..ουτε λεω στον συντροφο μου τωρα ξεκινανε οι γονιμες ετοιμασου..δεν ειναι ευκολα να εχεις όρεξη καθε μερς...γενικα ομως εχουμε αρκετες επαφες τον μηνα του τυπου 16 στις 30 ας πουμε..μονο αυτον τον μηνα ειμαστε ντεφορμε...χαχα

Ου Μια χαρά είστε.ετσι να αγαπιεστε και να γουστάρετε ο ένας τον άλλον.Μπραβο μπράβο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Ου Μια χαρά είστε.ετσι να αγαπιεστε και να γουστάρετε ο ένας τον άλλον.Μπραβο μπράβο!!!!!

Χαχαχα ειναι που ειμαιστε και λιγο καιρο μαζι...παιζει κ αυτο το ρολο του...1,5χρονο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , loyloy είπε:

Κακό δεβ είναι να κάνεις βασικά.κανε τις εξετάσεις σου και ασχολεισου με το γαμο σου :)

Α κορίτσι μου εσύ.εισαι Ειδική.το γράφει το νούμερο στην οθόνη?Για να χω και εγώ το νου μου ;)

Καλή αρχή κοπέλα Μου!! !!!!!!!Να το ευχαριστιέσαι όσο και αν σε δυσκολεύει.

Να ρωτήσω τις εγκυουλες.με τι παραμικρό που τσιμπαω μικροποσοτητες αμέσως με πιάνει ρεψιμο σορρυ κιόλας και νιώθω το στομάχι βαρύ σα να μη χορεύει εύκολα.εσεις το έχετε?

Χονευει*

Στο χαρτί του υπερηχου ππυ σ δινει γραφει καπου HR δηλαδη heart rate... Αυτες ειναι οι σφυξεις

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλα δςν.βάζουμε και προγραμμα στις επαφες μας..ουτε λεω στον συντροφο μου τωρα ξεκινανε οι γονιμες ετοιμασου..δεν ειναι ευκολα να εχεις όρεξη καθε μερς...γενικα ομως εχουμε αρκετες επαφες τον μηνα του τυπου 16 στις 30 ας πουμε..μονο αυτον τον μηνα ειμαστε ντεφορμε...χαχα

το πιο πιθανο ειναι να πεφτετε εντελως εξω! μην ακους που λενε γυρω γυρω εμεις με δυο επαφες τα καταφεραμε αυτα ειναι τυχαια δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι το ιδιο. 

δεν θελει προγραμμα αλλα δεν λες οτι προσπαθω για παιδι οταν πχ εχω 5 επαφες μετα την περιοδο κ μετα αλλες 10 επαφες μετα την 15η μερα του κυκλου αυτο δεν ειναι προσπαθεια αυτο ειναι αντισυλληψη θα ελεγα!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , linaa είπε:

το πιο πιθανο ειναι να πεφτετε εντελως εξω! μην ακους που λενε γυρω γυρω εμεις με δυο επαφες τα καταφεραμε αυτα ειναι τυχαια δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι το ιδιο. 

δεν θελει προγραμμα αλλα δεν λες οτι προσπαθω για παιδι οταν πχ εχω 5 επαφες μετα την περιοδο κ μετα αλλες 10 επαφες μετα την 15η μερα του κυκλου αυτο δεν ειναι προσπαθεια αυτο ειναι αντισυλληψη θα ελεγα!!! 

Eμεις εχουμε και την 5η 7η 9η 11η 13η 16η 17η κλπ...πετυχαινουμε πιστευω τις γονιμες

πρίν από 21 λεπτά , gretaaaki είπε:

ναι ολες τις μερες!

Ε τοτς ξανακανε ενα τεστακι και αν δεν εχεις πηγαινε δευτερα για χοριακη..να δεις τι γινεται

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Eμεις εχουμε και την 5η 7η 9η 11η 13η 16η 17η κλπ...πετυχαινουμε πιστευω τις γονιμες

Ε τοτς ξανακανε ενα τεστακι και αν δεν εχεις πηγαινε δευτερα για χοριακη..να δεις τι γινεται

και το πρωτο που εκανα την 3 ημερα; γτ να βγηκε αρνητικο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...