Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , kido είπε:

Καλησπέρα. Είναι όντως απότομο! Ποσο ετών είσαι; Αφού είχες μείνει έγκυος πριν 5 μήνες πως έπεσε τόσο ώστε να πρέπει να σκεφτείς και την εξωσωματική σαν λύση;

Καλησπερα.. Είμαι 36 και είπε ηλικιακά είσαι μια χαρά αλλα ωοθηκικα δειχνεις μεγάλη.Τι να πω μου είπε ξαφνικά γίνονται κ αυτά.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

8 ώρες πρίν, vikib είπε:

μπορει να εκανες πολυ νωρις για τα δικα σου δεδομενα ωορρηξια κ να εμεινες απο τις 8του μηνα.πρωτες αναγουλες-εμετος;σορρυ που σε βαζω να τα ξαναλες,δ παρακολουθησα απο την αρχη

για οποιοδηποτε λογο το τεστ μπορει να εδειξε λαθος,γενικα δ τα χρησιμοποιω κ δ τα εμπιστευομαι τοσο.οπως μπορει να ετυχε κ να μην ειναι αντιπροσωπευτικο το θερμοδιαγραμμα,οποτε να μην τα λεει σωστα σ αυτον τον κυκλο

κοίτα κ εγώ για της 8 έλεγα αν όντως είχε γίνει κάτι,αλλά με μπερδεύει η θερμοκρασία έχω ακόμα 36.8 κ τι να σ πω υποτίθεται ότι ανεβαίνει μετά την ωορρηξία εμένα έγινε αυτό αλλά μετά την 17 του μήνα...τώρα τι να σ πω...θα περιμένω κ την άλλη βδομάδα κ θα πάω για χοριακη να δω αφού μου την έχει γράψει η ενδοκρινολογος μου έτσι κι αλλιώς...δεν με πειράζει κ σε ευχαριστώ που μου απάντησες...θα δω κ αυτές τις μέρες πως είμαι κ βλέπουμε...

το περίεργο για εμένα είναι οι πρωινές ναυτιες/εμετοί...εντάξει σύνολο έχω κάνει 5 από τις 13/5 κ μετά μέχρι τώρα,αλλά γενικά μια ανακατωσούρα την έχω....κ με ενοχλούν κ κάποια φαγητά,δεν θέλω κάποια άλλα,άλλα λέω μήπως είναι κ στο μυαλό μου αυτά δεν τα μετράω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Κοριτσάκια μου αφού ήπια τα ποτάκια μου να στανιαρω να σας πω και εγω τα νέα μου... Σήμερα πήρε ο γιατρος μου τις απαντήσεις κ μιλήσαμε τηλεφωνικά.Οιστραδιολη fsh και προλακτινη μια χαρά..Όμως η αμη μου που είναι κ το πιο σημαντικό δεν ήταν καλή κ έτσι μου μίλησε για τις δυο μου εκδοχές.Ή το αφήνω στην τύχη ή εξωσωματική .Δεν σοκαρίστηκα η αλήθεια είναι πως τα είχα σκεφτεί όλα.Χωρις να έχω κάνει ουσιαστική προσπάθεια με επαφες δεν ξέρω ενστικτωδως ένιωθα πως κάτι δεν πάει καλα.απλώς μέσα σε πέντε μήνες μετά την τελευταία εγκυμοσυνη που ήρθε αμεσως άλλαξαν όλα και μου ήρθε κεραμίδα αλλα θέλω κ πρέπει να το αντιμετωπίσω.Αυριο έχω ραντεβού να δούμε αυτό τον κύκλο μήπως τελικά κάνω την ενεσουλα κ να συζητήσουμε τα περαιτέρω..

κοριτσάκι μου,μην στεναχωριέσαι,καλύτερα που το έμαθες τώρα,κ πολύ καλό που έκανες κ την ΑΜΗ επειδή είσαι 36,σίγουρα είσαι μικρή,αλλά έχω διαβάσει ότι αν πχ η μαμά σ ξεκίνησε η εμμηνόπαυση νωρίς 45+ τότε μπορεί κ εσύ να έχεις θέμα,οπότε σίγουρα θα βγει πιο χαμηλή η ΑΜΗ  από το αν ξεκινούσε εμμηνόπαυση στα 50+ ,αυτό έχω διαβάσει,το μόνο σίγουρο είναι ότι θα μείνεις έγκυος,αφού κ οι εξετάσεις οι ορμονολογικες σ είναι μια χαρά,είτε έτσι είτε αλλιώς σίγουρα θα μείνεις!!!όταν μιλήσετε με τον γιατρό μας λες!ευτυχώς είμαστε στο 2018 που πια όλες οι γυναίκες εκτός μερικών εξαιρέσεων,μένουν έγκυες με την βοήθεια της επιστήμης.

Καλημέρα!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα beboula! Καταρχήν ελπιζω να τα πέρασες καλα στην έξοδο σου και να ευχαριστήθηκες τα ποτάκια που ήπιες. Δεύτερον, αν ειναι όντως ετσι τα πράγματα τοτε η εξωσωματική θα ειναι μια καλη λύση. Στο μεταξυ μπορείτε να προσπαθείτε και μόνοι σας. Όσο χαμηλή κι αν ήταν η amh αποκλείεται να μην εχεις εκει μεσα αρκετά καλα ωάρια για να κανεις μια υγιέστατη πολυμελή οικογενεια! Το θέμα ειναι να δεις ποτε θα βγουν τα καλα και να μην ταλαιπωρείσαι άδικα. Ίσως αν αλλάξεις λιγο τον τροπο ζωής. Αν κανεις ομοιοπαθητική ή βελονισμό; Δεν ξέρω. Αν η εξωσωματική πάντως σε βοηθησει σε αυτο να το πραγματοποιήσεις πιο γρήγορα, οκ. Μήπως ομως, για να εισαι σίγουρη να πας και σε κάποιον άλλο γιατρο να σου πει κι εκείνος τη γνώμη του; Όπως και να εχει, σύντομα θα γίνεις μανούλα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσάκι μου,μην στεναχωριέσαι,καλύτερα που το έμαθες τώρα,κ πολύ καλό που έκανες κ την ΑΜΗ επειδή είσαι 36,σίγουρα είσαι μικρή,αλλά έχω διαβάσει ότι αν πχ η μαμά σ ξεκίνησε η εμμηνόπαυση νωρίς 45+ τότε μπορεί κ εσύ να έχεις θέμα,οπότε σίγουρα θα βγει πιο χαμηλή η ΑΜΗ  από το αν ξεκινούσε εμμηνόπαυση στα 50+ ,αυτό έχω διαβάσει,το μόνο σίγουρο είναι ότι θα μείνεις έγκυος,αφού κ οι εξετάσεις οι ορμονολογικες σ είναι μια χαρά,είτε έτσι είτε αλλιώς σίγουρα θα μείνεις!!!όταν μιλήσετε με τον γιατρό μας λες!ευτυχώς είμαστε στο 2018 που πια όλες οι γυναίκες εκτός μερικών εξαιρέσεων,μένουν έγκυες με την βοήθεια της επιστήμης.

Καλημέρα!!!

Καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ.. Για κάποιο λόγο ήμουν προετοιμασμένη έβλεπα κ περίεργα όνειρα μην γελάσετε με τα όνειρα έχω ιδιαιτερη σχέση και όταν το ακούς κιολας το μόνο που μενει είναι βαθιά ανάσα κ προχωράς γιατί δεν θέλω να με πάρει από κάτω.Ευγνωμονώ  κ εγω που έχει προχωρήσει η επιστήμη και αν τελικα χρειαστεί θα το κάνω.Πανω από όλα την υγεία μας να έχουμε και πρώτα ο Θεός θα το φτιάξουμε και αυτό.Οσο για την μαμα στα 50+ σταμάτησε η περίοδος.Για  την αμη την προηγούμενη φορά νομίζαμε πως εδειχνε εντάξει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα beboula! Καταρχήν ελπιζω να τα πέρασες καλα στην έξοδο σου και να ευχαριστήθηκες τα ποτάκια που ήπιες. Δεύτερον, αν ειναι όντως ετσι τα πράγματα τοτε η εξωσωματική θα ειναι μια καλη λύση. Στο μεταξυ μπορείτε να προσπαθείτε και μόνοι σας. Όσο χαμηλή κι αν ήταν η amh αποκλείεται να μην εχεις εκει μεσα αρκετά καλα ωάρια για να κανεις μια υγιέστατη πολυμελή οικογενεια! Το θέμα ειναι να δεις ποτε θα βγουν τα καλα και να μην ταλαιπωρείσαι άδικα. Ίσως αν αλλάξεις λιγο τον τροπο ζωής. Αν κανεις ομοιοπαθητική ή βελονισμό; Δεν ξέρω. Αν η εξωσωματική πάντως σε βοηθησει σε αυτο να το πραγματοποιήσεις πιο γρήγορα, οκ. Μήπως ομως, για να εισαι σίγουρη να πας και σε κάποιον άλλο γιατρο να σου πει κι εκείνος τη γνώμη του; Όπως και να εχει, σύντομα θα γίνεις μανούλα! 

Καλημέρα αγαπη.. Σε ευχαριστώ! Για ένα ποτακι βγήκα πήρα την κρυάδα κ κατάπια 3 χαχααχ:wacko: Θα δω τι θα πούμε σήμερα κ φυσικά δεν πάω με κλειστά μάτια έχω εναλλακτική τον άλλο μου γιατρό ο οποιος είναι κ πολύ καλος εξωσωματικος.Ασε που αν του το πω τώρα αυτό θα με βρίσει κανονικά γιατί αυτός το μόνο που μου ζήτησε ήταν να μην ασχοληθούμε με τίποτα για ένα τρίμηνο να έχω κανονικά τις επαφες μου και αν δεν γίνει κάτι τότε θα βλέπαμε τι θα καναμε.Βεβαια δεν ξέρει τώρα οτι έκανα αμη κ τέτοια. Τωρα για το ποσο χαμηλή ήταν θα μαθω το βράδυ γιατί τις προάλλες με όριο 3,6 έως 8,7 δεν τα θυμαμαι ακριβως εγω είχα 5,7.Και επειδή πάει βάση ηλικίας με εδειχνε εντάξει.Μαλλον λάθος πιστέψαμε τι να πω.Θα προσπαθήσω αυτό τον μήνα πάντως και ισως να δω και ενδοκρινολόγο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ.. Για κάποιο λόγο ήμουν προετοιμασμένη έβλεπα κ περίεργα όνειρα μην γελάσετε με τα όνειρα έχω ιδιαιτερη σχέση και όταν το ακούς κιολας το μόνο που μενει είναι βαθιά ανάσα κ προχωράς γιατί δεν θέλω να με πάρει από κάτω.Ευγνωμονώ  κ εγω που έχει προχωρήσει η επιστήμη και αν τελικα χρειαστεί θα το κάνω.Πανω από όλα την υγεία μας να έχουμε και πρώτα ο Θεός θα το φτιάξουμε και αυτό.Οσο για την μαμα στα 50+ σταμάτησε η περίοδος.Για  την αμη την προηγούμενη φορά νομίζαμε πως εδειχνε εντάξει. 

Ένα θα σ πω στα όνειρα πιστεύω γενικά γιατί μου βγαίνουν κ είναι κ ένας λόγος που ξεκίνησα από αυτόν τον μήνα προσπάθειες ενώ δεν το είχα σκοπό...οπότε σε καταλαβαίνω!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Beboula μου γλυκιά! Μην ανησυχείς για την amh. Λενε οτι δεν ειναι πολυ αξιόπιστη κι αν μου λες οτι την προηγούμενη φορα βγήκε καλη, ε τι να πω! Γιατι να μη κρατήσουμε εκείνη τη μέτρηση δηλαδη;;;; Εγω θα προχωρούσα με τον γιατρο που μου πρότεινε να περιμένω ενα τρίμηνο. Ακούγεται πιο νορμαλ τύπος. Οτι και να γίνει πάντως να ειναι για καλο. Εγω δεν ειμαι καθολου κατα της εξωσωματικής αλλα οταν ειναι αναγκαίο. Νομιζω πως εσυ μπορείς να κανεις και χωρις βοήθεια τα παιδια σου αλλα αν ειναι το ψυχολογικό κόστος μεγάλο και ειναι και χρονοβόρο κάνε εξωσωματική! Οτι σε κανει να νιώσεις καλύτερα! 

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Μαλλον λάθος πιστέψαμε τι να πω.Θα προσπαθήσω αυτό τον μήνα πάντως και ισως να δω και ενδοκρινολόγο.

Μου εχουν μιλησει για μια εξαιρετική Ενδοκρινολογο στον Πειραιά αν θες να σου πω το όνομα. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Beboula μου γλυκιά! Μην ανησυχείς για την amh. Λενε οτι δεν ειναι πολυ αξιόπιστη κι αν μου λες οτι την προηγούμενη φορα βγήκε καλη, ε τι να πω! Γιατι να μη κρατήσουμε εκείνη τη μέτρηση δηλαδη;;;; Εγω θα προχωρούσα με τον γιατρο που μου πρότεινε να περιμένω ενα τρίμηνο. Ακούγεται πιο νορμαλ τύπος. Οτι και να γίνει πάντως να ειναι για καλο. Εγω δεν ειμαι καθολου κατα της εξωσωματικής αλλα οταν ειναι αναγκαίο. Νομιζω πως εσυ μπορείς να κανεις και χωρις βοήθεια τα παιδια σου αλλα αν ειναι το ψυχολογικό κόστος μεγάλο και ειναι και χρονοβόρο κάνε εξωσωματική! Οτι σε κανει να νιώσεις καλύτερα! 

Μου εχουν μιλησει για μια εξαιρετική Ενδοκρινολογο στον Πειραιά αν θες να σου πω το όνομα. 

Ναι βέβαια πες το μου.Εχουμε κ εμείς μια εξαίρετη αλλα πάντα θέλω κ ενναλακτικη λύση.Δεν θα βιαστώ θα συζητήσω με τον γιατρό για όλα θα δούμε και αυτό τον κύκλο κ αν πει πως έχω χρονικά περιθώρια ισως να αφήσω να περάσουμε το καλοκαιράκι χαλαρά και αν δεν προκύψει μπεμπέ θα παρω κ μια δεύτερη γνώμη και προχωράμε μετά.Δεν θέλω να κάνω κινήσεις πανικού και δεν χωράει απογοήτευση ειλικρινά έχω ψηλα το κεφάλι και το σημαντικότερο την στήριξη του άντρα μου σε όλους τους τομείς. Βεβαίως έχω και εσας που μου δίνετε απίστευτο κουράγιο και σας ευχαριστώ από την καρδιά μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Κοριτσάκια μου αφού ήπια τα ποτάκια μου να στανιαρω να σας πω και εγω τα νέα μου... Σήμερα πήρε ο γιατρος μου τις απαντήσεις κ μιλήσαμε τηλεφωνικά.Οιστραδιολη fsh και προλακτινη μια χαρά..Όμως η αμη μου που είναι κ το πιο σημαντικό δεν ήταν καλή κ έτσι μου μίλησε για τις δυο μου εκδοχές.Ή το αφήνω στην τύχη ή εξωσωματική .Δεν σοκαρίστηκα η αλήθεια είναι πως τα είχα σκεφτεί όλα.Χωρις να έχω κάνει ουσιαστική προσπάθεια με επαφες δεν ξέρω ενστικτωδως ένιωθα πως κάτι δεν πάει καλα.απλώς μέσα σε πέντε μήνες μετά την τελευταία εγκυμοσυνη που ήρθε αμεσως άλλαξαν όλα και μου ήρθε κεραμίδα αλλα θέλω κ πρέπει να το αντιμετωπίσω.Αυριο έχω ραντεβού να δούμε αυτό τον κύκλο μήπως τελικά κάνω την ενεσουλα κ να συζητήσουμε τα περαιτέρω..

Καλησπερα και συγγνωμη που μπαινω σφηνα στην κουβεντα σας...

Ποσο ειναι η αμη σου αν επιτρεπεται? Εμενα ηταν 2 τον Οκτωβριο και ειχα ανησυχησει γτ ηταν ηταν χαμηλη. Ομως στο κεντρο εξωσωματικης που ειμαι δεν ανησυχησαν καθολου. Μου ειπαν οτι τους ανησυχουν τιμες αρκετα κατω απο το 1 και με μια σωστη διεγερση θα παρουμε ωαρια. Απο εμενα πηραν τελικα 24 απο τα οποια τα 9 ηταν αρκετα ωριμα για γονιμοποιηση. Οποτε θεωρω οτι δεν πρεπει να αγχωνεσαι και να στενοχωριεσαι. Προχωρα μπροστα ολα θα πανε τελεια και οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλησπερα και συγγνωμη που μπαινω σφηνα στην κουβεντα σας...

Ποσο ειναι η αμη σου αν επιτρεπεται? Εμενα ηταν 2 τον Οκτωβριο και ειχα ανησυχησει γτ ηταν ηταν χαμηλη. Ομως στο κεντρο εξωσωματικης που ειμαι δεν ανησυχησαν καθολου. Μου ειπαν οτι τους ανησυχουν τιμες αρκετα κατω απο το 1 και με μια σωστη διεγερση θα παρουμε ωαρια. Απο εμενα πηραν τελικα 24 απο τα οποια τα 9 ηταν αρκετα ωριμα για γονιμοποιηση. Οποτε θεωρω οτι δεν πρεπει να αγχωνεσαι και να στενοχωριεσαι. Προχωρα μπροστα ολα θα πανε τελεια και οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!

Καλα εκανες και χώθηκες κ σε ευχαριστώ παρά πολύ!! Τώρα δεν ξέρω ποσο ήταν το βράδυ θα μαθω πριν δυο μήνες ήταν 5,7.  Το βράδυ με τον υπέρηχο θα δει πως είμαι κ αν έχω ικανοποιητικά τότε τις επομενες μερες θα κάνουμε μια διέγερση με ένεση.Τα εμπόδια είναι για να τα πηδάμε τα προσπερνάμε και πάμε μπροστά :)

Και από ότι βλέπω είσαι εγκυουλα με το καλό κορίτσι μου!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Beboula25 μου να σου πω και εγώ την γνώμη μου. Η αλήθεια είναι ότι έχω διαβάσει από το πρωί αυτά που έγραψες και σκεφτόμουν και κάτι δεν μου κολλάει. Πρώτο πρίν μόλις λίγους μήνες μια χαρά έγκυος εμείνες , δεύτερο η προηγούμενη αμη ήταν πολύ καλή. Δεν τα πιστεύω ρε παιδί μου εγώ αυτά τα ξαφνικά. Εγώ πιστεύω ότι μία χαρά γονιμη είσαι,  απλά πρέπει να χαλαρωσεις λιγουλάκι. Όπως μόνη σού είπες το καλοκαιράκι είναι μπροστά,  απόλαυσε το και  σύντομα θα έχεις ευχάριστα να μας πεις! 

Εγώ εσένα δεν σε φοβάμαι,  είσαι δυνατή και θα τα καταφέρεις! Φιλιά! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλα εκανες και χώθηκες κ σε ευχαριστώ παρά πολύ!! Τώρα δεν ξέρω ποσο ήταν το βράδυ θα μαθω πριν δυο μήνες ήταν 5,7.  Το βράδυ με τον υπέρηχο θα δει πως είμαι κ αν έχω ικανοποιητικά τότε τις επομενες μερες θα κάνουμε μια διέγερση με ένεση.Τα εμπόδια είναι για να τα πηδάμε τα προσπερνάμε και πάμε μπροστά :)

Και από ότι βλέπω είσαι εγκυουλα με το καλό κορίτσι μου!!

Θα περιμένουμε να μας πεις ποσο είναι... οσο και να επεσε δεν πιστεύω να είναι χαμηλότερη απο τη δική μου. Πριν 2χρόνια εμένα ηταν 2,5 περίπου. Και απο τότε έχουμε πετύχει 3 εγκυμοσυνες κι ελπίζω αυτή να είναι τελειομηνη. Οπότε χαλαρά θετική σκέψη κι όλα θα γίνουν...

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BettySt είπε:

@Beboula25 μου να σου πω και εγώ την γνώμη μου. Η αλήθεια είναι ότι έχω διαβάσει από το πρωί αυτά που έγραψες και σκεφτόμουν και κάτι δεν μου κολλάει. Πρώτο πρίν μόλις λίγους μήνες μια χαρά έγκυος εμείνες , δεύτερο η προηγούμενη αμη ήταν πολύ καλή. Δεν τα πιστεύω ρε παιδί μου εγώ αυτά τα ξαφνικά. Εγώ πιστεύω ότι μία χαρά γονιμη είσαι,  απλά πρέπει να χαλαρωσεις λιγουλάκι. Όπως μόνη σού είπες το καλοκαιράκι είναι μπροστά,  απόλαυσε το και  σύντομα θα έχεις ευχάριστα να μας πεις! 

Εγώ εσένα δεν σε φοβάμαι,  είσαι δυνατή και θα τα καταφέρεις! Φιλιά! 

Κοριτσάκι μου καλό τι κανεις; Σε ευχαριστώ πολύ.. Δεν αγχώνομαι καθόλου ειλικρινά σου μιλάω ούτε επαφες που θα έπρεπε δεν είχα απλά έτυχε να τσεκάρουμε τα ορμονικά κ βρέθηκαν αυτά.Παρ’αυτα σαφως κ δεν θα σταθώ σε μια κουβέντα και θα πάρουμε κ άλλη γνώμη και θα ξανά κάνω μόνη την εξέταση κτλ. Το βράδυ θα σας πω τα νεότερα.  Είσαι πολύ γλυκεια και είμαι σίγουρη και για εσένα θα τα καταφέρουμε!!

πρίν από 54 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Θα περιμένουμε να μας πεις ποσο είναι... οσο και να επεσε δεν πιστεύω να είναι χαμηλότερη απο τη δική μου. Πριν 2χρόνια εμένα ηταν 2,5 περίπου. Και απο τότε έχουμε πετύχει 3 εγκυμοσυνες κι ελπίζω αυτή να είναι τελειομηνη. Οπότε χαλαρά θετική σκέψη κι όλα θα γίνουν...

Να είσαι καλα κορίτσι μου θα σας πω και όλα καλα θα πάνε κ θα φέρεις στον κόσμο το μωράκι σας γερό!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...