Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Titti said:

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

      Μπορεί κ αυτό θα δείξει !!! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Κοριτσια γυρισαμε απο το γιατρο κ ολα καλα! Ακουσαμε τη καρδουλινα !! Ειμαι 6 weeks κ 5 μερες. Θα ξαναπαω σε 2 βδομαδες να με δει. Ολα καλα!! Ευτυχως καμια αποκολληση τιποτα ανησυχητικο, ολα τελεια :-) ειμαι πολυ χαρουμενη :-) 

Μπραβο κοριτσι μου!!!! Μπραβο.... Μπραβο!!!!! Ολα έτσι τελεια να πηγαίνουν!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Κοριτσια γυρισαμε απο το γιατρο κ ολα καλα! Ακουσαμε τη καρδουλινα !! Ειμαι 6 weeks κ 5 μερες. Θα ξαναπαω σε 2 βδομαδες να με δει. Ολα καλα!! Ευτυχως καμια αποκολληση τιποτα ανησυχητικο, ολα τελεια :-) ειμαι πολυ χαρουμενη :-) 

Μην πάς πουθενά !! Χαχα ανήκεις στις μανουλες του Δεκεμβρίου !!! :-)

Αχ Τι ωραία.εχω γεμίσει πολύ αισιοδοξία που όλες πάμε Καλά.αχ τι ωραία!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Εμένα είναι στα 50 μέτρα.τωρα που θα ξαναπάω τη Δευτέρα στο γιατρό θα τον ρωτήσω αν μπορώ να ξεκινήσω τα μπάνια σιγά σιγά.Εσυ την βλέπεις ε?εμεν α έχει κάτι νοικιαζομενα ακριβώς μπροστά από μένα και μου κοβουν όλη τη θέα.

Αν μπορείς κοψτο εντελώς το τσιγάρο.ευτυχως Εγώ το χα κόψει Χρόνια.

@loyloy εμένα ο γιατρος μου στη πρωτη εγκυμοσυνή..( γεννησα Γεναρη οποτε πανω κατω εχει 1 μήνα διαφορά με την τωρινή) μου είχε προτείνει να περασει το 3μηνο για να κανω μπανια..να ειναι και πιο ζεστη η θαλασσα..οποτε εκανα τον Αυγουστο..που ημουν 4 μηνων. Προληπτικά και μόνο..αλλα όπως νιώθει ο καθένας κ συμφωνα με τη γνωμη του γιατρου παντα !!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sweetalecia είπε:

@loyloy εμένα ο γιατρος μου στη πρωτη εγκυμοσυνή..( γεννησα Γεναρη οποτε πανω κατω εχει 1 μήνα διαφορά με την τωρινή) μου είχε προτείνει να περασει το 3μηνο για να κανω μπανια..να ειναι και πιο ζεστη η θαλασσα..οποτε εκανα τον Αυγουστο..που ημουν 4 μηνων. Προληπτικά και μόνο..αλλα όπως νιώθει ο καθένας κ συμφωνα με τη γνωμη του γιατρου παντα !!

Κι εγώ γενάρη του 17 τον γιο μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Sweetalecia είπε:

@loyloy εμένα ο γιατρος μου στη πρωτη εγκυμοσυνή..( γεννησα Γεναρη οποτε πανω κατω εχει 1 μήνα διαφορά με την τωρινή) μου είχε προτείνει να περασει το 3μηνο για να κανω μπανια..να ειναι και πιο ζεστη η θαλασσα..οποτε εκανα τον Αυγουστο..που ημουν 4 μηνων. Προληπτικά και μόνο..αλλα όπως νιώθει ο καθένας κ συμφωνα με τη γνωμη του γιατρου παντα !!

Εγώ κανονικά από Μάρτιο ξεκινάω αλλά ακόμα έχω κρατηθεί.θελω να ναι ζεστά τα νερά σίγουρα .να δω τι θα μου πει και ο γιατρός.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια που ακούσατε καρδιά, μπράβο!!! 

Elep, εδώ να μείνεις! Πού θα πας; Κι εγώ με προηγηθείσα καισαρική είμαι. Σκέφτεσαι το ενδεχόμενο κολπικού τοκετού;

Κορίτσια, κι εμείς στις οικογένειες μας το είπαμε με το θετικό τεστ. Στους φίλους με την καρδιά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ioio είπε:

Κορίτσια που ακούσατε καρδιά, μπράβο!!! 

Elep, εδώ να μείνεις! Πού θα πας; Κι εγώ με προηγηθείσα καισαρική είμαι. Σκέφτεσαι το ενδεχόμενο κολπικού τοκετού;

Κορίτσια, κι εμείς στις οικογένειες μας το είπαμε με το θετικό τεστ. Στους φίλους με την καρδιά.

Καλημέρα!!!Όχι δεν σκέφτομαι vbac αλλά είναι πολύ 'της μόδας' τελευταία οπότε δεν θα δυσκολευτείς να βρεις γιατρό να το υποστηρίζει όπως λίγα χρόνια πριν! Αν το θες σου προτείνω να το κυνηγήσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, elep είπε:

Κι εγώ γενάρη του 17 τον γιο μου!

Εγω 13 Γενάρη την Αγάπη χαχα τέλεια !! 

1 ώρα πρίν, elep είπε:

Καλημέρα!!!Όχι δεν σκέφτομαι vbac αλλά είναι πολύ 'της μόδας' τελευταία οπότε δεν θα δυσκολευτείς να βρεις γιατρό να το υποστηρίζει όπως λίγα χρόνια πριν! Αν το θες σου προτείνω να το κυνηγήσεις!!!

Οντως εχει γινει της μοδας το vbac. Εγω γεννησα φυσιολογικά στη πρωτη εγκυμοσυνη. Τωρα δεν ξερω πώς θα εξελιχθει. Μακαρι να πανε ολα καλα :-) 

Link to comment
Share on other sites

On 17/4/2018 at 9:04 ΜΜ, loyloy είπε:

Καλησπέρα να μαι  κι εγώ.τελευταια περίοδος 6/3 Σύμφωνα νε ίντερνετ πιτ 11/12 .την επόμενη βδομάδα θα πα Με για υπερυχο.

Καλημέρα :-)   loyloy μαζί είμαστε!! ΠΗΤ 11/12 ...ακούσαμε καρδούλα και εμείς ! Πήγατε για υπέρηχο ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Sweetalecia είπε:

Εγω 13 Γενάρη την Αγάπη χαχα τέλεια !! 

Οντως εχει γινει της μοδας το vbac. Εγω γεννησα φυσιολογικά στη πρωτη εγκυμοσυνη. Τωρα δεν ξερω πώς θα εξελιχθει. Μακαρι να πανε ολα καλα :-) 

23/1 εμεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, elep είπε:

Καλημέρα!!!Όχι δεν σκέφτομαι vbac αλλά είναι πολύ 'της μόδας' τελευταία οπότε δεν θα δυσκολευτείς να βρεις γιατρό να το υποστηρίζει όπως λίγα χρόνια πριν! Αν το θες σου προτείνω να το κυνηγήσεις!!!

Δεν έχω καταλήξει ακόμα, αν θέλω και είναι πολύ νωρίς για να ξέρω, αν έχω τις προϋποθέσεις, ώστε να αρχίσω να το σκέφτομαι. Αν επιτρέπεται, γιατί είσαι σίγουρη ότι θέλεις επαναληπτική καισαρική; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ioio είπε:

Δεν έχω καταλήξει ακόμα, αν θέλω και είναι πολύ νωρίς για να ξέρω, αν έχω τις προϋποθέσεις, ώστε να αρχίσω να το σκέφτομαι. Αν επιτρέπεται, γιατί είσαι σίγουρη ότι θέλεις επαναληπτική καισαρική; 

Για ιατρικούς λόγους δεν επιτρέπεται να γεννήσω φυσιολογικά όπως και την πρώτη φορά. Είναι κάτι που το ήξερα και έχω συμβιβαστεί εδώ και χρόνια.Συμφωνώ ότι είναι νωρίς να σε απασχολεί, κι εγώ προσπαθώ να μην ταξιδεύει το μυαλό μου και να μην κάνω σενάρια...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EHappy;-) είπε:

Καλημέρα :-)   loyloy μαζί είμαστε!! ΠΗΤ 11/12 ...ακούσαμε καρδούλα και εμείς ! Πήγατε για υπέρηχο ?

Καλημέρα.πηγαμε και την είδαμε να χτυπάει.δεν την ακούσαμε όμως γιατι δεν την επιανε το μηχσνημα.εχω λιγο μεγάλο κύκλο.να φανταστείς ωορρηξία κάνω 20η με 21η μέρα. Άρα Πητ 17η Δεκέμβρη Μου πε.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου.με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να χεις.δεν είναι τέλειο ότι τα Χριστούγεννα θα χουμε τα ζουζουνια?

πρίν από 26 λεπτά , Ioio είπε:

Δεν έχω καταλήξει ακόμα, αν θέλω και είναι πολύ νωρίς για να ξέρω, αν έχω τις προϋποθέσεις, ώστε να αρχίσω να το σκέφτομαι. Αν επιτρέπεται, γιατί είσαι σίγουρη ότι θέλεις επαναληπτική καισαρική; 

Φίλη μου μετά από 2 καισαρικές γέννησε φυσιολογικά το 3ο της παιδάκι πριν ένα μήνα και ήταν πολύ ενθουσιασμένη.ταχεια ανάρρωση μου είπε, Όχι πόνους.πολυ καλύτερα από τις άλλες γέννες ειδικά στο μετά.αν το θες ψαξτο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα.πηγαμε και την είδαμε να χτυπάει.δεν την ακούσαμε όμως γιατι δεν την επιανε το μηχσνημα.εχω λιγο μεγάλο κύκλο.να φανταστείς ωορρηξία κάνω 20η με 21η μέρα. Άρα Πητ 17η Δεκέμβρη Μου πε.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου.με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να χεις.δεν είναι τέλειο ότι τα Χριστούγεννα θα χουμε τα ζουζουνια?

Φίλη μου μετά από 2 καισαρικές γέννησε φυσιολογικά το 3ο της παιδάκι πριν ένα μήνα και ήταν πολύ ενθουσιασμένη.ταχεια ανάρρωση μου είπε, Όχι πόνους.πολυ καλύτερα από τις άλλες γέννες ειδικά στο μετά.αν το θες ψαξτο.

Συγχαρητήρια για την καρδούλα!!!! Ναι, τα Χριστούγεννα θα λέμε για τα μωράκια μας!

Το τόλμησε μετά από δύο καισαρικές! Ουαου! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, EHappy;-) είπε:

Καλημέρα :-)   loyloy μαζί είμαστε!! ΠΗΤ 11/12 ...ακούσαμε καρδούλα και εμείς ! Πήγατε για υπέρηχο ?

Απίστευτο... πω πω !! Και σε εσένα εύχομαι να πάνε όλα καλά και ήρεμα μέχρι τέλος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...