Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 53 λεπτά , Ioio είπε:

Συγχαρητήρια για την καρδούλα!!!! Ναι, τα Χριστούγεννα θα λέμε για τα μωράκια μας!

Το τόλμησε μετά από δύο καισαρικές! Ουαου! 

Και όχι απλά μετα απο δύο εύκολες καισαρικές.ειχε και θέματα.και τις 2 φορές της είχε πάθει μόλυνση η καισαρική.ειχε ταλαιπωρηθεί πολύ.και Αφού της είπε γιατρός να φυσιολογικά είπε να το τολμήσει.και είπε σαν τον φυσιολογικό απλά δεν υπάρχει.πολυ καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κοριτσια να ρωτήσω και κατι ακομα.... Απο συμπτωματα πως παμε;;;;; 

Εγώ έχω λίγα,πριν κάτι μέρες άρχισαν οι αναγουλες,όταν μπήκα στην 8η βδομάδα σήμερα είμαι 8 ακριβώς, ξερασα μερικές φορές μάλιστα ένα βράδυ δεν την παλεβα καθόλου σαν άρρωστη ήμουν,τώρα δύο μέρες είμαι καλα,επίσης η κοιλιά μου πονάει και με ανησυχεί λίγο αυτό.συχνοουρια δεν έχω δει διάφορα γιατί και πριν κατουρουσα πολυ,πονάει η πλατη,το στήθος και θέλω να τεντώνω συνέχεια το σώμα μου!! 

20 ώρες πρίν, Sweetalecia είπε:

Κοριτσια γυρισαμε απο το γιατρο κ ολα καλα! Ακουσαμε τη καρδουλινα !! Ειμαι 6 weeks κ 5 μερες. Θα ξαναπαω σε 2 βδομαδες να με δει. Ολα καλα!! Ευτυχως καμια αποκολληση τιποτα ανησυχητικο, ολα τελεια :-) ειμαι πολυ χαρουμενη :-) 

Μην πάς πουθενά !! Χαχα ανήκεις στις μανουλες του Δεκεμβρίου !!! :-)

Μπράβοοοο!!!


boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειχα κάτι πόνους περιόδου... Κατι γουργουρητα ..λιγο η μέση ..κ οταν ξαπλώνω στο πλάι εχω κατι ενοχλήσεις.. Σημερα τίποτα... Κ μαλιστα ο γιατρός είπε οτι με τις βιταμινες θα περάσουν κ αυτα...! Τι να πω.. 

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις εγώ είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες.Ναυτία ΟΛΗ μέρα και μου μυρίζουν τα πάντα.Από πολύ νωρίς αρχίσαν τα συμπτώματα, ελπίζω να σταματήσουν και νωρίς γτ δεν την παλεύω, νιώθω λες και είμαι σε καράβι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , elep είπε:

Ρε σεις εγώ είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες.Ναυτία ΟΛΗ μέρα και μου μυρίζουν τα πάντα.Από πολύ νωρίς αρχίσαν τα συμπτώματα, ελπίζω να σταματήσουν και νωρίς γτ δεν την παλεύω, νιώθω λες και είμαι σε καράβι....

Τοσο, πολύ;;;; εμενα τπτ.. Κ ανησύχησα....! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elep είπε:

Μπορεί να έχω ναυτίες και για τις δυο μας!έτσι εξηγείται!

πρίν από 6 λεπτά , elep είπε:

Μπορεί να έχω ναυτίες και για τις δυο μας!έτσι εξηγείται!

Ετσι όπως το θέτεις.. Το δέχομαι χαχαχαχαχα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ioio είπε:

Κορίτσια, μόνο σε εμένα μυρίζει η ανάσα μου, βέβαια ο άντρας μου λέει ότι είναι ιδέα μου. Έχω μία γεύση όπως όταν ξυπνάς το πρωί, όλη μέρα. 

Γεύση;; χμμμμ θελει να το παρατηρήσω !πάντως εγω δεν τρωω πολυ.δεν έχω καλη χώνεψη χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια Εγώ στήθος από την αρχή πρήξιμο και πόνο.αναγουλες ποτε ποτε και συνήθως τα βράδια.αλλα Σήμερα με έχουν πιάσει σχεδόν ολη μέρα.και έλεγα ότι τη γλίτωσα.αλλα Τελικά μπααααααααααα.καλη αρχή μου λοιπόν.χαλαλι για τα σποράκια μας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Κορίτσια Εγώ στήθος από την αρχή πρήξιμο και πόνο.αναγουλες ποτε ποτε και συνήθως τα βράδια.αλλα Σήμερα με έχουν πιάσει σχεδόν ολη μέρα.και έλεγα ότι τη γλίτωσα.αλλα Τελικά μπααααααααααα.καλη αρχή μου λοιπόν.χαλαλι για τα σποράκια μας. 

Οπως περιέργως εγω σήμερα δεν είχα πολλα πολλα.... Αλλα απ ότι κατάλαβα τα συμπτώματα αλλάζουν μέρα με τη μέρα! 

Χαλαλι... Τόσα κ αλλα τόσα για τα σποράκια μας!!!!! Ολα αξιζουν!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Εγω παλι ειχα κάτι πόνους περιόδου... Κατι γουργουρητα ..λιγο η μέση ..κ οταν ξαπλώνω στο πλάι εχω κατι ενοχλήσεις.. Σημερα τίποτα... Κ μαλιστα ο γιατρός είπε οτι με τις βιταμινες θα περάσουν κ αυτα...! Τι να πω.. 

Τι βιταμίνες σου έδωσε?


boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Σεβη93 είπε:

Τι βιταμίνες σου έδωσε?

Δεν ξέρω αν εννοεί αυτα τα δύο που μ εδωσε κ παίρνω (filicine + utrogestan) η εαν θα μ δώσει κάποιες οταν κανω εξετάσεις... Αλήθεια εσεις εχετε κάνει εξετάσεις αίματος κλπ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Cath3rine είπε:

Δεν ξέρω αν εννοεί αυτα τα δύο που μ εδωσε κ παίρνω (filicine + utrogestan) η εαν θα μ δώσει κάποιες οταν κανω εξετάσεις... Αλήθεια εσεις εχετε κάνει εξετάσεις αίματος κλπ; 

με τα utrogestan θα σου περασουν τα πονακια δεν ειναι ομως βιταμινες ειναι ορμονες. παντως αν κρατανε πολυ ωρα τα πονακια να το πεις στον γιατρο σου. 

εξετασεις θα κανεις μολις ακουσεις καρδουλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...