Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Άσε κ εγώ δεν αντέχω άλλο.ημερομηνια προηγούμενης περιόδου μεθαυριο.21 θα κάνω το τελευταίο τεστ που μου μείνε.οχτω έκανα χαχαχαχα.δεν έχω τον Θεό μου.κ εγώ νομίζα ότι έκανα ωορηξια 13 με 14 μέρα αλλά ακόμη περίοδος γιοκ.καλα καθυστέρηση δεν ξέρω καθόλου αν έχω γιατί σταθερή περίοδο δεν έχω.δηλαδη τον προηγούμενο μήνα είχα 28 μέρες κύκλο ενώ πάντα έχω 32 ως 36.αλλα κανονικά πρέπει να πάμε βάση ωορηξιας όχι βάση κύκλου που νομίζουμε ότι έχουμε.βαση ωορηξιας το τεστ δείχνει σίγουρα στις 14 μέρες απ' αυτήν.αρα εγώ δεν ειμαι.

 

Εγώ τα καταναλωσα όλα τα τεστ

Χαχαχαχα

 

Και δε παίρνω κ άλλο , αν μέχρι τη παρασκευή δε μου έρθει , θα πάω για χοριακη , κατευθείαν

Εεεε μαααα

Όσο δεν έρχεται η περίοδος εμείς θα ελπίζουμε....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ τα καταναλωσα όλα τα τεστ

Χαχαχαχα

 

Και δε παίρνω κ άλλο , αν μέχρι τη παρασκευή δε μου έρθει , θα πάω για χοριακη , κατευθείαν

Εεεε μαααα

Όσο δεν έρχεται η περίοδος εμείς θα ελπίζουμε....

Ναι!!!!αν περάσουν 18 μέρες της υποτιθέμενης ωορηξιας δεν υπάρχει περίπτωση,αν δεν είσαι έγκυος έρχεται περίοδος,αλλιώς έγκυος.εγω θα παραγγείλω άλλο ένα πάκο τεστ για τον άλλο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι!!!!αν περάσουν 18 μέρες της υποτιθέμενης ωορηξιας δεν υπάρχει περίπτωση,αν δεν είσαι έγκυος έρχεται περίοδος,αλλιώς έγκυος.εγω θα παραγγείλω άλλο ένα πάκο τεστ για τον άλλο μήνα.

Από πού τα παραγγέλνεις ;;; Και πόσο;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ τα καταναλωσα όλα τα τεστ

Χαχαχαχα

 

Και δε παίρνω κ άλλο , αν μέχρι τη παρασκευή δε μου έρθει , θα πάω για χοριακη , κατευθείαν

Εεεε μαααα

Όσο δεν έρχεται η περίοδος εμείς θα ελπίζουμε....

Μου αρέσει η θετική σου σκέψη....φυσικά και θα ελπίζεις!!!είχα κ εγω αυτον τον μήνα μεγάλη καθυστέρηση...μπορει ν μας επηρεάζει και η ζέστη βρε κοριτσια μου και η θάλασσα...τι να πω πια?

Στην περίπτωση σου όμως σου εύχομαι να είσαι έγκυος και απλα να μη δείχνουν ακομα τα τεστ...

4 ώρες πρίν, Sofiamarinos είπε:

Ρε κοριτσια ομως ακουω τωρα περιπτώσεις οπως τις δικες μου που ακυρωθηκε ο γαμος λογω κορονοϊόυ και ολες οσες ξερω εμειναν εγκυες με την πρώτη.. Δυο μαλιστα δεν εκαναν καν ελευθερα.. Ετυχε μια φορα μονο να κανουν ελεύθερα και να πιάσουν αμεσως παιδι.. Πως γινεται αυτο? Μηπως ολα ειναι στο μυαλό.. Οσο το προσπαθούμε δεν έρχεται και αν το αφησουμε ατην τυχη του θα ερθει? 

Η αλήθεια ειναι πως η ψυχολογία παίζει πολύ μεγάλο ρόλο...αλλα πως στο καλό να ηρεμήσεις και να αποβάλλεις αυτή τη σκέψη οταν είναι κάτι π επιθυμείς τόσο πολύ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Από πού τα παραγγέλνεις ;;; Και πόσο;;;

Ίντερνετ 10 ευρώ τα δέκα.δεκα ευρώ τον μήνα τα καίω.δεν έχω αξία 10 ευρώ;;;δεν πίνω δεν καπνίζω χαχαχαχαχα.αλλα τα καίω,τα κάνω όλα.απο τότε όμως που παίρνω αυτά και έχω στο ντουλάπι μου πολλά δεν έχω άγχος.να περιμένω σαν τρελή να τρώω τα νύχια μου μέχρι να πάω φαρμακείο να καίγεται το στομάχι μου κ μετά αρνητικό και ένα τεστ δέκα ευρώ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κοριτσια!!εγώ τελικα εχθες ειχα γυναικολογο εκανα παπ,όλα καλά ειδαμε ενα ωοθυλακιο στην δεξια που σε καμία βδομάδα θα γινει ωορρηξια μου ειπε  και πάχος ενδομητριου στο 8χιλ νομιζω ειναι καλό μου είπε. τωρα ιδανικά ήθελε πρωτα να σταματήσω να θηλαζω κ μετα να μεινω έγκυος, αλλα οκ κάνουμε το ανάποδο γιατι δεν ξερω ποτε θα μείνω...απλα θα μειώσω θηλασμους...κανω περίπου 6 το 24ωρο μηπως πω στους 3


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημέρα κοριτσια!!εγώ τελικα εχθες ειχα γυναικολογο εκανα παπ,όλα καλά ειδαμε ενα ωοθυλακιο στην δεξια που σε καμία βδομάδα θα γινει ωορρηξια μου ειπε  και πάχος ενδομητριου στο 8χιλ νομιζω ειναι καλό μου είπε. τωρα ιδανικά ήθελε πρωτα να σταματήσω να θηλαζω κ μετα να μεινω έγκυος, αλλα οκ κάνουμε το ανάποδο γιατι δεν ξερω ποτε θα μείνω...απλα θα μειώσω θηλασμους...κανω περίπου 6 το 24ωρο μηπως πω στους 3

Και εμένα καλο μ φαίνεται το ενδομητριο...θα σε ξαναδεί μετα την ωορηξια???

Παίζει κοριτσι μου τοσο μεγαλο ρόλο ο θηλασμός???αν ναι και μπορείς ελαττωσε τους λίγο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημέρα κοριτσια!!εγώ τελικα εχθες ειχα γυναικολογο εκανα παπ,όλα καλά ειδαμε ενα ωοθυλακιο στην δεξια που σε καμία βδομάδα θα γινει ωορρηξια μου ειπε  και πάχος ενδομητριου στο 8χιλ νομιζω ειναι καλό μου είπε. τωρα ιδανικά ήθελε πρωτα να σταματήσω να θηλαζω κ μετα να μεινω έγκυος, αλλα οκ κάνουμε το ανάποδο γιατι δεν ξερω ποτε θα μείνω...απλα θα μειώσω θηλασμους...κανω περίπου 6 το 24ωρο μηπως πω στους 3

Μια χαρά κ το ενδομήτριο κ ολα.για τον θηλασμό θυμάμαι παλιά οι γιατροί λέγανε ότι δρα σαν αντισύλληψη λίγο.νομιζω άλλαξαν τα δεδομένα,αλλά κ πάλι προλακτίνη δεν ανεβάζει;;;;μήπως να το κόψεις;;;πόσο είναι το μωρό;;;εγώ το θήλασα δέκα μήνες.νομιζω στους έξι είναι οκ να σταματήσεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Και εμένα καλο μ φαίνεται το ενδομητριο...θα σε ξαναδεί μετα την ωορηξια???

Παίζει κοριτσι μου τοσο μεγαλο ρόλο ο θηλασμός???αν ναι και μπορείς ελαττωσε τους λίγο...

οχι καλε δεν θα με ξανα δει απλα για παπ τεστ πηγα και της είπα ότι θέλουμε κ 4ο να δουμε τι γίνεται εκεί κάτω...απλα μου ειπε οτι αν μεινω εγκυος πρέπει να σταματήσουμε τον θηλασμο.. οκ ενταξει της είπα μιας κ εχω κουραστεί πολυ γιατι ξυπνάει 2 φορες την νύχτα κ το εχει τωρα λιγο για πιπίλα παρόλο που πίνει κ γάλα βέβαια. τους μειωσα είδη έκοψα τον 1 το μεσημέρι από 2 κ βλέπουμε..γκρίνιαζε λιγο αλλα ενταξει..παιζει στο μετα αφού είσαι εγκυος για τυχόν συσπασεις ,για να μεινω μου ειπε οτι μπορω κ τωρα.

Just now, Emilly είπε:

Μια χαρά κ το ενδομήτριο κ ολα.για τον θηλασμό θυμάμαι παλιά οι γιατροί λέγανε ότι δρα σαν αντισύλληψη λίγο.νομιζω άλλαξαν τα δεδομένα,αλλά κ πάλι προλακτίνη δεν ανεβάζει;;;;μήπως να το κόψεις;;;πόσο είναι το μωρό;;;εγώ το θήλασα δέκα μήνες.νομιζω στους έξι είναι οκ να σταματήσεις.

μου ειπε η γυναικολογος οτι απο την στιγμή που μου ήρθε οεριοδος στους 10 μηνες κ εχω από τότε εστω κ λιγο μεγάλους κύκλους, ειμαι γόνιμη...η μικρη είναι 15,5 μηνων ...απλα δεν δέχεται αλλο γάλα, θα προσπαθήσω πάλι να δώσω φρέσκο λιγο παλι σημερα...αλλιώς θα το έκοβα ναι.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμένα κορίτσια!πόσο μα πόσο σας νοιωθω σε αυτά που γράφετε! εγώ 2 χρόνια προσπαθειων έχω κάνει όλες τις εξετάσεις όλα τέλεια. μένω εγκυος πριν 2 μηνες λεω ψέμα αποκλείεται! και μετά από 2 βδομαδες παλινδρομη..ευτυχώς δεν το είχα πει σε όλο τον κόσμο που με κοιτάνε σαν την κακομοίρα ατεκνη! και τωρα 2 μηνες μετά περίμενα περίοδο την τριτη που μας περασε αλλά δεν έχει έρθει ακόμα! ένοιωθα 2 μερες τώρα κάτι σούβλιες σαν ηλεκτρικό ρεύμα έρχονταν και έφευγαν και ετσι ένοιωθα και την προηγούμενη φορά που ήμουν..σημερα τίποτα μην σου πω πιο πολύ σαν να αδιαθετω..εν τω μεταξύ το στηθος γεμάτο μεν αλλά όχι πρησμένο και χωρις πόνο καθόλου! απλα λίγο μεγαλύτερο. την πρώτη μέρα καθυστερησης με αυτά τα τραβηγματα λεω καλά είμαι 200 τις εκατο! χαρά εγώ, ένοιωθα κούραση, ζαλάδες ναυτιες όλα χαζομάρες ψυχολογικά φυσικά! γιατί σημερα λεω ρε παιδιά είμαι διακοπές 3 βδομαδες τώρα και κάθε μα κάθε χρόνο μου καθυστέρει τον Αύγουστο! και τρώω μια ξενερα και τωρα δεν νοιωθω τίποτα! κατάλαβες δεν μπορώ άλλο κουραστηκα ξενέρωσα απηυδήσα με αυτο το πραγμα ΗΜΑΡΤΟΝ δηλαδή. 2 χρόνια είναι πολύ ρε παιδιά πόσο να το παίζω κουλ και άνετη?? πόσο ποια μέχρι και οι πέτρες έχουν μείνει έγκυες από το περιβάλλον μου και γω κενο! συγγνώμη για όλο αυτό το κατεβατό αλλα περνάω φάση που εχω νευριάσει τόσο μα τόσο πολύ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Tsitara1989 είπε:

καλησπέρα και από εμένα κορίτσια!πόσο μα πόσο σας νοιωθω σε αυτά που γράφετε! εγώ 2 χρόνια προσπαθειων έχω κάνει όλες τις εξετάσεις όλα τέλεια. μένω εγκυος πριν 2 μηνες λεω ψέμα αποκλείεται! και μετά από 2 βδομαδες παλινδρομη..ευτυχώς δεν το είχα πει σε όλο τον κόσμο που με κοιτάνε σαν την κακομοίρα ατεκνη! και τωρα 2 μηνες μετά περίμενα περίοδο την τριτη που μας περασε αλλά δεν έχει έρθει ακόμα! ένοιωθα 2 μερες τώρα κάτι σούβλιες σαν ηλεκτρικό ρεύμα έρχονταν και έφευγαν και ετσι ένοιωθα και την προηγούμενη φορά που ήμουν..σημερα τίποτα μην σου πω πιο πολύ σαν να αδιαθετω..εν τω μεταξύ το στηθος γεμάτο μεν αλλά όχι πρησμένο και χωρις πόνο καθόλου! απλα λίγο μεγαλύτερο. την πρώτη μέρα καθυστερησης με αυτά τα τραβηγματα λεω καλά είμαι 200 τις εκατο! χαρά εγώ, ένοιωθα κούραση, ζαλάδες ναυτιες όλα χαζομάρες ψυχολογικά φυσικά! γιατί σημερα λεω ρε παιδιά είμαι διακοπές 3 βδομαδες τώρα και κάθε μα κάθε χρόνο μου καθυστέρει τον Αύγουστο! και τρώω μια ξενερα και τωρα δεν νοιωθω τίποτα! κατάλαβες δεν μπορώ άλλο κουραστηκα ξενέρωσα απηυδήσα με αυτο το πραγμα ΗΜΑΡΤΟΝ δηλαδή. 2 χρόνια είναι πολύ ρε παιδιά πόσο να το παίζω κουλ και άνετη?? πόσο ποια μέχρι και οι πέτρες έχουν μείνει έγκυες από το περιβάλλον μου και γω κενο! συγγνώμη για όλο αυτό το κατεβατό αλλα περνάω φάση που εχω νευριάσει τόσο μα τόσο πολύ! 

Καταρχάς. Αν δεν καταλαβα σωστα πειρμενεις περίοδο και εχεις καθυστέρηση?? Γιατι δνε κανεις ενα τεστ να σου φυγει απο το μυαλο? Σιγουρα θα δειξει.. Οσο για το ψυχολογικο κομματι.. Ξερω οτι δεν εχω περασει κατι παρόμοιο και μονο δυο μηνες εχει που προσπαθω για παιδάκι αυτος ειναι ο τριτος και ομως σε νιωθω.. Ξαφνικα τωρα που προσπαθω και εγω ολος ο περίγυρος μου ειναι εγκυες.. Και εγω νομιζω επεοδη ειμαι αγχωδης  άνθρωπος γενικά με επηρεάζει και σε αυτο το κομματι.. Αλλα εγω θα σου πω να εχεις πιστη.. Μην χανεις τις ελπιδες σου και αστο λιγο χαλαρα.. Μπορει εκει που δεν το περιμενεις να ερθει.. Σαλπιγγογραφια εχεις κανει? Η ξαδερφη μου για χρονια δεν μπορουσε να κανει παιδακι και εντελει ειχε και τις δυο σάλπιγγες κλειστες και μολις τις ανοιξε στον δεύτερο μηνα εμεινε φυσιολογικα έγκυος.. Για θρομβοφυλια? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsitara1989 είπε:

καλησπέρα και από εμένα κορίτσια!πόσο μα πόσο σας νοιωθω σε αυτά που γράφετε! εγώ 2 χρόνια προσπαθειων έχω κάνει όλες τις εξετάσεις όλα τέλεια. μένω εγκυος πριν 2 μηνες λεω ψέμα αποκλείεται! και μετά από 2 βδομαδες παλινδρομη..ευτυχώς δεν το είχα πει σε όλο τον κόσμο που με κοιτάνε σαν την κακομοίρα ατεκνη! και τωρα 2 μηνες μετά περίμενα περίοδο την τριτη που μας περασε αλλά δεν έχει έρθει ακόμα! ένοιωθα 2 μερες τώρα κάτι σούβλιες σαν ηλεκτρικό ρεύμα έρχονταν και έφευγαν και ετσι ένοιωθα και την προηγούμενη φορά που ήμουν..σημερα τίποτα μην σου πω πιο πολύ σαν να αδιαθετω..εν τω μεταξύ το στηθος γεμάτο μεν αλλά όχι πρησμένο και χωρις πόνο καθόλου! απλα λίγο μεγαλύτερο. την πρώτη μέρα καθυστερησης με αυτά τα τραβηγματα λεω καλά είμαι 200 τις εκατο! χαρά εγώ, ένοιωθα κούραση, ζαλάδες ναυτιες όλα χαζομάρες ψυχολογικά φυσικά! γιατί σημερα λεω ρε παιδιά είμαι διακοπές 3 βδομαδες τώρα και κάθε μα κάθε χρόνο μου καθυστέρει τον Αύγουστο! και τρώω μια ξενερα και τωρα δεν νοιωθω τίποτα! κατάλαβες δεν μπορώ άλλο κουραστηκα ξενέρωσα απηυδήσα με αυτο το πραγμα ΗΜΑΡΤΟΝ δηλαδή. 2 χρόνια είναι πολύ ρε παιδιά πόσο να το παίζω κουλ και άνετη?? πόσο ποια μέχρι και οι πέτρες έχουν μείνει έγκυες από το περιβάλλον μου και γω κενο! συγγνώμη για όλο αυτό το κατεβατό αλλα περνάω φάση που εχω νευριάσει τόσο μα τόσο πολύ! 

Σε νιώθω καλή μου.εχεις καθυστέρηση;;αν ναι κάνε τεστακι μην κάθεσαι με αγωνία.

Κορίτσια μου ήρθε και αυτό τον μήνα.βασικα έκανα οχτώ τεστακια..άρα ούτε ίδρωσε το αφτί μου.πραγματικα βρε κορίτσια.το έκανα όλες τις μέρες...τι σκ'"**"'τα!!!και καλή προγεστερόνη και και.τωρα αν δεν μείνω μέχρι τις γιορτές καλού κακού θα κάνω μια Σαλπιγγογραφια.καμια φορά λέω να το αφήσω αφού έκλεισα και τα σαράντα,αλλά γύρω μου έχουν ξεπατωθει να γεννάνε ολεεεςςς.οι πιο απίστευτες...να έχουν και μεγάλα παιδιά 18 και να κάνουν το πέμπτο.εοχα να τις δω από την καραντίνα και χθες βγήκαν στην πλατεία όλες με τα καροτσια.δεν την παλεύω.χθες έπαθα κρίση πανικού νομίζω η μία έβγαλε και από το καρότσι ένα γλυκό κοριτσάκι τέσσερα μηνών στα ροζ και κοντεψα να κλάψω.αχ θέλω τόσο πολυυυ.δοξαζω τον Θεό για το παιδάκι μου αλλά έμεινα με την όρεξη τρεις φορές...

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Εγώ τα καταναλωσα όλα τα τεστ

Χαχαχαχα

 

Και δε παίρνω κ άλλο , αν μέχρι τη παρασκευή δε μου έρθει , θα πάω για χοριακη , κατευθείαν

Εεεε μαααα

Όσο δεν έρχεται η περίοδος εμείς θα ελπίζουμε....

Εμένα μου ήρθε.ενω στην αρχή δεν ξαφνιάστηκα καθόλου σαν να μην έγινε τίποτα,τώρα όσο βραδιάζει αρχίζω να πέφτω.εσυ πως είσαι;;αναμονή;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εμένα μου ήρθε.ενω στην αρχή δεν ξαφνιάστηκα καθόλου σαν να μην έγινε τίποτα,τώρα όσο βραδιάζει αρχίζω να πέφτω.εσυ πως είσαι;;αναμονή;;;

Ναι ακόμα 

Είμαι στην αναμονή

Σήμερα πέσε 

Κ αύριο ξυπνά με νέα διάθεση 

Εγώ έτσι κάνω κάθε φορά δίνω στον εαυτό μου μόνο μια μέρα να στεναχωρηθεί και να το χωνέψει 

Αύριο είναι μια καινούργια μέρα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Tsitara1989 είπε:

καλησπέρα και από εμένα κορίτσια!πόσο μα πόσο σας νοιωθω σε αυτά που γράφετε! εγώ 2 χρόνια προσπαθειων έχω κάνει όλες τις εξετάσεις όλα τέλεια. μένω εγκυος πριν 2 μηνες λεω ψέμα αποκλείεται! και μετά από 2 βδομαδες παλινδρομη..ευτυχώς δεν το είχα πει σε όλο τον κόσμο που με κοιτάνε σαν την κακομοίρα ατεκνη! και τωρα 2 μηνες μετά περίμενα περίοδο την τριτη που μας περασε αλλά δεν έχει έρθει ακόμα! ένοιωθα 2 μερες τώρα κάτι σούβλιες σαν ηλεκτρικό ρεύμα έρχονταν και έφευγαν και ετσι ένοιωθα και την προηγούμενη φορά που ήμουν..σημερα τίποτα μην σου πω πιο πολύ σαν να αδιαθετω..εν τω μεταξύ το στηθος γεμάτο μεν αλλά όχι πρησμένο και χωρις πόνο καθόλου! απλα λίγο μεγαλύτερο. την πρώτη μέρα καθυστερησης με αυτά τα τραβηγματα λεω καλά είμαι 200 τις εκατο! χαρά εγώ, ένοιωθα κούραση, ζαλάδες ναυτιες όλα χαζομάρες ψυχολογικά φυσικά! γιατί σημερα λεω ρε παιδιά είμαι διακοπές 3 βδομαδες τώρα και κάθε μα κάθε χρόνο μου καθυστέρει τον Αύγουστο! και τρώω μια ξενερα και τωρα δεν νοιωθω τίποτα! κατάλαβες δεν μπορώ άλλο κουραστηκα ξενέρωσα απηυδήσα με αυτο το πραγμα ΗΜΑΡΤΟΝ δηλαδή. 2 χρόνια είναι πολύ ρε παιδιά πόσο να το παίζω κουλ και άνετη?? πόσο ποια μέχρι και οι πέτρες έχουν μείνει έγκυες από το περιβάλλον μου και γω κενο! συγγνώμη για όλο αυτό το κατεβατό αλλα περνάω φάση που εχω νευριάσει τόσο μα τόσο πολύ! 

εχεις ελέγξει να υποθέσω θυροειδη,βιταμινη ντε και για θρομβοφιλια?και μετα ειναι για μηπως εχεις αντίσταση στην ινσουλίνη σακχάρου αλλα αυτό πάει κ με τις πολυκυστικες ωοθήκες, σαλπιγγογραφια εκανες?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...